|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 12 - Emerald Division |
|
Sumners Youth U12 Cobras |
Played |
Ware Youth U12 Reds |
|
Under 12 - Orange Division |
|
Parsloe Athletic U12 |
P |
Clodan Youth U12 Gold |
[ Postponed ] |
|
Parsloe Athletic U12 |
Played |
Frontiers Youth U12 Pumas |
|
Under 12 - Indigo Division |
|
Barnet Azzurri U12 |
Played |
Harlow Town Youth U12 Kites |
|
Under 12 - Purple Division |
|
Potters Bar Crusaders U12 Raiders |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Cobalts |
Played |
Risden Wood Youth U12 Colts |
|
Under 12 - Red Division |
|
Broxbourne Borough Youth U12 Whites |
Played |
Chase Side Youth U12 Blues |
|
|
Chase Side Youth U12 Clarets |
Played |
Welwyn Pegasus U12 Skys |
|
|
Harlow Town Youth U12 Buzzards |
Played |
Ware Youth U12 Clarets |
|
|
Pro Direct Academy Enfield U12 Black |
Played |
Hoddesdon Town U12 Blacks |
|
|
Sumners Youth U12 Vipers |
Played |
Lemsford Youth U12 Pumas |
|
Under 12 - Green Division |
|
Frontiers Youth U12 Jaguars |
Played |
Clodan Youth U12 Whites |
|
|
Lemsford Youth U12 Leopards |
Played |
Bedwell Rangers U12 Jaguars |
|
Under 12 - Yellow Division |
|
Enfield Youth U12 |
Played |
Paringdon Youth U12 Tigers |
|
|
Stevenage Borough Juniors U12 Revolution |
Played |
Hoddesdon Town U12 Blues |
|
|
Stevenage Borough Juniors U12 Whitecaps |
Played |
Frontiers Youth U12 Cougars |
|
|
Ware Youth U12 Blues |
Played |
Pro Direct Academy Enfield U12 White |
|
|
Wormley Rovers Youth U12 Greys |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Whirlwinds |
|
Under 12 - Blue Division |
|
Hoddesdon Town U12 Reds |
Played |
Bengeo Tigers U12 Javans |
|
|
Sumners Youth U12 Pythons |
Played |
Symonds Green U12 |
|
|
Welwyn Garden City Youth U12 Cyclones |
Played |
Cuffley Youth U12 Dragons |
|
Under 13 - Premier Division |
|
Chase Side Youth U13 |
4
|
7
|
Welwyn Pegasus Royals U13 |
|
M.Bannerman-Lloyd
A.Costa(2)
W.Cowie
|
|
|
O.Brooks(2)
K.Fleming(3)
O.Lester(2)
|
|
Cheshunt Youth Blacks U13 |
0
|
0
|
Bury Rangers Reds U13 |
|
|
|
|
|
|
Paringdon Youth Lions U13 |
1
|
2
|
Stevenage Borough Juniors Boca U13 |
|
J.Keegan
|
|
|
T.Cretton
OG
|
|
Ryan FC Blue U13 |
2
|
5
|
Pro Direct Academy Enfield Black U13 |
|
D.Gomes-Magalhaes(2)
|
|
|
O.Fernandez(2)
K.Hayrettin(2)
A.Jones
|
|
St Margaretsbury Hawks U13 |
4
|
2
|
Cheshunt Youth Ambers U13 |
|
F.Afilaka(2)
G.Howard
D.Petts
|
|
|
J.Kaikai
J.Mahon
|
Under 13 - Division 1 |
|
Rap Aid Youth Fit 2 Live U13 |
8
|
1
|
Cuffley Youth Scorpions U13 |
|
T.Akomeah
E.Hoxha
S.Mahon
J.Nuzi(4)
A.Palmer-Brown
|
|
|
T.Scrivens
|
|
Real Stortford Bulls U13 |
1
|
4
|
Norsemen Blue U13 |
|
D.Flood
|
|
|
J.Shepherd
M.Sims-Brown(3)
|
Under 13 - Division 2 |
|
Hertford Town Harts U13 |
6
|
3
|
BSCFC (Youth) Wanderers U13 |
|
H.Butler
L.Grimshaw
R.Healy
J.Lee(2)
G.Ward
|
|
|
F.Connolly
J.Painter(2)
|
|
Hitchin Town Youth Athletico U13 |
-
|
A
|
Welwyn Garden City Youth Hurricanes U13 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Letchworth Garden City Eagles White U13 |
10
|
2
|
Harlow Town Youth Eagles U13 |
|
S.Hartley
F.Mccullagh
D.Meersman(2)
K.O'Dowd
H.Thompson(5)
|
|
|
J.Cleary
M.Nagle
|
|
Potters Bar Town Scholars U13 |
4
|
6
|
Sawbridgeworth Town Juniors U13 |
|
R.Kakigali
J.Matthews
L.Potter
A.Poulter
|
|
|
S.Foster
H.Hookway(2)
J.Mcnamara(2)
F.Qureshi
|
|
Risden Wood Youth Colts U13 |
1
|
3
|
Welwyn Pegasus Skys U13 |
|
D.Dukes
|
|
|
C.Hook
B.Murphy
A.Plaistow
|
Under 13 - Division 3 |
|
Hoddesdon Town Blacks U13 |
3
|
1
|
Elite Feet Southgate Pumas U13 |
|
J.Hole
O.Miragliotta
OG
|
|
|
|
|
Panshanger Lions U13 |
2
|
3
|
Waltham Cross U13 |
|
S.Bates
L.Rimell
|
|
|
P.Brown
Y.Levy
L.Wood
|
|
Pro Direct Academy Enfield White U13 |
1
|
2
|
Barnet Azzurri U13 |
|
D.Mehmetaj
|
|
|
T.Cozzolino
V.Le
|
|
Ware Lions Blacks U13 |
8
|
1
|
Buntingford Cougars Blues U13 |
|
D.Casey(2)
B.Taylor(3)
B.Thorburn(3)
|
|
|
O.Chinn
|
|
Whitewebbs Eagles Youth U13 |
0
|
7
|
Chars Youth U13 |
|
|
|
|
J.Gayle Mccreadie(3)
B.Robbins(2)
J.Saggs
G.Shelford
|
Under 13 - Division 4 |
|
East Herts Youth Blues U13 |
0
|
2
|
Potters Bar United Whites U13 |
|
|
|
|
M.Moretti
J.Niblett
|
|
Hatfield Comet Youth U13 |
11
|
0
|
Hoddesdon Town Reds U13 |
|
J.Hart(5)
R.Redwood Aiken(2)
J.Scott
J.Walker(3)
|
|
|
|
|
Paringdon Youth Leopards U13 |
4
|
2
|
Frontiers Youth Pumas U13 |
|
J.Gagen
O.King
H.Rust
J.Williams
|
|
|
T.Brazier
J.Smith
|
|
Ware Youth Clarets U13 |
4
|
6
|
Stevenage Borough Juniors Santos U13 |
|
N.Milroy(2)
V.Thomas(2)
|
|
|
A.Collins
M.Cookland(2)
O.Mackulin
J.Sherwood(2)
|
Under 13 - Division 5 |
|
Cuffley Youth Phoenix U13 |
3
|
0
|
Stevenage Borough Juniors Deportivo U13 |
|
J.Allen
J.Bracher
F.Toure
|
|
|
|
|
Elite Feet Southgate Tigers U13 |
8
|
2
|
Bury Rangers Blacks U13 |
|
J.Bennett
Y.Boukhatem
B.Opoku-Appiah-Kubi(3)
G.Warburton(3)
|
|
|
B.Cannell
S.Smallman
|
|
Frontiers Youth Panthers U13 |
2
|
1
|
Buntingford Cougars Whites U13 |
|
R.Lucas(2)
|
|
|
J.Ayer
|
|
Panshanger Tigers U13 |
2
|
4
|
Potters Bar Town Whites U13 |
|
A.Snowball(2)
|
|
|
J.Baker
O.Brett
N.Echouafni(2)
|
|
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U13 |
0
|
1
|
Wormley Rovers Youth Whites U13 |
|
|
|
|
W.Brown
|
Under 13 - Division 6 |
|
Harlow Town Youth Harriers U13 |
2
|
0
|
BSCFC (Youth) Rovers U13 |
|
C.Emeka-Anyanwu(2)
|
|
|
|
|
Hoddesdon Town Blues U13 |
5
|
1
|
Potters Bar Crusaders U13 |
|
L.Ainsworth
A.Hill(2)
C.Lock(2)
|
|
|
S.Small
|
|
Tottenhall U13 |
0
|
0
|
Lemsford Youth Tigers U13 |
|
|
|
|
|
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U13 |
1
|
6
|
Hitchin Town Youth Sporting U13 |
|
A.Barrie
|
|
|
L.Allen(3)
L.Atkinson
S.D'Cruze
S.Martin
|
|
Welwyn Pegasus Azures U13 |
4
|
4
|
Ware Lions Whites U13 |
|
M.Cowell
T.Nelson(2)
H.Pottinger
|
|
|
F.Moore(3)
A.Wing
|
Under 14 - Division 2 |
|
Buntingford Cougars Blues U14 |
5
|
1
|
Panshanger Tigers U14 |
|
O.Baker
A.Bridgeland
S.Gurney
B.Maley
J.Shanks
|
|
|
M.Koloziejczyk
|
U14 League Cup – Mathew Blease Memorial Cup |
Preliminary Round |
Waltham Abbey U14 (WITHDRAWN) |
1
|
1
|
Ware Youth Blues U14 |
[ Away Win on penalties ] |
|
|
|
L.Healy
|
Preliminary Round |
Welwyn Garden City Youth Typhoons U14 |
1
|
2
|
Ware Youth Clarets U14 |
|
M.Dorman
|
|
|
|
Preliminary Round |
Broxbourne Borough Youth Whites U14 |
7
|
4
|
Welwyn Pegasus Skys U14 |
|
A.Allen(2)
A.Badiru
G.Deeney(3)
E.Odegah
|
|
|
H.Hankin
Z.Harris
S.Munnerley(2)
|
Preliminary Round |
Cuffley Youth Vipers Blues U14 |
3
|
2
|
Potters Bar United Blacks U14 |
|
L.Hudson
B.Salmon
J.Shenouda
|
|
|
H.Scripps(2)
|
Preliminary Round |
Stevenage Borough Juniors Falcons U14 |
4
|
2
|
Chars Youth U14 |
|
D.Gogognon
J.Redmond(3)
|
|
|
T.Fashina
K.Fenney
|
Preliminary Round |
St Margaretsbury Eagles U14 |
0
|
8
|
BSCFC (Youth) Town U14 |
|
|
|
|
D.Davidson
R.Dean(2)
G.Hoddle
F.Jeffreys
C.Leggatt
M.Poulter
I.Rawsthorne
|
Preliminary Round |
Stevenage Borough Juniors Spartans U14 |
2
|
4
|
Wormley Rovers Youth Blacks U14 |
|
|
|
|
I.Ayoade
C.Best
S.Reynolds
L.Watts
|
Preliminary Round |
Letchworth Garden City Eagles Black U14 |
3
|
1
|
HDYFC Blacks U14 |
|
W.Blair
J.Eaton
F.Laird
|
|
|
S.Fantastico
|
Preliminary Round |
Broxbourne Borough Youth Blues U14 (WITHDRAWN) |
1
|
6
|
Sumners Youth Cobras U14 |
|
|
|
|
J.Edwards
A.Hanover
A.Nicholls
D.Raymond(2)
T.Whitfield
|
Preliminary Round |
Risden Wood Youth Colts U14 |
1
|
8
|
Panshanger Panthers U14 |
|
|
|
|
C.Alves
S.Kirby
A.Seal-Nymn(3)
B.Seal-Nymn
L.Van Niekerk(2)
|
Preliminary Round |
BSCFC (Youth) Athletic U14 |
2
|
4
|
Hitchin Town Youth Tigers U14 |
|
|
|
|
C.Campbell
T.Ciepiela
H.Dollimore
C.Males
|
U14 League Shield – Kevin Huttlestone Memorial Cup |
Preliminary Round |
Waltham Cross U14 (WITHDRAWN) |
-
|
A
|
Pro Direct Academy Enfield White U14 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Preliminary Round |
Wodson Park U14 |
1
|
12
|
Whitewebbs Eagles Youth Green U14 |
|
B.Flynn
|
|
|
C.Cowen(4)
H.Cripps
R.Hollis
C.Newton(2)
Z.Phillipsdean(3)
E.Remzi
|
Preliminary Round |
Real Stortford Falcons U14 |
3
|
4
|
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U14 |
|
S.Hoyle
S.Smith(2)
|
|
|
A.Harrop-Hailey
C.Storm(3)
|
Preliminary Round |
Bury Rangers Reds U14 |
1
|
3
|
Wormley Rovers Youth Whites U14 |
|
|
|
|
|
Preliminary Round |
Stevenage Borough Juniors Vipers U14 |
9
|
2
|
Lemsford Youth Lions U14 |
|
S.Brownlow
D.Ellis
O.Jones(2)
S.Peach
T.Pullin(3)
R.Robbins
|
|
|
H.Knight
O.Stadler
|
Preliminary Round |
East Herts Youth U14 |
0
|
2
|
Cuffley Youth Vipers Maroons U14 |
|
|
|
|
|
Preliminary Round |
Standon & Puckeridge Hares FC U14 |
0
|
5
|
Sawbridgeworth Town Juniors U14 |
|
|
|
|
|
Preliminary Round |
Cuffley Youth Cobras U14 |
2
|
0
|
Hitchin Town Youth Lions U14 |
|
|
|
|
|
Preliminary Round |
BSCFC (Youth) Rovers U14 |
2
|
1
|
Potters Bar Crusaders Knights U14 |
|
E.Harding
O.Sewell
|
|
|
O.Greenwood
|
Preliminary Round |
Stevenage Borough Juniors Cobras U14 |
1
|
2
|
Ware Lions Blacks U14 |
|
T.Brett
|
|
|
C.Humphreys
H.Simmons
|
Preliminary Round |
Harlow Town Youth Kestrels U14 |
3
|
2
|
Hertford Heath Juniors United U14 |
|
A.Fulop
R.Phillips
C.Sellick
|
|
|
D.Okafor
H.Vale
|
Preliminary Round |
HDYFC Oranges U14 |
8
|
1
|
BSCFC (Youth) United U14 |
|
M.Altunatmaz
B.Barry(2)
J.Boateng
R.De Maia Nobre
G.Pisaturo
E.White
W.Woodhall
|
|
|
|
Preliminary Round |
Hoddesdon Town Blacks U14 |
3
|
4
|
Hertford Town Harts U14 |
|
C.Grana
J.Mainwaring(2)
|
|
|
C.Dean
A.Krzykala(3)
|
Under 15 - Premier Division |
|
Broxbourne Borough Youth Blues U15 |
6
|
3
|
Letchworth Garden City Eagles Blue U15 |
|
S.Aylott(2)
J.Coquenao(2)
J.Matthews
A.Patrick
|
|
|
F.Hogan
G.Ryan(2)
|
Under 15 - Division 2 |
|
Cuffley Youth Hawks U15 |
1
|
4
|
Hertford Town Woodside U15 |
|
H.Attard
|
|
|
J.Cox-Smith
H.Sykias(2)
S.Theocharous
|
Under 15 - Division 4 |
|
Enfield Youth U15 |
6
|
2
|
Pro Direct Academy Enfield White U15 |
|
I.Mazi(2)
M.Nazzari(4)
|
|
|
A.Arogundade
W.Linsell
|
Under 15 - League Cup |
Preliminary Round |
Risden Wood Youth Hunters U15 |
4
|
1
|
St Margaretsbury Eagles U15 |
|
C.Muchineuta(2)
L.Thompson(2)
|
|
|
|
Preliminary Round |
Wormley Rovers Youth Reds U15 |
1
|
3
|
Bury Rangers Reds U15 |
|
T.Harding
|
|
|
|
Preliminary Round |
Welwyn Pegasus Royals U15 |
2
|
0
|
Chars Youth Yellow U15 (WITHDRAWN) |
|
C.Garrett
H.Sugg
|
|
|
|
Preliminary Round |
Stevenage Borough Juniors Harriers U15 |
2
|
1
|
Panshanger Lions U15 |
|
T.Spencer
T.Thompson
|
|
|
J.Brewer
|
Preliminary Round |
Wodson Park U15 |
0
|
2
|
BSCFC (Youth) Rovers U15 |
|
|
|
|
A.Blair-Park
W.Hall
|
Preliminary Round |
Whitewebbs Eagles Youth Green U15 |
3
|
2
|
Panshanger Pumas U15 |
|
H.Hine
J.Kemp
M.Viret-Mulqueen
|
|
|
B.Cracknell
T.Felicien-Brunt
|
Preliminary Round |
Stevenage Borough Juniors Falcons U15 |
1
|
1
|
Hatfield Comet Youth U15 |
[ Home Win on penalties ] |
M.Mbolo
|
|
|
C.Harwood
|
Preliminary Round |
Pro Direct Academy Enfield Black U15 |
8
|
1
|
Real Stortford Lions U15 |
|
D.Gashi(2)
M.Manya
N.Neita(4)
OG
|
|
|
B.Clarke
|
Preliminary Round |
Ware Youth U15 |
2
|
2
|
Potters Bar Crusaders U15 |
[ Home Win on penalties ] |
|
|
|
A.Gupta
D.Smith
|
Marco Pisani U15 League Shield |
Preliminary Round |
Panshanger Jaguars U15 |
2
|
1
|
Letchworth Garden City Eagles Black U15 |
|
G.Wells
F.Whitelegg
|
|
|
D.Chapman
|
Preliminary Round |
Whitewebbs Eagles Youth Whites U15 |
2
|
1
|
Lemsford Youth Phoenix U15 |
|
S.Phillips
K.Scales
|
|
|
A.Griffin
|
Preliminary Round |
Welwyn Pegasus Azures U15 |
6
|
3
|
Bury Rangers Whites U15 |
|
|
|
|
T.Lewy
Z.Sherlock(2)
|
Preliminary Round |
Stevenage Borough Juniors Hawks U15 |
0
|
1
|
Watton Youth U15 |
|
|
|
|
|
Preliminary Round |
Welwyn Garden City Youth Typhoons U15 |
3
|
2
|
Elite Feet Southgate Lions U15 |
|
M.Tanner(2)
F.Walker
|
|
|
|
Preliminary Round |
Ware Youth Clarets U15 |
9
|
3
|
Letchworth Garden City Eagles Aqua U15 |
|
E.Austin
N.Claxton(2)
C.Drummey-Shadbolt(2)
T.Gardener
J.Greaves
L.King
L.Trupia
|
|
|
D.Pitman
W.Treagus
C.Turnbull
|
Preliminary Round |
Hertford Town Blues U15 |
1
|
4
|
Hatfield Town Youth U15 |
|
T.Buxcey
|
|
|
OG
C.Zwager(3)
|
Preliminary Round |
Newhall Rangers U15 |
2
|
5
|
BSCFC (Youth) United U15 |
|
M.Leverington Poole
T.Williams
|
|
|
M.Matys(3)
S.Mccarthy
G.Mitchell
|
Preliminary Round |
Paringdon Youth Lions U15 |
6
|
0
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U15 |
|
S.Johnson
J.Kerr(3)
D.Leahy
E.Taylor
|
|
|
|
Preliminary Round |
Sawbridgeworth Town Juniors Red U15 |
11
|
2
|
Royston Town Youth Eagles U15 |
|
|
|
|
G.Godfrey
J.Vottariello
|
Preliminary Round |
Risden Wood Youth Warriors U15 |
3
|
0
|
Potters Bar United Blacks U15 |
|
|
|
|
|
Preliminary Round |
Hertford Town Stags U15 |
1
|
6
|
Real Stortford Saracens U15 |
|
T.Welch
|
|
|
S.Booker(2)
B.Lynch
E.Winship(2)
D.Yates
|
Preliminary Round |
Wormley Rovers Youth Blacks U15 |
6
|
0
|
BSCFC (Youth) Wanderers U15 |
|
|
|
|
|
Preliminary Round |
Welwyn Garden City Youth Whirlwinds U15 |
0
|
9
|
Parsloe Athletic U15 |
|
|
|
|
R.Blackshaw
J.Chinn(2)
D.Foss(3)
C.Kuy
S.Milner
G.Piggott
|
Under 16 - Premier Division |
|
Bury Rangers Reds U16 |
3
|
2
|
Rap Aid Youth U16 |
|
L.Cripps(2)
O.Moore
|
|
|
S.Ali
J.Murshid
|
|
Lemsford Youth Tigers U16 |
2
|
3
|
Standon & Puckeridge Hares FC U16 |
|
J.Baynes
L.Stephens
|
|
|
L.Clark
M.Edwards
OG
|
Under 16 - Division 1 |
|
AFC Walkern Migs U16 |
3
|
4
|
Letchworth Garden City Eagles Yellow U16 |
|
B.Murray
E.Obeng
M.Pincombe
|
|
|
S.Bidnell
T.Dorey
E.Howell
A.Miles
|
|
Lemsford Youth Lions U16 |
2
|
2
|
Hoddesdon Town Blues U16 |
|
B.Foster
J.Freeman
|
|
|
S.Amele
C.Kennedy Ogiste
|
|
Norsemen U16 |
1
|
2
|
Pro Direct Academy Enfield Black U16 |
|
L.Domi
|
|
|
R.Da Costa Dju
T.Davis
|
|
Parsloe Athletic U16 |
5
|
5
|
Panshanger Lions U16 |
|
M.Brewis(3)
N.Presland(2)
|
|
|
H.Collison
D.Purdy
T.Toms(3)
|
|
Welwyn Pegasus Sapphires U16 |
2
|
3
|
Wormley Rovers Youth Blacks U16 |
|
K.Flemming
N.Wachuku
|
|
|
C.Fitzgerald
R.Godfrey
OG
|
Under 16 - Division 2 |
|
Bury Rangers Whites U16 |
3
|
0
|
Stevenage Borough Juniors Lions U16 |
|
J.Montague-Day
Z.Pettengell
A.Standen
|
|
|
|
|
Chase Side Youth Blues U16 |
2
|
4
|
Letchworth Garden City Eagles Gold U16 |
|
N.Bateman
N.Tembo
|
|
|
O.Haynes(2)
B.Slack
S.Zafar
|
|
Cuffley Youth Jets Whites U16 |
1
|
0
|
Potters Bar Crusaders Knights U16 |
|
J.De Rosa
|
|
|
|
|
Harlow Town Youth Hawks U16 |
5
|
3
|
Wodson Park U16 |
|
L.Januzi
J.Marsh
K.Morden(2)
OG
|
|
|
A.Styczynski(2)
M.Wright
|
|
Hoddesdon Town Whites U16 |
0
|
6
|
Chase Side Youth Clarets U16 |
|
|
|
|
A.Bana(2)
D.Medhurst(3)
OG
|
|
Sumners Youth Vipers U16 |
1
|
2
|
Welwyn Pegasus Skys U16 |
|
A.Escott
|
|
|
L.Bradley(2)
|
|
Ware Rangers Flamengo U16 |
4
|
3
|
Potters Bar United Whites U16 |
|
A.Callery
H.Cook(2)
A.Groom
|
|
|
B.Blackwood
J.Church
D.Levy
|
Under 16 - Division 3 |
|
AFC Walkern Whites U16 |
11
|
2
|
Cuffley Youth Jets Blacks U16 |
|
S.Brookes(4)
C.Cordwell(3)
L.Kelly(3)
T.Stavropoulos
|
|
|
S.Frost(2)
|
|
Lemsford Youth Panthers U16 |
1
|
3
|
Bury Rangers Blacks U16 |
|
M.Lane
|
|
|
A.Oshea
K.Smith(2)
|
|
St Margaretsbury Eagles U16 |
0
|
4
|
Bury Rangers Stripes U16 |
|
|
|
|
L.Barton(2)
J.Murowe
K.Trundell
|
|
Ware Youth Whites U16 |
6
|
3
|
Paringdon Youth Tigers U16 |
|
Z.Blanche-Drammeh
B.Clark(4)
D.Peskett
|
|
|
F.Bridges
B.Coles
J.Gardiner
|
Under 18 - Premier Division |
|
BSCFC (Youth) United U18 |
1
|
2
|
Chase Side Youth U18 |
|
J.Neale
|
|
|
K.Duah-Barimah
E.Oz
|
Under 18 - Division 1 |
|
Cuffley Youth Blues U17 |
2
|
5
|
Potters Bar Crusaders U18 |
|
D.Hearn
J.Nygate
|
|
|
J.Annergarn
A.Arnold
L.Cullen-Dempsey
J.Harrison(2)
|
Under 18 - Division 2 |
|
Bury Rangers Whites U17 |
1
|
2
|
Real Stortford Falcons U18 |
|
A.Wrangle
|
|
|
R.Holmes
P.Lawrence
|
Under 18 - Division 3 |
|
BSCFC (Youth) Rangers U17 |
3
|
2
|
Welwyn Garden City Youth Hurricanes U18 |
|
O.Bontoft
S.Catchpole
B.Shinnick
|
|
|
S.Matibe(2)
|
|
Bury Rangers Blacks U17 |
0
|
4
|
Parsloe Athletic U18 |
|
|
|
|
B.Burns(2)
B.Homewood
S.Kavanagh
|
|
Welwyn Pegasus Cyans U17 |
4
|
4
|
East Herts Youth U17 |
|
J.Barnsdale
B.Laurence
M.Wozniak(2)
|
|
|
W.Offer
M.Thurlow(3)
|
Miscellaneous |
|
Bedwell Rangers U12 Cougars (WITHDRAWN) |
Played |
Wormley Rovers Youth U12 Blacks |
|
|
Bury Rangers U12 Blacks |
Played |
Bury Rangers U12 Stripes |
|
|
Bury Rangers Whites U13 (WITHDRAWN) |
Played |
Stevenage Borough Juniors Barca U13 |
|
|
Frontiers Youth Jaguars U17 |
Played |
Sumners Youth Vipers U18 (WITHDRAWN) |
|
|
Hatfield Town Youth Blue U13 (WITHDRAWN) |
Played |
Hertford Heath Juniors U13 |
|
|
Nazeing Youth U12 |
Played |
Rap Aid Youth U12 |
|
|
Stevenage Borough Juniors U12 Impact |
Played |
Frontiers Youth U12 Panthers |
|
|
Ware Rangers U12 Flamengo |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Typhoons |
|
|
Wodson Park U13 |
Played |
Hertford Town Stags U13 (WITHDRAWN) |
|