|
Home Team |
Score |
Away Team |
Division 1 (Under 18's) |
|
Chorleywood U18 Hurricane |
5
|
0
|
Harpenden Colts U18 Blues |
|
A.Jones
M.Moring
S.Nembhard
R.Pattni(2)
|
|
|
|
|
Croxley Green U18 Emerald |
0
|
7
|
Harpenden Colts U18 Sporting |
|
|
|
|
C.Appleyard
J.Ball
E.Chisholm
M.Irani
O.Tizard(3)
|
Division 4 (Under 18's) |
|
Abbots Youth U18 Blue |
15
|
0
|
Chorleywood U18 Thunder |
|
U.Bharadia
T.Branq
H.Burke(2)
M.Cox
J.Kinsella
A.Perry
S.Vigneswaran(8)
|
|
|
|
Division 2 (Under 16's) |
|
Kings Langley U16 Red |
2
|
0
|
St Albans City U16 East |
|
W.Newbury-Kemp(2)
|
|
|
|
|
Watford Youth Sports U16 White |
6
|
2
|
Chorleywood U16 Vipers |
|
R.Bawa
K.Brooks
J.Coffee(4)
|
|
|
G.Blanks
J.Davies
|
Division 3 (Under 16's) |
|
Bushey & Oxhey U16 Tigers |
0
|
5
|
FC Hemel U16 |
|
|
|
|
M.Addai
J.Bywater
G.Hanafan
OG
R.Walker
|
U16 Challenge Cup |
Preliminary Round |
Chorleywood U16 Pythons |
2
|
6
|
Harpenden Colts U16 Falcons |
|
K.Crocker(2)
|
|
|
J.Edney
H.Huntley
OG
G.Wall(2)
J.Webber
|
Preliminary Round |
St Albans City U16 North |
0
|
7
|
Wheathampstead Wanderers U16 Tigers |
|
|
|
|
C.Dawes(2)
OG
J.Pressland(2)
A.Wooster(2)
|
U16 Senior League Cup |
Round 1 |
Harpenden Colts U16 Tornadoes |
3
|
6
|
St Albans City U16 Central |
|
A.Helsby
J.Mercer
C.Steward
|
|
|
M.Bleakley
O.Gilmour
D.Onochie-Williams(2)
M.Roome
B.Sommerbauer
|
Round 1 |
Hemel Youth U16 Red |
3
|
3
|
Berkhamsted Raiders U16 Red |
[ Home Win on penalties ] |
L.Coombes
OG
J.Watt
|
|
|
F.Blount
G.Gamston
J.James
|
Round 1 |
Hemel Youth U16 Yellow |
6
|
2
|
EB Lions U16 |
|
F.Bircham
A.Birdseye
J.Gibbings
D.Hemmington
C.Payne(2)
|
|
|
N.Hubbock
A.Priestley
|
Round 1 |
Park St Village U16 |
0
|
6
|
Everett Rovers U16 |
|
|
|
|
T.Brewer
A.Fitzpatrick
L.Haughton(2)
J.Thorne
J.Turner
|
Round 1 |
St Albans City U16 West |
2
|
7
|
St Albans City U16 Orient |
|
|
|
|
S.Beasley
T.Cox
J.Haworth(2)
OG
H.Turner
M.Varney
|
Round 1 |
Watford Youth Sports U16 Red |
7
|
1
|
Tornado JSC U16 |
|
N.Bloomfield
A.Diamond
D.Farrell
L.Muncie(2)
A.Sturman
L.Watling
|
|
|
W.Bartrip
|
Round 1 |
Wheathampstead Wanderers U16 Sharks |
1
|
4
|
Croxley Green U16 White |
|
M.Akhtar
|
|
|
J.Burke
H.Everett
C.Gerrard
K.Lawrence
|
U16 Junior League Cup |
Preliminary Round |
Evergreen Youth U16 Youth |
6
|
3
|
Harpenden Colts U16 Magpies |
|
A.Andreas
C.Daniels
T.Garvey(3)
A.Page
|
|
|
J.Hill(2)
|
Preliminary Round |
Hemel Youth U16 White |
3
|
3
|
Kings Langley U16 Blue |
[ Home Win on penalties ] |
M.Morris
A.Patel
L.Russell
|
|
|
D.Alford
O.Chubb
D.Fowler
|
Preliminary Round |
Sun Sports Youth U16 |
3
|
7
|
Herons U16 |
|
M.Cherrington
T.George
A.Osunsedo
|
|
|
M.Artimati
N.Fowler(2)
J.Haines(4)
|
Division 1 (Under 15's) |
|
Bovingdon U15 Storm |
0
|
1
|
Chorleywood U15 Hurricanes |
|
|
|
|
j.Davies
|
|
Evergreen Youth U15 Youth |
4
|
0
|
Hemel Youth U15 Red |
|
T.Channer
C.Charman
B.Payne
R.Ricketts
|
|
|
|
|
Sarratt Rebels U15 |
7
|
0
|
Harpenden Colts U15 Hawks |
|
B.Delicata(4)
S.Patten(3)
|
|
|
|
|
St Albans City U15 Boreal |
3
|
5
|
Watford Youth Sports U15 |
|
T.Durrant
j.O'Rahilly(2)
|
|
|
D.Paladino
E.Plunkett(2)
R.Sims(2)
|
|
Sun Sports Youth U15 Yellow |
7
|
1
|
St Albans City U15 South |
|
H.Bayliss
B.Bernhauser(2)
T.Divall(2)
J.Hector
L.Moran
|
|
|
S.Hicks
|
Division 2 (Under 15's) |
|
Gadeside Rangers U15 Black |
1
|
3
|
Croxley Green U15 White |
|
R.Kumar
|
|
|
N.Cadogan(2)
d.soryano
|
|
Harpenden Colts U15 Eagles |
0
|
3
|
FC Hemel U15 |
|
|
|
|
A.Jennings
E.Power(2)
|
|
Kings Langley U15 Red |
2
|
1
|
Wheathampstead Wanderers U15 Tigers |
|
E.Lee-Knights
A.Sithole
|
|
|
A.Moffat
|
|
St Albans Rangers U15 Blue |
-
|
A
|
Sun Sports Youth U15 Blue |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Tring Tornadoes U15 Leopards |
6
|
2
|
Berkhamsted Raiders U15 Blue |
|
D.Abel
J.Graves(4)
S.Hawkins
|
|
|
T.Dewick
OG
|
Division 3 (Under 15's) |
|
Aston Clinton U15 Colts |
-
|
A
|
Abbots Youth U15 Yellow |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Chorleywood U15 Thunder |
3
|
3
|
Herons U15 |
|
B.O'Sullivan(2)
OG
|
|
|
D.Adomah-Djan(2)
I.Tannor
|
|
Everett Rovers U15 |
7
|
9
|
Bushey & Oxhey U15 Wolves |
|
C.Christofi
F.Cussack(3)
A.Hall(3)
|
|
|
J.Church
C.O'Hara
S.Sarpong(4)
J.Wade(3)
|
|
Harpenden Colts U15 Falcons |
4
|
3
|
Harpenden Colts U15 Hurricanes |
|
J.Collins(2)
H.Fleming
F.Southall
|
|
|
M.Kurr(3)
|
Division 1 (Under 14's) |
|
Bushey & Oxhey U14 Jaguars |
1
|
4
|
Evergreen Youth U14 Youth |
|
G.Wainwright
|
|
|
S.Eames
A.Gaffney
M.Macdonald
B.Omotoye
|
|
Hemel Youth U14 White |
0
|
4
|
Sun Sports Youth U14 Blue |
|
|
|
|
J.FOWLER(2)
O.NIKOPOULOS(2)
|
|
Kings Langley U14 Red |
1
|
3
|
Harpenden Colts U14 Thunder |
|
J.James
|
|
|
D.Ahern(3)
|
|
Sun Sports Youth U14 Yellow |
2
|
2
|
Hemel Athletic U14 Blue |
|
O.Frost
H.Ovington
|
|
|
D.Pinto
E.Thackeray
|
Division 2 (Under 14's) |
|
Abbots Youth U14 Blue |
5
|
2
|
Berkhamsted Raiders U14 Green |
|
h.alden(4)
b.veal
|
|
|
J.Dunlop
F.Dyer
|
|
Langleybury U14 |
2
|
1
|
St Albans City U14 South |
|
E.Anthony
R.Rowinski
|
|
|
O.Wynne
|
|
Little Gaddesden U14 |
1
|
1
|
Harpenden Colts U14 Lightning |
|
J.Wiilington
|
|
|
G.McCabe
|
|
Tring Tornadoes U14 Eagles |
4
|
4
|
Sarratt Rebels U14 |
|
E.Ashton
J.Barber
K.Caps
R.Carew
|
|
|
S.Betts
C.Foot
C.Randall
E.Sole
|
Division 3 (Under 14's) |
|
Evergreen Youth U14 Colts |
1
|
3
|
Watford Town U14 |
|
J.Heredia
|
|
|
R.Futer
B.Heydarzadeh
E.Kenny
|
|
Harpenden Colts U14 Tornadoes |
1
|
5
|
Wheathampstead Wanderers U14 Sharks |
|
W.Scott
|
|
|
M.Cody
E.Davies
J.Holmes
H.Whiting
J.Wilding
|
|
St Albans Rangers U14 Kites |
0
|
7
|
Bovingdon U14 Lightning |
|
|
|
|
B.Barrett(4)
L.Winder(3)
|
Division 4 (Under 14's) |
|
Berkhamsted Raiders U14 White |
1
|
2
|
Kings Langley U14 Blue |
|
R.Araujo
|
|
|
A.Bertrand
M.Connor
|
|
Harpenden Colts U14 Typhoons |
2
|
1
|
Aston Clinton U14 Colts |
|
N.Perritt(2)
|
|
|
A.Wright
|
|
St Albans Rangers U14 Harriers |
0
|
12
|
Berkhamsted Raiders U14 Yellow |
|
|
|
|
H.Lines(3)
F.Luter(4)
T.Mabuso(3)
O.Smith
R.Welshman
|
|
Wheathampstead Wanderers U14 Pumas |
3
|
2
|
Harpenden Colts U14 Cyclones |
|
R.Hall(2)
A.Howie
|
|
|
B.Mason
L.Pollard
|
|
Wheathampstead Wanderers U14 Tigers |
7
|
1
|
Abbots Youth U14 Red |
|
J.Crawley(3)
L.Dobson
O.Knight(3)
|
|
|
R.Elliott
|
U14 Challenge Cup |
Preliminary Round |
Bushey & Oxhey U14 Cougars |
4
|
3
|
St Albans City U14 West |
|
N.Caamano
C.Downey(2)
D.Habashi
|
|
|
J.Mallik-Cole
C.Reynolds(2)
|
Division 1 (Under 13's) |
|
St Albans City U13 Victoria |
2
|
1
|
Evergreen Youth U13 Wolves |
|
Z.Davies
A.Latter
|
|
|
O.WILSON
|
U13 Challenge Cup |
Round 1 |
Harpenden Colts U13 Harriers |
5
|
2
|
St Albans City U13 Central |
|
T.Baker(3)
B.Shield
J.Viner
|
|
|
S.Hunt
A.Twidell
|
Round 1 |
Harpenden Colts U13 Mustangs |
1
|
10
|
St Albans City U13 Orient |
|
L.Mcgroarty
|
|
|
A.Bentley(3)
J.Bonnebaigt
J.Dean(3)
O.Rattle(3)
|
Division Red (Under 11's) |
|
Bedmond Youth U11 Red |
Played |
Evergreen Youth U11 Falcons |
|
|
Evergreen Youth U11 Eagles |
Played |
Harpenden Colts U11 Bucaneers |
|
|
Hemel Youth U11 Red |
Played |
Sun Sports Youth U11 Blue |
|
Division Blue (Under 11's) |
|
Berkhamsted Raiders U11 Blue |
Played |
Chorleywood U11 Marlins |
|
|
Bushey & Oxhey U11 Piranhas |
Played |
Hemel Youth U11 White |
|
|
Bushey & Oxhey U11 Vipers |
Played |
Watford Youth Sports U11 White |
|
Division Yellow (Under 11's) |
|
Berkhamsted Raiders U11 Green |
Played |
Hemel Aces U11 Panthers |
|
|
Garston Boys U11 |
Played |
Sarratt Rebels U11 |
|
|
Watford Town U11 Red |
Played |
Harpenden Colts U11 Titans |
|
Division Green (Under 11's) |
|
Hemel Aces U11 Tigers |
Played |
Evergreen Youth U11 Hawks |
|
Division White (Under 11's) |
|
Abbots Youth U11 Yellow |
Played |
Watford Town U11 Black |
|
|
Croxley Green U11 Emerald |
Played |
Hemel Youth U11 Blue |
|
|
Watford Youth Sports U11 Red |
Played |
Abbots Youth U11 Red |
|
Division Purple (under 11's) |
|
Berkhamsted Raiders U11 Yellow |
Played |
Chorleywood U11 Piranhas |
|
|
Harpenden Colts U11 Vikings |
Played |
Echoes U11 Orange |
|
|
Hemel Aces U11 Wasps |
|
Harpenden Colts U11 Eagles |
|
|
St Albans Rangers U11 Tigers |
Played |
Herons U11 |
|
U10 Pool Gr8 Pryamid of Giza |
|
Berkhamsted Raiders U10 Blue |
Played |
Chorleywood U10 Lions |
|
|
Berkhamsted Raiders U10 Red |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Bobcats |
|
|
Harpenden Colts U10 Tigers |
Played |
Evergreen Youth U10 Cobras |
|
|
Premierskills U10 Red |
Played |
Harpenden Colts U10 Jaguars |
|
U10 Pool Hanging Gardens of Babylon |
|
Bushey & Oxhey U10 Stags |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Green |
|
|
Croxley Green U10 White |
Played |
Bovingdon U10 Thunder |
|
|
Hemel Rovers U10 |
Played |
Oxhey Jets U10 Rangers |
|
|
Kings Langley U10 Red |
Played |
Evergreen Youth U10 Sharks |
|
|
Watford Town U10 Tigers |
Played |
Chorleywood U10 Stags |
|
U10 Pool Statue of Zeus @ Olympia |
|
Bedmond Youth U10 Red |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
|
|
Bushey & Oxhey U10 Rhinos |
Played |
Harpenden Colts U10 Pumas |
|
|
Hemel Aces U10 Wasps |
Played |
Harpenden Colts U10 Lions |
|
|
Hemel Youth U10 White |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Bulldogs |
|
|
Sun Sports Youth U10 Yellow |
Played |
Watford Youth Sports U10 |
|
U10 Pool Temple of Aretmis @ Emphesus |
|
Aston Clinton U10 Colts |
Played |
Nascot Wood Rangers U10 |
|
|
Croxley Green U10 Emerald |
Played |
Sandridge Rovers U10 |
|
|
Harpenden Colts U10 Panthers |
Played |
Hemel Youth U10 Green |
|
|
Hemel Aces U10 Hornets |
Played |
Little Gaddesden U10 |
|
|
Hemel Aces U10 Pumas |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 White |
|
|
Hemel Youth U10 Yellow |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Purple |
|
U10 Pool Lighthouse @ Alexandria |
|
Cassiobury Rangers U10 Blues |
Played |
Sun Sports Youth U10 Blue |
|
|
Echoes U10 Orange |
Played |
Sarratt Rebels U10 |
|
|
Everett Rovers U10 Yellow |
Played |
Evergreen Youth U10 Crocodiles |
|
|
Evergreen Youth U10 Tigers |
Played |
Abbots Youth U10 |
|
U10 Pool Colossus of Rhodes |
|
Bedmond Youth U10 Green |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Orange |
|
|
Chipperfield U10 |
Played |
Hemel Youth U10 Orange |
|
|
Echoes U10 Amber |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Yellow |
|
|
Hemel Athletic U10 |
Played |
Hemel Youth U10 Blue |
|
U9 Pool Battersea |
|
Berkhamsted Raiders U9 Red |
Played |
Evergreen Youth U9 Falcons |
|
|
Harpenden Colts U9 Tigers |
Played |
Bushey & Oxhey U9 Pythons |
|
|
Kings Langley U9 Red |
Played |
Hemel Youth U9 Red |
|
|
Sandridge Rovers U9 |
Played |
Chorleywood U9 Hurricane |
|
U9 Pool Blackfriars |
|
Berkhamsted Raiders U9 Blue |
Played |
Evergreen Youth U9 Tigers |
|
|
Chorleywood U9 Cyclone |
Played |
Sarratt Rebels U9 |
|
|
Harpenden Colts U9 Lions |
Played |
Watford Town U9 Red |
|
|
Hemel Youth U9 White |
Played |
Tring Tornadoes U9 Eagles |
|
|
Nascot Wood Rangers U9 Hawks |
Played |
Tring Tornadoes U9 Harriers |
|
U9 Pool Millenium |
|
Chorleywood U9 Storm |
Played |
Hemel Youth U9 Yellow |
|
|
Hemel Athletic U9 White |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Green |
|
|
Watford Town U9 Black |
Played |
Everett Rovers U9 Blue |
|
U9 Pool Southwark |
|
Berkhamsted Raiders U9 White |
Played |
Bovingdon U9 Rangers |
|
|
Harpenden Colts U9 Cowboys |
Played |
Everett Rovers U9 Yellow |
|
|
Hemel Youth U9 Green |
Played |
FC Hemel U9 |
|
|
Potten End Youth U9 |
Played |
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
|
U9 Pool Tower |
|
Echoes U9 |
Played |
Hemel Youth U9 Blue |
|
|
Hemel Aces U9 Tigers |
Played |
Abbots Youth U9 Blue |
|
|
Kings Langley U9 Blue |
Played |
Sun Sports Youth U9 Yellow |
|
|
St Albans Rangers U9 Falcons |
Played |
Watford Youth Sports U9 |
|
|
Tring Tornadoes U9 Kestrels |
Played |
Chipperfield U9 |
|
U9 Pool Vauxhall |
|
Hemel Youth U9 Orange |
Played |
Harpenden Colts U9 Foxes |
|
|
Nascot Wood Rangers U9 Falcons |
Played |
Harpenden Colts U9 Rockets |
|
|
Oxhey Jets U9 |
Played |
Bushey & Oxhey U9 Kestrels |
|
U9 Pool Waterloo |
|
Berkhamsted Raiders U9 Purple |
Played |
Evergreen Youth U9 Hawks |
|
|
Chorleywood U9 Tornado |
Played |
Aston Clinton U9 Colts |
|
|
Everett Rovers U9 Black |
Played |
Hemel Athletic U9 Blue |
|
|
Harpenden Colts U9 Vikings |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Orange |
|
|
Tring Tornadoes U9 Falcons |
Played |
Herons U9 |
|
|
Tring Tornadoes U9 Hawks |
Played |
Hemel Aces U9 Wasps |
|
U9 Pool Mix & Match |
|
Berkhamsted Raiders U9 Yellow |
Played |
Bovingdon U9 Hurricanes |
|
U8 Pool Harpo |
|
Bedmond Youth U8 Red |
Played |
Abbots Youth U8 Yellow |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Black |
Played |
Chorleywood U8 Pumas |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Purple |
Played |
Watford Town U8 |
|
|
Bovingdon U8 Thunder |
Played |
Sandridge Rovers U8 Terriers |
|
|
Bushey & Oxhey U8 Pumas |
Played |
Harpenden Colts U8 Cowboys |
|
|
Everett Rovers U8 Black |
Played |
Hemel Aces U8 Wasps |
|
|
Harpenden Colts U8 Foxes |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Green |
|
|
Hemel Youth U8 Yellow |
Played |
Kings Langley U8 Blue |
|
|
Kings Langley U8 Green |
Played |
Hemel Aces U8 Hornets |
|
|
Tring Tornadoes U8 Jaguars |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Blue |
|
U8 Pool Chico |
|
Aston Clinton U8 Colts |
Played |
Echoes U8 Amber |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 White |
Played |
Harpenden Colts U8 Tigers |
|
|
Chorleywood U8 Leopards |
Played |
Kings Langley U8 Red |
|
|
Chorleywood U8 Panthers |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Yellow |
|
|
Harpenden Colts U8 Leopards |
Played |
Chipperfield U8 Black |
|
|
Hemel Aces U8 Tigers |
Played |
Harpenden Colts U8 Lions |
|
|
Hemel Youth U8 Red |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Red |
|
|
Hemel Youth U8 White |
Played |
Bushey & Oxhey U8 Jackals |
|
|
Tring Tornadoes U8 Tigers |
Played |
Hemel Aces U8 Scorpions |
|
U8 Pool Groucho |
|
Chorleywood U8 Lions |
Played |
St Albans Rangers U8 Raptors |
|
|
EB Lions U8 |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Orange |
|
|
Echoes U8 Blue |
Played |
Bushey & Oxhey U8 Broncos |
|
|
Echoes U8 Orange |
Played |
Kings Langley U8 White |
|
|
Everett Rovers U8 Blue |
Played |
Harpenden Colts U8 Vikings |
|
|
Harpenden Colts U8 Rockets |
Played |
Chipperfield U8 Red |
|
|
Hemel Youth U8 Green |
Played |
Tring Tornadoes U8 Panthers |
|
|
Herons U8 |
P |
Abbots Youth U8 Blue |
[ Postponed ] |
|
Sandridge Rovers U8 Centurions |
Played |
Hemel Youth U8 Blue |
|
U07 Pool Avalon |
|
Berkhamsted Raiders U7 Blue |
Played |
Hemel Aces U7 Lions |
|
|
Chorleywood U7 Aces |
Played |
Abbots Youth U7 Blue |
|
|
Hemel Youth U7 Red |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Red |
|
U07 Pool Shangri-la |
|
Berkhamsted Raiders U7 Green |
Played |
Chorleywood U7 Raiders |
|
|
Bushey & Oxhey U7 Eagles |
Played |
Hemel Aces U7 Panthers |
|
|
Hemel Youth U7 White |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 White |
|
U07 Pool Buyan |
|
Bedmond Youth U7 Green |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Orange |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Yellow |
Played |
Hemel Youth U7 Blue |
|
|
Bushey & Oxhey U7 Hawks |
Played |
Chorleywood U7 Rockets |
|
|
Kings Langley U7 Blue |
Played |
Evergreen Youth U7 Eagles |
|
U07 Pool Atlantis |
|
Bedmond Youth U7 Red |
Played |
Hemel Youth U7 Green |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Black |
Played |
Kings Langley U7 Red |
|
|
Hemel Youth U7 Yellow |
Played |
Berkhamsted Raiders U7 Purple |
|
U07 Pool Mix & Match |
|
Bovingdon U7 Turtles |
Played |
Aston Clinton U7 Colts |
|
|
Everett Rovers U7 Black |
Played |
Evergreen Youth U7 Tigers |
|
Miscellaneous |
|
Aston Clinton U11 Colts |
1
|
11
|
Chipperfield U11 |
|
W.Frost
|
|
|
|
|
Aston Clinton U18 Colts Black |
3
|
3
|
Aston Clinton U18 Youth (WITHDRAWN) |
|
T.Bowra
J.Prendergast
A.Reidy
|
|
|
Z.Harris
J.Tait
S.Witherspoon
|
|
Berkhamsted Raiders U11 Purple |
1
|
8
|
Hemel Youth U11 Green |
|
|
|
|
Z.Godfrey(4)
K.Kingdon
S.Pavlou
R.Rowe(2)
|
|
Berkhamsted Raiders U11 White |
7
|
2
|
Harpenden Colts U11 Saints |
|
|
|
|
O.Goodman
H.McDonald
|
|
Bushey & Oxhey U11 Scorpions |
5
|
2
|
Oxhey Jets U11 Hornets |
|
|
|
|
C.Little
Z.Ryan
|
|
Bushey & Oxhey U14 Leopards (WITHDRAWN) |
0
|
9
|
Watford Youth Sports U14 White |
|
|
|
|
M.Bartram
K.Bhatti
L.Bishop(2)
O.Brown
T.Righton(3)
N.Yeboah
|
|
Chorleywood U11 Sharks |
8
|
3
|
Hemel Aces U11 Hornets |
|
B.Argent(3)
L.Goulden
J.Leavy
A.Meikle Pebe
L.Morrow
N.Timpson
|
|
|
C.Cawdron
E.Owen(2)
|
|
Echoes U11 Amber |
1
|
7
|
Hemel Aces U11 Stingers |
|
|
|
|
N.Adams
B.Brooks(3)
N.Leggett
M.Pinching
T.Walker
|
|
FC66 U15 (WITHDRAWN) |
2
|
4
|
Echoes U15 Orange |
|
C.Miller(2)
|
|
|
A.Austin
H.Grange
A.Shariff
M.Wyatt
|
|
Harpenden Colts U11 Raiders |
8
|
0
|
FC Hemel U11 |
|
|
|
|
|
|
Hemel Athletic U14 White (WITHDRAWN) |
0
|
8
|
Chorleywood U14 Chiefs |
|
|
|
|
P.Chambers(4)
G.Dyer
T.Fleming(2)
W.McKarell
|
|
Hemel Youth U11 Yellow |
4
|
2
|
Berkhamsted Raiders U11 Black |
|
|
|
|
|
|
Kings Langley U11 Red |
2
|
1
|
Berkhamsted Raiders U11 Orange |
|
|
|
|
|
|
Little Gaddesden U11 |
1
|
4
|
Hemel Athletic U11 |
|
|
|
|
|