|
Home Team |
Score |
Away Team |
Division 1 (Under 18's) |
|
Chorleywood U18 Hurricane |
2
|
5
|
Bushey & Oxhey U18 Youth |
|
S.Consalvi
M.Moring
|
|
|
J.Brasenell
E.Enright(2)
T.Kemp
B.Twumasi
|
|
Croxley Green U18 Emerald |
3
|
7
|
Everett Rovers U18 Blue |
|
T.Cox
O.Sibley(2)
|
|
|
H.Carvalho
Z.Green(2)
A.Morrissey(3)
J.Plumbridge
|
|
Garston Boys U18 |
4
|
1
|
Aston Clinton U18 Colts Blue |
|
O.Lawford(4)
|
|
|
J.Houghton
|
|
Harpenden Colts U18 Blues |
1
|
1
|
Harpenden Colts U18 Sporting |
|
A.Matharu
|
|
|
M.Irani
|
|
Wheathampstead Wanderers U18 Sharks |
3
|
0
|
Croxley Green U18 White |
|
T.Caffery
OG
J.Rabey
|
|
|
|
Division 2 (Under 18's) |
|
Abbots Youth U18 Yellow |
1
|
3
|
St Albans City U18 North |
|
J.Pope
|
|
|
M.Breeze
R.Devine
T.Hedger
|
|
Harpenden Colts U18 Whitecaps |
2
|
3
|
Chorleywood U18 Lightning |
|
F.Meredith(2)
|
|
|
A.Joiner(3)
|
|
Totternhoe Youth U18 |
4
|
2
|
Bushey & Oxhey U18 Dragons |
|
J.Fenwick
J.Jones
H.Regan
J.Sims
|
|
|
A.Dos Santos(2)
|
|
Wheathampstead Wanderers U18 Makos |
3
|
3
|
Chorleywood U18 Archers |
|
L.Batstone
R.Gibson
B.King
|
|
|
S.Casali
A.Meaker(2)
|
Division 3 (Under 18's) |
|
Evergreen Youth U18 Colts |
8
|
0
|
Watford Youth Sports U18 |
|
A.Kennealy(5)
A.Marchant
D.Tomlin
G.Turner
|
|
|
|
|
Oxhey Jets U18 |
1
|
4
|
Hemel Aces U18 Hornets |
|
M.Cockcroft
|
|
|
N.Dowsett
J.Marshall
K.Roper
K.Wilks
|
|
St Albans City U18 West |
4
|
5
|
Aston Clinton U18 Colts Black |
|
A.HALL
A.JOHNSON(2)
G.ROWLAND
|
|
|
A.Dalby(3)
A.Reidy
O.Richards
|
|
Wheathampstead Wanderers U18 Tigers |
7
|
2
|
Harpenden Colts U18 Hawks |
|
A.Vince(4)
R.Ward(3)
|
|
|
S.Sandiford
O.Santos-Edgar
|
Division 4 (Under 18's) |
|
Cassiobury Rangers U18 Leopards |
5
|
3
|
Harpenden Colts U18 Lions |
|
J.Leyshon
A.Marks(3)
A.Maylor
|
|
|
R.Hobbs(2)
L.Jones
|
|
Hemel Youth U18 Blue |
0
|
0
|
Chorleywood U18 Thunder |
|
|
|
|
|
Division 1 (Under 16's) |
|
Harpenden Colts U16 Tornadoes |
6
|
1
|
Aston Clinton U16 Colts |
|
W.AITCHISON(3)
N.Boxall
B.Hallewell
C.Steward
|
|
|
J.Johnston
|
|
Hemel Youth U16 Yellow |
4
|
1
|
Croxley Green U16 White |
|
F.Bircham(2)
J.Cook
C.Payne
|
|
|
C.Gerrard
|
Division 2 (Under 16's) |
|
EB Lions U16 |
3
|
5
|
Watford Youth Sports U16 White |
|
H.Fry
N.Hubbock
C.Taylor
|
|
|
T.Adams
Z.Chaudry
J.Coffee(3)
|
|
Wheathampstead Wanderers U16 Sharks |
0
|
1
|
St Albans City U16 Orient |
|
|
|
|
S.Beasley
|
Division 3 (Under 16's) |
|
Berkhamsted Raiders U16 Black |
1
|
5
|
FC Hemel U16 |
|
L.Rogers
|
|
|
M.Addai(2)
J.Bywater
B.Carrington
C.Hollick
|
|
St Albans City U16 North |
1
|
3
|
Harpenden Colts U16 Falcons |
|
|
|
|
F.Byrne
J.Edney
M.Langley
|
|
Wheathampstead Wanderers U16 Tigers |
3
|
1
|
Chorleywood U16 Pythons |
|
J.Pressland(2)
D.Robertson
|
|
|
K.Crocker
|
Division 1 (Under 15's) |
|
Chorleywood U15 Hurricanes |
2
|
7
|
Sarratt Rebels U15 |
|
S.Araujo
R.Megan
|
|
|
B.Delicata(3)
O.Kemp
OG
S.Patten(2)
|
|
Harpenden Colts U15 Hawks |
4
|
1
|
Evergreen Youth U15 Youth |
|
J.Gardner
J.Humbles(2)
OG
|
|
|
W.Powell
|
|
Hemel Youth U15 Red |
1
|
5
|
St Albans City U15 Boreal |
|
L.Folds
|
|
|
G.hall(2)
T.Randall
H.Sweetman(2)
|
|
St Albans City U15 South |
1
|
7
|
Bovingdon U15 Storm |
|
|
|
|
J.Ashton
A.Bass
C.Dolling
J.Ewer
D.Griffin
J.Lewis
OG
|
|
Watford Youth Sports U15 |
2
|
3
|
Sun Sports Youth U15 Yellow |
|
L.Jones
R.Sims
|
|
|
B.Bernhauser(2)
L.Moran
|
Division 2 (Under 15's) |
|
Berkhamsted Raiders U15 Blue |
1
|
6
|
Harpenden Colts U15 Eagles |
|
A.Burt
|
|
|
D.Betham(3)
G.O'Kelly(2)
R.Platt
|
|
Echoes U15 Amber |
3
|
0
|
Tring Tornadoes U15 Leopards |
|
S.Cross(3)
|
|
|
|
|
FC Hemel U15 |
8
|
1
|
Kings Langley U15 Red |
|
J.Astley
S.Garratt
M.Kuffour(2)
E.Power(4)
|
|
|
A.Sithole
|
|
Sun Sports Youth U15 Blue |
1
|
1
|
Gadeside Rangers U15 Black |
|
A.Ahluwalia-Pandor
|
|
|
T.Asare
|
|
Wheathampstead Wanderers U15 Tigers |
1
|
6
|
St Albans Rangers U15 Blue |
|
D.Croot
|
|
|
B.Day(2)
J.Doyle
J.Olaniyan(3)
|
Division 3 (Under 15's) |
|
Bovingdon U15 Lightning |
2
|
4
|
Chorleywood U15 Thunder |
|
A.Brennan
M.Wyart
|
|
|
D.Ackenson-Sargeant
A.Chadha
W.Young(2)
|
U15 Challenge Cup |
Preliminary Round |
Herons U15 |
4
|
2
|
Aston Clinton U15 Colts |
|
D.Adomah-Djan
I.Tannor(2)
D.Tutu-Eremeh
|
|
|
O.Blackburn
H.Collins
|
Division 1 (Under 14's) |
|
Evergreen Youth U14 Youth |
3
|
2
|
Hemel Athletic U14 Blue |
|
K.De Fillippo
A.Gaffney
B.Omotoye
|
|
|
E.Thackeray(2)
|
|
Harpenden Colts U14 Thunder |
1
|
4
|
Sun Sports Youth U14 Yellow |
|
M.Kenny
|
|
|
Z.Brister(2)
O.Frost
S.Rasha
|
Division 2 (Under 14's) |
|
Berkhamsted Raiders U14 Green |
7
|
1
|
Tring Tornadoes U14 Eagles |
|
R.Conde(2)
J.D'Cunha
N.Dix
F.Dyer(3)
|
|
|
E.Ashton
|
|
Chorleywood U14 Pumas |
4
|
1
|
St Albans City U14 South |
|
A.Bainbridge
S.Clark
H.Latchford
K.Soomro
|
|
|
O.Wynne
|
|
Watford Youth Sports U14 White |
2
|
4
|
Langleybury U14 |
|
K.Bhatti
T.Righton
|
|
|
J.Kirsch(2)
F.McGrath
J.Stockman
|
Division 4 (Under 14's) |
|
St Albans City U14 West |
3
|
1
|
Harpenden Colts U14 Typhoons |
|
F.Geoghegan
A.Maiden
C.Reynolds
|
|
|
J.Kenworthy
|
U14 Challenge Cup |
Preliminary Round |
Abbots Youth U14 Red |
1
|
5
|
Watford Town U14 |
|
T.Bishop
|
|
|
B.Heydarzadeh(2)
A.Hopkinson
B.Medany(2)
|
Preliminary Round |
Aston Clinton U14 Colts |
0
|
8
|
Bovingdon U14 Lightning |
|
|
|
|
B.Barrett(2)
T.Field
L.Franklin
J.Hingston
L.Winder(3)
|
Preliminary Round |
Berkhamsted Raiders U14 Yellow |
2
|
3
|
Wheathampstead Wanderers U14 Pumas |
|
D.Graham
T.Mabuso
|
|
|
A.Howie(3)
|
Preliminary Round |
Evergreen Youth U14 Colts |
3
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U14 Sharks |
|
L.John(3)
|
|
|
M.Cody(2)
|
Preliminary Round |
Harpenden Colts U14 Tornadoes |
3
|
2
|
Watford Youth Sports U14 Black |
|
|
|
|
A.Ashgar
R.Brandy
|
Preliminary Round |
Kings Langley U14 Blue |
6
|
3
|
Harpenden Colts U14 Cyclones |
|
A.Bertrand(4)
M.Connor
R.Conquest
|
|
|
C.Armstrong
L.Pollard
N.Scott
|
Preliminary Round |
St Albans Rangers U14 Harriers |
3
|
6
|
Berkhamsted Raiders U14 White |
|
B.Blessing
D.Myers-Allen
J.Whayman
|
|
|
O.Hoare
J.Lock(2)
B.Robertson
Z.Shoesmith
T.Smart
|
Preliminary Round |
Wheathampstead Wanderers U14 Tigers |
3
|
8
|
St Albans Rangers U14 Kites |
|
J.Crawley(2)
M.Dermitzakis
|
|
|
|
Division 1 (Under 13's) |
|
Chorleywood U13 Dragons |
0
|
2
|
Berkhamsted Raiders U13 Red |
|
|
|
|
J.McKay
K.Warren
|
|
Everett Rovers U13 Red |
4
|
1
|
Hemel Aces U13 Lions |
|
R.De Souza
L.Docherty
D.Jovanoski
J.Reid
|
|
|
S.Atkins
|
|
Evergreen Youth U13 Wolves |
3
|
1
|
Kings Langley U13 Red |
|
K.McEYESON
S.OLIVER(2)
|
|
|
E.Napier
|
|
St Albans City U13 Victoria |
1
|
5
|
Harpenden Colts U13 Hurricanes |
|
A.Strazza
|
|
|
G.Clark
L.Hobson(4)
|
Division 2 (Under 13's) |
|
FC Hemel U13 |
5
|
4
|
Wheathampstead Wanderers U13 Tigers |
|
L.Morrs(3)
A.Roberts(2)
|
|
|
M.Hill
C.Holden
W.Kennedy
M.O'Keeffe
|
|
Hemel Youth U13 Blue |
2
|
1
|
Watford Town U13 |
|
S.Saunders(2)
|
|
|
E.Parkes
|
|
Park St Village U13 |
0
|
2
|
Nascot Wood Rangers U13 |
|
|
|
|
B.Sharpe
K.Ziaja
|
|
Sun Sports Youth U13 Blue |
6
|
3
|
Echoes U13 |
|
O.Aluko(2)
L.Roberts(4)
|
|
|
T.Hoy
E.Kusi(2)
|
Division 3 (Under 13's) |
|
Berkhamsted Raiders U13 Green |
3
|
2
|
St Albans City U13 Orient |
|
H.Catchpole(2)
N.James
|
|
|
C.Crowther
J.Dean
|
|
Bushey & Oxhey U13 Sharks |
2
|
7
|
Chorleywood U13 Griffins |
|
L.Byford
O.Stephenson
|
|
|
S.Lynott(2)
C.McLaughlin(5)
|
|
Harpenden Colts U13 Hornets |
3
|
0
|
Hemel Aces U13 Tigers |
|
S.Boxall
F.Robinson
T.Sanzo Garcia
|
|
|
|
|
Hemel Youth U13 White |
6
|
5
|
Evergreen Youth U13 Jackals |
|
C.Hall
S.McAlinden(3)
H.Slater(2)
|
|
|
A.McCARTHY(3)
J.MERCER(2)
|
Division 4 (Under 13's) |
|
Aston Clinton U13 Colts |
0
|
0
|
St Albans City U13 Central |
|
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U13 Harriers |
0
|
5
|
Abbots Youth U13 Red |
|
|
|
|
C.Howard(3)
S.Hunt
C.Smith
|
|
Kinsbourne Youth U13 |
3
|
2
|
Watford Youth Sports U13 |
|
R.Donlon
A.King
A.Mills
|
|
|
S.Bedi
M.Murphy
|
|
Premierskills U13 Red |
4
|
0
|
St Albans City U13 Boreal |
|
K.EDBODIKEOGU
W.Ransfor
K.Umai Palan
S.Waite
|
|
|
|
|
Sandridge Rovers U13 Stormtroopers |
4
|
1
|
Evergreen Youth U13 Jaguars |
|
A.Ashton(3)
B.Winter
|
|
|
M.BROMFIELD
|
Division 5 (Under 13's) |
|
Chipperfield U13 |
1
|
2
|
Cassiobury Rangers U13 Blues |
|
|
|
|
A.Heather(2)
|
|
Harpenden Colts U13 Mustangs |
2
|
6
|
Berkhamsted Raiders U13 Yellow |
|
C.Chandler
O.Davis
|
|
|
H.Caradec
D.Connett
P.Tinine(2)
L.Tse(2)
|
|
Hemel Youth U13 Yellow |
0
|
6
|
Sandridge Rovers U13 Tigers |
|
|
|
|
M.Barnett
F.Elsmark(2)
J.Field
J.Langford
C.Shaw
|
|
Tring Tornadoes U13 Tigers |
0
|
13
|
Wheathampstead Wanderers U13 Pumas |
|
|
|
|
M.Antrobus
T.Clark(3)
C.Hairon
A.Hatch-King(2)
S.Mills-Horn
E.Turner(3)
N.Winward(2)
|
Division 1 (Under 12's) |
|
Bedmond Youth U12 |
5
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U12 Sharks |
|
B.Hitchcock(2)
F.Lowe
C.Trustrum(2)
|
|
|
F.Playle
O.Todhunter
|
|
Chorleywood U12 Harriers |
2
|
6
|
Harpenden Colts U12 Lions |
|
L.Cappucini
C.Kimpton
|
|
|
E.Clement
G.Holland
B.Marsh
F.Sweeting(2)
C.Twelftree
|
|
Everett Rovers U12 Yellow |
3
|
1
|
Berkhamsted Raiders U12 Blue |
|
L.Blackman
B.Bowie(2)
|
|
|
T.Gill
|
|
Harpenden Colts U12 Pumas |
3
|
1
|
St Albans City U12 South |
|
D.Kirk
OG
W.Remmers
|
|
|
R.Kennedy
|
Division 2 (Under 12's) |
|
Aston Clinton U12 Pumas |
3
|
3
|
Chorleywood U12 Eagles |
|
R.Munday(2)
R.Noel-Williams
|
|
|
W.Minns
O.Thompson
J.Walsh
|
|
Echoes U12 |
1
|
3
|
Bushey & Oxhey U12 Hornets |
|
R.Hunt
|
|
|
H.Azulay(2)
J.Landy
|
|
Evergreen Youth U12 Eagles |
0
|
3
|
Abbots Youth U12 Red |
|
|
|
|
S.Morgan(2)
J.Worrell
|
|
Kings Langley U12 Red |
4
|
2
|
Sarratt Rebels U12 |
|
B.Askins
J.Monteith
O.Omoniyi(2)
|
|
|
F.Bailey
O.Lightbourne
|
|
Nascot Wood Rangers U12 |
1
|
2
|
Hemel Aces U12 Tigers |
|
J.England
|
|
|
|
Division 3 (Under 12's) |
|
Croxley Green U12 White |
3
|
6
|
Wheathampstead Wanderers U12 Tigers |
|
l.brady(2)
s.parmar
|
|
|
L.Comiskey(2)
A.Saini(3)
M.Tagg
|
|
Hemel Aces U12 Lions |
3
|
3
|
Everett Rovers U12 Blue |
|
|
|
|
J.Harrington-Smith
S.Tookey(2)
|
|
St Albans City U12 Arrows |
3
|
1
|
Harpenden Colts U12 Leopards |
|
J.Clinton
J.Dodd
F.Murphy
|
|
|
G.Carter
|
|
Sun Sports Youth U12 Blue |
0
|
10
|
Hemel Youth U12 Red |
|
|
|
|
S.Dearman(5)
H.Fell(2)
H.George(2)
T.Willett
|
Division 4 (Under 12's) |
|
Chipperfield U12 |
0
|
5
|
St Albans City U12 Central |
|
|
|
|
T.Gullin-Hall
E.Mosima(2)
S.Tchoudi(2)
|
|
Harpenden Colts U12 Tigers |
3
|
2
|
Watford Town U12 |
|
M.Brown(2)
L.McMenamin
|
|
|
A.Carpenter
T.Smith
|
|
Hemel Youth U12 Green |
5
|
4
|
Croxley Green U12 Emerald |
|
G.Bennett(3)
H.Corcoran-Berkeley
A.Sooriyakumar
|
|
|
W.Lewin(2)
G.Mundy
O.Walford
|
|
St Albans City U12 West |
2
|
2
|
Herons U12 |
|
|
|
|
M.Carvill-Biggs
K.Jackson-Small
|
|
Watford Youth Sports U12 |
8
|
1
|
Sun Sports Youth U12 Yellow |
|
E.Bishop(3)
T.Canning
H.Clark
F.Collins
O.Rumjon
F.Street
|
|
|
L.Rawal
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Jaguars |
2
|
1
|
St Albans City U12 Dragons |
|
W.Dixon-Juden(2)
|
|
|
M.Napier
|
Division 5 (under 12s) |
|
Aston Clinton U12 Colts |
0
|
5
|
Hemel Youth U12 White |
|
|
|
|
S.Collins(2)
O.Keen(2)
L.Thumwood
|
|
Chorleywood U12 Hawks |
2
|
0
|
Kings Langley U12 Blue |
|
J.O'Mahony(2)
|
|
|
|
|
Everett Rovers U12 Black |
2
|
3
|
FC Hemel U12 |
|
Y.Noor(2)
|
|
|
G.Nethersole
O.Pulis(2)
|
|
Gadeside Rangers U12 |
7
|
2
|
Croxley Green U12 Yellow |
|
H.Clare
I.Faty(4)
A.Osborne
J.Thompson Beeston
|
|
|
|
|
Sandridge Rovers U12 |
0
|
8
|
Cassiobury Rangers U12 Blues |
|
|
|
|
A.Ewart(3)
B.Hurwood(2)
E.Joof(2)
Z.Suldisha
|
|
St Albans Rangers U12 Hawks |
0
|
2
|
Harpenden Colts U12 Jaguars |
|
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas |
2
|
8
|
Hemel Youth U12 Blue |
|
J.Williams(2)
|
|
|
z.alston(2)
s.Hitchcock(2)
o.mcleod(2)
j.reeve
j.Twomey
|
Division Red (Under 11's) |
|
Bedmond Youth U11 Red |
Played |
Evergreen Youth U11 Eagles |
|
|
Harpenden Colts U11 Bucaneers |
Played |
Hemel Youth U11 Red |
|
|
Sun Sports Youth U11 Blue |
Played |
Evergreen Youth U11 Falcons |
|
Division Blue (Under 11's) |
|
Watford Youth Sports U11 White |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Blue |
|
Division Yellow (Under 11's) |
|
Berkhamsted Raiders U11 Green |
Played |
Aston Clinton U11 Colts |
|
|
Harpenden Colts U11 Titans |
Played |
Garston Boys U11 |
|
Division White (Under 11's) |
|
Hemel Youth U11 Blue |
Played |
Abbots Youth U11 Red |
|
Division Purple (under 11's) |
|
Harpenden Colts U11 Eagles |
Played |
Echoes U11 Orange |
|
|
Hemel Aces U11 Wasps |
|
Chorleywood U11 Piranhas |
|
U10 Pool Gr8 Pryamid of Giza |
|
Berkhamsted Raiders U10 Red |
Played |
Premierskills U10 Red |
|
|
Bushey & Oxhey U10 Bobcats |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Blue |
|
|
Chorleywood U10 Lions |
Played |
Harpenden Colts U10 Tigers |
|
|
Evergreen Youth U10 Cobras |
Played |
Harpenden Colts U10 Jaguars |
|
U10 Pool Hanging Gardens of Babylon |
|
Berkhamsted Raiders U10 Green |
Played |
Chorleywood U10 Stags |
|
|
Bovingdon U10 Thunder |
Played |
Hemel Rovers U10 |
|
|
Croxley Green U10 White |
Played |
Kings Langley U10 Red |
|
|
Evergreen Youth U10 Sharks |
Played |
Watford Town U10 Tigers |
|
|
Oxhey Jets U10 Rangers |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Stags |
|
U10 Pool Statue of Zeus @ Olympia |
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
Played |
Harpenden Colts U10 Pumas |
|
|
Harpenden Colts U10 Lions |
Played |
Bedmond Youth U10 Red |
|
|
Hemel Aces U10 Wasps |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Bulldogs |
|
|
Sun Sports Youth U10 Yellow |
Played |
Hemel Youth U10 White |
|
|
Watford Youth Sports U10 |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Rhinos |
|
U10 Pool Temple of Aretmis @ Emphesus |
|
Berkhamsted Raiders U10 Purple |
Played |
Aston Clinton U10 Colts |
|
|
Harpenden Colts U10 Panthers |
Played |
Sandridge Rovers U10 |
|
|
Hemel Aces U10 Hornets |
Played |
Hemel Youth U10 Yellow |
|
|
Hemel Youth U10 Green |
Played |
Hemel Aces U10 Pumas |
|
|
Little Gaddesden U10 |
Played |
Croxley Green U10 Emerald |
|
|
Nascot Wood Rangers U10 |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 White |
|
U10 Pool Lighthouse @ Alexandria |
|
Abbots Youth U10 |
Played |
Sarratt Rebels U10 |
|
|
Everett Rovers U10 Yellow |
Played |
Echoes U10 Orange |
|
|
Evergreen Youth U10 Tigers |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Blues |
|
|
Sun Sports Youth U10 Blue |
Played |
Evergreen Youth U10 Crocodiles |
|
U10 Pool Colossus of Rhodes |
|
Bedmond Youth U10 Green |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Yellow |
|
|
Berkhamsted Raiders U10 Orange |
Played |
Echoes U10 Amber |
|
|
Hemel Athletic U10 |
Played |
Everett Rovers U10 Blue |
|
|
Hemel Youth U10 Blue |
Played |
Chipperfield U10 |
|
U9 Pool Battersea |
|
Chorleywood U9 Hurricane |
Played |
Evergreen Youth U9 Falcons |
|
|
Hemel Youth U9 Red |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Red |
|
|
Kings Langley U9 Red |
Played |
Harpenden Colts U9 Tigers |
|
U9 Pool Blackfriars |
|
Evergreen Youth U9 Tigers |
Played |
Sarratt Rebels U9 |
|
|
Nascot Wood Rangers U9 Hawks |
Played |
Harpenden Colts U9 Lions |
|
U9 Pool Lambeth |
|
Chorleywood U9 Cyclone |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Blue |
|
|
Tring Tornadoes U9 Eagles |
Played |
Hemel Youth U9 White |
|
|
Watford Town U9 Red |
Played |
Tring Tornadoes U9 Harriers |
|
U9 Pool Millenium |
|
Berkhamsted Raiders U9 Green |
Played |
Bovingdon U9 Hurricanes |
|
|
Chorleywood U9 Storm |
Played |
Watford Town U9 Black |
|
|
Everett Rovers U9 Blue |
Played |
Abbots Youth U9 Black |
|
U9 Pool Southwark |
|
Bovingdon U9 Rangers |
Played |
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
|
|
FC Hemel U9 |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 White |
|
|
Harpenden Colts U9 Cowboys |
Played |
Evergreen Youth U9 Eagles |
|
U9 Pool Tower |
|
Chipperfield U9 |
Played |
Hemel Youth U9 Green |
|
|
Hemel Aces U9 Tigers |
Played |
Tring Tornadoes U9 Kestrels |
|
|
Kings Langley U9 Blue |
Played |
St Albans Rangers U9 Falcons |
|
|
Watford Youth Sports U9 |
Played |
Abbots Youth U9 Blue |
|
U9 Pool Vauxhall |
|
Bushey & Oxhey U9 Kestrels |
Played |
Chorleywood U9 Tornado |
|
|
Echoes U9 |
Played |
Harpenden Colts U9 Foxes |
|
|
Harpenden Colts U9 Rockets |
Played |
Oxhey Jets U9 |
|
|
Hemel Youth U9 Blue |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Yellow |
|
|
Nascot Wood Rangers U9 Falcons |
Played |
Hemel Youth U9 Orange |
|
U9 Pool Waterloo |
|
Aston Clinton U9 Colts |
Played |
Everett Rovers U9 Black |
|
|
Berkhamsted Raiders U9 Orange |
Played |
Berkhamsted Raiders U9 Purple |
|
|
Hemel Athletic U9 Blue |
Played |
Evergreen Youth U9 Hawks |
|
|
Sun Sports Youth U9 Yellow |
Played |
Hemel Aces U9 Wasps |
|
|
Tring Tornadoes U9 Falcons |
Played |
Tring Tornadoes U9 Hawks |
|
U9 Pool Mix & Match |
|
Everett Rovers U9 Yellow |
Played |
Sandridge Rovers U9 |
|
|
Hemel Youth U9 Yellow |
|
Potten End Youth U9 |
|
U8 Pool Harpo |
|
Abbots Youth U8 Yellow |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Purple |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Blue |
Played |
Harpenden Colts U8 Foxes |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Green |
Played |
Bovingdon U8 Thunder |
|
|
Chorleywood U8 Pumas |
Played |
Evergreen Youth U8 Sharks |
|
|
Harpenden Colts U8 Cowboys |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 Black |
|
|
Hemel Aces U8 Hornets |
Played |
Everett Rovers U8 Black |
|
|
Hemel Aces U8 Wasps |
Played |
Kings Langley U8 Green |
|
|
Kings Langley U8 Blue |
Played |
Bushey & Oxhey U8 Pumas |
|
|
Sandridge Rovers U8 Terriers |
Played |
Hemel Youth U8 Yellow |
|
|
Watford Town U8 |
Played |
Tring Tornadoes U8 Jaguars |
|
U8 Pool Chico |
|
Aston Clinton U8 Colts |
Played |
Harpenden Colts U8 Leopards |
|
|
Bedmond Youth U8 Red |
Played |
Chipperfield U8 Black |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Red |
Played |
Hemel Aces U8 Tigers |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Yellow |
Played |
Chorleywood U8 Leopards |
|
|
Echoes U8 Amber |
Played |
Evergreen Youth U8 Eagles |
|
|
Harpenden Colts U8 Lions |
Played |
Tring Tornadoes U8 Tigers |
|
|
Harpenden Colts U8 Tigers |
Played |
Bushey & Oxhey U8 Jackals |
|
|
Hemel Aces U8 Scorpions |
Played |
Berkhamsted Raiders U8 White |
|
|
Hemel Youth U8 White |
Played |
Chorleywood U8 Panthers |
|
|
Kings Langley U8 Red |
Played |
Hemel Youth U8 Red |
|
U8 Pool Groucho |
|
Abbots Youth U8 Blue |
Played |
Tring Tornadoes U8 Panthers |
|
|
Berkhamsted Raiders U8 Orange |
Played |
Echoes U8 Orange |
|
|
Bushey & Oxhey U8 Broncos |
Played |
Harpenden Colts U8 Rockets |
|
|
Evergreen Youth U8 Dragons Blue |
Played |
Everett Rovers U8 Blue |
|
|
Harpenden Colts U8 Vikings |
Played |
EB Lions U8 |
|
|
Hemel Youth U8 Blue |
Played |
Chorleywood U8 Lions |
|
|
Herons U8 |
|
Echoes U8 Blue |
|
|
Kings Langley U8 White |
Played |
Evergreen Youth U8 Dragons Red |
|
|
Sandridge Rovers U8 Centurions |
Played |
Hemel Youth U8 Green |
|
|
St Albans Rangers U8 Raptors |
Played |
Chipperfield U8 Red |
|
U07 Pool Avalon |
|
Berkhamsted Raiders U7 Blue |
|
Watford Town U7 |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Red |
Played |
Everett Rovers U7 Black |
|
|
Bushey & Oxhey U7 Bears |
Played |
Abbots Youth U7 Blue |
|
|
Hemel Aces U7 Lions |
Played |
Hemel Youth U7 Red |
|
U07 Pool Shangri-la |
|
Berkhamsted Raiders U7 Green |
Played |
Bushey & Oxhey U7 Eagles |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 White |
Played |
Aston Clinton U7 Colts |
|
|
Everett Rovers U7 Blue |
Played |
Chorleywood U7 Raiders |
|
|
Hemel Aces U7 Panthers |
Played |
Hemel Youth U7 White |
|
U07 Pool Buyan |
|
Berkhamsted Raiders U7 Orange |
Played |
Chorleywood U7 Rockets |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Yellow |
Played |
Kings Langley U7 Blue |
|
|
Evergreen Youth U7 Eagles |
Played |
Bedmond Youth U7 Green |
|
|
Hemel Youth U7 Blue |
Played |
Bushey & Oxhey U7 Hawks |
|
U07 Pool Atlantis |
|
Berkhamsted Raiders U7 Black |
Played |
Hemel Youth U7 Yellow |
|
|
Berkhamsted Raiders U7 Purple |
Played |
Evergreen Youth U7 Tigers |
|
|
Kings Langley U7 Red |
Played |
Hemel Youth U7 Green |
|
U07 Pool Mix & Match |
|
Bedmond Youth U7 Red |
Played |
Chorleywood U7 Aces |
|
Miscellaneous |
|
Aston Clinton U12 Panthers (WITHDRAWN) |
0
|
7
|
Oxhey Jets U12 |
|
|
|
|
R.Crane
S.De-Bruce(2)
V.Essex(2)
B.Pallarès López
J.Sims
|
|
Bovingdon U12 Thunder |
10
|
0
|
Aston Clinton U12 Cobras (WITHDRAWN) |
|
L.Bassett(2)
R.Chappin
O.Dawson
M.Keneally(4)
OG
e.shoesmith
|
|
|
|
|
Bushey & Oxhey U11 Piranhas |
2
|
0
|
Hemel Aces U11 Panthers |
|
J.Baxter(2)
|
|
|
|
|
Bushey & Oxhey U11 Scorpions |
7
|
2
|
Herons U11 |
|
J.Flanagan(3)
T.Masunda
S.Omar(3)
|
|
|
|
|
Bushey & Oxhey U11 Vipers |
5
|
1
|
FC Hemel U11 |
|
|
|
|
OG
|
|
Echoes U11 Amber |
2
|
4
|
Hemel Youth U11 White |
|
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U11 Vikings |
1
|
3
|
Abbots Youth U11 Yellow |
|
|
|
|
B.Creamer
T.De gonzalez
C.Hristov
|
|
Harpenden Colts U13 Jets |
4
|
2
|
Bedmond Youth U13 (WITHDRAWN) |
|
O.Evans
M.Malan
R.Senner
C.Terry
|
|
|
M.Clark
L.Piper
|
|
Harpenden Colts U14 Lightning |
3
|
0
|
Bushey & Oxhey U14 Leopards (WITHDRAWN) |
|
M.Mayer(2)
G.McCabe
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U18 Jaguars |
10
|
1
|
Everett Rovers U18 Yellow (WITHDRAWN) |
|
C.Norton(5)
OG
B.Whitehead(3)
F.Wilson
|
|
|
A.Durkin
A.Khan
|
|
Hemel Aces U11 Tigers |
2
|
1
|
Harpenden Colts U11 Saints |
|
O.Atkins(2)
|
|
|
|
|
Hemel Youth U11 Green |
4
|
2
|
Oxhey Jets U11 Hornets |
|
Z.Godfrey
K.Kingdon
R.Rowe(2)
|
|
|
OG
Z.Ryan
|
|
Hemel Youth U11 Yellow |
4
|
0
|
Watford Town U11 Black |
|
|
|
|
|
|
Kings Langley U11 Red |
2
|
2
|
Little Gaddesden U11 |
|
|
|
|
|
|
Kings Langley U14 Red |
8
|
0
|
Hemel Athletic U14 White (WITHDRAWN) |
|
J.Dong Thry Dong(3)
C.Paton
J.Simmons(2)
C.Summerfield(2)
|
|
|
|
|
St Albans Rangers U11 Tigers |
2
|
11
|
Chipperfield U11 |
|
H.Bennett
D.Lota
|
|
|
|
|
Tornado JSC U11 |
7
|
2
|
Watford Youth Sports U11 Red |
|
|
|
|
O.Krausz
J.Sivnkumar
|