|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 12 - Emerald Division |
|
Bengeo Tigers U12 |
Played |
Ryan Youth U12 Blue |
|
|
BSCFC (Youth) U12 Town |
Played |
Wheathampstead Wanderers U12 Sharks |
|
|
Bury Rangers U12 Reds |
Played |
BSCFC (Youth) U12 Athletic |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Royals |
Played |
Harlow Town Youth U12 Hawks |
|
Under 12 - Orange Division |
|
Cheshunt Youth U12 Blacks |
Played |
Norsemen U12 Blues |
|
|
Cuffley Youth U12 Scorpions |
Played |
Chase Side Youth U12 |
|
|
Knebworth Youth U12 Leopards Orange |
Played |
Paringdon Youth U12 Lions |
|
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Blacks |
Played |
St Margaretsbury U12 Hawks |
|
Under 12 - Indigo Division |
|
BSCFC (Youth) U12 Rangers |
Played |
Pro Direct Academy BXB U12 Black |
|
|
Bury Rangers U12 Whites |
Played |
Wheathampstead Wanderers U12 Tigers |
|
|
Hoddesdon Town U12 Whites |
Played |
Stevenage Borough Juniors U12 Inter |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Skys |
Played |
Potters Bar United U12 Blacks |
|
Under 12 - Purple Division |
|
Hertford Town U12 Harts |
Played |
Rap Aid Youth U12 Fit 2 Live |
|
|
Hitchin Town Youth U12 Athletico |
Played |
Chars Youth U12 |
|
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Whites |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes |
|
|
Potters Bar Town U12 Scholars |
Played |
East Herts Youth U12 Blues |
|
|
Stevenage Borough Juniors U12 Santos |
Played |
Risden Wood Youth U12 Colts |
|
Under 12 - Red Division |
|
Barnet Azzurri U12 |
Played |
Elite Feet U12 Harpenden Harriers |
|
|
BSCFC (Youth) U12 Wanderers |
Played |
Sawbridgeworth Town Juniors U12 |
|
|
Hoddesdon Town U12 Blacks |
Played |
Paringdon Youth U12 Tigers |
|
|
Panshanger U12 Lions |
Played |
Enfield Youth U12 |
|
|
Ware Lions U12 Blacks |
Played |
Whitewebbs Eagles Youth U12 |
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas |
Played |
Elite Feet U12 Southgate Pumas |
|
Under 12 - Green Division |
|
East Herts Youth U12 Reds |
Played |
Paringdon Youth U12 Leopards |
|
|
Hertford Town U12 Lions |
Played |
Harlow Town Youth U12 Eagles |
|
|
Pro Direct Academy BXB U12 White |
Played |
Stevenage Borough Juniors U12 Flamengo |
|
|
Ware Rangers U12 Corinthians |
Played |
Potters Bar Town U12 Whites |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Cobalts |
Played |
Waltham Cross U12 |
|
Under 12 - Maroon Division |
|
Elite Feet U12 Southgate Tigers |
Played |
Frontiers Youth U12 Panthers |
|
|
Frontiers Youth U12 Pumas |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Tornadoes |
|
|
Knebworth Youth U12 Leopards Blacks |
Played |
Bury Rangers U12 Blacks |
|
|
Paringdon Youth U12 Pumas |
Played |
Hatfield Comet Youth U12 |
|
|
Potters Bar United U12 Whites |
P |
Hertford Town U12 Blues |
[ Postponed ] |
|
Potters Bar United U12 Whites |
P |
Wormley Rovers Youth U12 Whites |
[ Postponed ] |
Under 12 - Yellow Division |
|
Harlow Town Youth U12 Harriers |
Played |
Ware Rangers U12 Santos |
|
|
Hatfield Town Youth U12 Yellows |
Played |
Hertford Heath Juniors U12 |
|
|
Hitchin Town Youth U12 Sporting |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Whirlwinds |
|
|
Lemsford Youth U12 Tigers |
Played |
Hatfield Town Youth U12 Blues |
|
|
Wodson Park U12 |
Played |
Cuffley Youth U12 Phoenix |
|
Under 12 - Blue Division |
|
Hertford Town U12 Stags |
Played |
Bury Rangers U12 Stripes |
|
|
Hoddesdon Town U12 Blues |
Played |
Ware Lions U12 Whites |
|
|
Panshanger U12 Tigers |
Played |
Potters Bar Crusaders U12 |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Azures |
Played |
Buntingford Cougars U12 Whites |
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Panthers |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Typhoons |
|
Under 13 - Premier Division |
|
Broxbourne Borough Youth Royals U13 |
-
|
A
|
Bury Rangers Reds U13 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
BSCFC (Youth) Town U13 |
1
|
0
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U13 |
|
S.Young
|
|
|
|
|
Bury Rangers Reds U13 |
2
|
1
|
Wormley Rovers Youth Blacks U13 |
|
R.Forbes
T.Moring
|
|
|
M.Walton
|
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U13 |
0
|
0
|
BSCFC (Youth) Town U13 |
|
|
|
|
|
|
Ware Youth Blues U13 |
0
|
4
|
Rap Aid Youth Lions U13 |
|
|
|
|
J.Bonfield
N.Ewango
R.Poku(2)
|
|
Wormley Rovers Youth Blacks U13 |
0
|
2
|
Bury Rangers Reds U13 |
|
|
|
|
T.Chirashe(2)
|
Under 13 - Division 1 |
|
Broxbourne Borough Youth Blues U13 |
5
|
3
|
Welwyn Pegasus Sapphires U13 |
|
L.Sadler
D.Simmons
L.Warder(3)
|
|
|
Z.Harris
S.Kirby(2)
|
|
Cuffley Youth Vipers Blues U13 |
2
|
2
|
Letchworth Garden City Eagles Blacks U13 |
|
B.Salmon(2)
|
|
|
C.Baraclough
J.Eaton
|
|
Risden Wood Youth Colts U13 |
0
|
4
|
Panshanger Panthers U13 |
|
|
|
|
M.Kersey(4)
|
Under 13 - Division 2 |
|
St Margaretsbury Red Kites U13 |
8
|
1
|
Pro Direct Academy BXB White U13 |
|
A.Adeyi(2)
J.Deegan-Day
C.Ellerbeck
C.Gore
L.Hayden
L.Inzani
T.Long
|
|
|
M.Melandri
|
|
Sumners Youth Vipers U13 |
4
|
2
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U13 |
|
O.Collings(2)
P.Didio
N.Osayande-Edobor
|
|
|
M.Hargreaves
OG
|
Under 13 - Division 3 |
|
Cuffley Youth Vipers Maroons U13 |
2
|
7
|
Potters Bar United Blacks U13 |
|
S.Bond
L.Gattuso
|
|
|
B.Blatch
T.Goldhawk
H.Scripps
C.Stanbury
H.Tupper(3)
|
|
Whitewebbs Eagles Youth U13 |
0
|
0
|
Hertford Heath Juniors U13 |
|
|
|
|
|
Under 13 - Division 4 |
|
BSCFC (Youth) Wanderers U13 |
4
|
2
|
BSCFC (Youth) United U13 |
|
D.Alaezi(2)
T.Gleeson
OG
|
|
|
S.Cahill
L.Stephens
|
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U13 |
2
|
3
|
Sawbridgeworth Town Juniors U13 |
|
J.Nwaigwe
D.Tether
|
|
|
L.Dunkley
J.Kubiak
P.MOSLEY
|
Under 13 - Division 5 |
|
East Herts Youth U13 |
1
|
0
|
Wodson Park U13 |
|
S.Philips
|
|
|
|
|
Harlow Town Youth Kestrels U13 |
3
|
5
|
Pro Touch SA Enfield U13 |
|
R.Cargill
Y.Simou
B.Warrilow
|
|
|
S.Khalid Salim
J.Williams(4)
|
|
Pro Touch SA Enfield U13 |
2
|
1
|
Harlow Town Youth Kestrels U13 |
|
R.Murphy
J.Williams
|
|
|
C.Sellick
|
|
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U13 |
5
|
4
|
Stevenage Borough Juniors Vipers U13 |
|
M.Bossman(4)
C.Storm
|
|
|
|
Under 13 - Division 6 |
|
Stevenage Borough Juniors Cobras U13 |
H
|
-
|
Bury Rangers Blacks U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Under 14 - Premier Division |
|
Broxbourne Borough Youth Blues U14 |
2
|
1
|
Welwyn Pegasus Royals U14 |
|
J.Darby
B.Ssengo
|
|
|
J.Ashton
|
|
Risden Wood Youth Colts U14 |
0
|
1
|
Letchworth Garden City Eagles Blues U14 |
|
|
|
|
A.Turner
|
|
Risden Wood Youth Hunters U14 |
H
|
-
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U14 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Under 14 - Division 1 |
|
Bury Rangers Reds U14 |
1
|
3
|
Stevenage Borough Juniors Harriers U14 |
|
J.Francis
|
|
|
J.Broom
L.Marshall
OG
|
|
Chars Youth Blue U14 |
5
|
3
|
Panshanger Pumas U14 |
|
L.Jordan
M.Kambamba(2)
H.Parris-Higgins(2)
|
|
|
T.Brunt
B.Cracknell
B.Wood
|
|
Ryan Youth Red U14 |
4
|
6
|
Link Royals U14 |
|
R.Basunda
R.Carle(2)
Z.GREEN
|
|
|
O.Carter(2)
J.Duckmanton
S.Jarrett-Morris(2)
E.Taylor
|
Under 14 - Division 2 |
|
Bengeo Tigers U14 |
2
|
1
|
BSCFC (Youth) Rovers U14 |
|
OG
C.Stern
|
|
|
B.Martin
|
|
BSCFC (Youth) Athletic U14 |
2
|
0
|
Wodson Park U14 |
|
W.Hall(2)
|
|
|
|
|
Whitewebbs Eagles Youth Green U14 |
1
|
2
|
Wormley Rovers Youth Reds U14 |
|
L.Bowery
|
|
|
J.Hemingway
M.Watling
|
|
Wormley Rovers Youth Reds U14 |
2
|
1
|
Whitewebbs Eagles Youth Green U14 |
|
L.Best
J.Hemingway
|
|
|
J.Kemp
|
Under 14 - Division 3 |
|
Cuffley Youth Hawks U14 |
2
|
1
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U14 |
|
H.Attard
J.Ros
|
|
|
O.Warner
|
|
Hoddesdon Town Blacks U14 |
0
|
2
|
Panshanger Lions U14 |
|
|
|
|
J.Read
L.Vullo
|
|
Panshanger Lions U14 |
2
|
1
|
Hoddesdon Town Blacks U14 |
|
J.Georgiou
J.Read
|
|
|
|
|
Ware Youth Blues U14 |
8
|
4
|
Wormley Rovers Youth Blacks U14 |
|
R.Austin
E.Beckwith(2)
C.COLE
B.Culling(2)
B.Miller
B.Mottram
|
|
|
T.Davidson
M.Powell(2)
L.SMITH
|
Under 14 - Division 4 |
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U14 |
8
|
2
|
BSCFC (Youth) Wanderers U14 |
|
L.Bekteshi(2)
O.Fenson
J.Jones
OG
A.Parry
J.Pykerman
F.Stoten
|
|
|
L.Gott
J.HOTSON
|
|
Welwyn Pegasus Azures U14 |
2
|
2
|
Sawbridgeworth Town Juniors Red U14 |
|
J.Pottinger
R.Sibanda
|
|
|
K.Ilhan
C.Newman
|
Under 14 - Division 5 |
|
Enfield Youth U14 |
5
|
0
|
Hertford Town Stags U14 |
|
Y.Ajoodha
L.Bunyan(2)
A.Hali
I.Mazi
|
|
|
|
|
King George Pythons U14 |
4
|
5
|
Ware Youth Clarets U14 |
|
J.Kinchin-Smith(3)
F.WHITELEGG
|
|
|
N.Claxton(3)
C.Drummey-Shadbolt
C.Edmondson
|
|
Parsloe Athletic U14 |
7
|
4
|
Sumners Youth Vipers U14 |
|
J.Chinn(3)
D.Foss(3)
A.Hassan
|
|
|
|
Under 14 - Division 6 |
|
Letchworth Garden City Eagles Aqua U14 |
3
|
4
|
Paringdon Youth Tigers U14 |
|
T.Brown
C.Coulson(2)
|
|
|
M.Leverington(2)
J.Magson
M.Patterson
|
Under 15 - Premier Division |
|
Hares Youth U15 |
6
|
2
|
Welwyn Pegasus Royals U15 |
|
A.Christie
L.Clark
A.Garrod(2)
D.Garrod
N.Perry
|
|
|
M.Olubajo
A.Owolabi
|
|
Omonia Youth Green U15 |
4
|
1
|
Royston Town Youth Eagles U15 |
|
T.Abana(2)
B.Mirtahmasebi
G.Stasi
|
|
|
W.Hamblin
|
Under 15 - Division 1 |
|
Cuffley Youth Jets Raiders U15 |
H
|
-
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U15 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Sawbridgeworth Town Juniors U15 |
3
|
0
|
BSCFC (Youth) Athletic U15 |
|
J.Ash
I.Diallo
A.Pavey
|
|
|
|
|
Sumners Youth Cobras U15 |
6
|
1
|
Lemsford Youth Lions U15 |
|
O.Brown(2)
A.Springall
A.Thurgood
B.Yeats(2)
|
|
|
M.Edgell
|
Under 15 - Division 2 |
|
Chars Youth U15 |
6
|
2
|
Norsemen Blues U15 |
|
L.Krol(2)
W.Sandell
K.Slater
C.WATTS(2)
|
|
|
T.Doyle(2)
|
Under 15 - Division 3 |
|
Chase Side Youth Blues U15 |
0
|
1
|
Potters Bar Crusaders Knights U15 |
|
|
|
|
J.Mcmanus
|
|
Cuffley Youth Jets Whites U15 |
1
|
7
|
Welwyn Pegasus Skys U15 |
|
N.Heywood-Cato
|
|
|
L.Bradley(2)
R.Bullock(2)
J.Hickton
B.Milnes
G.Shand
|
|
Frontiers Youth Panthers U15 |
3
|
4
|
Ware Rangers Flamengo U15 |
|
H.Middleditch
S.Robson
H.Taylor
|
|
|
H.Cook(2)
N.Holman(2)
|
|
Hoddesdon Town Whites U15 |
1
|
5
|
Bengeo Tigers Siberians U15 |
|
S.Abbondante
|
|
|
D.Cooper(2)
D.Joyner
C.O'Donnell
Z.Pettengell
|
|
Parsloe Athletic U15 |
16
|
1
|
Panshanger Panthers U15 |
|
R.Edwards(2)
J.Gardiner
B.Harknett
H.Horsley(3)
K.Jacobs(3)
L.Lodge(2)
T.March
OG
N.Presland(2)
|
|
|
L.Budd
|
|
Potters Bar Crusaders Knights U15 |
1
|
0
|
Chase Side Youth Blues U15 |
|
E.Nicholls
|
|
|
|
|
Ware Rangers Flamengo U15 |
1
|
0
|
Frontiers Youth Panthers U15 |
|
H.Cook
|
|
|
|
|
Welwyn Pegasus Skys U15 |
3
|
0
|
Cuffley Youth Jets Whites U15 |
|
R.Bullock
H.Goode
J.Hickton
|
|
|
|
Under 15 - Division 4 |
|
AFC Walkern Whites U15 |
1
|
4
|
BSCFC (Youth) Rangers U15 |
|
|
|
|
B.Bays(3)
A.Hopkins
|
|
Bury Rangers Blacks U15 |
4
|
0
|
Bury Rangers Stripes U15 |
|
A.Berry(2)
A.Cozzi
B.Stamp
|
|
|
|
|
Bury Rangers Stripes U15 |
1
|
7
|
Bury Rangers Blacks U15 |
|
L.Smith
|
|
|
W.Arthur
M.James(3)
A.Oshea
J.Smith
R.Somerville
|
|
Potters Bar United Whites U15 |
4
|
1
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U15 |
|
J.Church
A.Smith(2)
M.Walford
|
|
|
J.Pressland
|
|
St Margaretsbury Eagles U15 |
2
|
5
|
Wodson Park U15 |
|
S.Gent
J.Samuels
|
|
|
B.Clark-Maisiri
A.Corbett
M.Sampford
J.Sheppey
A.Styczynski
|
|
Ware Youth Whites U15 |
0
|
2
|
Paringdon Youth Tigers U15 |
|
|
|
|
A.Adams
R.Swallow
|
Under 16 - Premier Division |
|
BSCFC (Youth) Town U16 |
3
|
2
|
Potters Bar United Blacks U16 |
|
A.Clayden
S.Pinkney(2)
|
|
|
A.Harris
O.Stevens
|
|
Enfield Youth Blues U16 |
2
|
5
|
Bury Rangers Reds U16 |
|
Z.Thomas(2)
|
|
|
B.Carrington(2)
J.Kendrick-Gibson
A.Taylor
H.Thompson
|
Under 16 - Division 1 |
|
Buntingford Cougars Blues U16 |
-
|
A
|
Waltham Abbey Youth U16 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Cheshunt Youth Blacks U16 |
0
|
2
|
Buntingford Cougars Blues U16 |
|
|
|
|
H.Coldicott-Stevens(2)
|
|
Pro Direct Academy BXB Black U16 |
H
|
-
|
Frontiers Youth Panthers U16 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Welwyn Pegasus Sapphires U16 |
5
|
1
|
Broxbourne Borough Youth Blues U16 |
|
A.Henn
R.Leen(2)
J.Robertson(2)
|
|
|
H.Ankomah
|
Under 16 - Division 2 |
|
Bengeo Tigers Siberians U16 |
2
|
1
|
St Margaretsbury Hawks U16 |
|
A.Twyning(2)
|
|
|
A.Wolf
|
|
Bury Rangers Whites U16 |
1
|
4
|
Cuffley Youth Royals U16 |
|
M.Ainge
|
|
|
S.Appavou
C.Yankey(3)
|
|
Cuffley Youth Royals U16 |
0
|
1
|
Bury Rangers Whites U16 |
|
|
|
|
D.Graves
|
|
Southbury Youth U16 |
6
|
1
|
Barnet Azzurri Storms U16 |
|
J.Hastings
M.Mcgillicuddy
P.Soave(2)
A.Tasasiz(2)
|
|
|
C.Brown
|
|
St Margaretsbury Hawks U16 |
0
|
6
|
Bengeo Tigers Siberians U16 |
|
|
|
|
C.Bettenson
C.Ives(3)
E.Redman
J.Timms
|
Under 16 - Division 3 |
|
Bury Rangers Blacks U16 |
7
|
1
|
Hares Youth Black U16 |
|
J.Aldrich
B.Lovett
L.Philippou(2)
M.Wright(3)
|
|
|
G.Ba-Tin
|
|
Frontiers Youth Jaguars U16 |
6
|
1
|
BSCFC (Youth) Rovers U16 |
|
O.Braddick
L.Davey
S.Geoghegan
K.Gjekaj
D.King
J.Smith
|
|
|
B.Atkin
|
|
Ware Rangers Flamengo U16 |
2
|
3
|
Enfield Youth U16 |
|
W.Kaufman-Cook
C.Page
|
|
|
A.Aktepe
J.Leurs
H.Mpanga
|
|
Welwyn Pegasus Azures U16 |
3
|
4
|
East Herts Youth U16 |
|
B.Armstrong
T.Martinez-Almonte
A.Simpson
|
|
|
W.Offer(3)
L.Smith
|
|
Welwyn Pegasus Cyans U16 |
2
|
2
|
Cuffley Youth Blacks U16 |
|
O.Doocey
A.Merakech
|
|
|
J.Eniver
M.Hill
|
|
Wodson Park U16 |
2
|
3
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U16 |
|
J.Marshall
S.Scott
|
|
|
A.Kavanagh
O.Taits
A.Vince
|
Under 16 - League Cup |
Final |
Codicote Youth Reds U16 |
2
|
3
|
Cuffley Youth Blues U16 |
|
B.Nixon(2)
|
|
|
D.Metin
E.Yalkin(2)
|
Under 18 - Premier Division |
|
Risden Wood Colts U18 |
6
|
3
|
Potters Bar United Blacks U18 |
|
E.Cliff(2)
J.Defriend
R.Lynch(3)
|
|
|
S.Hatchett
B.Milson
M.Storey
|
Under 18 - Division 1 |
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U17 |
4
|
3
|
Ware Youth Clarets U18 |
|
N.Arthur-Tinworth(2)
T.Caffery
K.Ofori
|
|
|
B.Harrison
A.Wood(2)
|
Under 18 - Division 2 |
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U18 |
4
|
1
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U18 |
|
R.Dommett
R.Mariemoutou(3)
|
|
|
O.Jones
|
Under 18 - Division 3 |
|
Codicote Youth Reds U17 |
2
|
3
|
Potters Bar United Stripes U18 |
|
J.Howard
R.Vincent
|
|
|
T.Fuller-Jones
J.Messling
D.PAVETT
|
|
Frontiers Youth Pumas U17 |
3
|
2
|
Cheshunt Youth Ambers U17 |
|
J.Edwards(2)
C.Solomon
|
|
|
B.Clark
F.Norman
|
|
Parsloe Athletic Clarets U17 |
-
|
A
|
Chase Side Youth U17 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Sumners Youth Vipers U18 |
3
|
2
|
Hoddesdon Town Blacks U17 |
|
T.Brown(2)
A.Mcveigh
|
|
|
B.Camp
R.Mottram
|
|
Wodson Park U18 |
2
|
1
|
Hoddesdon Town Reds U17 |
|
J.Elliott
E.House
|
|
|
|
Under 18 - Division 4 |
|
Potters Bar Crusaders U17 |
3
|
1
|
Sumners Youth Vipers U17 |
|
S.Collard
M.Elliott(2)
|
|
|
J.Vicary
|
|
Pymmes SFA U17 |
4
|
4
|
Sawbridgeworth Town Juniors U17 |
|
C.Cusenza
O.Perkins(2)
N.Wood
|
|
|
D.Flowerday(2)
J.Harman
N.Randall
|
|
Real Stortford Falcons U17 |
3
|
4
|
Ware Lions Blacks U17 |
|
L.Harrison
R.Holmes(2)
|
|
|
B.Cheek
L.Mccurry
J.Osborne(2)
|
|
Sumners Youth Vipers U17 |
1
|
2
|
Potters Bar Crusaders U17 |
|
R.Brown
|
|
|
J.Hayne
H.Mcgrath
|
Under 18 - League Cup |
Final |
Cheshunt Youth Blacks U18 |
1
|
3
|
Real Stortford Stars U17 |
|
A.Gerard
|
|
|
|
Under 18 - League Shield |
Final |
Wormley Rovers Youth U18 |
1
|
0
|
Stevenage Borough Juniors Eagles U17 |
|
B.Dubicki
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
Stevenage Borough Juniors Blacksox U15 |
P |
Hoddesdon Town Blues U15 (WITHDRAWN) |
[ Postponed ] |