|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 12 - Emerald Division |
|
BSCFC (Youth) U12 Athletic |
Played |
Cheshunt Youth U12 Blues |
|
|
Potters Bar Town U12 |
Played |
Sumners Youth U12 Cobras |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Royals |
Played |
Bengeo Tigers U12 |
|
Under 12 - Orange Division |
|
Cuffley Youth U12 Scorpions |
Played |
St Margaretsbury U12 Hawks |
|
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Blacks |
Played |
Paringdon Youth U12 Lions |
|
|
Wormley Rovers Youth U12 Blacks |
Played |
Knebworth Youth U12 Leopards Orange |
|
Under 12 - Indigo Division |
|
BSCFC (Youth) U12 Rangers |
Played |
Pro Direct Academy BXB U12 Black |
|
|
Hoddesdon Town U12 Whites |
Played |
Wheathampstead Wanderers U12 Tigers |
|
|
Stevenage Borough Juniors U12 Inter |
Played |
Potters Bar United U12 Blacks |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Skys |
P |
Bury Rangers U12 Whites |
[ Postponed ] |
Under 12 - Purple Division |
|
Chars Youth U12 |
Played |
Hertford Town U12 Harts |
|
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Whites |
Played |
Rap Aid Youth U12 Fit 2 Live |
|
|
Stevenage Borough Juniors U12 Santos |
Played |
East Herts Youth U12 Blues |
|
|
Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes |
Played |
Risden Wood Youth U12 Colts |
|
Under 12 - Red Division |
|
Barnet Azzurri U12 |
P |
Sawbridgeworth Town Juniors U12 |
[ Postponed ] |
|
Paringdon Youth U12 Tigers |
Played |
Whitewebbs Eagles Youth U12 |
|
|
Ware Lions U12 Blacks |
Played |
Elite Feet U12 Harpenden Harriers |
|
Under 12 - Green Division |
|
Harlow Town Youth U12 Eagles |
P |
Pro Direct Academy BXB U12 White |
[ Postponed ] |
|
Paringdon Youth U12 Leopards |
Played |
Welwyn Pegasus U12 Cobalts |
|
|
Ware Rangers U12 Corinthians |
Played |
Waltham Cross U12 |
|
Under 12 - Maroon Division |
|
Bury Rangers U12 Blacks |
Played |
Paringdon Youth U12 Pumas |
|
|
Elite Feet U12 Southgate Tigers |
Played |
Potters Bar United U12 Whites |
|
|
Frontiers Youth U12 Panthers |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Tornadoes |
|
Under 12 - Yellow Division |
|
Cuffley Youth U12 Phoenix |
P |
Harlow Town Youth U12 Harriers |
[ Postponed ] |
|
Hatfield Town Youth U12 Blues |
Played |
Hoddesdon Town U12 Reds |
|
|
Hertford Heath Juniors U12 |
Played |
Lemsford Youth U12 Tigers |
|
|
Welwyn Garden City Youth U12 Whirlwinds |
P |
Hatfield Town Youth U12 Yellows |
[ Postponed ] |
Under 12 - Blue Division |
|
Bury Rangers U12 Stripes |
Played |
Ware Lions U12 Whites |
|
|
Hertford Town U12 Stags |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Typhoons |
|
|
Hoddesdon Town U12 Blues |
|
Tottenhall U12 |
|
|
Potters Bar Crusaders U12 |
Played |
Buntingford Cougars U12 Whites |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Azures |
P |
Potters Bar Crusaders U12 |
[ Postponed ] |
ORC U12 Maroon Division Cup |
Semi Final |
Wormley Rovers Youth U12 Whites |
1
|
5
|
Hatfield Comet Youth U12 |
|
|
|
|
J.Hart(3)
R.Redwood Aiken(2)
|
ORC U12 Yellow Division Cup |
Semi Final |
Ware Rangers U12 Santos |
|
|
Winners of Match 006 ORC U12 Yellow Division Cup |
|
|
|
|
|
Under 13 - Premier Division |
|
BSCFC (Youth) Town U13 |
H
|
-
|
Broxbourne Borough Youth Royals U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U13 |
H
|
-
|
Wormley Rovers Youth Blacks U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Sumners Youth Cobras U13 |
0
|
8
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U13 |
|
|
|
|
H.Allardyce
M.Crossley
D.GOGOGNON
T.Ingle(2)
J.Makiwa
J.Mcnulty
OG
|
Under 13 - Division 1 |
|
Cheshunt Youth Black U13 |
2
|
7
|
Panshanger Panthers U13 |
|
G.Deeney
L.Panayiotis
|
|
|
M.Kersey(5)
A.Nymn(2)
|
|
Risden Wood Youth Colts U13 |
1
|
6
|
Stevenage Borough Juniors Boca U13 |
|
A.Tahirou
|
|
|
J.Hnatiuk
Z.Linton(5)
|
Under 13 - Division 2 |
|
Chars Youth U13 |
2
|
3
|
Newhall Rangers U13 |
|
C.Kirk
B.Privett
|
|
|
A.Handover
R.Moir-Porteous
A.Pyle
|
|
Ware Youth Clarets U13 |
0
|
1
|
St Margaretsbury Red Kites U13 |
|
|
|
|
L.Hayden
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U13 |
5
|
1
|
Panshanger Tigers U13 |
|
E.Davies(3)
L.Roberts(2)
|
|
|
M.Koloziejczyk
|
Under 13 - Division 3 |
|
Bedwell Rangers Spartans U13 |
H
|
-
|
Cuffley Youth Vipers Maroons U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Buntingford Cougars Blues U13 |
0
|
2
|
Hurst Drive Youth U13 |
|
|
|
|
K.Christian(2)
|
|
Cuffley Youth Vipers Maroons U13 |
-
|
A
|
Bedwell Rangers Spartans U13 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Potters Bar United Blacks U13 |
H
|
-
|
Whitewebbs Eagles Youth U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Under 13 - Division 4 |
|
BSCFC (Youth) United U13 |
H
|
-
|
Sawbridgeworth Town Juniors U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Bury Rangers Whites U13 |
2
|
6
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U13 |
|
A.Krzykala
T.Webb
|
|
|
R.Devilliers
M.Dorman(3)
J.Nwaigwe(2)
|
|
Cuffley Youth Cobras U13 |
2
|
1
|
Wormley Rovers Youth Whites U13 |
|
F.Murray(2)
|
|
|
B.Roberts
|
|
Hertford Town Harts U13 |
7
|
6
|
BSCFC (Youth) Wanderers U13 |
|
J.Andelin
H.Brooker(3)
J.Hill
E.King(2)
|
|
|
D.Alaezi(6)
|
Under 13 - Division 5 |
|
East Herts Youth U13 |
5
|
1
|
Letchworth Garden City Eagles Orange U13 |
|
S.Philips(2)
A.Ruggiero(3)
|
|
|
O.Large
|
|
Pro Touch SA Enfield U13 |
-
|
A
|
Wodson Park U13 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Stevenage Borough Juniors Vipers U13 |
3
|
1
|
Harlow Town Youth Kestrels U13 |
|
O.Jones
T.Pullin
B.Walsh
|
|
|
C.Sellick
|
Under 13 - Division 6 |
|
Stevenage Borough Juniors Cobras U13 |
6
|
1
|
Waltham Cross U13 |
|
M.Cleary
L.Kennedy
S.Peacock(2)
H.Sollis(2)
|
|
|
S.Fantastico
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U13 |
2
|
3
|
Wheathampstead Wanderers Pumas U13 |
|
O.Knight
J.Yates
|
|
|
A.Howie
J.Pinder
B.Willink
|
ORC U13 Premier Division Cup |
Semi Final |
Bury Rangers Reds U13 |
2
|
9
|
Rap Aid Youth Lions U13 |
|
S.Elliott
F.Hutchings
|
|
|
T.Adeyemo(2)
J.Bonfield
D.Mwamba-Whitney(2)
K.Naqui
R.Poku(2)
J.Whittle
|
Under 14 - Premier Division |
|
BSCFC (Youth) Town U14 |
8
|
2
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U14 |
|
B.Brown
C.Earle(5)
C.Rice
L.Woodrow
|
|
|
M.Ralph(2)
|
|
Welwyn Pegasus Royals U14 |
2
|
4
|
Sumners Youth Cobras U14 |
|
C.Garrett
H.Sugg
|
|
|
C.Wardle(3)
E.Wildman
|
Under 14 - Division 1 |
|
Chars Youth Blue U14 |
5
|
3
|
Rap Aid Youth Fit 2 Live U14 |
|
L.Jordan
M.Kambamba(3)
S.Milanov
|
|
|
A.Mohamed
T.TEMBA(2)
|
|
Panshanger Pumas U14 |
8
|
2
|
King George Vipers U14 |
|
T.Brunt(2)
B.Crooks(2)
A.Walsh
B.Wood(3)
|
|
|
B.Cripps(2)
|
Under 14 - Division 2 |
|
Bengeo Tigers U14 |
2
|
5
|
Wormley Rovers Youth Reds U14 |
|
J.Archer
C.Stern
|
|
|
R.Alexander
L.Best(2)
J.Hemingway(2)
|
|
BSCFC (Youth) Athletic U14 |
3
|
4
|
Hatfield Comet Youth U14 |
|
W.Hall(2)
B.Henriques
|
|
|
C.Harwood(2)
E.Yeboah(2)
|
|
Whitewebbs Eagles Youth Green U14 |
1
|
1
|
Wodson Park U14 |
|
L.Bowery
|
|
|
M.Dawson
|
|
Wodson Park U14 |
6
|
1
|
Whitewebbs Eagles Youth Green U14 |
|
A.Bishop(3)
F.Bracken
M.May(2)
|
|
|
M.Viret-Mulqueen
|
Under 14 - Division 3 |
|
Cuffley Youth Hawks U14 |
9
|
1
|
Hoddesdon Town Blacks U14 |
|
H.Attard(3)
A.Hattrell(3)
M.Piela
L.Quinn(2)
|
|
|
S.Ricottone
|
|
Elite Feet Southgate Lions U14 |
1
|
3
|
Ware Youth Blues U14 |
|
M.Colbeck
|
|
|
R.Austin(3)
|
|
Pro Direct Academy BXB White U14 |
0
|
3
|
Watton Youth U14 |
|
|
|
|
J.Culver
J.O'Neill(2)
|
|
Watton Youth U14 |
3
|
0
|
Pro Direct Academy BXB White U14 |
|
J.O'Neill
R.Reesenright
B.Root
|
|
|
|
Under 14 - Division 4 |
|
Sawbridgeworth Town Juniors Red U14 |
1
|
2
|
Paringdon Youth Lions U14 |
|
K.Ilhan
|
|
|
D.Goodman
H.Pennell
|
|
Welwyn Pegasus Azures U14 |
0
|
2
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U14 |
|
|
|
|
J.AJEMERI
A.Parry
|
|
Whitewebbs Eagles Youth Whites U14 |
4
|
4
|
Potters Bar United Blacks U14 |
|
D.Celine
OG
C.Reidy
K.Scales
|
|
|
H.Lines(3)
A.Marquis
|
Under 14 - Division 5 |
|
Hatfield Town Youth U14 |
-
|
A
|
King George Pythons U14 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Parsloe Athletic U14 |
3
|
2
|
Sumners Youth Vipers U14 |
|
A.Hassan(2)
C.Kuy
|
|
|
A.Cranston
H.Raggio
|
|
Ware Youth Clarets U14 |
6
|
2
|
Enfield Youth U14 |
|
B.Bolton
N.Claxton(2)
C.Edmondson
L.King
S.Mantio
|
|
|
A.Abdullahi
I.Mazi
|
Under 14 - Division 6 |
|
Buntingford Cougars U14 |
3
|
6
|
Ware Lions Blacks U14 |
|
G.Godfrey
J.Vottariello
K.Weston
|
|
|
W.Clancy(2)
L.Cox
B.Filocco(2)
L.Troiano
|
|
Lemsford Youth Phoenix U14 |
4
|
3
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U14 |
|
J.Chapman(3)
L.Mann
|
|
|
M.Hume
T.King(2)
|
|
Welwyn Garden City Youth Whirlwinds U14 |
2
|
2
|
Hertford Town Blues U14 |
|
C.Gilhooly
B.Lyson
|
|
|
M.Brown(2)
|
Under 15 - Premier Division |
|
Bury Rangers Reds U15 |
1
|
0
|
Royston Town Youth Eagles U15 |
|
O.Hedge
|
|
|
|
|
Royston Town Youth Eagles U15 |
0
|
3
|
Bury Rangers Reds U15 |
|
|
|
|
O.Hedge
S.Veryard
F.Welch
|
Under 15 - Division 1 |
|
Cuffley Youth Jets Raiders U15 |
H
|
-
|
BSCFC (Youth) Athletic U15 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Panshanger Lions U15 |
10
|
0
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U15 |
|
A.Amos(2)
H.Collison(2)
C.Monk
D.Purdy
L.Shearer
T.Toms
J.Tring
C.Woolley
|
|
|
|
|
Sawbridgeworth Town Juniors U15 |
10
|
0
|
Harlow Town Youth Hawks U15 |
|
I.Diallo(4)
K.Edwards(2)
L.Hollington
A.Pavey(2)
M.Tran
|
|
|
|
Under 15 - Division 2 |
|
Bury Rangers Whites U15 |
3
|
0
|
Wormley Rovers Youth Blacks U15 |
|
C.Brissett(2)
G.Philpot
|
|
|
|
|
Wormley Rovers Youth Blacks U15 |
2
|
0
|
Bury Rangers Whites U15 |
|
B.Coyle
A.Merson
|
|
|
|
Under 15 - Division 3 |
|
Chase Side Youth Blues U15 |
4
|
4
|
Bengeo Tigers Siberians U15 |
|
R.Currie(4)
|
|
|
J.Barnard(2)
OG
Z.Pettengell
|
|
Hoddesdon Town Whites U15 |
5
|
4
|
Ware Rangers Flamengo U15 |
|
S.Abbondante
S.Gannon(2)
L.Giannattasio
D.Orekoya
|
|
|
A.Callery
A.Groom
J.Hancox
N.Holman
|
|
Parsloe Athletic U15 |
12
|
0
|
Potters Bar Crusaders Knights U15 |
|
R.Edwards
J.Gardiner
B.Harknett
K.Jacobs(3)
C.Jameson
A.Kaiser
J.Kastner
B.Parker
N.Presland
E.Williams
|
|
|
|
|
Stevenage Borough Juniors Lions U15 |
4
|
1
|
Welwyn Pegasus Skys U15 |
|
S.Brookes
S.Mc Neil(2)
T.Montague
|
|
|
G.Shand
|
|
Stevenage Borough Juniors Pumas U15 |
4
|
2
|
Frontiers Youth Panthers U15 |
|
C.Cevicke
T.Pestell(2)
B.Simpson
|
|
|
E.Sontag
A.Wickenden
|
|
Ware Rangers Flamengo U15 |
1
|
5
|
Hoddesdon Town Whites U15 |
|
L.Sweeney
|
|
|
S.Abbondante(2)
D.Orekoya(3)
|
|
Welwyn Pegasus Skys U15 |
0
|
3
|
Stevenage Borough Juniors Lions U15 |
|
|
|
|
D.Coate
S.Mc Neil(2)
|
Under 15 - Division 4 |
|
BSCFC (Youth) Rangers U15 |
0
|
5
|
Potters Bar United Whites U15 |
|
|
|
|
B.Foulkes
J.Lambe(3)
A.Nayak
|
|
Bury Rangers Blacks U15 |
7
|
1
|
Ware Youth Whites U15 |
|
S.Barden
A.Berry
C.Button
A.Cozzi(2)
M.James
A.Oshea
|
|
|
D.Peskett
|
|
Bury Rangers Stripes U15 |
1
|
2
|
AFC Walkern Whites U15 |
|
L.Smith
|
|
|
E.Langenhoven(2)
|
|
Cuffley Youth Jets Blacks U15 |
5
|
2
|
St Margaretsbury Eagles U15 |
|
T.Eldred
S.Frost
B.Harris
E.Piccirillo
J.Sear
|
|
|
S.Gent
T.Patrick
|
|
Paringdon Youth Tigers U15 |
3
|
2
|
Hertford Town Stags U15 |
|
K.Brown
E.Bulloch
R.Swallow
|
|
|
L.Barton
M.Lane
|
|
Ware Youth Whites U15 |
2
|
2
|
Bury Rangers Blacks U15 |
|
H.Jones
D.Peskett
|
|
|
A.Berry
B.Stamp
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U15 |
-
|
A
|
Wodson Park U15 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Under 16 - Premier Division |
|
BSCFC (Youth) Town U16 |
-
|
A
|
Enfield Youth Blues U16 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Potters Bar United Blacks U16 |
1
|
4
|
Bury Rangers Reds U16 |
|
A.Pearson
|
|
|
R.Coates
J.Gammon(2)
J.Kendrick-Gibson
|
Under 16 - Division 1 |
|
Broxbourne Borough Youth Blues U16 |
8
|
1
|
Frontiers Youth Panthers U16 |
|
H.Ankomah(2)
A.GALLAGHER
K.Ingram(3)
T.Pritchard
T.Thompson-Minton
|
|
|
M.North
|
|
Pro Direct Academy BXB Black U16 |
4
|
0
|
Cheshunt Youth Blacks U16 |
|
B.Cichowlas(2)
P.Gialo
R.Lawrence
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U16 |
2
|
3
|
Waltham Abbey Youth U16 |
|
J.Everitt
OG
|
|
|
T.Sinyinza
S.Woodward(2)
|
Under 16 - Division 2 |
|
Barnet Azzurri Storms U16 |
2
|
1
|
Cuffley Youth Royals U16 |
|
|
|
|
P.Mulik
|
|
Bengeo Tigers Siberians U16 |
3
|
0
|
Hatfield Town Youth U16 |
|
C.Ives
G.Jones
F.Mitham
|
|
|
|
|
Bury Rangers Whites U16 |
2
|
1
|
Southbury Youth U16 |
|
O.Clarke(2)
|
|
|
T.Cox
|
|
Hatfield Town Youth U16 |
0
|
5
|
Bengeo Tigers Siberians U16 |
|
|
|
|
C.Ives
G.Jones
F.Mitham(2)
J.Stevens
|
|
Pro Direct Academy BXB Grey U16 |
7
|
1
|
St Margaretsbury Hawks U16 |
|
P.Alwango(2)
D.MARSHALL(3)
R.Sarra(2)
|
|
|
L.Aladetoyinbo-Williams
|
Under 16 - Division 3 |
|
East Herts Youth U16 |
6
|
2
|
BSCFC (Youth) Rovers U16 |
|
K.Day
W.Offer(2)
L.Smith
A.Twilley(2)
|
|
|
B.Atkin(2)
|
|
Enfield Youth U16 |
3
|
3
|
Frontiers Youth Jaguars U16 |
|
E.Brace
J.Leurs
H.Mpanga
|
|
|
L.Davey(2)
S.Geoghegan
|
|
Ware Rangers Flamengo U16 |
2
|
0
|
Bury Rangers Blacks U16 |
|
C.Page(2)
|
|
|
|
|
Welwyn Pegasus Cyans U16 |
4
|
4
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U16 |
|
Y.Hamdi
A.Merakech(2)
M.Monaghan
|
|
|
J.Eagles
D.Earl
R.Ward(2)
|
ORC U16 Premier Division Cup |
Semi Final |
Symonds Green U16 |
1
|
5
|
Codicote Youth Reds U16 |
|
K.Paul
|
|
|
B.Banahene
J.Miles
J.Reed(3)
|
ORC U16 Division One Cup |
Semi Final |
Buntingford Cougars Blues U16 |
4
|
1
|
Welwyn Pegasus Sapphires U16 |
|
B.Clarke
H.Coldicott-Stevens
B.Evans(2)
|
|
|
B.Simpkins
|
Under 18 - Premier Division |
|
Letchworth Garden City Eagles Elite U17 |
1
|
3
|
Risden Wood Colts U18 |
|
M.Williams
|
|
|
R.Eghhoki
R.Lynch(2)
|
|
Potters Bar United Blacks U18 |
4
|
1
|
Lings Elite U18 |
|
B.Austen(2)
M.Cagnetta(2)
|
|
|
K.Mema
|
Under 18 - Division 1 |
|
Bengeo Tigers Bengals U17 |
5
|
3
|
Wormley Rovers Youth U17 |
|
L.Howford(2)
H.Hunter
P.Sinfield
K.Weeks
|
|
|
G.Chappell
J.Sambridge
J.Smith
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U17 |
2
|
1
|
Welwyn Pegasus Sapphires U17 |
|
N.Arthur-Tinworth
A.BARTON
|
|
|
G.FARRELL
|
Under 18 - Division 2 |
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U18 |
3
|
0
|
Real Stortford Lions U17 |
|
D.Beech
O.Jones(2)
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U18 |
H
|
-
|
Royston Town Youth Eagles U18 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Under 18 - Division 3 |
|
Chase Side Youth U17 |
11
|
1
|
Frontiers Youth Pumas U17 |
|
O.Ghoudelbourk(3)
J.Lever
E.Oz(4)
K.Sethi-Socratous(3)
|
|
|
B.Nicklen
|
|
Cheshunt Youth Ambers U17 |
7
|
1
|
Hoddesdon Town Reds U17 |
|
T.Bosher
S.Mustafa(2)
J.Neary
F.Norman
D.Young(2)
|
|
|
J.Jurkowski
|
|
Codicote Youth Reds U17 |
1
|
3
|
Parsloe Athletic Clarets U17 |
|
G.Old
|
|
|
B.Burns
A.HARMAN
O.MATTHEW
|
|
Hoddesdon Town Blacks U17 |
2
|
0
|
Potters Bar United Stripes U18 |
|
A.Dawes
R.Mottram
|
|
|
|
|
Parsloe Athletic Clarets U17 |
1
|
1
|
Codicote Youth Reds U17 |
|
A.HARMAN
|
|
|
K.Hollingsworth-Biggs
|
|
Potters Bar United Stripes U18 |
0
|
8
|
Hoddesdon Town Blacks U17 |
|
|
|
|
H.Adams
N.Asiedu
M.Bluck
B.Camp
J.Harris
R.Mottram
R.Smith(2)
|
|
Wormley Rovers Youth U18 |
3
|
3
|
Sumners Youth Vipers U18 |
|
B.Dubicki
K.Reynolds(2)
|
|
|
J.Budd
A.Mcveigh
A.Reinke
|
Under 18 - Division 4 |
|
Potters Bar Crusaders U17 |
0
|
4
|
Stevenage Borough Juniors Eagles U17 |
|
|
|
|
M.Flecknell
L.Jones(2)
C.UNWIN
|
|
Stevenage Borough Juniors Eagles U17 |
4
|
0
|
Potters Bar Crusaders U17 |
|
O.Billings
F.Clifton
A.Hampton
L.Jones
|
|
|
|
|
Sumners Youth Vipers U17 |
5
|
3
|
Real Stortford Falcons U17 |
|
J.Anderson
M.Barnard
J.Bissmire
G.Knowles
J.Vicary
|
|
|
J.Cave
T.Hesketh
R.Holmes
|
|
Ware Lions Blacks U17 |
2
|
11
|
Pymmes SFA U17 |
|
B.Cheek
F.Gore
|
|
|
L.Augilar
B.Dark
J.Demetriou
J.Haralambous(2)
A.Haynes
O.Perkins(3)
P.Rose
N.Wood
|
Under 18 - League Cup |
Semi Final |
Real Stortford Stars U17 |
1
|
0
|
Ware Youth Clarets U18 |
|
M.Kemp
|
|
|
|
ORC U18 Premier Division Cup |
Semi Final |
Cheshunt Youth Blacks U18 |
9
|
1
|
BSCFC (Youth) United U17 |
|
S.Cleland(3)
K.Horace
K.Littleworth
OG
R.Soares Junior
J.Spedding
A.Washbourne
|
|
|
I.Philips
|
ORC U18 Division Two Cup |
Semi Final |
Welwyn Pegasus Skys U18 |
1
|
2
|
Ware Lions Blacks U18 |
|
M.Wren
|
|
|
C.Hunt(2)
|
Miscellaneous |
|
Hoddesdon Town Blues U15 (WITHDRAWN) |
P |
Omonia Youth Green U15 |
[ Postponed ] |