|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 12 - Emerald Division |
|
Ryan Youth U12 Blue |
Played |
Potters Bar Town U12 |
|
|
Sumners Youth U12 Cobras |
Played |
Harlow Town Youth U12 Hawks |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Royals |
Played |
BSCFC (Youth) U12 Athletic |
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Sharks |
Played |
Bury Rangers U12 Reds |
|
Under 12 - Orange Division |
|
Cheshunt Youth U12 Blacks |
Played |
Cuffley Youth U12 Scorpions |
|
|
Knebworth Youth U12 Leopards Orange |
Played |
Norsemen U12 Blues |
|
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Blacks |
Played |
Chase Side Youth U12 |
|
Under 12 - Indigo Division |
|
Bury Rangers U12 Whites |
P |
Stevenage Borough Juniors U12 Inter |
[ Postponed ] |
|
Pro Direct Academy BXB U12 Black |
Played |
BSCFC (Youth) U12 Rangers |
|
Under 12 - Purple Division |
|
Chars Youth U12 |
Played |
East Herts Youth U12 Blues |
|
|
Rap Aid Youth U12 Fit 2 Live |
Played |
Stevenage Borough Juniors U12 Santos |
|
Under 12 - Red Division |
|
BSCFC (Youth) U12 Wanderers |
Played |
Barnet Azzurri U12 |
|
|
Panshanger U12 Lions |
Played |
Elite Feet U12 Harpenden Harriers |
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas |
Played |
Paringdon Youth U12 Tigers |
|
Under 12 - Green Division |
|
Harlow Town Youth U12 Eagles |
Played |
Paringdon Youth U12 Leopards |
|
|
Pro Direct Academy BXB U12 White |
Played |
Potters Bar Town U12 Whites |
|
|
Stevenage Borough Juniors U12 Flamengo |
Played |
Hertford Town U12 Lions |
|
Under 12 - Maroon Division |
|
Bury Rangers U12 Blacks |
Played |
Elite Feet U12 Southgate Tigers |
|
|
Frontiers Youth U12 Pumas |
|
Potters Bar United U12 Whites |
|
|
Welwyn Garden City Youth U12 Tornadoes |
|
Hertford Town U12 Blues |
|
Under 12 - Yellow Division |
|
Cuffley Youth U12 Phoenix |
Played |
Wodson Park U12 |
|
|
Hatfield Town Youth U12 Yellows |
Played |
Hertford Heath Juniors U12 |
|
|
Hoddesdon Town U12 Reds |
Played |
Harlow Town Youth U12 Harriers |
|
|
Ware Rangers U12 Santos |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Whirlwinds |
|
Under 12 - Blue Division |
|
Potters Bar Crusaders U12 |
Played |
Hertford Town U12 Stags |
|
|
Tottenhall U12 |
Played |
Wheathampstead Wanderers U12 Panthers |
|
|
Welwyn Garden City Youth U12 Typhoons |
Played |
Bury Rangers U12 Stripes |
|
ORC U12 Orange Division Cup |
Semi Final |
Paringdon Youth U12 Lions |
3
|
1
|
St Margaretsbury U12 Hawks |
|
L.Gallagher(2)
B.Romain
|
|
|
S.Wyper
|
ORC U12 Indigo Division Cup |
Quarter Final |
Potters Bar United U12 Blacks |
0
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U12 Tigers |
|
|
|
|
T.Marowa(2)
|
Semi Final |
Welwyn Pegasus U12 Skys |
2
|
0
|
Hoddesdon Town U12 Whites |
|
|
|
|
|
ORC U12 Purple Division Cup |
Semi Final |
Hertford Town U12 Harts |
2
|
2
|
Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes |
[ Away Win on penalties ] |
O.Bentley
R.Healy
|
|
|
B.Foster
C.Monaghan
|
Semi Final |
Potters Bar Town U12 Scholars |
0
|
2
|
Hitchin Town Youth U12 Athletico |
|
|
|
|
T.Davis
R.Miles
|
ORC U12 Red Division Cup |
Semi Final |
Enfield Youth U12 |
0
|
1
|
Hoddesdon Town U12 Blacks |
|
|
|
|
D.Sanzeri
|
Semi Final |
Sawbridgeworth Town Juniors U12 |
2
|
3
|
Ware Lions U12 Blacks |
|
|
|
|
H.Ansell
H.Dixon
B.Thorburn
|
ORC U12 Green Division Cup |
Semi Final |
Ware Rangers U12 Corinthians |
1
|
1
|
Waltham Cross U12 |
[ Away Win on penalties ] |
J.Kavanagh
|
|
|
E.Egilmez
|
Semi Final |
East Herts Youth U12 Reds |
2
|
1
|
Welwyn Pegasus U12 Cobalts |
|
J.Gayle Mccreadie(2)
|
|
|
F.Coles
C.Hook
|
ORC U12 Maroon Division Cup |
Semi Final |
Frontiers Youth U12 Panthers |
0
|
1
|
Paringdon Youth U12 Pumas |
|
|
|
|
O.King
|
ORC U12 Yellow Division Cup |
Semi Final |
Hitchin Town Youth U12 Sporting |
0
|
3
|
Lemsford Youth U12 Tigers |
|
|
|
|
F.Crellin
C.Eaton
T.Nelson
|
ORC U12 Blue Division Cup |
Semi Final |
Panshanger U12 Tigers |
5
|
1
|
Welwyn Pegasus U12 Azures |
|
J.Bird(3)
H.Dunn
M.Preis
|
|
|
|
Semi Final |
Buntingford Cougars U12 Whites |
2
|
0
|
Hoddesdon Town U12 Blues |
|
|
|
|
|
Under 13 - Premier Division |
|
Ware Youth Blues U13 |
5
|
2
|
Sumners Youth Cobras U13 |
|
T.Knowles
M.Lewis(4)
|
|
|
J.Beaney
R.Skingley
|
Under 13 - Division 1 |
|
Panshanger Panthers U13 |
1
|
1
|
Cheshunt Youth Black U13 |
|
A.Nymn
|
|
|
A.Allen
|
|
Risden Wood Youth Colts U13 |
2
|
4
|
Cuffley Youth Vipers Blues U13 |
|
H.Scott
L.Short
|
|
|
N.Abana(2)
A.Hunt
B.Salmon
|
|
Stevenage Borough Juniors Boca U13 |
5
|
1
|
Welwyn Pegasus Sapphires U13 |
|
T.Cretton
J.Davis(2)
J.Hnatiuk
Z.Linton
|
|
|
A.Conway
|
Under 13 - Division 2 |
|
Elite Feet Southgate Pumas U13 |
-
|
A
|
Chars Youth U13 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Newhall Rangers U13 |
3
|
1
|
Ware Youth Clarets U13 |
|
D.Gerty
A.Handover
A.Pyle
|
|
|
|
|
Panshanger Tigers U13 |
3
|
1
|
St Margaretsbury Red Kites U13 |
|
A.Archer
L.Van Niekerk
B.Whibley
|
|
|
A.Adeyi
|
|
Pro Direct Academy BXB White U13 |
2
|
5
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U13 |
|
M.Francis
M.Melandri
|
|
|
M.Cody
E.Davies
J.Holmes
L.Roberts
J.Wilding
|
Under 13 - Division 3 |
|
Hurst Drive Youth U13 |
7
|
0
|
Bedwell Rangers Spartans U13 |
|
E.Arabi
K.Christian(2)
J.Davin
A.Eyre
OG
M.Yerlikaya
|
|
|
|
|
Potters Bar United Blacks U13 |
3
|
0
|
Cuffley Youth Vipers Maroons U13 |
|
C.Davis(2)
H.Scripps
|
|
|
|
Under 13 - Division 4 |
|
Paringdon Youth Lions U13 |
8
|
1
|
BSCFC (Youth) United U13 |
|
J.Badu(2)
D.Hunt(2)
J.Olawoyin(4)
|
|
|
C.Douglas
|
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U13 |
3
|
0
|
Cuffley Youth Cobras U13 |
|
J.Nwaigwe(3)
|
|
|
|
Under 13 - Division 5 |
|
East Herts Youth U13 |
1
|
1
|
Harlow Town Youth Kestrels U13 |
|
A.Ruggiero
|
|
|
|
|
Stevenage Borough Juniors Vipers U13 |
2
|
1
|
BSCFC (Youth) Rovers U13 |
|
T.Pullin(2)
|
|
|
R.Lima
|
|
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U13 |
0
|
6
|
Ware Lions Blacks U13 |
|
|
|
|
A.Arbello(4)
H.Dear
C.Humphreys
|
|
Wodson Park U13 |
7
|
0
|
Potters Bar Crusaders Knights U13 |
|
B.Flynn(2)
M.Loughrey
O.Lynch
OG
B.Reynolds
T.Robertson
|
|
|
|
Under 13 - Division 6 |
|
Lemsford Youth Pumas U13 |
4
|
2
|
Lemsford Youth Lions U13 |
|
O.Anyaegbunam(2)
M.Eason
M.Hyseni
|
|
|
C.Reeves
O.Thake
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U13 |
1
|
6
|
Waltham Cross U13 |
|
O.Knight
|
|
|
L.Dawson
S.Fantastico(4)
J.Hall
|
Under 13 - League Cup |
Semi Final |
Bury Rangers Reds U13 |
3
|
4
|
Rap Aid Youth Lions U13 |
|
T.Moring
B.Quinn(2)
|
|
|
T.Adeyemo
A.Kabir
K.Naqui
R.Poku
|
ORC U13 Premier Division Cup |
Semi Final |
BSCFC (Youth) Town U13 |
0
|
1
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U13 |
|
|
|
|
H.Allardyce
|
ORC U13 Division Three Cup |
Semi Final |
Buntingford Cougars Blues U13 |
2
|
1
|
Whitewebbs Eagles Youth U13 |
|
J.Shanks
S.Wennington
|
|
|
Z.Phillipsdean
|
ORC U13 Division Four Cup |
Semi Final |
Sawbridgeworth Town Juniors U13 |
4
|
2
|
BSCFC (Youth) Wanderers U13 |
|
C.Marshall
P.MOSLEY(3)
|
|
|
D.Alaezi
|
ORC U13 Division Six Cup |
Semi Final |
Stevenage Borough Juniors Cobras U13 |
4
|
0
|
Wheathampstead Wanderers Pumas U13 |
|
M.Cleary
B.Currell
O.Marshall
S.Peacock
|
|
|
|
Under 14 - Premier Division |
|
Chars Youth U14 |
4
|
1
|
Broxbourne Borough Youth Blues U14 |
|
M.Frangiamore
S.Georgiou
L.Kingsbury
E.Owhe
|
|
|
A.Patrick
|
|
Letchworth Garden City Eagles Blues U14 |
2
|
1
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U14 |
|
F.Hogan(2)
|
|
|
G.Binns
|
|
Risden Wood Youth Colts U14 |
2
|
2
|
Risden Wood Youth Hunters U14 |
|
O.Murphy
A.Traynor
|
|
|
H.Bishop(2)
|
|
Sumners Youth Cobras U14 |
10
|
2
|
BSCFC (Youth) Town U14 |
|
J.Cotton
J.Fox(3)
C.Wardle(2)
E.Wildman(2)
B.Wise(2)
|
|
|
C.Earle
D.Michna
|
Under 14 - Division 1 |
|
King George Vipers U14 |
1
|
5
|
Chars Youth Blue U14 |
|
H.Dorrell
|
|
|
L.Genco
M.Kambamba(2)
M.Mabbett
S.Ripandelli
|
|
Stevenage Borough Juniors Harriers U14 |
3
|
3
|
Bury Rangers Reds U14 |
|
O.Birch
L.Marshall
T.Spencer
|
|
|
H.Burford
J.Lock
L.Veryard
|
Under 14 - Division 2 |
|
Bengeo Tigers U14 |
1
|
2
|
Wodson Park U14 |
|
T.Moore
|
|
|
A.Bishop
M.Dawson
|
|
BSCFC (Youth) Athletic U14 |
2
|
2
|
Whitewebbs Eagles Youth Green U14 |
|
W.Hall(2)
|
|
|
J.Kemp(2)
|
|
BSCFC (Youth) Rovers U14 |
0
|
2
|
Wormley Rovers Youth Reds U14 |
|
|
|
|
L.Best
J.Hemingway
|
|
Potters Bar Crusaders U14 |
1
|
5
|
Hatfield Comet Youth U14 |
|
F.Walker
|
|
|
L.Baker
H.Field
C.Harwood
S.Meally
E.Yeboah
|
|
Whitewebbs Eagles Youth Green U14 |
2
|
5
|
BSCFC (Youth) Athletic U14 |
|
J.Kemp(2)
|
|
|
A.Blair-Park
J.Frings(3)
D.Yates
|
|
Wodson Park U14 |
2
|
0
|
Bengeo Tigers U14 |
|
A.Bishop(2)
|
|
|
|
Under 14 - Division 3 |
|
Cuffley Youth Hawks U14 |
2
|
4
|
Ware Youth Blues U14 |
|
H.Attard
D.Bracher
|
|
|
R.Austin
D.Barker
B.Culling
B.Mottram
|
|
Hertford Town Woodside U14 |
4
|
3
|
Wormley Rovers Youth Blacks U14 |
|
A.FERNANDEZ VAZQUEZ
J.Roy
H.Sykias
S.Theocharous
|
|
|
J.Matthews
OG
M.Powell
|
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U14 |
9
|
1
|
Pro Direct Academy BXB White U14 |
|
B.Gaylor(2)
M.Robinson
I.Sijuade
M.Stannard
M.Tanner(4)
|
|
|
G.Prior
|
Under 14 - Division 4 |
|
Potters Bar United Blacks U14 |
4
|
5
|
BSCFC (Youth) United U14 |
|
F.Hawkins
S.Hozory
A.Marquis
L.Okpokiri
|
|
|
F.Brown(2)
T.Edwards
H.Elms(2)
|
|
Sawbridgeworth Town Juniors Red U14 |
3
|
4
|
Whitewebbs Eagles Youth Whites U14 |
|
O.Harries(2)
Y.Rahman
|
|
|
D.Celine
D.Henderson(2)
K.Scales
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U14 |
4
|
2
|
Welwyn Pegasus Azures U14 |
|
N.Howarth
S.Scott
W.Turner(2)
|
|
|
OG
R.Sibanda
|
Under 14 - Division 5 |
|
Parsloe Athletic U14 |
3
|
4
|
Hertford Town Stags U14 |
|
|
|
|
L.HEPPENSTALL
O.Monckton(2)
J.Walton
|
|
Ware Youth Clarets U14 |
6
|
1
|
Sumners Youth Vipers U14 |
|
B.Bolton
C.Drummey-Shadbolt(2)
J.Greaves
S.Mantio(2)
|
|
|
A.Cranston
|
Under 14 - Division 6 |
|
Paringdon Youth Tigers U14 |
4
|
1
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U14 |
|
M.Patterson
S.Patterson
L.Porter(2)
|
|
|
L.Evans
|
|
Ware Lions Blacks U14 |
0
|
0
|
Lemsford Youth Phoenix U14 |
|
|
|
|
|
ORC U14 Division One Cup |
Semi Final |
St Margaretsbury Eagles U14 |
2
|
4
|
Ryan Youth Red U14 |
|
|
|
|
R.Carle(2)
N.Chramiec
M.Lo Conte
|
ORC U14 Division Three Cup |
Semi Final |
Hoddesdon Town Blacks U14 |
1
|
3
|
Panshanger Lions U14 |
|
|
|
|
J.Newman
J.Read(2)
|
ORC U14 Division Four Cup |
Semi Final |
Stevenage Borough Juniors Falcons U14 |
5
|
1
|
Paringdon Youth Lions U14 |
|
|
|
|
|
ORC U14 Division Five Cup |
Semi Final |
Enfield Youth U14 |
3
|
1
|
King George Pythons U14 |
|
Y.Ajoodha
I.Mazi
P.Nwosu
|
|
|
F.Green
|
Under 15 - Premier Division |
|
Welwyn Pegasus Royals U15 |
3
|
2
|
Lemsford Youth Tigers U15 |
|
S.Ekwebelem
H.James
M.Olubajo
|
|
|
A.Holland
L.Squirrell
|
Under 15 - Division 1 |
|
Harlow Town Youth Hawks U15 |
1
|
6
|
BSCFC (Youth) Athletic U15 |
|
|
|
|
M.Curtis
T.Harding
T.Mcfadyen(2)
K.Virdee
C.Wood
|
|
Lemsford Youth Lions U15 |
1
|
4
|
Cuffley Youth Jets Raiders U15 |
|
J.Gutteridge
|
|
|
S.Dervish(2)
D.Noi-Lartey
O.Radley
|
|
Panshanger Lions U15 |
0
|
4
|
Sawbridgeworth Town Juniors U15 |
|
|
|
|
A.ADUWA-EMOVON
A.Escott
M.Tran(2)
|
|
Sumners Youth Cobras U15 |
2
|
2
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U15 |
|
O.Brown
B.Ford
|
|
|
J.Faulkner(2)
|
Under 15 - Division 2 |
|
AFC Walkern Migs U15 |
6
|
3
|
Chars Youth U15 |
|
D.Gondola(4)
B.Murray
M.Pincombe
|
|
|
K.Slater(2)
C.WATTS
|
Under 15 - Division 3 |
|
Chase Side Youth Blues U15 |
1
|
8
|
Panshanger Panthers U15 |
|
N.Tembo
|
|
|
J.Charlton
T.Chioka(3)
H.Evans
J.Ford
L.Taylor
D.Temple
|
|
Cuffley Youth Jets Whites U15 |
2
|
8
|
Parsloe Athletic U15 |
|
S.Burgess
J.Mann
|
|
|
H.Horsley(2)
K.Jacobs(3)
T.March
B.Parker
N.Presland
|
|
Frontiers Youth Panthers U15 |
2
|
1
|
Bengeo Tigers Siberians U15 |
|
E.Sontag
|
|
|
D.Brett
|
|
Parsloe Athletic U15 |
5
|
1
|
Cuffley Youth Jets Whites U15 |
|
R.Edwards(2)
H.Horsley(2)
C.Jameson
|
|
|
D.Sorce
|
|
Stevenage Borough Juniors Lions U15 |
4
|
1
|
Potters Bar Crusaders Knights U15 |
|
S.Brookes
S.Mc Neil(2)
K.Nunn
|
|
|
N.Nicholls
|
Under 15 - Division 4 |
|
AFC Walkern Whites U15 |
3
|
0
|
Hertford Town Stags U15 |
|
T.Dutton
O.Griffith
OG
|
|
|
|
|
BSCFC (Youth) Rangers U15 |
6
|
0
|
St Margaretsbury Eagles U15 |
|
B.Bays
D.Cornelius(2)
W.Farrow
D.Griffith
J.Wenzel
|
|
|
|
|
Bury Rangers Blacks U15 |
4
|
4
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U15 |
|
|
|
|
D.Palmer
F.Pressland(2)
J.Pressland
|
|
Hertford Town Stags U15 |
0
|
1
|
AFC Walkern Whites U15 |
|
|
|
|
E.Langenhoven
|
|
Lemsford Youth Panthers U15 |
1
|
5
|
Potters Bar United Whites U15 |
|
L.Murley
|
|
|
B.Jennings
A.Nayak
M.Walford(3)
|
|
Potters Bar United Whites U15 |
5
|
1
|
Lemsford Youth Panthers U15 |
|
J.Lambe
M.Walford(4)
|
|
|
J.Fletcher
|
|
Ware Youth Whites U15 |
0
|
1
|
Cuffley Youth Jets Blacks U15 |
|
|
|
|
T.Harris
|
|
Wodson Park U15 |
5
|
2
|
Bury Rangers Stripes U15 |
|
A.Corbett(3)
A.Styczynski
M.Wright
|
|
|
A.Arbon
C.Bridges
|
Under 15 - League Cup |
Semi Final |
Royston Town Youth Eagles U15 |
1
|
3
|
Broxbourne Borough Youth Royals U15 |
|
L.Winterton
|
|
|
L.Brotherton(3)
|
Semi Final |
Hares Youth U15 |
2
|
3
|
Omonia Youth Green U15 |
|
A.Garrod
D.Garrod
|
|
|
T.Abana
M.Dionisiou
A.Michael
|
Marco Pisani U15 League Shield |
Semi Final |
Ware Rangers Flamengo U15 |
2
|
3
|
Stevenage Borough Juniors Pumas U15 |
|
H.Cook(2)
|
|
|
R.Innes
T.Pestell
B.Simpson
|
Semi Final |
Bury Rangers Whites U15 |
1
|
0
|
Norsemen Blues U15 |
|
|
|
|
|
Under 16 - Premier Division |
|
Potters Bar United Blacks U16 |
1
|
3
|
Cuffley Youth Blues U16 |
|
A.Harris
|
|
|
J.Colbeck(2)
D.Osman
|
|
Symonds Green U16 |
H
|
-
|
BSCFC (Youth) Town U16 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Under 16 - Division 1 |
|
Broxbourne Borough Youth Blues U16 |
3
|
0
|
Frontiers Youth Panthers U16 |
|
J.De-Souza
A.GALLAGHER
D.Toms
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U16 |
1
|
5
|
Cheshunt Youth Blacks U16 |
|
B.King
|
|
|
A.Ali(3)
F.Roberts
L.Thomas
|
Under 16 - Division 2 |
|
Cuffley Youth Royals U16 |
3
|
3
|
Pro Direct Academy BXB Grey U16 |
|
J.Kouekam(3)
|
|
|
P.Alwango
D.MARSHALL
R.Sarra
|
|
St Margaretsbury Hawks U16 |
3
|
3
|
Southbury Youth U16 |
|
L.Aladetoyinbo-Williams(3)
|
|
|
T.Cox(2)
A.Tasasiz
|
Under 16 - Division 3 |
|
Bury Rangers Blacks U16 |
2
|
1
|
Welwyn Pegasus Azures U16 |
|
J.Hill
L.Philippou
|
|
|
T.Martinez-Almonte
|
|
Cuffley Youth Blacks U16 |
4
|
0
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U16 |
|
A.Nicolau(3)
C.Topping
|
|
|
|
|
Hares Youth Black U16 |
3
|
0
|
BSCFC (Youth) Rovers U16 |
|
B.Cordingley
R.Devlia
O.Lewis
|
|
|
|
|
Ware Rangers Flamengo U16 |
4
|
0
|
Welwyn Pegasus Cyans U16 |
|
J.Cutting(3)
B.Hudson
|
|
|
|
ORC U16 Premier Division Cup |
Semi Final |
Enfield Youth Blues U16 |
3
|
2
|
Bury Rangers Reds U16 |
|
E.Akintimehin
P.Simpson
T.Vickeridge
|
|
|
M.Wozniak(2)
|
ORC U16 Division One Cup |
Semi Final |
Pro Direct Academy BXB Black U16 |
1
|
1
|
Waltham Abbey Youth U16 |
[ Away Win on penalties ] |
J.Hendle
|
|
|
L.Dulson
|
ORC U16 Division Two Cup |
Semi Final |
Hatfield Town Youth U16 |
4
|
2
|
Bury Rangers Whites U16 |
|
Z.Gouldthorpe
W.PALACIO
R.Russo(2)
|
|
|
K.Waterfield
D.Wood
|
Semi Final |
Bengeo Tigers Siberians U16 |
4
|
2
|
Barnet Azzurri Storms U16 |
|
A.Boyd
C.Ives(2)
F.Mitham
|
|
|
C.Brown
A.Ghali
|
ORC U16 Division Three Cup |
Semi Final |
Wodson Park U16 |
4
|
3
|
Frontiers Youth Jaguars U16 |
|
H.Neyland
H.Osborne
S.Scott(2)
|
|
|
S.Geoghegan(2)
K.Gjekaj
|
Semi Final |
Enfield Youth U16 |
5
|
2
|
East Herts Youth U16 |
|
L.Hlukaku
J.Ikechi Iro
J.Leurs(3)
|
|
|
W.Offer
L.Smith
|
Under 18 - Premier Division |
|
Potters Bar United Blacks U18 |
2
|
2
|
Letchworth Garden City Eagles Elite U17 |
|
M.Cagnetta
S.Said
|
|
|
K.Stanton
M.Williams
|
|
Risden Wood Colts U18 |
4
|
1
|
BSCFC (Youth) United U17 |
|
R.Lynch(4)
|
|
|
|
Under 18 - Division 1 |
|
Welwyn Pegasus Sapphires U17 |
2
|
2
|
Potters Bar United Blacks U17 |
|
J.Bilyard
C.Mcglynn
|
|
|
J.Harrison
C.Richards
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U17 |
-
|
A
|
Wormley Rovers Youth U17 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Under 18 - Division 2 |
|
Real Stortford Lions U17 |
H
|
-
|
Royston Town Youth Eagles U18 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Ware Youth U17 |
5
|
4
|
Welwyn Pegasus Skys U18 |
|
J.Flynn
M.Kangben(2)
J.Stevens(2)
|
|
|
J.Kimber
J.Mahnood
F.Shearer
T.Taylor
|
Under 18 - Division 3 |
|
Potters Bar United Stripes U18 |
2
|
1
|
Parsloe Athletic Clarets U17 |
|
T.Fuller-Jones
M.Horsewood
|
|
|
T.Lintonbon-Baker
|
|
Sumners Youth Vipers U18 |
2
|
0
|
Codicote Youth Reds U17 |
|
A.Mcveigh(2)
|
|
|
|
Under 18 - Division 4 |
|
Real Stortford Falcons U17 |
0
|
2
|
Potters Bar Crusaders U17 |
|
|
|
|
F.De Luca
M.Elliott
|
|
Ware Lions Blacks U17 |
1
|
5
|
Bury Rangers Blacks U17 |
|
T.Harris
|
|
|
O.Edwards(2)
J.Perry
|
ORC U18 Premier Division Cup |
Semi Final |
Harlow Town Youth Hawks U18 |
0
|
2
|
Lings Elite U18 |
|
|
|
|
T.BOLTON
B.MUWONGE
|
ORC U18 Division One Cup |
Semi Final |
Bengeo Tigers Bengals U17 |
3
|
2
|
Real Stortford Stars U17 |
|
L.Borishade
H.Hunter(2)
|
|
|
M.Kemp
C.La Plain
|
ORC U18 Division Two Cup |
Semi Final |
Wheathampstead Wanderers Sharks U18 |
3
|
2
|
Welwyn Garden City Youth U18 |
|
L.Denton(2)
E.Paine
|
|
|
H.Barker(2)
|
ORC U18 Division Three Cup |
Semi Final |
Chase Side Youth U17 |
1
|
2
|
Cheshunt Youth Ambers U17 |
|
O.Nicol
|
|
|
G.Gregory
F.Norman
|
Semi Final |
Hoddesdon Town Blacks U17 |
3
|
2
|
Wormley Rovers Youth U18 |
|
M.Bluck
B.Camp
R.Smith
|
|
|
B.Quarrington-Carter
L.Santangelo
|
ORC U18 Division Four Cup |
Semi Final |
Pymmes SFA U17 |
2
|
0
|
Sawbridgeworth Town Juniors U17 |
|
B.Dark
J.Haralambous
|
|
|
|
Semi Final |
Sumners Youth Vipers U17 |
-
|
A
|
Stevenage Borough Juniors Eagles U17 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
Elite Feet U12 Southgate Pumas |
Played |
Risden Wood Youth U12 Colts |
|
|
Hoddesdon Town Blues U15 (WITHDRAWN) |
Played |
St Margaretsbury Hawks U15 |
|
|
Hoddesdon Town Whites U14 (WITHDRAWN) |
P |
Elite Feet Southgate Lions U14 |
[ Postponed ] |
|
Link Royals U14 |
P |
Hitchin Town Youth Reds U14 (WITHDRAWN) |
[ Postponed ] |
|
Wodson Park U18 |
Played |
Bury Rangers Reds U18 (WITHDRAWN) |
|