|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 7 - Emerald Division |
|
Pymmes SFA U 7 Flamengo |
P |
Chars Youth U 7 |
[ Postponed ] |
|
Welwyn Garden City Youth U 7 Hurricanes |
Played |
Broxbourne Borough Youth U 7 Royals |
|
Under 7 - Orange Division |
|
Hertford Town U 7 Harts |
|
Hoddesdon Town U 7 Whites |
|
|
Ware Rangers U 7 Flamengo |
|
Elite Feet U 7 Southgate Pumas |
|
Under 7 - Purple Division |
|
Ware Rangers U 7 Santos |
Played |
Hertford Town U 7 Stags |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 7 Tornadoes |
Played |
Ware Lions U 7 Blacks |
|
Under 7 - Yellow Division |
|
Potters Bar United U 7 Blacks |
|
Panshanger U 7 Tigers |
|
Under 7 - White Division |
|
Cheshunt Youth U 7 Whites |
Played |
Wormley Rovers Youth U 7 Whites |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 7 Cyclones |
Played |
Ware Youth U 7 Clarets |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 7 Whirlwinds |
P |
Potters Bar Crusaders U 7 Raiders |
[ Postponed ] |
|
Wormley Rovers Youth U 7 Reds |
|
Welwyn Pegasus U 7 Cyans |
|
Under 7 - Blue Division |
|
Knebworth Youth U 7 Pumas Black |
|
Watton Youth U 7 Bulls |
|
|
St Margaretsbury U 7 Eagles |
|
Ware Lions U 7 Whites |
|
|
Stevenage Borough Juniors U 7 Stars |
|
Bury Rangers U 7 Blues |
|
|
Ware Youth U 7 Whites |
Played |
Pymmes SFA U 7 Palmeiras |
|
Under 8 - Emerald Division |
|
Sumners Youth U 8 |
|
Potters Bar Crusaders U 8 Raiders |
|
Under 8 - Indigo Division |
|
Welwyn Garden City Youth U 8 Typhoons |
Played |
Knebworth Youth U 8 Jaguars Oranges |
|
Under 8 - Purple Division |
|
Wormley Rovers Youth U 8 Reds |
|
Elite Feet U 8 Southgate Pumas |
|
Under 8 - Maroon Division |
|
East Herts Youth U 8 |
P |
Panshanger U 8 Tigers |
[ Postponed ] |
|
Harlow Town Youth U 8 Hawks |
Played |
King George U 8 Vipers |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 8 Tornadoes |
Played |
Chase Side Youth U 8 |
|
|
Wormley Rovers Youth U 8 Whites |
|
Cuffley Youth U 8 Stars |
|
Under 8 - Yellow Division |
|
Ware Lions U 8 Stripes |
|
Lemsford Youth U 8 Jaguars |
|
|
Wheathampstead Wanderers U 8 Jaguars |
|
Potters Bar Crusaders U 8 Knights |
|
Under 10 - Emerald Division |
|
Pymmes SFA U10 Brook |
Played |
Ware Rangers U10 Flamengo |
|
|
Wheathampstead Wanderers U10 Sharks |
Played |
Harlow Town Youth U10 Hawks |
|
Under 10 - Orange Division |
|
Knebworth Youth U10 Sabres Orange |
Played |
Pymmes SFA U10 Santos Whites |
|
Under 10 - Indigo Division |
|
Hertford Town U10 Whites |
Played |
Bury Rangers U10 Reds |
|
Under 10 - Purple Division |
|
Bedwell Rangers U10 Hawks |
Played |
Barnet Azzurri U10 Tornadoes |
|
Under 10 - Red Division |
|
Bedwell Rangers U10 Panthers |
Played |
Ware Youth U10 Clarets |
|
Under 10 - Violet Division |
|
Watton Youth U10 |
Played |
Bengeo Tigers U10 Sabres |
|
Under 10 - Yellow Division |
|
Welwyn Garden City Youth U10 Tornadoes |
Played |
St Albans City U10 Centurions |
|
Under 10 - White Division |
|
Bengeo Tigers U10 Caspians |
Played |
Stevenage Borough Juniors U10 Blues |
|
ORC U10 Emerald Division Cup |
Semi Final |
Bengeo Tigers U10 Bengals |
0
|
2
|
Chars Youth U10 Yellow |
|
|
|
|
C.Hummel
L.Joseph
|
ORC U10 Red Division Cup |
Semi Final |
Ware Lions U10 Blacks |
2
|
1
|
Welwyn Garden City Youth U10 Hurricanes |
|
C.Hicks
F.Swatton
|
|
|
H.Chetwood
|
ORC U10 Violet Division Cup |
Semi Final |
Tottenhall U10 |
3
|
5
|
Elite Feet U10 Southgate Lions |
|
L.BENJAHMAN
J.Boyaram
C.GIBSON
|
|
|
H.Boon
T.Doghan
A.Gardner
R.Suyur(2)
|
Semi Final |
Bedwell Rangers U10 Jaguars |
0
|
4
|
Pro Direct Academy BXB U10 White |
|
|
|
|
E.Baynes
K.Mctaggart(2)
A.Sweczkyk
|
ORC U10 Green Division Cup |
Semi Final |
Hertford Town U10 Blues |
1
|
0
|
Welwyn Pegasus U10 Skys |
|
S.King
|
|
|
|
ORC U10 Maroon Division Cup |
Semi Final |
Harlow Town Youth U10 Eagles |
0
|
5
|
Parsloe Athletic U10 Harriers |
|
|
|
|
B.Ayriss(2)
T.Church
L.Gossan
L.Smith
|
ORC U10 Yellow Division Cup |
Semi Final |
Hoddesdon Town U10 Reds |
4
|
1
|
Wheathampstead Wanderers U10 Panthers |
|
A.Snowdon
B.White
F.Worth(2)
|
|
|
B.Aujla
|
ORC U10 Blue Division Cup |
Semi Final |
Wheathampstead Wanderers U10 Jaguars |
2
|
0
|
Elite Feet U10 Southgate Jaguars |
|
O.Frith(2)
|
|
|
|
Under 11 - Emerald Division |
|
Chars Youth U11 Blue |
Played |
Cheshunt Youth U11 Blues |
|
|
Harlow Town Youth U11 Hawks |
Played |
Hertford Town U11 Harts |
|
|
St Albans City U11 East |
Played |
Hertford Town U11 Hawks |
|
Under 11 - Purple Division |
|
Harlow Town Youth U11 Eagles |
Played |
AFC Walkern U11 Reds |
|
|
Ware Youth U11 Clarets |
Played |
Potters Bar United U11 Blacks |
|
Under 11 - Red Division |
|
Welwyn Garden City Youth U11 Hurricanes |
|
Chars Youth U11 Yellow |
|
Under 11 - Green Division |
|
Harlow Town Youth U11 Harriers |
Played |
Hoddesdon Town U11 Blacks |
|
|
Lemsford Youth U11 Pumas |
|
Chase Side Youth U11 Clarets |
|
Under 11 - Maroon Division |
|
St Albans City U11 Saxons |
|
Hertford Town U11 Lions |
|
|
Wodson Park U11 |
Played |
St Albans City U11 Spartans |
|
Under 11 - Yellow Division |
|
Hoddesdon Town U11 Blues |
|
Broxbourne Borough Youth U11 Blues |
|
|
Paringdon Youth U11 Tigers |
|
Enfield Youth U11 |
|
|
Ware Youth U11 Blues |
Played |
Clodan Youth U11 Whites |
|
Under 11 - White Division |
|
Welwyn Garden City Youth U11 Whirlwinds |
Played |
Wheathampstead Wanderers U11 Jaguars |
|
ORC U11 Emerald Division Cup |
Semi Final |
Ware Youth U11 Reds |
3
|
3
|
Cheshunt Youth U11 Blacks |
[ Home Win on penalties ] |
|
|
|
K.Jagundinaonyema(2)
T.Richards
|
Miscellaneous |
|
Chars Youth U 8 Blue |
P |
Wheathampstead Wanderers U 8 Sharks |
[ Postponed ] |
|
Clodan Youth U 8 Gold |
P |
St Albans City U 8 South |
[ Postponed ] |
|
Frontiers Youth U 8 Jaguars |
P |
Codicote Youth U 8 Blue |
[ Postponed ] |
|
Frontiers Youth U 8 Panthers |
P |
Potters Bar United U 8 Whites |
[ Postponed ] |
|
Hertford Town U 8 Harts |
P |
Hoddesdon Town U 8 Whites |
[ Postponed ] |
|
Hurst Drive Youth U 8 |
P |
Welwyn Pegasus U 8 Skys |
[ Postponed ] |
|
Potters Bar Crusaders U 8 Blues |
Played |
Ware Youth U 8 Blues |
|
|
Pro Direct Academy BXB U 8 Greys |
P |
Welwyn Garden City Youth U 8 Whirlwinds |
[ Postponed ] |
|
Risden Wood Youth U 8 Colts |
P |
King George U 8 Cobras |
[ Postponed ] |
|
Ware Youth U 8 Stripes |
P |
Codicote Youth U 8 Gold |
[ Postponed ] |
|
Wodson Park U 8 United |
P |
Welwyn Garden City Youth U 8 Hurricanes |
[ Postponed ] |