|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 12 - Emerald Division |
|
Ryan Youth U12 Blue |
Played |
Harlow Town Youth U12 Hawks |
|
|
Sumners Youth U12 Cobras |
Played |
Cheshunt Youth U12 Blues |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Royals |
Played |
BSCFC (Youth) U12 Athletic |
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Sharks |
Played |
Bengeo Tigers U12 |
|
Under 12 - Orange Division |
|
Chase Side Youth U12 |
Played |
Paringdon Youth U12 Lions |
|
|
Cheshunt Youth U12 Blacks |
Played |
Knebworth Youth U12 Leopards Orange |
|
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Blacks |
Played |
Cuffley Youth U12 Scorpions |
|
|
Norsemen U12 Blues |
Played |
Wormley Rovers Youth U12 Blacks |
|
Under 12 - Indigo Division |
|
Bury Rangers U12 Whites |
Played |
Hoddesdon Town U12 Whites |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Skys |
Played |
BSCFC (Youth) U12 Rangers |
|
Under 12 - Purple Division |
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Whites |
Played |
Risden Wood Youth U12 Colts |
|
|
Potters Bar Town U12 Scholars |
Played |
Chars Youth U12 |
|
|
Stevenage Borough Juniors U12 Santos |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes |
|
Under 12 - Red Division |
|
Barnet Azzurri U12 |
Played |
Ware Lions U12 Blacks |
|
|
BSCFC (Youth) U12 Wanderers |
Played |
Hoddesdon Town U12 Blacks |
|
|
Elite Feet U12 Harpenden Harriers |
Played |
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas |
|
|
Paringdon Youth U12 Tigers |
Played |
Whitewebbs Eagles Youth U12 |
|
Under 12 - Green Division |
|
Harlow Town Youth U12 Eagles |
Played |
Ware Rangers U12 Corinthians |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Cobalts |
Played |
Stevenage Borough Juniors U12 Flamengo |
|
Under 12 - Maroon Division |
|
Bury Rangers U12 Blacks |
Played |
Knebworth Youth U12 Leopards Blacks |
|
|
Elite Feet U12 Southgate Tigers |
Played |
Frontiers Youth U12 Pumas |
|
|
Frontiers Youth U12 Panthers |
Played |
Paringdon Youth U12 Pumas |
|
|
Hertford Town U12 Blues |
Played |
Potters Bar United U12 Whites |
|
Under 12 - Yellow Division |
|
Lemsford Youth U12 Tigers |
Played |
Cuffley Youth U12 Phoenix |
|
|
Wodson Park U12 |
Played |
Hoddesdon Town U12 Reds |
|
Under 12 - Blue Division |
|
Tottenhall U12 |
Played |
Potters Bar Crusaders U12 |
|
|
Ware Lions U12 Whites |
Played |
Panshanger U12 Tigers |
|
|
Welwyn Garden City Youth U12 Typhoons |
P |
Buntingford Cougars U12 Whites |
[ Postponed ] |
ORC U12 Indigo Division Cup |
Quarter Final |
Stevenage Borough Juniors U12 Inter |
1
|
4
|
Pro Direct Academy BXB U12 Black |
|
|
|
|
J.Bailey
K.Hayrettin
J.Mcintosh(2)
|
ORC U12 Purple Division Cup |
Quarter Final |
Hitchin Town Youth U12 Athletico |
9
|
1
|
East Herts Youth U12 Blues |
|
T.Davis
R.Jenkins(2)
R.Miles(6)
|
|
|
F.Madeley
|
ORC U12 Red Division Cup |
Quarter Final |
Panshanger U12 Lions |
0
|
1
|
Enfield Youth U12 |
|
|
|
|
|
ORC U12 Green Division Cup |
Quarter Final |
Stevenage Borough Juniors U12 Flamengo |
-
|
A
|
Welwyn Pegasus U12 Cobalts |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Quarter Final |
Pro Direct Academy BXB U12 White |
3
|
4
|
East Herts Youth U12 Reds |
|
E.Chingoka
D.Karagoz
D.Mehmetaj
|
|
|
M.Cusano
J.Gayle Mccreadie(3)
|
ORC U12 Maroon Division Cup |
Quarter Final |
Welwyn Garden City Youth U12 Tornadoes |
1
|
3
|
Wormley Rovers Youth U12 Whites |
|
|
|
|
J.Cable
J.Munday
G.Murray
|
ORC U12 Yellow Division Cup |
Quarter Final |
Welwyn Garden City Youth U12 Whirlwinds |
2
|
3
|
Ware Rangers U12 Santos |
|
C.Gilbank
V.Kelsey
|
|
|
|
Quarter Final |
Hertford Heath Juniors U12 |
1
|
2
|
Hitchin Town Youth U12 Sporting |
|
|
|
|
L.Atkinson
H.Mayor
|
Quarter Final |
Hatfield Town Youth U12 Blues |
V |
Harlow Town Youth U12 Harriers |
[ Void ] |
|
|
|
|
ORC U12 Blue Division Cup |
Quarter Final |
Hertford Town U12 Stags |
2
|
5
|
Hoddesdon Town U12 Blues |
|
C.Stevens
F.Tuohy
|
|
|
|
Under 13 - Premier Division |
|
Ware Youth Blues U13 |
0
|
1
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U13 |
|
|
|
|
C.Fletcher
|
Under 13 - Division 1 |
|
Broxbourne Borough Youth Blues U13 |
5
|
2
|
Panshanger Panthers U13 |
|
J.Jordan
L.Warder(4)
|
|
|
A.Nymn(2)
|
|
Welwyn Pegasus Sapphires U13 |
0
|
5
|
St Margaretsbury Eagles U13 |
|
|
|
|
R.Connolly-Harding
M.Parrott(2)
D.Scott
T.Travis
|
Under 13 - Division 2 |
|
Elite Feet Southgate Pumas U13 |
0
|
4
|
Panshanger Tigers U13 |
|
|
|
|
I.Mughal(2)
L.Van Niekerk
B.Whibley
|
Under 13 - Division 4 |
|
Wormley Rovers Youth Whites U13 |
4
|
1
|
BSCFC (Youth) United U13 |
|
D.Addison
M.Lacey
J.Mollison
L.Sagal
|
|
|
S.Cahill
|
Under 13 - Division 5 |
|
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U13 |
4
|
4
|
East Herts Youth U13 |
|
M.Bossman(3)
H.Smith
|
|
|
S.Philips
A.Ruggiero(3)
|
Under 13 - League Cup |
Quarter Final |
Whitewebbs Eagles Youth U13 |
0
|
4
|
Bury Rangers Reds U13 |
|
|
|
|
R.Forbes
L.Jenkins(2)
T.Moring
|
Semi Final |
BSCFC (Youth) Town U13 |
4
|
0
|
Wormley Rovers Youth Blacks U13 |
|
R.Bowater(2)
G.Hoddle
M.Poulter
|
|
|
|
Under 13 - League Shield |
Semi Final |
Welwyn Garden City Youth Typhoons U13 |
3
|
1
|
Stevenage Borough Juniors Cobras U13 |
|
R.Devilliers
M.Dorman
D.Tether
|
|
|
S.Peacock
|
Semi Final |
Sawbridgeworth Town Juniors U13 |
2
|
1
|
BSCFC (Youth) Wanderers U13 |
|
R.Hornett
J.Kubiak
|
|
|
D.Alaezi
|
ORC U13 Premier Division Cup |
Quarter Final |
Broxbourne Borough Youth Royals U13 |
2
|
9
|
Rap Aid Youth Lions U13 |
|
J.Kitson
M.Oral
|
|
|
T.Adeyemo(4)
A.Kabir(2)
D.Mwamba-Whitney
R.Thomas
J.Whittle
|
ORC U13 Division One Cup |
Semi Final |
Cuffley Youth Vipers Blues U13 |
1
|
2
|
Cheshunt Youth Black U13 |
|
J.Shenouda
|
|
|
|
Semi Final |
Letchworth Garden City Eagles Blacks U13 |
0
|
3
|
Stevenage Borough Juniors Boca U13 |
|
|
|
|
J.Davis(2)
L.Flecknell
|
ORC U13 Division Two Cup |
Semi Final |
Newhall Rangers U13 |
2
|
3
|
Sumners Youth Vipers U13 |
|
L.Morl
A.Pyle
|
|
|
O.Amini
O.Collings
P.Didio
|
Semi Final |
Wheathampstead Wanderers Sharks U13 |
0
|
1
|
St Margaretsbury Red Kites U13 |
|
|
|
|
C.Davis
|
ORC U13 Division Three Cup |
Semi Final |
Bedwell Rangers Spartans U13 |
2
|
4
|
Cuffley Youth Vipers Maroons U13 |
|
|
|
|
|
ORC U13 Division Four Cup |
Semi Final |
Hertford Town Harts U13 |
1
|
9
|
Paringdon Youth Lions U13 |
|
H.Brooker
|
|
|
K.Agyemang
I.Arabadzhiev
J.Badu(2)
D.Hunt
C.Littlechild
J.Olawoyin(3)
|
ORC U13 Division Five Cup |
Semi Final |
Stevenage Borough Juniors Vipers U13 |
3
|
1
|
Ware Lions Blacks U13 |
|
S.Brownlow
T.Pullin
R.Robbins
|
|
|
|
Semi Final |
Pro Touch SA Enfield U13 |
3
|
1
|
BSCFC (Youth) Rovers U13 |
|
M.Gele
J.Williams(2)
|
|
|
|
ORC U13 Division Six Cup |
Semi Final |
Waltham Cross U13 |
2
|
4
|
Lemsford Youth Pumas U13 |
|
S.Fantastico(2)
|
|
|
M.Eason
M.Harcombe(2)
M.Hyseni
|
Under 14 - Premier Division |
|
Welwyn Pegasus Royals U14 |
2
|
1
|
Risden Wood Youth Colts U14 |
|
J.Ashton
C.Garrett
|
|
|
A.Traynor
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U14 |
1
|
4
|
Broxbourne Borough Youth Blues U14 |
|
H.Rabin
|
|
|
S.Aylott
J.Brogan
J.Darby
B.Ssengo
|
Under 14 - Division 1 |
|
Link Royals U14 |
7
|
5
|
King George Vipers U14 |
|
O.Carter
J.Duckmanton(3)
S.Jarrett-Morris
S.Johnson
L.Rogers
|
|
|
O.Afolabi(2)
L.Mann
T.Mungadzi(2)
|
|
Rap Aid Youth Fit 2 Live U14 |
2
|
1
|
Stevenage Borough Juniors Harriers U14 |
|
B.GUVEN
S.Johnson
|
|
|
T.Thompson
|
Under 14 - Division 2 |
|
BSCFC (Youth) Athletic U14 |
1
|
3
|
BSCFC (Youth) Rovers U14 |
|
J.Caldwell
|
|
|
C.Fisher
P.Marques
C.Street
|
Under 14 - Division 3 |
|
Pro Direct Academy BXB White U14 |
3
|
3
|
Wormley Rovers Youth Blacks U14 |
|
F.Cowley
W.Linsell
K.Riggs-Long
|
|
|
J.Matthews(2)
M.Powell
|
|
Ware Youth Blues U14 |
3
|
4
|
Panshanger Lions U14 |
|
R.Austin
C.COLE
D.Coombes
|
|
|
J.Georgiou
J.Newman
O.Parsbey
J.Read
|
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U14 |
4
|
3
|
Watton Youth U14 |
|
B.Gaylor(2)
M.Tanner(2)
|
|
|
J.Gowing(2)
E.OFFIONG
|
Under 14 - Division 4 |
|
Welwyn Pegasus Azures U14 |
2
|
5
|
Potters Bar United Blacks U14 |
|
A.Hunter
C.Woodhouse
|
|
|
M.Burda
F.Hawkins
H.Lines(2)
L.Okpokiri
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U14 |
0
|
1
|
BSCFC (Youth) United U14 |
|
|
|
|
H.Elms
|
Under 14 - Division 5 |
|
Hertford Town Stags U14 |
0
|
5
|
Ware Youth Clarets U14 |
|
|
|
|
N.Claxton
C.Drummey-Shadbolt
T.Gardener
J.Greaves(2)
|
Under 14 - Division 6 |
|
Buntingford Cougars U14 |
1
|
6
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U14 |
|
T.Ryman
|
|
|
B.Carter
A.Fox
D.Gurney
T.King(2)
A.Slater
|
|
Lemsford Youth Phoenix U14 |
1
|
3
|
Ware Lions Blacks U14 |
|
M.Hitch
|
|
|
J.Batt
L.Troiano(2)
|
U14 League Cup – Mathew Blease Memorial Cup |
Semi Final |
Ryan Youth Red U14 |
2
|
7
|
Risden Wood Youth Hunters U14 |
|
R.Carle(2)
|
|
|
H.Bishop(3)
K.Jordan(2)
L.THOMPSON(2)
|
U14 League Shield – Kevin Huttlestone Memorial Cup |
Semi Final |
Hoddesdon Town Blacks U14 |
1
|
4
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U14 |
|
|
|
|
J.AJEMERI(3)
M.Mbolo
|
Semi Final |
Enfield Youth U14 |
1
|
3
|
Hertford Town Woodside U14 |
|
|
|
|
A.FERNANDEZ VAZQUEZ(2)
J.Roy
|
ORC U14 Premier Division Cup |
Semi Final |
Chars Youth U14 |
5
|
1
|
BSCFC (Youth) Town U14 |
|
M.Frangiamore
S.Georgiou
R.Lincoln
E.Owhe
OG
|
|
|
C.Earle
|
Semi Final |
Letchworth Garden City Eagles Blues U14 |
1
|
0
|
Sumners Youth Cobras U14 |
|
C.Smith
|
|
|
|
ORC U14 Division One Cup |
Semi Final |
Chars Youth Blue U14 |
6
|
0
|
Bury Rangers Reds U14 |
|
M.Kambamba(4)
B.Lowe
C.Westmacott
|
|
|
|
ORC U14 Division Two Cup |
Semi Final |
Bengeo Tigers U14 |
2
|
3
|
Wodson Park U14 |
|
Q.Pettengell
F.Veal
|
|
|
|
Semi Final |
Wormley Rovers Youth Reds U14 |
5
|
2
|
Hatfield Comet Youth U14 |
|
R.Alexander
L.Best(2)
J.Hemingway(2)
|
|
|
S.Meally
E.Yeboah
|
ORC U14 Division Three Cup |
Semi Final |
Hoddesdon Town Whites U14 (WITHDRAWN) |
1
|
4
|
Cuffley Youth Hawks U14 |
|
J.Baguena
|
|
|
|
ORC U14 Division Four Cup |
Semi Final |
Whitewebbs Eagles Youth Whites U14 |
0
|
3
|
Sawbridgeworth Town Juniors Red U14 |
|
|
|
|
O.Harries
K.Hurling(2)
|
ORC U14 Division Five Cup |
Semi Final |
Hatfield Town Youth U14 |
3
|
3
|
Sumners Youth Vipers U14 |
[ Home Win on penalties ] |
N.Afaneh
J.Bailey
B.Lutynski
|
|
|
H.Raggio(3)
|
ORC U14 Division Six Cup |
Semi Final |
Bury Rangers Whites U14 |
0
|
1
|
Risden Wood Youth Warriors U14 |
|
|
|
|
|
Semi Final |
Letchworth Garden City Eagles Aqua U14 |
4
|
2
|
Welwyn Garden City Youth Whirlwinds U14 |
|
T.Cameron
C.Coulson(2)
N.Hamilton
|
|
|
J.Ejuetami
C.Gilhooly
|
Under 15 - Premier Division |
|
Hares Youth U15 |
3
|
4
|
Broxbourne Borough Youth Royals U15 |
|
A.Garrod
D.Garrod
O.Muir
|
|
|
L.Brotherton
K.Daniel
D.Medhurst(2)
|
|
Royston Town Youth Eagles U15 |
2
|
7
|
Omonia Youth Green U15 |
|
J.Piggott
L.Winterton
|
|
|
T.Abana(3)
N.Erhabor(2)
A.Michael
G.Stasi
|
|
Stevenage Borough Juniors Blacksox U15 |
1
|
3
|
St Margaretsbury Hawks U15 |
|
A.Read
|
|
|
M.Jobe
F.Ricottone
S.Torrance
|
Under 15 - Division 1 |
|
BSCFC (Youth) Athletic U15 |
2
|
3
|
Lemsford Youth Lions U15 |
|
D.Brooker
R.Jones
|
|
|
J.Gutteridge
M.Jolley
J.Street
|
|
Harlow Town Youth Hawks U15 |
2
|
15
|
Cuffley Youth Jets Raiders U15 |
|
|
|
|
L.Angel
S.Dervish(5)
B.Fricker(2)
A.Haralambous(3)
D.Noi-Lartey
J.Phillips
O.Radley
C.Varriale
|
|
Sumners Youth Cobras U15 |
2
|
2
|
Panshanger Lions U15 |
|
B.Ford
N.Mccarthy
|
|
|
D.Purdy(2)
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U15 |
0
|
5
|
Sawbridgeworth Town Juniors U15 |
|
|
|
|
A.ADUWA-EMOVON(2)
J.Ash
M.Tran(2)
|
Under 15 - Division 3 |
|
Bengeo Tigers Siberians U15 |
3
|
2
|
Potters Bar Crusaders Knights U15 |
|
B.Johnson
Z.Pettengell(2)
|
|
|
N.Nicholls
A.Webber
|
|
Frontiers Youth Panthers U15 |
0
|
3
|
Cuffley Youth Jets Whites U15 |
|
|
|
|
M.Cheesman
O.Pleasance
D.Stevenson
|
|
Parsloe Athletic U15 |
1
|
0
|
Stevenage Borough Juniors Pumas U15 |
|
D.Gambino
|
|
|
|
|
Potters Bar Crusaders Knights U15 |
3
|
1
|
Bengeo Tigers Siberians U15 |
|
T.Reynolds
A.Webber(2)
|
|
|
K.Trundell
|
|
Stevenage Borough Juniors Lions U15 |
10
|
1
|
Ware Rangers Flamengo U15 |
|
S.Brookes
G.Collarbone
L.Hill
S.Mc Neil(3)
T.Montague
B.Morcombe
K.Nunn
S.Scanlon
|
|
|
A.Groom
|
|
Stevenage Borough Juniors Pumas U15 |
0
|
3
|
Parsloe Athletic U15 |
|
|
|
|
M.Brewis
R.Edwards
K.Jacobs
|
|
Sumners Youth Vipers U15 |
2
|
2
|
Hoddesdon Town Whites U15 |
|
M.Benseghaier
A.Deighton
|
|
|
B.Dolman
L.Giannattasio
|
|
Welwyn Pegasus Skys U15 |
2
|
3
|
Chase Side Youth Blues U15 |
|
H.Goode
J.Thompson
|
|
|
M.Andreou
R.Currie
M.Jeggo
|
Under 15 - Division 4 |
|
Bury Rangers Stripes U15 |
1
|
4
|
Paringdon Youth Tigers U15 |
|
A.Arbon
|
|
|
E.Arifagic
K.Jones
R.Swallow(2)
|
|
Cuffley Youth Jets Blacks U15 |
0
|
5
|
AFC Walkern Whites U15 |
|
|
|
|
T.Baggaley
S.Dobson(2)
L.Kelly
E.Langenhoven
|
|
Hertford Town Stags U15 |
1
|
1
|
Wodson Park U15 |
|
M.Lane
|
|
|
B.Clark-Maisiri
|
|
Potters Bar United Whites U15 |
5
|
1
|
St Margaretsbury Eagles U15 |
|
J.Church
B.Jennings(2)
A.Smith
M.Thomas
|
|
|
A.Jones
|
|
St Margaretsbury Eagles U15 |
0
|
7
|
Potters Bar United Whites U15 |
|
|
|
|
B.Foulkes
B.Jennings(2)
J.Lambe
M.Walford(3)
|
|
Wodson Park U15 |
2
|
1
|
Hertford Town Stags U15 |
|
B.Clark-Maisiri
A.Styczynski
|
|
|
|
ORC U15 Division Two Cup |
Semi Final |
AFC Walkern Migs U15 |
2
|
4
|
Chars Youth U15 |
|
D.Gondola
H.Lovatt
|
|
|
L.Krol(2)
K.Slater(2)
|
Semi Final |
Wormley Rovers Youth Blacks U15 |
2
|
0
|
Norsemen Blues U15 |
|
C.Davidson
J.Rice
|
|
|
|
ORC U15 Division Four Cup |
Semi Final |
BSCFC (Youth) Rangers U15 |
6
|
1
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U15 |
|
B.Bays
M.Berg
D.Griffith
T.Peace
J.Wenzel(2)
|
|
|
A.Wooster
|
Under 16 - Premier Division |
|
Bury Rangers Reds U16 |
1
|
4
|
Cuffley Youth Blues U16 |
|
B.Carrington
|
|
|
J.Colbeck
J.Nygate
D.Osman
G.Payne
|
|
Enfield Youth Blues U16 |
1
|
0
|
BSCFC (Youth) Town U16 |
|
E.Akintimehin
|
|
|
|
|
Potters Bar United Blacks U16 |
1
|
2
|
Codicote Youth Reds U16 |
|
C.GUINCHARD
|
|
|
J.Ramsdale
J.Reed
|
Under 16 - Division 1 |
|
Broxbourne Borough Youth Blues U16 |
V |
Waltham Abbey Youth U16 |
[ Void ] |
|
|
|
L.Dulson
J.Parrott
S.Woodward
|
|
Buntingford Cougars Blues U16 |
-
|
A
|
Welwyn Pegasus Sapphires U16 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Cheshunt Youth Blacks U16 |
2
|
5
|
Frontiers Youth Panthers U16 |
|
A.Ali(2)
|
|
|
A.Head
O.Hunt
M.Jackson
M.North
J.Reynolds
|
|
Welwyn Pegasus Sapphires U16 |
H
|
-
|
Buntingford Cougars Blues U16 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U16 |
0
|
5
|
Pro Direct Academy BXB Black U16 |
|
|
|
|
P.Gialo
J.Hendle(2)
R.Lawrence
J.Sarpong
|
Under 16 - Division 2 |
|
Barnet Azzurri Storms U16 |
5
|
4
|
Bury Rangers Whites U16 |
|
A.Benmore
L.Howell(2)
E.Hurren
E.Velasquez
|
|
|
D.Graves
K.Mckinna
OG
A.Wrangle
|
|
Bengeo Tigers Siberians U16 |
2
|
0
|
Pro Direct Academy BXB Grey U16 |
|
F.Mitham
E.Redman
|
|
|
|
|
Hatfield Town Youth U16 |
3
|
4
|
Cuffley Youth Royals U16 |
|
J.Coleman
L.Pugh
R.Russo
|
|
|
S.Appavou
P.Mulik
K.Rathje Torres
C.Yankey
|
|
Pro Direct Academy BXB Grey U16 |
0
|
5
|
Bengeo Tigers Siberians U16 |
|
|
|
|
C.Bettenson(2)
F.Mitham
J.Timms
A.Twyning
|
|
Southbury Youth U16 |
2
|
4
|
St Margaretsbury Hawks U16 |
|
J.Lachoo(2)
|
|
|
R.Modasia
O.Symms(2)
A.Wolf
|
Under 16 - Division 3 |
|
BSCFC (Youth) Rovers U16 |
1
|
9
|
Wodson Park U16 |
|
J.Monk
|
|
|
K.Mardell
J.Marshall
H.Neyland
H.Osborne
OG(2)
S.Scott(3)
|
|
Bury Rangers Blacks U16 |
3
|
2
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U16 |
|
J.Hill
B.Lovett
A.Minas
|
|
|
D.Earl(2)
|
|
East Herts Youth U16 |
0
|
2
|
Enfield Youth U16 |
|
|
|
|
A.Gopaul(2)
|
|
Enfield Youth U16 |
4
|
2
|
East Herts Youth U16 |
|
E.Brace
L.Hlukaku
J.Leurs
H.Mpanga
|
|
|
J.Callahan
K.Day
|
|
Frontiers Youth Jaguars U16 |
4
|
1
|
Cuffley Youth Blacks U16 |
|
O.Braddick
L.Davey
S.Geoghegan(2)
|
|
|
M.Hill
|
|
Ware Rangers Flamengo U16 |
1
|
0
|
Welwyn Pegasus Azures U16 |
|
B.Hudson
|
|
|
|
|
Welwyn Pegasus Cyans U16 |
H
|
-
|
Hares Youth Black U16 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Under 18 - Premier Division |
|
Harlow Town Youth Hawks U18 |
4
|
8
|
Risden Wood Colts U18 |
|
L.George(2)
H.Sewell(2)
|
|
|
E.Cliff
J.Defriend
R.Eghhoki(2)
R.Lynch(4)
|
|
Potters Bar United Blacks U18 |
7
|
4
|
BSCFC (Youth) United U17 |
|
M.Cagnetta(3)
S.Hatchett
J.Hewson
B.Ramsey
J.Wright
|
|
|
H.Douglas
L.Eady
J.Walker(2)
|
Under 18 - Division 1 |
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U17 |
4
|
7
|
Bengeo Tigers Bengals U17 |
|
G.Adshead
N.Arthur-Tinworth
A.BARTON(2)
|
|
|
L.Borishade(2)
S.Fish
H.Hunter(4)
|
Under 18 - Division 2 |
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U18 |
-
|
A
|
Ware Lions Blacks U18 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U18 |
5
|
2
|
Real Stortford Lions U17 |
|
O.Bounyafe
R.Farrer
R.Mariemoutou(2)
S.Smith
|
|
|
O.Gray
H.Senior
|
Under 18 - Division 3 |
|
Potters Bar United Stripes U18 |
1
|
1
|
Sumners Youth Vipers U18 |
|
J.Messling
|
|
|
A.Mcveigh
|
|
Wodson Park U18 |
0
|
4
|
Parsloe Athletic Clarets U17 |
|
|
|
|
B.Burns
A.Donnely
A.HARMAN
C.Kalisi-Graham
|
Under 18 - Division 4 |
|
Bury Rangers Blacks U17 |
3
|
2
|
Real Stortford Falcons U17 |
|
F.Cozzi
H.Dobney
J.Perry
|
|
|
W.Crocker
R.Holmes
|
|
Sawbridgeworth Town Juniors U17 |
7
|
4
|
Sumners Youth Vipers U17 |
|
D.Borland(3)
D.Flowerday(2)
J.Harman
K.Herbert
|
|
|
J.Griffiths
G.Knowles
R.Palmer
A.Simmons-Fernandez
|
|
Stevenage Borough Juniors Eagles U17 |
5
|
1
|
Ware Lions Blacks U17 |
|
O.Billings
D.Higgins
L.Jones(2)
C.UNWIN
|
|
|
L.Mccurry
|
|
Ware Lions Blacks U17 |
0
|
11
|
Stevenage Borough Juniors Eagles U17 |
|
|
|
|
C.Broadbent
F.Clifton
T.Ferguson
M.Flecknell
R.Gladman
A.Hampton(3)
D.Higgins
L.Jones
L.Wappett
|
Under 18 - League Cup |
Semi Final |
Welwyn Pegasus Skys U18 |
0
|
4
|
Cheshunt Youth Blacks U18 |
|
|
|
|
S.Cleland(2)
OG
R.Soares Junior
|
Under 18 - League Shield |
Semi Final |
Hoddesdon Town Blacks U17 |
0
|
4
|
Wormley Rovers Youth U18 |
|
|
|
|
D.Judge
L.Leadbitter(2)
K.Reynolds
|
ORC U18 Premier Division Cup |
Quarter Final |
Lings Elite U18 |
6
|
0
|
Letchworth Garden City Eagles Elite U17 |
|
T.BOLTON
S.Muis
J.Steele(3)
L.Steele
|
|
|
|
ORC U18 Division One Cup |
Quarter Final |
Wormley Rovers Youth U17 |
1
|
2
|
Ware Youth Clarets U18 |
|
O.Kennedy
|
|
|
C.Cooper
S.Whitehead
|
Quarter Final |
Potters Bar United Blacks U17 |
1
|
5
|
Real Stortford Stars U17 |
|
J.Fryer
|
|
|
J.Booker
M.Kemp
C.La Plain
S.Law(2)
|
ORC U18 Division Three Cup |
Quarter Final |
Hoddesdon Town Reds U17 |
2
|
5
|
Chase Side Youth U17 |
|
J.Jurkowski
B.Whiten
|
|
|
C.Garner
J.Lever(2)
D.Philippou(2)
|
Miscellaneous |
|
Cheshunt Youth Ambers U17 |
Played |
Bury Rangers Reds U18 (WITHDRAWN) |
|
|
Elite Feet U12 Southgate Pumas |
Played |
Rap Aid Youth U12 Fit 2 Live |
|
|
Hoddesdon Town Blues U15 (WITHDRAWN) |
Played |
Lemsford Youth Tigers U15 |
|
|
Panshanger Pumas U14 |
P |
Hitchin Town Youth Reds U14 (WITHDRAWN) |
[ Postponed ] |