|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 8 - Emerald Division |
|
Cheshunt Youth U 8 Blacks |
Played |
Wheathampstead Wanderers U 8 Tigers |
|
|
Sumners Youth U 8 |
Played |
Ware Youth U 8 Clarets |
|
Under 8 - Orange Division |
|
Bengeo Tigers U 8 Bengals |
Played |
Chars Youth U 8 Blue |
|
|
Hatfield Town Youth U 8 Blues |
Played |
Ware Lions U 8 Blacks |
|
|
Parsloe Athletic U 8 Skys |
Played |
Parsloe Athletic U 8 |
|
Under 8 - Indigo Division |
|
Welwyn Garden City Youth U 8 Typhoons |
Played |
Ware Youth U 8 Blues |
|
|
Wheathampstead Wanderers U 8 Cougars |
Played |
Hurst Drive Youth U 8 |
|
Under 8 - Purple Division |
|
Bengeo Tigers U 8 Sumatrans |
Played |
Potters Bar United U 8 Blacks |
|
|
St Albans City U 8 South |
Played |
Lemsford Youth U 8 Leopards |
|
|
Ware Youth U 8 Stripes |
Played |
Cheshunt Youth U 8 Blues |
|
Under 8 - Green Division |
|
Hertford Town U 8 Stags |
Played |
Ware Youth U 8 Whites |
|
|
Parsloe Athletic U 8 Clarets |
Played |
Potters Bar United U 8 Whites |
|
|
Pro Direct Academy BXB U 8 White |
Played |
Wheathampstead Wanderers U 8 Pumas |
|
Under 8 - Maroon Division |
|
Cuffley Youth U 8 Stars |
Played |
Panshanger U 8 Tigers |
|
|
Harlow Town Youth U 8 Hawks |
Played |
Knebworth Youth U 8 Jaguars Silvers |
|
|
Ware Youth U 8 Royals |
Played |
Chase Side Youth U 8 |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 8 Tornadoes |
Played |
King George U 8 Vipers |
|
Under 8 - Yellow Division |
|
Watton Youth U 8 Bulls |
Played |
Welwyn Garden City Youth U 8 Cyclones |
|
Under 8 - Blue Division |
|
Nazeing Youth U 8 |
P |
Wheathampstead Wanderers U 8 Panthers |
[ Postponed ] |
|
St Albans City U 8 Orient |
Played |
Enfield Youth U 8 |
|
|
Welwyn Pegasus U 8 Azures |
Played |
Knebworth Youth U 8 Jaguars Blacks |
|
|
Welwyn Pegasus U 8 Cyans |
Played |
Bury Rangers U 8 Whites |
|
|
Wodson Park U 8 Rovers |
Played |
Potters Bar Crusaders U 8 Whites |
|
Under 9 - Emerald Division |
|
Cheshunt Youth U 9 Ambers |
Played |
Potters Bar United U 9 Blacks |
|
|
Parsloe Athletic U 9 |
Played |
Parsloe Athletic U 9 Skys |
|
|
Stevenage Borough Juniors U 9 Cobras |
Played |
St Albans City U 9 West |
|
|
Stevenage Borough Juniors U 9 Titans |
Played |
Pymmes SFA U 9 Santos |
|
Under 9 - Orange Division |
|
Cheshunt Youth U 9 Blues |
Played |
Whitewebbs Eagles Youth U 9 |
|
|
Hertford Town U 9 Lions |
Played |
Chars Youth U 9 Blues |
|
|
Potters Bar United U 9 Whites |
Played |
Bury Rangers U 9 Whites |
|
|
St Margaretsbury U 9 Hawks |
Played |
Stevenage Borough Juniors U 9 Jaguars |
|
|
Stevenage Borough Juniors U 9 Cyclones |
Played |
Wheathampstead Wanderers U 9 Sharks |
|
Under 9 - Indigo Division |
|
Elite Feet U 9 Southgate Lions |
Played |
Cuffley Youth U 9 Stars |
|
|
Hertford Town U 9 Bucks |
Played |
Wheathampstead Wanderers U 9 Tigers |
|
|
Hertford Town U 9 Stags |
Played |
St Albans City U 9 South |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 9 Hurricanes |
Played |
Hertford Heath Juniors U 9 Hawks |
|
Under 9 - Purple Division |
|
Hoddesdon Town U 9 Whites |
Played |
St Margaretsbury U 9 Eagles |
|
|
Parsloe Athletic U 9 Clarets |
Played |
Watton Youth U 9 Dragons |
|
|
St Albans City U 9 North |
Played |
Ware Rangers U 9 Flamengo |
|
|
Ware Youth U 9 Blues |
Played |
Lemsford Youth U 9 Jaguars |
|
|
Welwyn Pegasus U 9 Skys |
Played |
Risden Wood Youth U 9 Rangers |
|
Under 9 - Red Division |
|
Broxbourne United U 9 Oranges |
Played |
Wormley Rovers Youth U 9 Reds |
|
|
Elite Feet U 9 Pumas |
Played |
Pro Direct Academy BXB U 9 Whites |
|
|
Hurst Drive Youth U 9 |
Played |
St Albans City U 9 East |
|
|
Sawbridgeworth Town Juniors U 9 |
Played |
Stevenage Borough Juniors U 9 Thunder |
|
Under 9 - Green Division |
|
Broxbourne Borough Youth U 9 Blues |
Played |
Hoddesdon Town U 9 Blacks |
|
|
Enfield Youth U 9 |
Played |
Bengeo Tigers U 9 Caspians |
|
|
Ware Lions U 9 Blacks |
Played |
Wheathampstead Wanderers U 9 Pumas |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 9 Tornadoes |
Played |
Harlow Town Youth U 9 Hawks |
|
Under 9 - Maroon Division |
|
St Albans City U 9 Central |
Played |
Wheathampstead Wanderers U 9 Cougars |
|
|
Stevenage Borough Juniors U 9 Warriors |
Played |
Codicote Youth U 9 Blues |
|
|
Welwyn Pegasus U 9 Azures |
Played |
Panshanger U 9 Tigers |
|
|
Wheathampstead Wanderers U 9 Panthers |
Played |
Bury Rangers U 9 Reds |
|
|
Wormley Rovers Youth U 9 Blacks |
Played |
Paringdon Youth U 9 Pumas |
|
Under 9 - Yellow Division |
|
Frontiers Youth U 9 Cougars |
Played |
Hertford Town U 9 Harts |
|
|
Knebworth Youth U 9 Lynxes |
Played |
Ware Rangers U 9 Santos |
|
|
Panshanger U 9 Panthers |
Played |
Norsemen U 9 Purples |
|
|
Potters Bar Crusaders U 9 Cavaliers |
Played |
Sumners Youth U 9 Pythons |
|
|
Potters Bar United U 9 Stripes |
Played |
Watton Youth U 9 Bulls |
|
|
Pymmes SFA U 9 Vasco |
Played |
Risden Wood Youth U 9 Warriors |
|
|
St Margaretsbury U 9 Falcons |
Played |
Lemsford Youth U 9 Panthers |
|
Under 9 - Blue Division |
|
Bury Rangers U 9 Stripes |
Played |
St Albans City U 9 Romans |
|
|
Risden Wood Youth U 9 Hunters |
Played |
Broxbourne United U 9 Blues |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 9 Typhoons |
Played |
Nazeing Youth U 9 |
|
ORC U9 Green Division Cup |
Round 1 |
Chars Youth U 9 Royals |
6
|
0
|
Hertford Heath Juniors U 9 Harriers |
|
S.Chanoglou
A.Evlat
H.Linger
K.Mandangu-Makangu(2)
A.Williams
|
|
|
|
ORC U9 Yellow Division Cup |
Round 1 |
Clodan Youth U 9 Gold |
4
|
2
|
Bury Rangers U 9 Blacks |
|
A.Giambona(2)
S.Murphy
A.Perks
|
|
|
|
Under 10 - Emerald Division |
|
Bengeo Tigers U10 Bengals |
Played |
Chars Youth U10 Yellow |
|
|
Pymmes SFA U10 Brook |
Played |
BSCFC (Youth) U10 Town |
|
|
Welwyn Pegasus U10 Royals |
Played |
Letchworth Garden City Eagles U10 Reds |
|
|
Wheathampstead Wanderers U10 Sharks |
Played |
Stevenage Borough Juniors U10 Reds |
|
Under 10 - Orange Division |
|
Elite Feet U10 Southgate Pumas |
Played |
Cheshunt Youth U10 Blacks |
|
|
Potters Bar Crusaders U10 Raiders |
Played |
Sumners Youth U10 Cobras |
|
|
Pro Direct Academy BXB U10 Black |
Played |
Broxbourne Borough Youth U10 Royals |
|
|
Pymmes SFA U10 Santos Whites |
Played |
Knebworth Youth U10 Sabres Orange |
|
|
Royston Town Youth U10 Colts |
Played |
Cuffley Youth U10 Warriors |
|
Under 10 - Indigo Division |
|
Bury Rangers U10 Reds |
Played |
Chars Youth U10 Blues |
|
|
Norsemen U10 Hornets |
Played |
Wormley Rovers Youth U10 Blacks |
|
|
Ryan Youth U10 Red |
Played |
Wheathampstead Wanderers U10 Tigers |
|
|
Welwyn Pegasus U10 Sapphires |
Played |
Hertford Town U10 Whites |
|
Under 10 - Purple Division |
|
Barnet Azzurri U10 Tornadoes |
Played |
Stevenage Borough Juniors U10 Blacks |
|
|
Bedwell Rangers U10 Hawks |
Played |
St Albans City U10 Orient |
|
|
Bengeo Tigers U10 Siberians |
Played |
St Albans City U10 North |
|
|
Hoddesdon Town U10 Blacks |
Played |
Cheshunt Youth U10 Ambers |
|
|
St Albans City U10 East |
Played |
Welwyn Garden City Youth U10 Typhoons |
|
Under 10 - Red Division |
|
Bedwell Rangers U10 Panthers |
Played |
Potters Bar Crusaders U10 Blues |
|
|
Royston Town Youth U10 Falcons |
Played |
Broxbourne Borough Youth U10 Blues |
|
|
Ware Youth U10 Clarets |
Played |
Panshanger U10 Jaguars |
|
|
Welwyn Garden City Youth U10 Hurricanes |
Played |
Ware Lions U10 Blacks |
|
Under 10 - Violet Division |
|
AFC Walkern U10 Blues |
Played |
Risden Wood Youth U10 Colts |
|
|
Bengeo Tigers U10 Sabres |
Played |
Panshanger U10 Lions |
|
|
Pro Direct Academy BXB U10 White |
Played |
Bedwell Rangers U10 Jaguars |
|
|
St Albans City U10 West |
Played |
Bury Rangers U10 Whites |
|
|
Ware Youth U10 Reds |
Played |
Watton Youth U10 |
|
Under 10 - Green Division |
|
Cuffley Youth U10 Pumas |
Played |
Bedwell Rangers U10 Pumas |
|
|
Enfield Youth U10 |
Played |
Welwyn Pegasus U10 Skys |
|
|
Hertford Town U10 Blues |
Played |
Hertford Town U10 Stags |
|
|
Welwyn Pegasus U10 Blues |
P |
Wormley Rovers Youth U10 Whites |
[ Postponed ] |
Under 10 - Maroon Division |
|
Codicote Youth U10 Reds |
Played |
Paringdon Youth U10 Lions |
|
|
Harlow Town Youth U10 Eagles |
Played |
King George U10 Cobras |
|
|
Pro Direct Academy BXB U10 Grey |
Played |
Potters Bar United U10 Blacks |
|
Under 10 - Yellow Division |
|
Bury Rangers U10 Blacks |
Played |
Wheathampstead Wanderers U10 Panthers |
|
|
Hurst Drive Youth U10 |
Played |
St Albans City U10 South |
|
|
St Albans City U10 Centurions |
Played |
Frontiers Youth U10 Jaguars |
|
|
Ware Youth U10 Whites |
Played |
Clodan Youth U10 Gold |
|
|
Welwyn Garden City Youth U10 Tornadoes |
Played |
Hoddesdon Town U10 Reds |
|
Under 10 - White Division |
|
Bury Rangers U10 Blues |
Played |
BSCFC (Youth) U10 Athletic |
|
|
Hertford Town U10 Lions |
Played |
Ware Rangers U10 Santos |
|
|
Knebworth Youth U10 Sabres Silver |
Played |
Panshanger U10 Panthers |
|
|
Panshanger U10 Pumas |
Played |
Broxbourne Borough Youth U10 Whites |
|
|
Symonds Green U10 |
Played |
Bengeo Tigers U10 Sumatrans |
|
Under 10 - Blue Division |
|
Bury Rangers U10 Stripes |
Played |
Barnet Azzurri U10 Hurricanes |
|
|
Elite Feet U10 Southgate Jaguars |
Played |
Knebworth Youth U10 Sabres Blacks |
|
|
Potters Bar Crusaders U10 Whites |
Played |
Pro Direct Academy BXB U10 Red |
|
|
Stevenage Borough Juniors U10 Whites |
Played |
Welwyn Pegasus U10 Azures |
|
|
Ware Lions U10 Whites |
Played |
Welwyn Garden City Youth U10 Whirlwinds |
|
ORC U10 Emerald Division Cup |
Round 1 |
Harlow Town Youth U10 Hawks |
2
|
1
|
Frontiers Youth U10 Pumas |
|
H.Bennett(2)
|
|
|
L.Petruccio
|
ORC U10 Purple Division Cup |
Round 1 |
Frontiers Youth U10 Panthers |
3
|
2
|
Hertford Town U10 Harts |
|
J.Ampofo
J.Clements
R.Rumsey
|
|
|
|
ORC U10 Maroon Division Cup |
Round 1 |
AFC Walkern U10 Whites |
2
|
6
|
Norsemen U10 Hawks |
|
J.ASHWORTH
R.CASWELL
|
|
|
H.Hales(4)
O.Tivnann
T.Zamba
|
ORC U10 White Division Cup |
Round 1 |
Hertford Town U10 Bucks |
2
|
4
|
Stevenage Borough Juniors U10 Blues |
|
S.Dolbeer
J.Westley
|
|
|
J.Adekoya
A.Mechelewski(3)
|
ORC U10 Blue Division Cup |
Round 1 |
Frontiers Youth U10 Cougars |
0
|
2
|
Wheathampstead Wanderers U10 Jaguars |
|
|
|
|
O.Frith(2)
|
Under 11 - Emerald Division |
|
Chars Youth U11 Blue |
Played |
Letchworth Garden City Eagles U11 Blacks |
|
|
Cheshunt Youth U11 Blacks |
Played |
Hertford Town U11 Hawks |
|
|
Harlow Town Youth U11 Hawks |
Played |
Cheshunt Youth U11 Blues |
|
Under 11 - Orange Division |
|
Bengeo Tigers U11 Sumatrans |
Played |
Hatfield Comet Youth U11 |
|
|
Royston Town Youth U11 Crows |
Played |
BSCFC (Youth) U11 Town |
|
|
Ryan Youth U11 Red |
Played |
Clodan Youth U11 Gold |
|
|
Ware Lions U11 Whites |
Played |
Lemsford Youth U11 Lions |
|
|
Wheathampstead Wanderers U11 Tigers |
Played |
Sumners Youth U11 Cobras |
|
Under 11 - Indigo Division |
|
Cuffley Youth U11 Zeps |
Played |
Hoddesdon Town U11 Whites |
|
|
Frontiers Youth U11 Pumas |
Played |
Hares Youth U11 Yellow |
|
|
King George U11 Vipers |
Played |
Panshanger U11 Tigers |
|
|
Paringdon Youth U11 Lions |
P |
Bedwell Rangers U11 Tigers |
[ Postponed ] |
|
Parsloe Athletic U11 |
Played |
Potters Bar Crusaders U11 Raiders |
|
Under 11 - Purple Division |
|
AFC Walkern U11 Reds |
Played |
Sumners Youth U11 Vipers |
|
|
Barnet Azzurri U11 |
Played |
Potters Bar United U11 Blacks |
|
|
Harlow Town Youth U11 Eagles |
Played |
Wormley Rovers Youth U11 Whites |
|
|
Ware Youth U11 Clarets |
Played |
Hertford Town U11 Stags |
|
|
Wormley Rovers Youth U11 Blacks |
Played |
Welwyn Pegasus U11 Cobalts |
|
Under 11 - Red Division |
|
AFC Walkern U11 Whites |
P |
Elite Feet U11 Southgate Lions |
[ Postponed ] |
|
Bedwell Rangers U11 Cougars |
Played |
Chars Youth U11 Yellow |
|
|
Bengeo Tigers U11 Caspians |
Played |
Pro Direct Academy BXB U11 Black |
|
|
Risden Wood Youth U11 Colts |
Played |
Welwyn Garden City Youth U11 Hurricanes |
|
|
St Albans City U11 Arrows |
Played |
Knebworth Youth U11 Lions Oranges |
|
Under 11 - Green Division |
|
Bedwell Rangers U11 Lions |
Played |
Chase Side Youth U11 Clarets |
|
|
Bury Rangers U11 Whites |
Played |
Potters Bar Crusaders U11 Knights |
|
|
Harlow Town Youth U11 Harriers |
Played |
Welwyn Garden City Youth U11 Typhoons |
|
|
Hoddesdon Town U11 Blacks |
Played |
Chase Side Youth U11 Blues |
|
|
Lemsford Youth U11 Pumas |
Played |
Nazeing Youth U11 |
|
Under 11 - Maroon Division |
|
Lemsford Youth U11 Leopards |
Played |
Ware Rangers U11 Flamengo |
|
|
St Albans City U11 Dragons |
Played |
St Albans City U11 Romans |
|
|
Watton Youth U11 |
Played |
Wodson Park U11 |
|
|
Wormley Rovers Youth U11 Greys |
Played |
St Albans City U11 Saxons |
|
Under 11 - Yellow Division |
|
Broxbourne Borough Youth U11 Blues |
P |
Elite Feet U11 Harpenden Harriers |
[ Postponed ] |
|
Bury Rangers U11 Blacks |
Played |
Bengeo Tigers U11 Javans |
|
|
Hoddesdon Town U11 Blues |
Played |
Clodan Youth U11 Whites |
|
|
Pro Direct Academy BXB U11 White |
Played |
Enfield Youth U11 |
|
|
Ware Youth U11 Blues |
P |
Paringdon Youth U11 Tigers |
[ Postponed ] |
Under 11 - White Division |
|
Bury Rangers U11 Stripes |
Played |
Welwyn Garden City Youth U11 Whirlwinds |
|
|
Pro Direct Academy BXB U11 Grey |
Played |
Wheathampstead Wanderers U11 Jaguars |
|
Under 11 - Blue Division |
|
Hoddesdon Town U11 Reds |
Played |
Paringdon Youth U11 Pumas |
|
|
Sumners Youth U11 Pythons |
Played |
Hertford Town U11 Tigers |
|
|
Welwyn Garden City Youth U11 Cyclones |
Played |
Cuffley Youth U11 Dragons |
|
|
Welwyn Pegasus U11 Cyans |
Played |
Panshanger U11 Lions |
|
ORC U11 Emerald Division Cup |
Round 1 |
Broxbourne Borough Youth U11 Royals |
2
|
0
|
Hertford Town U11 Harts |
|
|
|
|
|
Round 1 |
Stevenage Borough Juniors U11 Timbers |
2
|
0
|
St Albans City U11 East |
|
O.Carr
T.O'Brien
|
|
|
|
ORC U11 Red Division Cup |
Round 1 |
Broxbourne Borough Youth U11 Whites |
1
|
0
|
Elite Feet U11 Southgate Pumas |
|
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
Bury Rangers U 8 Blacks |
Played |
Pro Direct Academy BXB U 8 Greys |
|
|
Bury Rangers U 8 Reds |
Played |
Welwyn Garden City Youth U 8 Hurricanes |
|
|
Chars Youth U 8 Yellow |
Played |
Potters Bar Crusaders U 8 Blues |
|
|
Clodan Youth U 8 Gold |
Played |
St Albans City U 8 West |
|
|
Codicote Youth U 8 Blue |
Played |
Risden Wood Youth U 8 Colts |
|
|
Codicote Youth U 8 Gold |
Played |
Elite Feet U 8 Southgate Pumas |
|
|
Codicote Youth U 8 Reds |
Played |
Pymmes SFA U 8 Boca |
|
|
Codicote Youth U 8 Yellows |
Played |
Potters Bar Crusaders U 8 Knights |
|
|
Frontiers Youth U 8 Jaguars |
Played |
King George U 8 Cobras |
|
|
Hoddesdon Town U 8 Whites |
Played |
Hertford Town U 8 Harts |
|
|
Knebworth Youth U 8 Jaguars Oranges |
Played |
Welwyn Pegasus U 8 Skys |
|
|
Panshanger U 8 Lions |
Played |
Cheshunt Youth U 8 Ambers |
|
|
St Albans City U 8 North |
Played |
Wormley Rovers Youth U 8 Blacks |
|
|
Ware Lions U 8 Stripes |
Played |
Frontiers Youth U 8 Panthers |
|
|
Ware Lions U 8 Whites |
Played |
Bengeo Tigers U 8 Javans |
|
|
Ware Youth U 8 Reds |
Played |
Bury Rangers U 8 Stripes |
|
|
Welwyn Garden City Youth U 8 Whirlwinds |
Played |
Cuffley Youth U 8 Raiders |
|
|
Wheathampstead Wanderers U 8 Sharks |
Played |
Elite Feet U 8 Southgate Lions |
|
|
Wormley Rovers Youth U 8 Whites |
Played |
Wheathampstead Wanderers U 8 Jaguars |
|