|
Home Team |
Score |
Away Team |
Division 1 (Under 18's) |
|
Croxley Green U18 White |
-
|
A
|
Garston Boys U18 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Kings Langley U18 Falcons |
0
|
5
|
Evergreen U18 Jets |
|
|
|
|
B.Baldwin
M.Geremia(2)
N.Nottage
J.Owen
|
U18 Junior League Cup |
Round 1 |
Chorleywood U18 Leopards |
5
|
3
|
Evergreen U18 Junior |
|
F.Coles
J.Dickson
P.Ertl(2)
R.Hemmings
|
|
|
|
Round 1 |
Chorleywood U18 Lions |
13
|
0
|
St Albans U18 Central |
|
N.Andrew
D.Campanini(3)
O.Carter(3)
OG
M.Selwood
M.Shah
Z.Woodcock(3)
|
|
|
|
Round 1 |
Harpenden Colts U18 Tigers |
H
|
-
|
Hemel Town Youth U18 Red |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 1 |
St Albans U18 North |
6
|
3
|
Oxhey United U18 |
|
M.Breeze(2)
J.Hughes(2)
H.Watts(2)
|
|
|
E.Enright(2)
J.Forshaw
|
Division 2 (Under 16's) |
|
Park Street Village U16 |
5
|
1
|
Kings Langley U16 Ospreys |
|
Z.Harbert
J.Micklewright(2)
T.Pope
E.Teer
|
|
|
O.Dealey
|
Division 3 (Under 16's) |
|
Hemel Town Youth U16 Blue |
2
|
15
|
Kings Langley U16 Kestrels |
|
|
|
|
T.Allum(2)
T.Bunker(2)
G.Camran(3)
J.French(5)
C.Luiso
C.O'Neill
K.Wall
|
|
St Albans U16 Orient |
0
|
1
|
Aston Clinton U16 Cobras |
|
|
|
|
T.Joiner
|
Division 2 (Under 15's) |
|
St Albans U15 West |
1
|
4
|
St Albans U15 Orient |
|
D.Joyner
|
|
|
|
Division 3 (Under 15's) |
|
Harpenden Colts U15 Falcons |
2
|
2
|
Harpenden Colts U15 Magpies |
|
G.Wall
J.Webber
|
|
|
J.Colvin
J.Hill
|
|
St Albans U15 East |
3
|
2
|
Hemel Town Youth U15 Blue |
|
A.Nicolas Sahota(3)
|
|
|
S.Gillings
J.Long
|
Division 4 (Under 15's) |
|
Gadeside Rangers U15 Tigers |
-
|
A
|
Chorleywood U15 Pythons |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Division 4 (Under 14's) |
|
Echoes U14 Orange |
3
|
0
|
St Albans U14 East |
|
J.Raine(3)
|
|
|
|
Division 1 (Under 13's) |
|
Kings Langley U13 Knights |
5
|
4
|
Hemel Athletic U13 Blue |
|
J.Dong Thry Dong
C.Lee
J.Simmons
C.Summerfield
J.Wicks
|
|
|
E.Andrews
A.Middleton(2)
D.PINTO
|
Division 4 (Under 13's) |
|
St Albans U13 South |
8
|
2
|
Aston Clinton U13 Colts |
|
M.Martin(2)
OG
A.Parkins(2)
L.Warren
O.Wynne(2)
|
|
|
A.Wright(2)
|
Division 5 (Under 13's) |
|
Kings Langley U13 Eagles |
4
|
7
|
Harpenden Colts U13 Cyclones |
|
J.Cusack
B.Kempster(2)
K.Ruocco
|
|
|
C.Armstrong-James(2)
F.Matthews
N.Scott(3)
C.Young
|
Division 1 (Under 12's) |
|
Kings Langley U12 Hawks |
1
|
1
|
Chorleywood U12 Dragons |
|
E.Napier
|
|
|
J.Turton
|
Division 3 (Under 12's) |
|
Kings Langley U12 Lions |
4
|
0
|
Aston Clinton U12 Colts |
|
E.Philbin
K.Sithole(3)
|
|
|
|
Division 4 (Under 12's) |
|
Echoes U12 Amber |
0
|
4
|
Evergreen U12 Jaguars |
|
|
|
|
L.CHIDOVI(2)
D.WOOD(2)
|
Division 5 (under 12s) |
|
Abbots Youth U12 |
9
|
3
|
Watford Youth Sports U12 Red |
|
F.Hague
C.Howard
J.Withey
L.Wright(6)
|
|
|
S.Maguire
B.Narroway(2)
|
Division 6 (under 12s) |
|
Chipperfield U12 |
2
|
1
|
Bedmond Youth U12 |
|
S.Burman
|
|
|
H.Nandwani
|
|
Everett Rovers U12 Blue |
4
|
1
|
Harpenden Colts U12 Mustangs |
|
S.Hunt(3)
J.Martin
|
|
|
D.Atkinson
|
U12 Challenge Cup |
Round 3 |
Nascot Wood Rangers U12 Hawks |
1
|
3
|
St Albans U12 Victoria |
|
|
|
|
A.Hobbs
K.Joseph
V.Nicolas
|
Division Red (Under 11's) |
|
Comets U11 Red |
Played |
Watford Youth Sports U11 White |
|
|
Harpenden Colts U11 Lions |
Played |
St Albans U11 Orient |
|
|
Harpenden Colts U11 Pumas |
|
Berkhamsted Raiders U11 Blue |
|
|
Hemel Aces U11 Tigers |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Green |
|
|
St Albans U11 South |
|
Chorleywood U11 Harriers |
|
Division Blue (Under 11's) |
|
Abbots Youth U11 Red |
|
Echoes U11 |
|
|
Bushey & Oxhey U11 Hornets |
Played |
Sarratt Rebels U11 Black |
|
|
Everett Rovers U11 Blue |
|
Kings Langley U11 Sharks |
|
|
Nascot Wood Rangers U11 |
|
Chorleywood U11 Eagles |
|
Division Yellow (Under 11's) |
|
Abbots Youth U11 Blue |
|
Little Gaddesden U11 Ashes |
|
|
Berkhamsted Raiders U11 White |
|
Croxley Green U11 White |
|
|
Berkhamsted Raiders U11 Yellow |
|
Sun Sports U11 Blue |
|
|
Bushey & Oxhey U11 Herons |
|
Harpenden Colts U11 Tigers |
|
|
Hemel Aces U11 Lions |
Played |
St Albans U11 West |
|
|
Hemel Town Youth U11 Red |
Played |
Evergreen U11 Eagles |
|
Division Green (Under 11's) |
|
Aston Clinton U11 Colts |
|
Berkhamsted Raiders U11 Black |
|
|
Chipperfield U11 |
|
Croxley Green U11 Emerald |
|
|
Hemel Town Youth U11 White |
Played |
Herons U11 Orange |
|
|
Sarratt Rebels U11 Yellow |
Played |
Bovingdon U11 Thunder |
|
|
St Albans U11 Central |
Played |
Harpenden Colts U11 Leopards |
|
|
Sun Sports U11 Yellow |
Played |
Hemel Town Youth U11 Green |
|
|
Watford Youth Sports U11 Red |
|
Watford Town Youth U11 |
|
Division White (Under 11's) |
|
Berkhamsted Raiders U11 Orange |
|
Harpenden Colts U11 Jaguars |
|
|
Croxley Green U11 Yellow |
Played |
Chorleywood U11 Hawks |
|
|
Gadeside Rangers U11 |
Played |
Sandridge Rovers U11 |
|
|
Hemel Aces U11 Panthers |
|
Everett Rovers U11 Black |
|
|
Hemel Town Youth U11 Blue |
Played |
FC Hemel U11 |
|
Division Red (Under 10's) |
|
Berkhamsted Raiders U10 Red |
|
Sun Sports U10 Yellow |
|
|
Hemel Town Youth U10 Red |
Played |
Evergreen U10 Eagles |
|
Division Blue (Under 10's) |
|
Chorleywood U10 Sharks |
|
Evergreen U10 Falcons |
|
|
Croxley Athletic U10 |
|
Nascot Wood Rangers U10 |
|
|
Echoes U10 Amber |
|
Hemel Town Youth U10 White |
|
|
Hemel Aces U10 Hornets |
|
Harpenden Colts U10 Raiders |
|
Division White (Under 10's) |
|
Berkhamsted Raiders U10 Blue |
P |
Bushey & Oxhey U10 Piranhas |
[ Postponed ] |
|
Garston Boys U10 |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Green |
|
|
Hemel Aces U10 Panthers |
Played |
FC Hemel U10 |
|
|
Hemel Aces U10 Stingers |
|
Chorleywood U10 Marlins |
|
Division Green (Under 10's) |
|
Aston Clinton U10 Colts |
|
Chipperfield U10 |
|
|
Harpenden Colts U10 Titans |
|
Bovingdon U10 Thunder |
|
|
Hemel Athletic U10 |
|
Hemel Aces U10 Tigers |
|
|
Kings Langley U10 Knights |
|
Bushey & Oxhey U10 Vipers |
|
|
Sarratt Rebels U10 |
Played |
Sun Sports U10 Blue |
|
Division Yellow (Under 10's) |
|
Croxley Green U10 White |
Played |
Evergreen U10 Hawks |
|
|
Little Gaddesden U10 Oakes |
|
Tring Tornadoes U10 Hawks |
|
|
Tornado JSC U10 |
|
Harpenden Colts U10 Saints |
|
Division Brown (Under 10's) |
|
Abbots Youth U10 Yellow |
|
Abbots Youth U10 Red |
|
|
Harpenden Colts U10 Jets |
|
Berkhamsted Raiders U10 Purple |
|
|
Hemel Town Youth U10 Yellow |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Orange |
|
|
Tring Tornadoes U10 Eagles |
|
Hemel Town Youth U10 Blue |
|
Division Orange (Under 10's) |
|
Berkhamsted Raiders U10 Black |
|
Berkhamsted Raiders U10 White |
|
|
Bushey & Oxhey U10 Scorpions |
Played |
Hemel Town Youth U10 Green |
|
|
Harpenden Colts U10 Chargers |
|
Hemel Aces U10 Wasps |
|
|
Watford Youth Sports U10 Red |
Played |
Watford Town Youth U10 Black |
|
Division Purple (Under 10's) |
|
Bovingdon U10 Lightning |
|
Berkhamsted Raiders U10 Yellow |
|
|
Comets U10 Red |
|
Harpenden Colts U10 Stormers |
|
|
Croxley Green U10 Emerald |
Played |
Echoes U10 Orange |
|
|
Oxhey Jets U10 |
|
Herons U10 |
|
|
Tring Tornadoes U10 Falcons |
|
Little Gaddesden U10 Ashes |
|
U09 Pool SuperSonic |
|
Berkhamsted Raiders U09 Red |
|
Evergreen U09 Cobras |
|
|
Bushey & Oxhey U09 Stags |
P |
Harpenden Colts U09 Jaguars |
[ Postponed ] |
|
Kings Langley U09 |
|
Evergreen U09 Sharks |
|
|
Oxhey Jets U09 |
|
Chorleywood U09 Lions |
|
U09 Pool SuperNova |
|
Berkhamsted Raiders U09 Blue |
|
Bushey & Oxhey U09 Bulldogs |
|
|
Chorleywood U09 Stags |
|
Berkhamsted Raiders U09 Green |
|
|
Harpenden Colts U09 Tigers |
P |
Bushey & Oxhey U09 Bobcats |
[ Postponed ] |
|
Tring Tornadoes U09 Trojans |
|
Chorleywood U09 Cardinals |
|
|
Watford Town Youth U09 Lions |
|
Hemel Aces U09 Pumas |
|
U09 Pool SuperTramp |
|
Bovingdon U09 Thunder |
Played |
Bushey & Oxhey U09 Rhinos |
|
|
Croxley Green U09 White |
Played |
Harpenden Colts U09 Pumas |
|
|
Harpenden Colts U09 Lions |
|
Hemel Town Youth U09 Yellow |
|
|
Sandridge Rovers U09 |
Played |
Hemel Aces U09 Wasps |
|
|
Watford Town Youth U09 Tigers |
Played |
Everett Rovers U09 Yellow |
|
|
Watford Youth Sports U09 |
|
Harpenden Colts U09 Panthers |
|
U09 Pool Soup-of-the-Day |
|
Cassiobury Rangers U09 |
P |
Everett Rovers U09 Blue |
[ Postponed ] |
|
Croxley Green U09 Emerald |
P |
Hemel Town Youth U09 Blue |
[ Postponed ] |
|
Evergreen U09 Crocodile |
P |
Aston Clinton U09 Colts |
[ Postponed ] |
|
Hemel Town Youth U09 Green |
Played |
Berkhamsted Raiders U09 White |
|
|
Tring Tornadoes U09 Tyros |
|
Hemel Town Youth U09 White |
|
U09 Pool Supercalifragilisticexpialidocious! |
|
Abbots Youth U09 |
Played |
Little Gaddesden U09 |
|
|
Berkhamsted Raiders U09 Orange |
|
Chipperfield U09 |
|
|
Berkhamsted Raiders U09 Purple |
|
Hemel Aces U09 Hornets |
|
|
Evergreen U09 Tigers |
|
Echoes U09 |
|
|
Hemel Town Youth U09 Orange |
P |
Hemel Athletic U09 |
[ Postponed ] |
|
Tring Tornadoes U09 Titans |
Played |
Berkhamsted Raiders U09 Yellow |
|
U8 Pool Battersea |
|
Bushey & Oxhey U08 Bulls |
Played |
Hemel Town Youth U08 Blue |
|
|
Chorleywood U08 Hurricane |
Played |
Sandridge Rovers U08 Tigers |
|
|
Kings Langley U08 Vipers |
Played |
Everett Rovers U08 Black |
|
U8 Pool Blackfriars |
|
Evergreen U08 Tigers |
Played |
Nascot Wood Rangers U08 Hawks |
|
|
Hemel Town Youth U08 White |
Played |
Chorleywood U08 Cyclone |
|
|
Sun Sports U08 Blue |
Played |
Hemel Athletic U08 White |
|
U8 Pool Millennium |
|
Tring Tornadoes U08 Kestrels |
|
Berkhamsted Raiders U08 Green |
|
U8 Pool Southwark |
|
Sun Sports U08 Yellow |
Played |
Potten End Youth U08 |
|
U8 Pool Tower |
|
Hemel Town Youth U08 Green |
Played |
Bushey & Oxhey U08 Pythons |
|
U8 Pool Vauxhall |
|
Evergreen U8 Titans |
Played |
Kings Langley U08 Pumas |
|
|
Tring Tornadoes U08 Hawks |
|
Berkhamsted Raiders U08 Orange |
|
U8 Pool Waterloo |
|
Oxhey Jets U08 |
Played |
Berkhamsted Raiders U08 Yellow |
|
U8 Pool Mix & Match |
|
Hemel Town Youth U08 Red |
Played |
Sarratt Rebels U08 |
|
U7 Pool Webb |
|
Berkhamsted Raiders U07 Green |
|
Bovingdon U07 |
|
|
Berkhamsted Raiders U07 Grey |
Played |
Kings Langley U07 Eagles |
|
|
Chipperfield U07 |
Played |
Watford Youth Sports U07 |
|
|
Everett Rovers U07 |
P |
Hemel Town Youth U07 Blue |
[ Postponed ] |
|
Evergreen U07 Dragons |
|
Herons U07 |
|
|
Tring Tornadoes U07 Panthers |
|
Chorleywood U07 Pumas |
|
U7 Pool Rizzoli |
|
Evergreen U07 Sharks |
|
Tring Tornadoes U07 Tigers |
|
|
Tring Tornadoes U07 Jaguars |
|
Hemel Aces U07 Hornets |
|
U7 Pool Elizondo |
|
Hemel Town Youth U07 Red |
Played |
Hemel Aces U07 Tigers |
|
|
Kings Langley U07 Cobras |
Played |
Evergreen U07 Eagles |
|
U7 Pool Mix & Match |
|
Abbots Youth U07 |
A |
Berkhamsted Raiders U07 White |
[ Abandoned ] |
|
Berkhamsted Raiders U07 Blue |
|
Bushey & Oxhey U07 Pumas |
|
|
Berkhamsted Raiders U07 Yellow |
|
Aston Clinton U07 Colts |
|
|
Chorleywood U07 Leopards |
|
Berkhamsted Raiders U07 Black |
|
|
Chorleywood U07 Panthers |
|
Berkhamsted Raiders U07 Red |
|
|
Comets U07 Blue |
Played |
Hemel Town Youth U07 White |
|
|
EB Lions U07 |
|
Berkhamsted Raiders U07 Purple |
|
|
Hemel Aces U07 Wasps |
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Orange |
|
|
Watford Town Youth U07 |
P |
Bushey & Oxhey U07 Broncos |
[ Postponed ] |
Miscellaneous |
|
Cassiobury Rangers U12 |
|
|
Aston Clinton U12 Cobras WITHDRAWN |
|
|
|
|
|