|
Home Team |
Score |
Away Team |
Intermediate Division 1 |
|
Forestdale |
0
|
11
|
A.M.Y |
|
|
|
|
D.Ahmed(2)
K.Ahmed(2)
S.Lone
M.Nayee(6)
|
Intermediate Division 2 |
|
Balham Reserves |
5
|
1
|
Southwark Borough 2009 |
|
J.Boncoeur(3)
J.Croz
J.Laughton
|
|
|
J.Quartey
|
Surrey County Intermediate Cup |
Round 2 |
Frenches Athletic |
1
|
1
|
Claygate Royals |
[ Away Win on penalties ] |
M.Atkins
|
|
|
M.Johnson
|
Round 2 |
Epsom Athletic |
2
|
2
|
Ash United Res |
[ Home Win on penalties ] |
R.Newton
L.Nickles
|
|
|
|
Round 2 |
AC Malden |
0
|
4
|
Ripley Village |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Godalming & Farncombe Ath |
2
|
0
|
Westminster Casuals |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Keen Park Rangers |
2
|
2
|
Raynes Park Vale Reserves |
[ Home Win on penalties ] |
|
|
|
J.Eddy
J.Tuck
|
Round 2 |
Wandgas Sport |
6
|
2
|
Lingfield Res |
|
W.Cathcart(2)
J.Eastwood
OG
C.West
J.Wilson
|
|
|
|
Round 2 |
Royal Holloway Old Boys |
5
|
1
|
LDN South West |
|
|
|
|
S.Hollinsworth
|
Round 2 |
Kew Park Rangers |
3
|
2
|
Abbey Rangers U23 |
|
O.Golding
J.Griffin
U.Umotong
|
|
|
|
Round 2 |
Old Rutlishians |
9
|
1
|
Worplesdon Phoenix |
|
C.Beard(2)
Z.Graham(5)
P.Whitthread(2)
|
|
|
|
Round 2 |
Virginia Water Res |
3
|
4
|
Ashtead |
|
|
|
|
B.Amos
L.Eales
B.Franklin(2)
|
Round 2 |
AFC Ewell |
3
|
0
|
Hanworth Sports |
|
R.Dunseath
A.Tanous
A.Williams-Crowe
|
|
|
|
Round 2 |
Horsley |
4
|
3
|
Oxted & District |
|
|
|
|
Z.Fairchild
J.Heyburn(2)
|
Round 2 |
Old Wimbledonians |
H
|
-
|
Mytchett Athletic |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Junior Division 1 |
|
AFC Walcountians |
6
|
1
|
Battersea Ironsides 'A' |
|
Z.Akwuba
S.Grosser(2)
G.Harrington
B.Macey
OG
|
|
|
S.Smith
|
|
Cheam Village Warriors |
2
|
4
|
Merton Social Reserves |
|
|
|
|
S.Moules
T.Richardson
A.Sweeney(2)
|
|
Dover House Lions |
5
|
3
|
Holland Sports |
|
B.Douglas-Letts
W.McKay(3)
D.Roberts
|
|
|
J.Kavenegh(2)
H.Ward
|
|
Wanderers |
0
|
1
|
Chessington K C Reserves |
|
|
|
|
G.Akai
|
Junior Division 2 |
|
Crescent Rovers 'A' |
1
|
5
|
AFC Ewell Reserves |
|
S.Cross
|
|
|
G.Chambers(2)
C.Sharp(2)
A.Steele
|
|
Motspur Park |
2
|
8
|
Epsom Athletic Reserves |
|
W.OSei
D.Rolfe
|
|
|
J.Dobson(3)
S.Harper(2)
V.Odeyemi(2)
S.Russell
|
|
Old Russellians |
2
|
1
|
Westside Reserves |
|
P.Hanifan(2)
|
|
|
A.Morafa
|
|
Woodmansterne Hyde |
7
|
1
|
Selhurst SA |
|
R.Joyce
D.Pasukevicius
N.Rumbol
V.Smith
J.Taborro
P.Vogado(2)
|
|
|
R.Tanner
|
Junior Division 3 |
|
N P L Reserves |
2
|
3
|
Wilf Kroucher |
|
G.Gomez
R.Taylor
|
|
|
K.Boakye
M.Igbavboa(2)
|
|
Oxted & District Reserves |
2
|
2
|
Old Boys Clapham |
|
s.Bartholmew(2)
|
|
|
J.Chun
T.Godfrey
|
|
Shaftesbury Town 'A' |
1
|
1
|
Merton Social 'A' |
|
D.Mesure
|
|
|
J.Okafor
|
Junior Division 4 |
|
Old Rutlishians 'A' |
1
|
6
|
Worcester Park 'A' |
|
S.Stoney
|
|
|
A.Chaney
T.Freeman
b.Johnson(3)
J.Manville
|
|
Refresh |
1
|
1
|
Parkside Reserves |
|
M.Furniss
|
|
|
S.Kwenda
|
|
Wandgas Vets |
1
|
6
|
Sutton High |
|
P.Sweeney
|
|
|
J.Almeida-Onate
B.Berthe-Kone
A.Brewer
K.Griffin
T.Horsted
D.Smith
|
|
Warlingham |
H
|
-
|
Old Plymouthians Reserves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Junior Division 5 |
|
Chessington K C 'A' |
2
|
2
|
RH Athletic |
|
R.Connell
D.Reisinger
|
|
|
N.Kemble
C.Reed
|
|
Merton Social 'B' |
1
|
1
|
Wanderers Reserves |
|
F.Leach
|
|
|
A.MaCann
|
|
Old Boys Clapham Reserves |
5
|
0
|
Wandgas Worcester Park Vets |
|
J.Langford
A.Mcgreevy
M.Ramsay(2)
J.Rimes
|
|
|
|
|
Tooting Bec 'B' |
4
|
1
|
Kew Park Rangers Reserves |
|
J.Chalcraft
R.Devall(2)
A.Patel
|
|
|
D.Zoufoul
|
Junior Division 6 |
|
AFC Gatton |
1
|
3
|
Selhurst SA Reserves |
|
S.Armitage
|
|
|
S.Djennad
L.Freestone
R.Green
|
|
Holland Sports Reserves |
3
|
4
|
Cheam Village Warriors 'A' |
|
R.Dean(2)
L.Hackshaw
|
|
|
B.Cosgrave
S.Ewin
J.Gibbs
R.North
|
|
Oxted & District 'A' |
3
|
1
|
Nutfield Reserves |
|
C.Rolfe
T.Saunders(2)
|
|
|
H.Tyre
|
|
Parkside 'A' |
0
|
0
|
Warlingham Reserves |
|
|
|
|
|
|
Reigate Priory 'A' |
3
|
0
|
Frenches Athletic Reserves |
|
K.Collard
F.Tiley(2)
|
|
|
|
League Junior Cup |
Round 3 |
Parkside |
-
|
A
|
RH Athletic Reserves |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 3 |
Trinity |
2
|
3
|
Shaftesbury Town |
|
J.Heavens
D.McHugh
|
|
|
D.Beaumont
R.Danev
L.Hart
|
Round 3 |
Tooting Bec 'A' |
1
|
3
|
Sporting Kitz |
|
A.Bouybayoune
|
|
|
M.Hyanes
J.Loyza(2)
|
Round 3 |
Nutfield |
4
|
2
|
Reigate Old Boys |
|
R.Quinnell
D.Shaw
A.Smith(2)
|
|
|
M.Ward(2)
|
London Junior Cup |
Round 2 |
London Gorrillas |
1
|
4
|
Bermondsey Town |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Forest Green Reserves |
5
|
1
|
Rollers Athletic |
|
|
|
|
A.Miller
|
Round 2 |
Newham United Reserves |
2
|
4
|
West Fulham |
|
|
|
|
K.Fallon
T.Harper
D.Lewis
C.Thomas
|
Round 2 |
Old Plymouthians |
4
|
1
|
Supercala |
|
M.Macdonald(2)
D.Mason
S.Stevens
|
|
|
|
Kent Junior Cup C |
Round 2 |
Beckenham |
3
|
2
|
Welling Park Reserves |
|
R.Blackwood
J.Facey
A.Whitrod
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
A.M.Y Reserves |
0
|
3
|
AFC Hamsey Rangers Reserves |
|
|
|
|
S.Gordon(3)
|
|
Chipstead Athletic |
1
|
4
|
Old Rutlishians Reserves |
|
OG
|
|
|
S.Berry
P.Gough
J.McGoldrick
G.Wilton
|
|
Merton Social |
H
|
-
|
AFC Hamsey Rangers |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|