|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 12 - Emerald Division |
|
Bury Rangers U12 Reds |
Played |
BSCFC (Youth) U12 Town |
|
|
Cheshunt Youth U12 Blues |
Played |
Wheathampstead Wanderers U12 Sharks |
|
|
Potters Bar Town U12 |
Played |
Ryan Youth U12 Blue |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Royals |
Played |
Bengeo Tigers U12 |
|
Under 12 - Orange Division |
|
Knebworth Youth U12 Leopards Orange |
Played |
Cheshunt Youth U12 Blacks |
|
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Blacks |
Played |
Wormley Rovers Youth U12 Blacks |
|
|
St Margaretsbury U12 Hawks |
Played |
Chase Side Youth U12 |
|
Under 12 - Indigo Division |
|
Stevenage Borough Juniors U12 Inter |
Played |
Bury Rangers U12 Whites |
|
|
Welwyn Pegasus U12 Skys |
Played |
Potters Bar United U12 Blacks |
|
Under 12 - Purple Division |
|
Chars Youth U12 |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes |
|
|
Letchworth Garden City Eagles U12 Whites |
Played |
Stevenage Borough Juniors U12 Santos |
|
Under 12 - Red Division |
|
Barnet Azzurri U12 |
Played |
Wheathampstead Wanderers U12 Pumas |
|
|
Enfield Youth U12 |
Played |
Elite Feet U12 Harpenden Harriers |
|
|
Sawbridgeworth Town Juniors U12 |
Played |
Paringdon Youth U12 Tigers |
|
Under 12 - Green Division |
|
Hertford Town U12 Lions |
Played |
Ware Rangers U12 Corinthians |
|
|
Paringdon Youth U12 Leopards |
Played |
East Herts Youth U12 Reds |
|
|
Waltham Cross U12 |
Played |
Stevenage Borough Juniors U12 Flamengo |
|
Under 12 - Maroon Division |
|
Frontiers Youth U12 Panthers |
Played |
Elite Feet U12 Southgate Tigers |
|
|
Hatfield Comet Youth U12 |
Played |
Potters Bar United U12 Whites |
|
|
Welwyn Garden City Youth U12 Tornadoes |
Played |
Frontiers Youth U12 Pumas |
|
Under 12 - Yellow Division |
|
Hertford Heath Juniors U12 |
Played |
Ware Rangers U12 Santos |
|
|
Hoddesdon Town U12 Reds |
Played |
Hitchin Town Youth U12 Sporting |
[ Home Win was awarded ] |
Under 12 - Blue Division |
|
Buntingford Cougars U12 Whites |
Played |
Welwyn Pegasus U12 Azures |
|
|
Hoddesdon Town U12 Blues |
Played |
Hertford Town U12 Stags |
|
Under 13 - Premier Division |
|
Broxbourne Borough Youth Royals U13 |
1
|
3
|
Wormley Rovers Youth Blacks U13 |
|
M.Oral
|
|
|
A.Best
J.Clemence
S.Reynolds
|
|
Stevenage Borough Juniors Falcons U13 |
2
|
2
|
Ware Youth Blues U13 |
|
M.Crossley
M.Swaine
|
|
|
S.Gurney
L.Healy
|
|
Sumners Youth Cobras U13 |
2
|
9
|
Rap Aid Youth Lions U13 |
|
H.Smith
T.Whitfield
|
|
|
T.Adeyemo
J.Bonfield
K.Naqui(2)
A.Opara
R.Poku(2)
R.Thomas
J.Whittle
|
|
Waltham Abbey Youth U13 |
1
|
1
|
BSCFC (Youth) Town U13 |
|
R.Anderson
|
|
|
A.Bromham
|
Under 13 - Division 1 |
|
Cheshunt Youth Black U13 |
2
|
2
|
Stevenage Borough Juniors Boca U13 |
|
L.Anthony
|
|
|
Z.Linton(2)
|
|
Cuffley Youth Vipers Blues U13 |
10
|
3
|
Welwyn Pegasus Sapphires U13 |
|
N.Abana
J.Demetriou(2)
L.Hudson
B.Salmon
H.Tilley(5)
|
|
|
O.Butler(2)
M.Mcmahon
|
|
Letchworth Garden City Eagles Blacks U13 |
0
|
0
|
St Margaretsbury Eagles U13 |
|
|
|
|
|
|
Risden Wood Youth Colts U13 |
5
|
11
|
Broxbourne Borough Youth Blues U13 |
|
R.Ponton(3)
L.Short(2)
|
|
|
D.Avis
J.Jordan
S.Nouroozpour
OG
D.Simmons
L.Warder(6)
|
Under 13 - Division 2 |
|
Newhall Rangers U13 |
2
|
5
|
Panshanger Tigers U13 |
|
A.Handover
A.Pyle
|
|
|
H.Little
L.Van Niekerk(2)
B.Whibley(2)
|
|
Sumners Youth Vipers U13 |
4
|
0
|
Pro Direct Academy BXB White U13 |
|
P.Didio(2)
I.Emeka-Anyanwu
H.Turvey
|
|
|
|
|
Ware Youth Clarets U13 |
H
|
-
|
Elite Feet Southgate Pumas U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U13 |
2
|
6
|
Chars Youth U13 |
|
M.Hargreaves(2)
|
|
|
J.Bone
T.Fashina
K.Fenney
S.Gava(3)
|
Under 13 - Division 3 |
|
Buntingford Cougars Blues U13 |
8
|
2
|
Enfield Youth U13 |
|
O.Baker(3)
J.Shanks(5)
|
|
|
A.Bashala Panda(2)
|
|
Hertford Heath Juniors U13 |
2
|
2
|
Bengeo Tigers U13 |
|
A.Bakkali
J.Pearson
|
|
|
T.Hunt
L.Nash
|
|
Hurst Drive Youth U13 |
3
|
2
|
Potters Bar United Blacks U13 |
|
M.Eminhan
D.Mutandadzi(2)
|
|
|
C.Davis
H.Scripps
|
|
Whitewebbs Eagles Youth U13 |
7
|
3
|
Cuffley Youth Vipers Maroons U13 |
|
C.Cowen(3)
H.Cripps
J.Kyobe
Z.Phillipsdean
M.Thomas
|
|
|
L.Godfrey(2)
S.Miah
|
Under 13 - Division 4 |
|
BSCFC (Youth) United U13 |
4
|
3
|
Cuffley Youth Cobras U13 |
|
G.Horrell
L.Stephens
T.Thomas(2)
|
|
|
J.Baxter
L.Cheesman
R.Stevens
|
|
Hertford Town Harts U13 |
2
|
6
|
Wormley Rovers Youth Whites U13 |
|
J.Andelin(2)
|
|
|
D.Addison(5)
M.Lacey
|
|
Paringdon Youth Lions U13 |
8
|
4
|
BSCFC (Youth) Wanderers U13 |
|
I.Arabadzhiev
J.Badu
D.Hunt
J.Olawoyin(4)
E.Oppong-Yeboah
|
|
|
D.Alaezi(2)
B.Macleod
N.Tippett
|
|
Sawbridgeworth Town Juniors U13 |
6
|
3
|
Bury Rangers Whites U13 |
|
L.Gibbs(3)
J.Kubiak(2)
C.Marshall
|
|
|
A.Krzykala(3)
|
Under 13 - Division 5 |
|
BSCFC (Youth) Rovers U13 |
0
|
8
|
Stevenage Borough Juniors Vipers U13 |
|
|
|
|
R.Benford-Riding(2)
S.Brownlow(3)
S.Peach(2)
T.Pullin
|
|
East Herts Youth U13 |
4
|
6
|
Pro Touch SA Enfield U13 |
|
S.Philips
A.Ruggiero(3)
|
|
|
I.Dahir Hussein(2)
R.Murphy(2)
J.Williams(2)
|
|
Harlow Town Youth Kestrels U13 |
8
|
2
|
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U13 |
|
R.Cargill
L.Dodge(2)
OG
M.Patil
C.Sellick
Y.Simou
L.Witt
|
|
|
A.Harrop-Haley
D.Munnelly
|
|
Letchworth Garden City Eagles Orange U13 |
2
|
5
|
Ware Lions Blacks U13 |
|
A.Hazzard
V.May
|
|
|
A.Nunn
H.Simmons(2)
F.Wroper(2)
|
Under 13 - Division 6 |
|
Lemsford Youth Lions U13 |
0
|
9
|
Wheathampstead Wanderers Pumas U13 |
|
|
|
|
F.Brown(2)
J.Flynn
E.Kamali
T.Lucas(4)
OG
|
|
Lemsford Youth Pumas U13 |
2
|
1
|
Bury Rangers Blacks U13 |
|
O.Anyaegbunam
B.Johnson
|
|
|
E.Schertel
|
|
Welwyn Pegasus Cyans U13 |
3
|
5
|
Waltham Cross U13 |
|
S.Cove
S.Newman - Sanders
T.Wilson
|
|
|
A.Chambers(2)
S.Fantastico(3)
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U13 |
0
|
6
|
St Margaretsbury Hawks U13 |
|
|
|
|
C.Grana
M.Herbert(3)
T.Moorcroft(2)
|
Under 14 - Premier Division |
|
Broxbourne Borough Youth Blues U14 |
8
|
2
|
Risden Wood Youth Hunters U14 |
|
J.Darby(4)
B.Ssengo(4)
|
|
|
S.IBBOTSON
M.Mcaulliffe
|
|
Letchworth Garden City Eagles Blues U14 |
1
|
1
|
BSCFC (Youth) Town U14 |
|
R.Brown
|
|
|
C.Earle
|
|
Welwyn Pegasus Royals U14 |
1
|
5
|
Chars Youth U14 |
|
C.Garrett
|
|
|
C.Chandler
C.Egan
M.Frangiamore
A.Pace(2)
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U14 |
0
|
2
|
Risden Wood Youth Colts U14 |
|
|
|
|
D.Leader
G.Sack
|
Under 14 - Division 1 |
|
Bury Rangers Reds U14 |
5
|
1
|
Rap Aid Youth Fit 2 Live U14 |
|
H.Burford
B.Harrison-Stokoe
M.Parker(2)
T.Voaden
|
|
|
B.GUVEN
|
|
Panshanger Pumas U14 |
2
|
1
|
Link Royals U14 |
|
T.Brunt
B.Cracknell
|
|
|
O.Murphy
|
Under 14 - Division 2 |
|
BSCFC (Youth) Rovers U14 |
1
|
4
|
Potters Bar Crusaders U14 |
|
OG
|
|
|
L.Rochford
F.Walker(3)
|
|
Wodson Park U14 |
4
|
3
|
Hatfield Comet Youth U14 |
|
F.Bracken
E.Franklin
J.Rickleton
B.Williams
|
|
|
H.Field
T.Garnett
C.Harwood
|
|
Wormley Rovers Youth Reds U14 |
5
|
1
|
Whitewebbs Eagles Youth Green U14 |
|
L.Best
J.Hemingway(3)
C.Mckinlay
|
|
|
J.Kemp
|
Under 14 - Division 3 |
|
Cuffley Youth Hawks U14 |
3
|
3
|
Pro Direct Academy BXB White U14 |
|
C.Kuossev
M.Piela
L.Quinn
|
|
|
|
|
Watton Youth U14 |
3
|
3
|
Elite Feet Southgate Lions U14 |
|
L.Leenders
M.Mercer
B.Root
|
|
|
M.Colbeck
Z.Economides
S.Larner
|
|
Wormley Rovers Youth Blacks U14 |
3
|
4
|
Panshanger Lions U14 |
|
H.Cook
L.SMITH
F.Thompson
|
|
|
J.Newman
J.Read(3)
|
Under 14 - Division 4 |
|
Potters Bar United Blacks U14 |
8
|
3
|
BSCFC (Youth) Wanderers U14 |
|
|
|
|
J.HOTSON(3)
|
|
Sawbridgeworth Town Juniors Red U14 |
1
|
0
|
BSCFC (Youth) United U14 |
|
K.Bucknall-Bate
|
|
|
|
|
Stevenage Borough Juniors Hawks U14 |
1
|
4
|
Welwyn Pegasus Azures U14 |
|
A.Barton
|
|
|
R.Coles(2)
J.Spencer(2)
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U14 |
0
|
3
|
Paringdon Youth Lions U14 |
|
|
|
|
J.Clarke
D.Goodman
T.Kambarami
|
Under 14 - Division 5 |
|
Enfield Youth U14 |
3
|
3
|
Parsloe Athletic U14 |
|
P.Nwosu(3)
|
|
|
R.Blackshaw
B.Porter
L.Porter
|
|
Hatfield Town Youth U14 |
2
|
4
|
Ware Youth Clarets U14 |
|
J.Ward
C.Zwager
|
|
|
N.Claxton(2)
T.Gardener
L.King
|
|
Sumners Youth Vipers U14 |
4
|
3
|
Hertford Town Stags U14 |
|
H.Raggio(3)
G.Williams
|
|
|
F.HOBBS(2)
A.Peacock
|
Under 14 - Division 6 |
|
Hertford Town Blues U14 |
0
|
5
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U14 |
|
|
|
|
A.Fox(3)
D.Gurney
W.Watts
|
|
Lemsford Youth Phoenix U14 |
3
|
5
|
Buntingford Cougars U14 |
|
T.Palomar(2)
L.Skelton
|
|
|
C.Fountain(2)
G.Godfrey(2)
J.Vottariello
|
|
Risden Wood Youth Warriors U14 |
7
|
1
|
Bury Rangers Whites U14 |
|
A.Chaip(2)
A.Collier(3)
M.Morris
OG
|
|
|
H.Field
|
|
Ware Lions Blacks U14 |
2
|
4
|
Letchworth Garden City Eagles Aqua U14 |
|
H.Block
B.Filocco
|
|
|
D.Chapman(3)
C.Coulson
|
|
Welwyn Garden City Youth Whirlwinds U14 |
2
|
3
|
Paringdon Youth Tigers U14 |
|
C.Gilhooly
B.Lyson
|
|
|
B.Carter
M.Leverington
M.Patterson
|
Under 15 - Premier Division |
|
Omonia Youth Green U15 |
3
|
3
|
Broxbourne Borough Youth Royals U15 |
|
C.Beokojie
M.Dionisiou
B.Mirtahmasebi
|
|
|
L.Brotherton
S.Chalkey(2)
|
Under 15 - Division 1 |
|
Harlow Town Youth Hawks U15 |
2
|
3
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U15 |
|
|
|
|
Y.Bakour
S.Khudoev(2)
|
Under 15 - Division 2 |
|
Norsemen Blues U15 |
1
|
5
|
AFC Walkern Migs U15 |
|
T.Doyle
|
|
|
D.Gondola(2)
H.Lovatt
M.Pincombe(2)
|
Under 15 - Division 3 |
|
Chase Side Youth Blues U15 |
3
|
3
|
Hoddesdon Town Whites U15 |
|
R.Currie
OG
N.Tembo
|
|
|
D.Orekoya(3)
|
|
Panshanger Panthers U15 |
2
|
5
|
Parsloe Athletic U15 |
|
K.Fretwell
S.Oliver
|
|
|
M.Brewis
T.Collier
H.Horsley
C.Jameson
E.Williams
|
|
Stevenage Borough Juniors Lions U15 |
9
|
2
|
Sumners Youth Vipers U15 |
|
S.Brookes(3)
D.Coate(2)
G.Collarbone
G.Heaps
T.Montague
K.Nunn
|
|
|
F.Bridges(2)
|
|
Welwyn Pegasus Skys U15 |
0
|
2
|
Stevenage Borough Juniors Pumas U15 |
|
|
|
|
A.Cummins
T.Pestell
|
Under 15 - Division 4 |
|
BSCFC (Youth) Rangers U15 |
8
|
0
|
Cuffley Youth Jets Blacks U15 |
|
B.Bays(2)
M.Berg(3)
J.Wenzel(2)
L.Young
|
|
|
|
|
Bury Rangers Stripes U15 |
6
|
2
|
St Margaretsbury Eagles U15 |
|
A.Arbon(3)
G.Elsom
L.Smith
R.Somerville
|
|
|
J.Rogers(2)
|
|
Paringdon Youth Tigers U15 |
5
|
4
|
Ware Youth Whites U15 |
|
A.Adams
E.Arifagic(2)
M.Pike
J.Powell
|
|
|
H.Jones
D.Peskett(3)
|
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U15 |
2
|
3
|
Bury Rangers Blacks U15 |
|
F.Pressland
J.Pressland
|
|
|
A.Berry
I.Naylor
A.Oshea
|
Under 16 - Premier Division |
|
BSCFC (Youth) Town U16 |
1
|
1
|
Enfield Youth Blues U16 |
|
H.Bennett
|
|
|
L.Hillier
|
|
Bury Rangers Reds U16 |
2
|
1
|
Potters Bar United Blacks U16 |
|
B.Carrington
J.Kendrick-Gibson
|
|
|
A.Pearson
|
|
Symonds Green U16 |
5
|
7
|
Codicote Youth Reds U16 |
|
L.Ambrose
S.Dowler(3)
M.Mahoney
|
|
|
L.Motekhasses
B.Nixon
J.Ramsdale
J.Reed(4)
|
Under 16 - Division 1 |
|
Cheshunt Youth Blacks U16 |
4
|
3
|
Buntingford Cougars Blues U16 |
|
A.Ali(2)
F.Roberts
L.Thomas
|
|
|
H.Coldicott-Stevens(2)
L.Romanatti-Manning
|
|
Frontiers Youth Panthers U16 |
1
|
3
|
Broxbourne Borough Youth Blues U16 |
|
J.Davies
|
|
|
A.Hall
B.Spary
T.Thompson-Minton
|
|
Pro Direct Academy BXB Black U16 |
7
|
0
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U16 |
|
B.Cichowlas(2)
C.Girling
J.Hendle
J.Melford
J.Sarpong(2)
|
|
|
|
|
Waltham Abbey Youth U16 |
5
|
2
|
Welwyn Pegasus Sapphires U16 |
|
T.Godwin
L.Maxwell
A.Peck(3)
|
|
|
J.Robertson
M.Wozniak
|
Under 16 - Division 2 |
|
Cuffley Youth Royals U16 |
2
|
2
|
Barnet Azzurri Storms U16 |
|
C.Akintan
R.Casas
|
|
|
L.Howell(2)
|
|
Pro Direct Academy BXB Grey U16 |
2
|
6
|
Bengeo Tigers Siberians U16 |
|
R.Lu(2)
|
|
|
C.Bettenson(2)
T.Orchard
E.Redman
A.Twyning(2)
|
|
Southbury Youth U16 |
2
|
0
|
Hatfield Town Youth U16 |
|
O.Phelan
D.Teca
|
|
|
|
Under 16 - Division 3 |
|
Bury Rangers Blacks U16 |
2
|
1
|
Frontiers Youth Jaguars U16 |
|
M.Wright(2)
|
|
|
S.Geoghegan
|
|
Enfield Youth U16 |
10
|
0
|
BSCFC (Youth) Rovers U16 |
|
E.Brace(2)
A.Gopaul(2)
L.Hlukaku
J.Ikechi Iro
J.Leurs
L.Morgan
H.Mpanga
J.Pike
|
|
|
|
|
Welwyn Pegasus Cyans U16 |
2
|
2
|
East Herts Youth U16 |
|
A.Merakech
M.Monaghan
|
|
|
|
|
Wodson Park U16 |
3
|
1
|
Welwyn Pegasus Azures U16 |
|
K.Mardell(2)
B.Pettengell
|
|
|
OG
|
Under 18 - Premier Division |
|
Harlow Town Youth Hawks U18 |
3
|
6
|
BSCFC (Youth) United U17 |
|
J.Keys-Kidd
F.Lethbridge
OG
|
|
|
J.Burslem
A.Cannon
B.Collier
H.Douglas
L.Eady
C.Riley
|
|
Letchworth Garden City Eagles Elite U17 |
2
|
3
|
Lings Elite U18 |
|
J.Langley
M.Williams
|
|
|
J.Reason(2)
J.Southwell
|
|
Potters Bar United Blacks U18 |
0
|
1
|
Risden Wood Colts U18 |
|
|
|
|
M.Fletcher
|
Under 18 - Division 1 |
|
Bengeo Tigers Bengals U17 |
1
|
3
|
Ware Youth Clarets U18 |
|
L.Borishade
|
|
|
A.Wood(2)
W.Wright
|
|
Welwyn Pegasus Sapphires U17 |
3
|
2
|
Wormley Rovers Youth U17 |
|
J.Allen
J.Bilyard
D.Mcarthy
|
|
|
G.Chappell(2)
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U17 |
3
|
5
|
Real Stortford Stars U17 |
|
N.Arthur-Tinworth(2)
T.Owen
|
|
|
J.Bennett
J.Booker
M.Kemp
C.La Plain
S.Law
|
Under 18 - Division 2 |
|
Real Stortford Lions U17 |
4
|
2
|
Wheathampstead Wanderers Tigers U18 |
|
D.Earle
H.Senior(2)
M.Woodward
|
|
|
R.Mariemoutou
A.Moore
|
|
Ware Lions Blacks U18 |
1
|
2
|
Welwyn Pegasus Skys U18 |
|
E.Bacon
|
|
|
G.Ariss
J.Kimber
|
|
Ware Youth U17 |
2
|
4
|
Welwyn Garden City Youth U18 |
|
J.Flynn
M.Kangben
|
|
|
C.Pickstock
O.Smith(2)
O.West
|
Under 18 - Division 3 |
|
Codicote Youth Reds U17 |
2
|
2
|
Cheshunt Youth Ambers U17 |
|
O.Mascall
J.Wheeler
|
|
|
T.Bosher
S.Mustafa
|
|
Hoddesdon Town Blacks U17 |
3
|
4
|
Sumners Youth Vipers U18 |
|
B.Camp
J.Harris
R.Smith
|
|
|
R.Hardie
A.Mcveigh(2)
A.Reinke
|
|
Hoddesdon Town Reds U17 |
H
|
-
|
Wodson Park U18 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Parsloe Athletic Clarets U17 |
3
|
1
|
Potters Bar United Stripes U18 |
|
B.Burns
C.Kalisi-Graham(2)
|
|
|
J.Messling
|
|
Wormley Rovers Youth U18 |
3
|
2
|
Frontiers Youth Pumas U17 |
|
D.Judge(2)
T.Kemp
|
|
|
S.Pond
A.Thomas
|
Under 18 - Division 4 |
|
Lemsford Youth Tigers U17 |
2
|
2
|
Sawbridgeworth Town Juniors U17 |
|
C.Latter
J.Mongey
|
|
|
P.Lawrence
A.Macdonald
|
|
Potters Bar Crusaders U17 |
4
|
0
|
Real Stortford Falcons U17 |
|
M.Elliott
J.Hayne
E.Hurum
W.Morrall
|
|
|
|
|
Stevenage Borough Juniors Eagles U17 |
10
|
1
|
Sumners Youth Vipers U17 |
|
O.Billings(3)
L.Faulkner(2)
A.Hampton(2)
L.Jones
S.O Keefe
J.Turbridy
|
|
|
R.Brown
|
|
Ware Lions Blacks U17 |
2
|
10
|
Pymmes SFA U17 |
|
T.Harris
T.Lordan
|
|
|
J.Clowes
C.Cusenza
B.Dark
F.Furneaux(4)
O.Perkins(2)
F.Thornton
|
Miscellaneous |
|
Bedwell Rangers Spartans U13 |
Played |
Welwyn Garden City Youth Typhoons U13 |
|
|
Bengeo Tigers U14 |
Played |
Chars Youth Blue U14 |
|
|
BSCFC (Youth) Athletic U16 (WITHDRAWN) |
Played |
Cuffley Youth Blacks U16 |
|
|
BSCFC (Youth) U12 Rangers |
Played |
Pro Direct Academy BXB U12 Grey |
|
|
BSCFC (Youth) U12 Utd (WITHDRAWN) |
Played |
Hoddesdon Town U12 Blacks |
|
|
Bury Rangers Reds U13 |
Played |
Chase Side Youth U13 (WITHDRAWN) |
|
|
Bury Rangers Reds U18 (WITHDRAWN) |
Played |
Chase Side Youth U17 |
|
|
Bury Rangers U12 Blacks |
Played |
Rap Aid Youth U12 Fit 2 Live |
[ Home Win was awarded ] |
|
Bury Rangers Whites U15 |
Played |
BSCFC (Youth) Wanderers U15 (FOLDED) |
|
|
Bury Rangers Whites U16 |
Played |
Wheathampstead Wanderers Tigers U16 |
|
|
Cuffley Youth U12 Phoenix |
Played |
Bury Rangers U12 Stripes |
|
|
Elite Feet U12 Southgate Pumas |
Played |
East Herts Youth U12 Blues |
|
|
Harlow Town Youth U12 Hawks |
Played |
Cuffley Youth U12 Scorpions |
|
|
Hatfield Town Youth U12 Blues |
Played |
Wormley Rovers Youth U12 Whites |
|
|
Hitchin Town Youth U12 Athletico |
Played |
Welwyn Pegasus U12 Cobalts |
|
|
Hoddesdon Town Whites U14 (WITHDRAWN) |
Played |
Welwyn Garden City Youth Typhoons U14 |
|
|
King George Pythons U14 |
Played |
Tottenhall U14 (WITHDRAWN) |
|
|
King George Vipers U14 |
Played |
Hoddesdon Town Blacks U14 |
|
|
Lemsford Youth U12 Tigers |
Played |
Harlow Town Youth U12 Eagles |
|
|
Panshanger U12 Tigers |
Played |
Welwyn Garden City Youth U12 Whirlwinds |
|
|
Paringdon Youth U12 Pumas |
Played |
Potters Bar Crusaders U12 |
|
|
Potters Bar Town U12 Whites |
Played |
Hertford Town U12 Blues |
|
|
Pro Direct Academy BXB Grey U14 (FOLDED) |
Played |
Stevenage Borough Juniors Falcons U14 |
|
|
Pro Direct Academy BXB White U15 (FOLDED) |
Played |
Frontiers Youth Panthers U15 |
|
|
Risden Wood Youth U12 Colts |
Played |
BSCFC (Youth) U12 Wanderers |
|
|
Royston Town Youth Eagles U18 |
Played |
Potters Bar United Blacks U17 |
|
|
Ryan Youth Red U14 |
Played |
BSCFC (Youth) Athletic U14 |
|
|
St Margaretsbury Hawks U16 |
Played |
Hares Youth Black U16 |
|
|
St Margaretsbury Red Kites U13 |
Played |
Panshanger Panthers U13 |
|
|
Stevenage Borough Juniors Harriers U14 |
Played |
Hitchin Town Youth Reds U14 (WITHDRAWN) |
|
|
Sumners Youth Pythons U13 (WITHDRAWN) |
Played |
Wodson Park U13 |
|
|
Tottenhall U12 |
Played |
Wodson Park U12 |
|
|
Ware Lions U12 Blacks |
Played |
Panshanger U12 Lions |
|
|
Ware Lions U12 Whites |
Played |
Harlow Town Youth U12 Harriers |
|
|
Ware Rangers U12 Flamengo |
P |
Hoddesdon Town U12 Whites |
[ Postponed ] |
|
Welwyn Garden City Youth U12 Typhoons |
Played |
Hatfield Town Youth U12 Yellows |
|
|
Wheathampstead Wanderers Sharks U18 |
Played |
Hertford Heath U18 (WITHDRAWN) |
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Panthers |
Played |
Knebworth Youth U12 Leopards Blacks |
|
|
Wheathampstead Wanderers U12 Tigers |
Played |
Hertford Town U12 Harts |
|
|
Whitewebbs Eagles Youth U12 |
Played |
Potters Bar Town U12 Scholars |
|