|
Home Team |
Score |
Away Team |
Division 1 (Under 18's) |
|
Bushey Sports Club U18 |
2
|
0
|
Harpenden Colts U18 Pirates |
|
Z.Kayani
A.Linden
|
|
|
|
|
Evergreen U18 Jets |
5
|
0
|
Everett Rovers U18 |
|
K.Evans
M.Geremia(2)
J.Howell
C.Liddell
|
|
|
|
|
Kings Langley U18 Falcons |
4
|
4
|
Croxley Green U18 White |
|
K.Allport
K.Shepherd
E.Toiny-Pendred(2)
|
|
|
W.Clarkson
N.Codling
A.D'Urso
B.Noctor
|
|
Redbourn Juniors U18 |
2
|
4
|
Garston Boys U18 |
|
T.Harris(2)
|
|
|
R.Emmanual
J.Ovington
OG
J.Pritchard
|
Division 2 (Under 18's) |
|
Chorleywood U18 Lions |
6
|
0
|
Oxhey United U18 |
|
D.Campanini(2)
O.Carter(3)
M.Shah
|
|
|
|
|
Hemel Town Youth U18 Red |
2
|
2
|
Aston Clinton U18 Colts |
|
D.Karajaberian
W.McManus
|
|
|
J.Prendergast(2)
|
Division 3 (Under 18's) |
|
Evergreen U18 Youth |
5
|
2
|
Evergreen U18 Junior |
|
C.Clark
J.Hogan
A.Norris
F.O'Reilly(2)
|
|
|
J.Nelson
C.Thorpe
|
|
St Albans U18 Orient |
1
|
6
|
Chorleywood U18 Archers |
|
R.Andrew
|
|
|
H.Franklin(2)
J.McLaughlin
A.Meaker
C.Mulvihill
T.Woodward
|
Division 4 (Under 18's) |
|
Abbots Youth U18 Blue |
3
|
4
|
Cassiobury Rangers U18 |
|
T.Bracq
A.Maden
G.Turner
|
|
|
C.Curran
J.Leyshon
A.Maylor(2)
|
|
Evergreen U18 Colts |
0
|
3
|
Aston Clinton U18 Cobras |
|
|
|
|
S.Hollyer
A.Hurst
R.Peacock
|
|
Harpenden Colts U18 Jaguars |
3
|
4
|
Berkhamsted Raiders U18 Green |
|
B.Whitehead
F.Wilson(2)
|
|
|
J.Carter(2)
L.Fitzpatrick-Bone
E.Sadler
|
|
Harpenden Colts U18 Lions |
5
|
4
|
Chorleywood U18 Lancers |
|
R.Hobbs(2)
OG(2)
G.Welch
|
|
|
S.Cockburn
E.Karachiwalla
S.Watts(2)
|
Division 1 (Under 16's) |
|
Bushey & Oxhey U16 Eagles |
4
|
1
|
Hemel Town Youth U16 Red |
|
B.GRIEVES
S.MARIAN
R.MCHUGH
B.TWUMASI
|
|
|
R.Gardiner
|
|
Chorleywood U16 Hurricane |
2
|
1
|
Harpenden Colts U16 Black |
|
S.Consalvi
R.Pattni
|
|
|
E.Chisholm
|
|
Everett Rovers U16 Blue |
4
|
0
|
Chorleywood U16 Lightning |
|
H.Carvalho
C.Fisher
J.Plumridge
R.Smith
|
|
|
|
|
Tring Tornadoes U16 Red |
6
|
2
|
Bushey & Oxhey U16 Bears |
|
T.Ainsworth(3)
A.Holmes
S.Smith
C.Thomson
|
|
|
A.Catlin
J.Youden
|
Division 2 (Under 16's) |
|
Aston Clinton U16 Colts |
2
|
2
|
Abbots Youth U16 |
|
Z.Harris
OG
|
|
|
P.Rock
L.Stagg
|
|
Cassiobury Rangers U16 |
H
|
-
|
Park Street Village U16 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Croxley Green U16 White |
6
|
1
|
St Albans U16 West |
|
T.Cox(2)
S.Douglas
J.Knight(2)
F.O'Brien
|
|
|
A.Peter
|
|
Harpenden Colts U16 Hawks |
1
|
1
|
Harpenden Colts U16 Blues |
|
S.Sandiford
|
|
|
S.Reay
|
|
Harpenden Colts U16 Whitecaps |
1
|
4
|
Berkhamsted Raiders U16 Black |
|
A.Walshe
|
|
|
J.Grindrod
W.Jarvis(2)
C.Smith
|
|
Kings Langley U16 Ospreys |
1
|
3
|
Bushey & Oxhey U16 Dragons |
|
J.Furssedonn
|
|
|
M.Bishop
A.CHILDS DOS SANTOS
E.Danomah
|
Division 3 (Under 16's) |
|
Berkhamsted Raiders U16 Green |
1
|
1
|
Aston Clinton U16 Cobras |
|
G.Hearth
|
|
|
T.Astle
|
|
Chorleywood U16 Thunder |
0
|
1
|
St Albans U16 Orient |
|
|
|
|
N.curtis
|
|
Everett Rovers U16 Yellow |
4
|
9
|
Kings Langley U16 Kestrels |
|
A.Durkin
A.Hogan(3)
|
|
|
T.Allum
L.Bell(3)
C.Luiso(4)
L.Titcombe
|
|
Hemel Aces U16 Hornets |
2
|
4
|
Oxhey Jets U16 |
|
J.Marshall
R.Tripp
|
|
|
D.Bytys
M.Cockcroft
A.Michael
J.Voss
|
|
Hemel Town Youth U16 Blue |
3
|
3
|
Hemel Town Youth U16 White |
|
M.Barnes(2)
S.Elvery
|
|
|
A.Buss
J.Downes
S.Finn
|
Division 1 (Under 15's) |
|
Harpenden Colts U15 Tornadoes |
8
|
4
|
Little Gaddesden U15 |
|
W.Aitchison(3)
J.CODLING(2)
D.Kremer
F.Mould
OG
|
|
|
W.GREEN(2)
T.HOLLAND
C.PITCHER
|
|
Hemel Town Youth U15 Red |
5
|
2
|
Kings Langley U15 Lions |
|
J.Hopcroft(2)
D.Pazaran-Butler
J.Watt(2)
|
|
|
|
|
Hemel Town Youth U15 Yellow |
1
|
3
|
Watford Youth Sports U15 Red |
|
D.orchard
|
|
|
N.Bloomfield
J.Darnell-Brown
L.Rawsthorne
|
|
St Albans U15 Central |
1
|
2
|
Everett Rovers U15 |
|
M.Bleakley
|
|
|
K.Barnard-White(2)
|
Division 2 (Under 15's) |
|
EB Lions U15 |
1
|
3
|
St Albans U15 Orient |
|
H.Fry
|
|
|
S.Beasley(2)
T.Van Winden
|
|
Evergreen U15 Youth |
5
|
0
|
Sun Sports U15 Blue |
|
N.Fowler(2)
T.Leeks
A.Wylde(2)
|
|
|
|
|
Park Street Village U15 |
1
|
5
|
Watford Youth Sports U15 White |
|
J.Pinnock
|
|
|
T.Adams
J.Alexander
E.Bates
K.Brooks
J.Coffee
|
|
St Albans U15 West |
1
|
11
|
Aston Clinton U15 Colts |
|
K.Hobbs
|
|
|
R.Farrow
C.Hatcher(4)
J.Johnston(5)
F.Maxwell-Hoff
|
Division 3 (Under 15's) |
|
Bushey & Oxhey U15 Tigers |
1
|
5
|
Hemel Town Youth U15 Blue |
|
A.Nash
|
|
|
J.Cockerill
T.Fogden
S.Gillings(2)
T.Miller
|
|
Cassiobury Rangers U15 |
3
|
2
|
Herons U15 |
|
C.Mensah(3)
|
|
|
D.Absolam
M.Artimati
|
|
Harpenden Colts U15 Magpies |
1
|
5
|
St Albans U15 East |
|
J.Perrit
|
|
|
M.Boksh(2)
S.El Bzioui
J.Pendleton
L.Postema
|
|
Hemel Town Youth U15 White |
3
|
3
|
Harpenden Colts U15 Falcons |
|
M.Allen
J.Frain
T.Gower
|
|
|
O.Brien
L.Harris
A.Hazell
|
Division 4 (Under 15's) |
|
Berkhamsted Raiders U15 Black |
6
|
4
|
St Albans U15 North |
|
P.Fallon
F.Hall(2)
L.Rogers
C.Thomson(2)
|
|
|
D.Ludwig(2)
N.Morris
O.Ring
|
|
Chorleywood U15 Pythons |
9
|
2
|
Watford Youth Sports U15 Black |
|
M.Cash(3)
J.Kato
A.Ridout(2)
K.Sharkey
J.Sodha(2)
|
|
|
K.Weatherley(2)
|
|
Gadeside Rangers U15 Tigers |
0
|
3
|
FC Hemel U15 Blue |
|
|
|
|
A.Salvin
C.Samuel(2)
|
|
Kings Langley U15 Cobras |
2
|
8
|
Bushey & Oxhey U15 Lions |
|
D.Alford
OG
|
|
|
C.Burgess(2)
L.Fletcher Gray(2)
G.Krishnasamy
A.Lowe
J.Mallon
J.Stanbridge
|
Division 1 (Under 14's) |
|
Chorleywood U14 Hurricane |
2
|
5
|
Harpenden Colts U14 Hawks |
|
S.Araujo
A.Steet
|
|
|
C.Culank(2)
D.Joyce
D.Omoregbee(2)
|
|
Sarratt Rebels U14 |
10
|
1
|
Tring Tornadoes U14 Panthers |
|
W.Cloke
B.Delicata(5)
O.Kemp
S.Patten(2)
F.Reid
|
|
|
B.Osborne
|
|
Sun Sports U14 Yellow |
0
|
7
|
St Albans U14 Boreals |
|
|
|
|
S.Hussain
A.Lawlor Gallardo(2)
J.O'Rahilly(2)
T.Randall
B.Wick
|
Division 2 (Under 14's) |
|
Bovingdon U14 Storm |
0
|
1
|
Croxley Green U14 White |
|
|
|
|
J.McNeela
|
|
Evergreen U14 Youth |
2
|
0
|
Sun Sports U14 Blue |
|
J.Evans
J.Murray
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U14 Eagles |
3
|
2
|
FC Hemel U14 |
|
D.Bentham
L.Greenaway(2)
|
|
|
|
|
Hemel Town Youth U14 Red |
4
|
2
|
Kings Langley U14 |
|
L.Folds(2)
R.Godbold
T.Heffernan
|
|
|
E.POWER
A.SITHOLE
|
|
St Albans U14 South |
1
|
0
|
Bushey & Oxhey U14 Falcons |
|
A.Laking Jerez
|
|
|
|
Division 3 (Under 14's) |
|
Aston Clinton U14 Colts |
8
|
2
|
Abbots Youth U14 Yellow |
|
O.Blackburn
H.Collins(2)
J.Disberry(5)
|
|
|
O.Cox(2)
|
|
Bushey & Oxhey U14 Wolves |
0
|
5
|
Berkhamsted Raiders U14 Blue |
|
|
|
|
J.Ashton
A.Burt
B.England
J.Nangle(2)
|
|
Echoes U14 Amber |
9
|
1
|
Everett Rovers U14 |
|
S.Benaziza
S.Cross(2)
D.Sarkodie(3)
L.Skinner
D.Smith(2)
|
|
|
r.weiser
|
|
Herons U14 |
3
|
2
|
Park Street Village U14 |
|
J.Bailey
R.Din
I.Tannor
|
|
|
M.Barnard
S.Krasny
|
|
Tring Tornadoes U14 Leopards |
11
|
1
|
Harpenden Colts U14 Royals |
|
G.Burns
A.Draper
R.Euston-Moore
S.Hawkins(2)
B.Robinson(5)
L.Rudd
|
|
|
E.Lord
|
Division 4 (Under 14's) |
|
Bedmond Youth U14 |
2
|
3
|
Echoes U14 Orange |
|
S.Pritchard
H.Styles
|
|
|
A.Austin
B.Payne
J.Raine
|
|
Berkhamsted Raiders U14 Orange |
0
|
2
|
Gadeside Rangers U14 Black |
|
|
|
|
L.Biddle
O.Yeboah
|
|
Bovingdon U14 Lightning |
7
|
2
|
St Albans U14 East |
|
J.Andrews(2)
A.Brennan(2)
A.Jobling
N.Westbury
M.Wyart
|
|
|
|
|
FC66 U14 |
8
|
1
|
Harpenden Colts U14 Hurricanes |
|
T.Allen(2)
C.Dale
F.Howlett(2)
C.Maskell
C.Miller(2)
|
|
|
A.Blower
|
Division 1 (Under 13's) |
|
Bovingdon U13 Storm |
4
|
1
|
Chorleywood U13 Lions |
|
B.Barrett(2)
Z.Dobson
E.Thackeray
|
|
|
C.Cummins
|
|
Hemel Athletic U13 Blue |
1
|
2
|
Sun Sports U13 |
|
K.Lathwell
|
|
|
M.Deschamps
S.Rasha
|
|
Kings Langley U13 Knights |
2
|
1
|
Watford Town Youth U13 Pumas |
|
J.James
D.O'Gorman
|
|
|
J.Berzins
|
Division 2 (Under 13's) |
|
Abbots Youth U13 Blue |
2
|
1
|
Little Gaddesden U13 |
|
D.Bennett
L.kazittis
|
|
|
J.Burnard
|
|
Berkhamsted Raiders U13 Green |
4
|
6
|
Hemel Athletic U13 White |
|
N.Dix
J.Dunlop(2)
D.Sudbery
|
|
|
C.Broux
L.Haddock(2)
F.Mulvanerty-Meaning
E.Taber
M.Wyatt
|
|
Harpenden Colts U13 Thunder |
10
|
0
|
Bushey & Oxhey U13 Jaguars |
|
O.Cuthbert(2)
S.Evans
M.Kenny(2)
M.Marven(2)
A.Mohiuddin
M.Sweeting(2)
|
|
|
|
|
Tring Tornadoes U13 Eagles |
3
|
6
|
Hemel Town Youth U13 White |
|
L.Elson(2)
C.Woodcock
|
|
|
H.hendery(3)
C.Hopcroft
D.Payne
C.rixon
|
Division 3 (Under 13's) |
|
Abbots Youth U13 Red |
3
|
4
|
Langleybury U13 |
|
T.Bishop
A.Brown
R.Elliott
|
|
|
E.Anthony
G.Eyers
M.Green
B.Stockman
|
|
Bovingdon U13 Lightning |
1
|
10
|
Harpenden Colts U13 Lightning |
|
t.field
|
|
|
M.Coogan(2)
F.Francis
T.Gaunce
A.Grimes(3)
D.Higgins
L.Pym
T.Stockwell
|
|
Bushey & Oxhey U13 Leopards |
11
|
6
|
Tring Tornadoes U13 Hawks |
|
J.Kirsch(7)
D.Ord
R.Rowinski(3)
|
|
|
S.Bayer(2)
E.Crane
J.Gifford
T.McQuarrie(2)
|
Division 4 (Under 13's) |
|
Aston Clinton U13 Colts |
3
|
4
|
Cassiobury Rangers U13 |
|
A.McKechnie
T.Sayers
J.Townsin
|
|
|
B.CONNER
A.Kataria
C.Wilkes(2)
|
|
Bushey & Oxhey U13 Cougars |
2
|
0
|
Nascot Wood Rangers U13 |
|
D.Habashi
N.Phillips
|
|
|
|
|
Evergreen U13 Colts |
6
|
2
|
Harpenden Colts U13 Tornadoes |
|
C.GILES(3)
L.JOHN(2)
C.WILLIAMS
|
|
|
G.McCabe
J.O'Leary
|
Division 5 (Under 13's) |
|
Berkhamsted Raiders U13 White |
0
|
1
|
St Albans U13 West |
|
|
|
|
W.Tuyls
|
|
Harpenden Colts U13 Cyclones |
H
|
-
|
Kings Langley U13 Eagles |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U13 Typhoon |
3
|
1
|
Berkhamsted Raiders U13 Yellow |
|
L.Pollard(3)
|
|
|
F.Luter
|
|
Watford Youth Sports U13 Black |
2
|
6
|
Watford Town Youth U13 Panthers |
|
M.Araujo
L.Burhani
|
|
|
R.Futer
C.Harrison(2)
A.Hopkinson
O.Marshall
B.Medany
|
Division 1 (Under 12's) |
|
Berkhamsted Raiders U12 Red |
4
|
2
|
Chorleywood U12 Dragons |
|
O.Painter(3)
A.Wood
|
|
|
J.Belton
J.Turton
|
|
Harpenden Colts U12 Hurricanes |
3
|
0
|
Evergreen U12 Wolves |
|
T.Attenborough
L.Hobson
Z.Marsh
|
|
|
|
|
Hemel Town Youth U12 Blue |
2
|
6
|
Tring Tornadoes U12 Titans |
|
T.Roberts
S.Saunders
|
|
|
O.Cestrone(3)
J.Farrant
B.Pritchard
e.scott
|
|
St Albans U12 Victoria |
3
|
2
|
Kings Langley U12 Hawks |
|
O.Bell
K.Joseph
A.Strazza
|
|
|
T.Craddock
E.Napier
|
Division 2 (Under 12's) |
|
Berkhamsted Raiders U12 Green |
0
|
5
|
Harpenden Colts U12 Hornets |
|
|
|
|
J.Hollier(2)
A.King(2)
E.Langstaffe
|
|
Bushey & Oxhey U12 Cobras |
6
|
6
|
FC Hemel U12 |
|
S.O'Hara
G.Rice(5)
|
|
|
D.Katsande
J.Keen
A.Roberts(4)
|
Division 3 (Under 12's) |
|
Echoes U12 Orange |
2
|
1
|
Harpenden Colts U12 Harriers |
|
T.Hoy
A.Scozzafava
|
|
|
L.Di Giacinto
|
|
St Albans U12 Orient |
1
|
3
|
Kings Langley U12 Lions |
|
A.Bentley
|
|
|
E.Philbin(2)
K.Sithole
|
|
St Albans U12 West |
H
|
-
|
Aston Clinton U12 Colts |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Division 4 (Under 12's) |
|
Echoes U12 Amber |
0
|
1
|
Hemel Town Youth U12 White |
|
|
|
|
K.Jasevicius
|
|
Evergreen U12 Jaguars |
3
|
4
|
Evergreen U12 Jackals |
|
K.KWIECINSKI
M.MAYO
T.METCALFE
|
|
|
J.MERCER(2)
A.PEARCY
F.WOODHOUSE
|
|
Oxhey Jets U12 |
4
|
2
|
Hemel Aces U12 Tigers |
|
R.Anand
L.Bishop
A.Brockwitz
L.Jacks
|
|
|
R.Karia
OG
|
|
Sandridge Rovers U12 Stormtroopers |
2
|
3
|
Chorleywood U12 Griffins |
|
A.Ashton
J.Barnett
|
|
|
J.Cook
C.McLaughlin(2)
|
Division 5 (under 12s) |
|
Abbots Youth U12 |
14
|
0
|
Hemel Town Youth U12 Yellow |
|
C.Howard
A.Pope(2)
J.Withey(2)
L.Wright(9)
|
|
|
|
|
Chorleywood U12 Serpents |
4
|
0
|
Harpenden Colts U12 Jets |
|
C.Craft
J.Heckford
S.James
OG
|
|
|
|
|
Croxley Green U12 Emerald |
3
|
2
|
Sandridge Rovers U12 Tigers |
|
A.Gavin
J.Jones
J.Pineda
|
|
|
M.Barnett
J.Field
|
|
St Albans U12 Boreal |
1
|
2
|
Watford Youth Sports U12 Red |
|
F.PENFORD
|
|
|
T.Davis
B.Smith
|
Division 6 (under 12s) |
|
Cassiobury Rangers U12 |
6
|
3
|
Harpenden Colts U12 Mustangs |
|
A.Heather(4)
H.Mehmood(2)
|
|
|
A.McCarthy
L.Price(2)
|
|
Chipperfield U12 |
0
|
8
|
St Albans U12 Central |
|
|
|
|
M.Croston(2)
D.Iacobucci
OG
M.Penfold(3)
O.Taylor
|
|
Everett Rovers U12 Blue |
3
|
0
|
Bedmond Youth U12 |
|
J.Boswell
S.Khaliq
G.Long
|
|
|
|
|
Hemel Town Youth U12 Red |
2
|
5
|
Tring Tornadoes U12 Tigers |
|
F.GIANDONI
J.TELES ZAMPAOLO
|
|
|
K.Docherty(2)
C.Elsdon
J.Hurley(2)
|
Division Blue (Under 11's) |
|
Comets U11 Red |
Played |
Abbots Youth U11 Red |
|
|
Everett Rovers U11 Blue |
Played |
Watford Youth Sports U11 White |
|
Division Yellow (Under 11's) |
|
St Albans U11 West |
Played |
Croxley Green U11 White |
|
Division Green (Under 11's) |
|
Bovingdon U11 Thunder |
Played |
Harpenden Colts U11 Leopards |
|
|
Croxley Green U11 Emerald |
Played |
St Albans U11 Central |
|
|
Watford Town Youth U11 |
Played |
Chipperfield U11 |
|
Division White (Under 11's) |
|
FC Hemel U11 |
Played |
Harpenden Colts U11 Jaguars |
|
|
Sandridge Rovers U11 |
Played |
Everett Rovers U11 Black |
|
Division Red (Under 10's) |
|
Berkhamsted Raiders U10 Red |
Played |
Watford Youth Sports U10 White |
|
Division Blue (Under 10's) |
|
Evergreen U10 Falcons |
Played |
Hemel Aces U10 Hornets |
|
Division White (Under 10's) |
|
Berkhamsted Raiders U10 Blue |
|
Hemel Town Youth U10 White |
|
|
Bushey & Oxhey U10 Piranhas |
Played |
Hemel Aces U10 Stingers |
|
|
FC Hemel U10 |
Played |
Chorleywood U10 Marlins |
|
Division Green (Under 10's) |
|
Aston Clinton U10 Colts |
Played |
Sun Sports U10 Blue |
|
|
Bushey & Oxhey U10 Vipers |
Played |
Hemel Aces U10 Tigers |
|
|
Garston Boys U10 |
Played |
Harpenden Colts U10 Titans |
|
|
Hemel Aces U10 Panthers |
Played |
Comets U10 Red |
|
|
Kings Langley U10 Knights |
Played |
Bovingdon U10 Thunder |
|
Division Yellow (Under 10's) |
|
Chipperfield U10 |
Played |
Tring Tornadoes U10 Hawks |
|
|
Harpenden Colts U10 Saints |
Played |
Oxhey Jets U10 |
|
|
Sarratt Rebels U10 |
Played |
Little Gaddesden U10 Oakes |
|
|
Tring Tornadoes U10 Eagles |
Played |
Croxley Green U10 White |
|
Division Brown (Under 10's) |
|
Abbots Youth U10 Red |
Played |
Tornado JSC U10 |
|
|
Harpenden Colts U10 Jets |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Orange |
|
|
Hemel Town Youth U10 Blue |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Purple |
|
Division Orange (Under 10's) |
|
Berkhamsted Raiders U10 White |
Played |
Watford Youth Sports U10 Red |
|
|
Croxley Green U10 Emerald |
Played |
Hemel Town Youth U10 Yellow |
|
|
Hemel Aces U10 Wasps |
Played |
Harpenden Colts U10 Chargers |
|
|
Watford Town Youth U10 Black |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Scorpions |
|
Division Purple (Under 10's) |
|
Abbots Youth U10 Yellow |
Played |
Tring Tornadoes U10 Falcons |
|
|
Berkhamsted Raiders U10 Yellow |
Played |
Bedmond Youth U10 Green |
|
|
Bovingdon U10 Lightning |
Played |
Harpenden Colts U10 Stormers |
|
|
Hemel Town Youth U10 Green |
Played |
Chorleywood U10 Piranhas |
|
U9 Pool Orthros |
|
Abbots Youth U09 |
Played |
Hemel Athletic U09 |
|
|
Echoes U09 |
P |
Berkhamsted Raiders U09 Orange |
[ Postponed ] |
|
Hemel Town Youth U09 Blue |
Played |
Berkhamsted Raiders U09 Purple |
|
|
Hemel Town Youth U09 Orange |
Played |
Evergreen U09 Tigers |
|
U9 Pool Minotaur |
|
Everett Rovers U09 Blue |
Played |
Chipperfield U09 |
|
|
Harpenden Colts U09 Panthers |
Played |
Croxley Green U09 Emerald |
|
|
Hemel Aces U09 Hornets |
Played |
Berkhamsted Raiders U09 White |
|
|
Tring Tornadoes U09 Titans |
Played |
Hemel Town Youth U09 Yellow |
|
U9 Pool Hydra |
|
Bedmond Youth U09 Green |
Played |
Hemel Town Youth U09 White |
|
|
Bovingdon U09 Thunder |
Played |
Watford Youth Sports U09 |
|
|
Evergreen U09 Crocodile |
Played |
Tring Tornadoes U09 Trojans |
|
|
Little Gaddesden U09 |
Played |
Hemel Town Youth U09 Green |
|
U9 Pool Chimera |
|
Aston Clinton U09 Colts |
Played |
Bushey & Oxhey U09 Rhinos |
|
|
Croxley Green U09 White |
Played |
Harpenden Colts U09 Lions |
|
|
Nascot Wood Rangers U09 |
Played |
Oxhey Jets U09 |
|
U9 Pool Pegasus |
|
Bushey & Oxhey U09 Bobcats |
Played |
Berkhamsted Raiders U09 Green |
|
|
Evergreen U09 Sharks |
Played |
Harpenden Colts U09 Pumas |
|
|
Kings Langley U09 |
Played |
Hemel Aces U09 Wasps |
|
|
Sandridge Rovers U09 |
Played |
Watford Town Youth U09 Lions |
|
U9 Pool Valkyrie |
|
Bushey & Oxhey U09 Bulldogs |
Played |
Berkhamsted Raiders U09 Yellow |
|
|
Cassiobury Rangers U09 |
Played |
Chorleywood U09 Cardinals |
|
|
Everett Rovers U09 Yellow |
Played |
Harpenden Colts U09 Tigers |
|
U9 Pool Cyclopes |
|
Berkhamsted Raiders U09 Blue |
Played |
Bedmond Youth U09 Red |
|
|
Berkhamsted Raiders U09 Red |
Played |
Bushey & Oxhey U09 Stags |
|
|
Chorleywood U09 Lions |
Played |
Harpenden Colts U09 Jaguars |
|
|
Evergreen U09 Cobras |
Played |
Chorleywood U09 Stags |
|
U8 Pool Ash |
|
Berkhamsted Raiders U08 Orange |
Played |
Little Gaddesden U08 |
|
|
Chipperfield U08 |
Played |
Harpenden Colts U08 Lions |
|
|
Everett Rovers U08 Blue |
Played |
Abbots Youth U08 Black |
|
|
Hemel Town Youth U08 Blue |
Played |
Sun Sports U08 Yellow |
|
|
Oxhey Jets U08 |
Played |
Bushey & Oxhey U08 Bulls |
|
U8 Pool Beech |
|
Berkhamsted Raiders U08 White |
Played |
Nascot Wood Rangers U08 Falcons |
|
|
Chorleywood U08 Cyclone |
Played |
Harpenden Colts U08 Rockets |
|
|
Everett Rovers U08 Yellow |
Played |
Abbots Youth U08 Blue |
|
|
Hemel Town Youth U08 Red |
Played |
Tring Tornadoes U08 Eagles |
|
U8 Pool Birch |
|
Berkhamsted Raiders U08 Yellow |
Played |
Nascot Wood Rangers U08 Hawks |
|
|
Chorleywood U08 Hurricane |
Played |
Harpenden Colts U08 Tigers |
|
|
Evergreen U08 Eagles |
Played |
Aston Clinton U08 Colts |
|
|
Hemel Town Youth U08 White |
Played |
Tring Tornadoes U08 Falcons |
|
U8 Pool Hawthorn |
|
Bovingdon U08 Hurricane |
Played |
Potten End Youth U08 |
|
|
Harpenden Colts U08 Vikings |
Played |
Chorleywood U08 Storm |
|
|
Watford Youth Sports U08 |
Played |
Evergreen U08 Falcons |
|
U8 Pool Oak |
|
Bovingdon U08 Storm |
Played |
Sandridge Rovers U08 Revolution |
|
|
Chorleywood U08 Tornado |
Played |
Hemel Aces U08 Tigers |
|
|
Evergreen U08 Hawks |
Played |
Berkhamsted Raiders U08 Blue |
|
|
Herons U08 Orange |
Played |
Tring Tornadoes U08 Hawks |
|
U8 Pool Rowan |
|
Bushey & Oxhey U08 Kestrels |
Played |
Sandridge Rovers U08 Tigers |
|
|
Comets U08 White |
Played |
Hemel Aces U08 Wasps |
|
|
Evergreen U08 Tigers |
Played |
Berkhamsted Raiders U08 Green |
|
|
Kings Langley U08 Vipers |
Played |
Tring Tornadoes U08 Kestrels |
|
U8 Pool Willow |
|
Berkhamsted Raiders U08 Red |
Played |
Echoes U08 |
|
|
Bushey & Oxhey U08 Pythons |
Played |
Watford Town Youth U08 Black |
|
|
Harpenden Colts U08 Cowboys |
Played |
Sarratt Rebels U08 |
|
|
Kings Langley U08 Pumas |
Played |
Hemel Athletic U08 Blue |
|
U8 Pool Yew |
|
Cassiobury Rangers U08 |
Played |
Sun Sports U08 Blue |
|
|
Everett Rovers U08 Black |
Played |
Hemel Athletic U08 White |
|
|
Harpenden Colts U08 Foxes |
Played |
Berkhamsted Raiders U08 Purple |
|
|
Kings Langley U08 Scorpions |
Played |
Watford Town Youth U08 Red |
|
U7 Pool Magellan |
|
Bedmond Youth U07 Green |
Played |
Hemel Aces U07 Tigers |
|
|
Chorleywood U07 Pumas |
|
Berkhamsted Raiders U07 White |
|
|
EB Lions U07 |
Played |
Comets U07 Blue |
|
|
Watford Youth Sports U07 |
|
Berkhamsted Raiders U07 Orange |
|
U7 Pool Darwin |
|
Bedmond Youth U07 Red |
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Green |
|
|
Chorleywood U07 Panthers |
|
Tring Tornadoes U07 Tigers |
|
|
Evergreen U07 Sharks |
Played |
Chipperfield U07 |
|
U7 Pool Cortes |
|
Aston Clinton U07 Colts |
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Red |
|
|
Hemel Aces U07 Wasps |
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Black |
|
|
Hemel Town Youth U07 Red |
Played |
Evergreen U07 Dragons |
|
|
Watford Town Youth U07 |
Played |
Bovingdon U07 |
|
U7 Pool Amundsen |
|
Abbots Youth U07 |
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Blue |
|
|
Everett Rovers U07 |
Played |
Tring Tornadoes U07 Jaguars |
|
|
Evergreen U07 Eagles |
Played |
Chorleywood U07 Leopards |
|
|
Kings Langley U07 Cobras |
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Purple |
|
U7 Pool Mix & Match |
|
Kings Langley U07 Eagles |
Played |
Hemel Aces U07 Hornets |
|
Miscellaneous |
|
Bedmond Youth U10 Red |
3
|
2
|
Nascot Wood Rangers U10 |
|
|
|
|
J.Baxter
D.Fonteriz Kealey
|
|
Chorleywood U13 Chiefs |
11
|
0
|
Hemel Town Youth U13 Red |
|
H.Datta
E.Fleming(2)
V.Grant
F.Hancock
Z.Little(3)
M.Macdonald
W.McKarell
B.Wontner
|
|
|
|
|
Herons U18 (WITHDRAWN) |
0
|
4
|
Bovingdon U18 Panthers |
|
|
|
|
J.Ashburner(3)
J.Court
|
|
Nascot Wood Rangers U12 Hawks |
|
|
Berkhamsted Raiders U12 Yellow FOLDED |
|
H.Backhouse
D.Kenny Solana(3)
J.Langdale
C.Roper(2)
B.Sharpe
|
|
|
|
|
Sarratt Rebels U13 |
1
|
8
|
Watford Youth Sports U13 White |
|
H.Hickles
|
|
|
R.Brandy
N.Fowles
Z.Rmiki(2)
P.Silva Ribeiro
S.Toluwalope
N.Yeboah(2)
|
|
Sun Sports U12 |
6
|
1
|
Bovingdon U12 (WITHDRAWN) |
|
V.Esteban-Wade
R.Morrison
J.Reed
A.Wilson
C.Wyatt(2)
|
|
|
T.Giwa
|
|
Watford Town Youth U10 Red |
1
|
3
|
Evergreen U10 Eagles |
|
|
|
|
L.Fry-hall
K.Hickling
J.Lewis
|
|
Watford Town Youth U12 |
3
|
2
|
Watford Youth Sports U12 White WITHDRAWN |
|
N.Harvey(2)
E.Parkes
|
|
|
|