|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Challenge Cup |
Semi Final |
AC Finchley U18 North |
2
|
4
|
Alexandra Park U18 North |
|
E.Ferro
R.Maserati
|
|
|
R.Beckford
G.Pugh
N.Woodfield(2)
|
U18 - Red Division |
|
Belstone FC U18 |
-
|
A
|
Panathinaikos U18 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
0
|
12
|
Alexandra Park U18 Youth |
|
|
|
|
C.Ariwa(3)
T.Beggerow(3)
S.Burke
B.Case(2)
F.McIntosh
T.Waine(2)
|
|
Olympiacos Youth U18 |
2
|
4
|
Whetstone Wdrs U18 Panthers |
|
A.Antoniou
S.Savva
|
|
|
Z.Doumou
J.Lisamore
S.McCowen(2)
|
U18 - Blue Division |
|
Northwood U18 |
2
|
1
|
Brady Maccabi U18 Blue |
|
A.Ramamurithy
A.Sharkey
|
|
|
E.Mooney
|
U18 - Spring Cup Group A |
|
Edgware Town U18 Red |
2
|
4
|
Hadley Wood & Wingate U18 Eagles |
|
A.Guidi
E.McGovern
|
|
|
D.Griffin(3)
X.Niarchos
|
|
St Albans City U18 West |
3
|
1
|
St Gregorys United U18 Jaguars |
|
H.Ozgul(2)
L.Williams
|
|
|
T.Riley
|
U18 - Spring Cup Group B |
|
AEK FC U18 |
2
|
8
|
Harvesters U18 South |
|
A.Ioannides
F.Stead
|
|
|
T.Colbourne
A.Coorjee(2)
D.Harding
K.Lee(2)
OG
E.Wattley
|
|
Enfield Rangers U18 |
H
|
-
|
Chorleywood Common U18 Lions |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U18 Spring Shield |
Quarter Final |
Chorleywood Common U18 Reds |
8
|
3
|
Harvesters U18 East |
|
H.Farwell(2)
J.Mullin(2)
N.Pereira(2)
R.Thompson
H.Warren
|
|
|
R.Moxom(2)
J.Smith
|
Quarter Final |
Hadley Wood & Wingate U18 Foxes |
1
|
0
|
Alexandra Park U18 South |
|
T.Stepsky
|
|
|
|
Quarter Final |
Hinton & Finchley Revolution U18 |
3
|
2
|
Enfield Town FC Youth U18 |
|
L.Lang
J.Morrison
E.Travers
|
|
|
T.Haughton-Locker
W.McArdle
|
Quarter Final |
St Albans City U18 East |
8
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
|
G.Basile
E.Brand
T.Fennel(2)
C.Joseph(2)
D.Miles
J.Stockwell
|
|
|
R.Auret
J.Conn
|
U18 - Spring Shield Group B |
|
Pinner JFC U18 |
H
|
-
|
Borehamwood 2000 U18 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U16 - Red Division |
|
Chorleywood Common U16 Gunners |
6
|
4
|
St Albans City U16 South |
|
J.Greengrow
T.Salter
L.Simpson
L.Varnham
Z.Woodcock
O.Wotner
|
|
|
F.King(4)
|
|
Harvesters U16 East |
0
|
8
|
AEK FC U16 Black |
|
|
|
|
A.Charalambous
J.Ebelebe
A.Georgiou(2)
C.Michael
A.Pirbudak(2)
M.Ttozis
|
|
Northwood U16 Red |
1
|
1
|
Maccabi London Lions U16 White |
|
L.Iacub
|
|
|
L.Perl
|
U16 - White Division |
|
Alexandra Park U16 South |
1
|
6
|
Berkhamsted Raiders U16 Red |
|
O.Wellington
|
|
|
B.Pangbourne(2)
J.Thurley(3)
|
|
Brady Maccabi U16 Blue |
2
|
0
|
Edmonton Rangers U16 Bears |
|
J.Cesman
M.Schindler
|
|
|
|
|
Comets U16 |
3
|
1
|
Omonia Youth U16 Green |
|
J.Chott
C.Moriarty
H.Piekarczyk
|
|
|
C.Medina
|
|
Croxley Green FC U16 Black |
5
|
2
|
Hadley Wood & Wingate U16 Foxes |
|
N.Sellathorair(3)
S.Vigneswaran(2)
|
|
|
O.Adedipe(2)
|
|
Omonia Youth U16 White |
2
|
1
|
AC Finchley U16 South |
|
R.Filipo(2)
|
|
|
G.Young
|
U16 - Blue Division |
|
AEK FC U16 Eagles Gold |
3
|
6
|
Northwood U16 White |
|
C.Anayiotou
N.Starck(2)
|
|
|
Z.Ahmed
H.Al-Murtada(2)
M.Carvalho
T.Clarke
M.Harp
|
|
Hadley Rangers U16 |
-
|
A
|
Belstone FC U16 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Hadley Wood & Wingate U16 Herons |
1
|
4
|
West Herts Youth U16 Stags |
|
E.Rrukiqi
|
|
|
M.Anwar(2)
G.Chaney
S.Dowds-Jones
|
U16 - Spring Plate Group |
|
Hendon United U16 |
3
|
4
|
Brady Maccabi U16 Red |
|
J.Reznik(2)
J.Weiniger
|
|
|
M.Grundman
J.Habib
D.Paling(2)
|
|
Oakhill Tigers U16 Knights |
2
|
1
|
Aldenham Excel U16 Panthers |
|
H.Jackson
J.Kellaway
|
|
|
B.Potts-Johnson
|
|
Olympiacos Youth U16 |
3
|
2
|
Aldenham Excel U16 Tigers |
|
R.Burgess
M.Kyprianou(2)
|
|
|
A.Haastrup
R.McElhatton
|
U15 - League Cup |
Semi Final |
Bushey Rangers U15 Pumas |
2
|
0
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
|
J.Pioro
F.St-John
|
|
|
|
U15 - Challenge Cup |
Quarter Final |
Omonia Youth U15 White |
2
|
1
|
Olympiacos Youth U15 |
|
G.Georgiou(2)
|
|
|
J.Hastings
|
U15 - Red Division |
|
Kings Langley U15 |
2
|
4
|
AC Finchley U15 North |
|
J.Harvey(2)
|
|
|
C.Conway-Shaw(4)
|
U15 - White Division |
|
Harvesters U15 South |
3
|
0
|
Omonia Youth U15 Green |
|
C.Blight
L.Di Carlo
L.King
|
|
|
|
|
Omonia Youth U15 Green |
1
|
1
|
Harvesters U15 South |
|
S.Souris
|
|
|
H.Ruane
|
|
West Herts Youth U15 Stags |
-
|
A
|
Whetstone Wdrs U15 Lions |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U15 - Blue Division |
|
Northwood U15 White |
2
|
6
|
Hadley Wood & Wingate U15 Foxes |
|
R.Dunia
M.Kenny
|
|
|
S.Brandon
N.Johnson(2)
K.Lekes(2)
M.Roth
|
U15 - Green Division |
|
AC Finchley U15 South |
3
|
0
|
Brady Maccabi U15 Black |
|
F.Calnan
J.Levene
C.Walsh
|
|
|
|
|
Highgate & Muswell Hill U15 Raiders |
H
|
-
|
Maccabi London Lions U15 Blue |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends |
2
|
5
|
Alexandra Park U15 South |
|
A.Anoroutsos(2)
|
|
|
C.Haynes
J.Thornton(4)
|
|
St Albans Rangers U15 Reds |
2
|
5
|
Highgate & Muswell Hill U15 United |
|
J.Curran
O.Pearls-Seymour
|
|
|
I.Howard
J.Stevens
J.Wolf(3)
|
U15 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U15 West |
6
|
0
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes |
|
T.Carter
E.Escott(2)
Z.Johnson
O.Selby
E.Walker
|
|
|
|
|
Hendon United U15 |
5
|
0
|
Aldenham Excel U15 Wolves |
|
B.Davila
S.Goldberg
C.Ostreicher
M.Simons(2)
|
|
|
|
|
North West London Jets U15 |
1
|
9
|
Harvesters U15 East |
|
|
|
|
T.Brooker
I.Morris(2)
R.Russo(4)
B.Weidmann(2)
|
U15 Spring Cup |
Semi Final |
Brady Maccabi U15 Blue |
1
|
5
|
St Albans City U15 North |
|
T.Anthony
|
|
|
J.Lawrence(2)
B.Owen(3)
|
Semi Final |
Maccabi London Lions U15 White |
2
|
4
|
Croxley Green FC U15 Black |
|
A.Cahn
E.Millan
|
|
|
A.Green
E.Merrique
L.Rita
O.Sibley
|
U14 - League Cup |
Semi Final |
Harvesters U14 South |
2
|
1
|
Hampstead FC U14 Stags |
|
B.Young(2)
|
|
|
J.Taylor
|
Semi Final |
St Albans City U14 South |
0
|
4
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
|
|
|
|
S.Drozd
G.Grange(3)
|
U14 - White Division |
|
Alexandra Park U14 East |
H
|
-
|
Belstone FC U14 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Harvesters U14 East |
0
|
0
|
Maccabi London Lions U14 Blue |
|
|
|
|
|
|
Highgate & Muswell Hill U14 Foxes |
6
|
4
|
Edmonton Rangers U14 Lions |
|
J.Elbaz
A.Grossman(3)
A.Steinberg(2)
|
|
|
I.Richards(4)
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 South |
0
|
8
|
Colney Heath U14 Magpies |
|
|
|
|
J.Carty
H.Catterick(3)
O.Drury
M.Mooney
OG
T.Ruddick
|
|
AC Finchley U14 West |
2
|
5
|
Whetstone Wdrs U14 Lions |
|
G.Katz-Kaye(2)
|
|
|
N.Agiyi(2)
J.Geeves
J.Khalifi-Denton
L.Young
|
|
Aldenham Excel U14 Arrows |
1
|
8
|
Whetstone Wdrs U14 Leopards |
|
S.Levy
|
|
|
O.Aimufua(2)
J.Barrett
L.Kapihya
C.Kiukoyi
D.Lovell(3)
|
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
0
|
1
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
|
|
|
|
J.Olorunfemi
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
3
|
3
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
|
L.Gordon(2)
A.Hayeem
|
|
|
A.Ates(2)
B.Garvey
|
|
Olympiacos Youth U14 |
0
|
10
|
Alexandra Park U14 West |
|
|
|
|
E.Addae-Mensah(2)
M.Aina
D.Burke(4)
L.Robinson(2)
L.Seale
|
U14 - Green Division |
|
AEK FC U14 Gold |
2
|
4
|
Harvesters U14 West |
|
B.Bambiri
A.Barbe
|
|
|
T.Byrne
A.Cancelliere-Nash
B.Quinn(2)
|
|
Alexandra Park U14 South |
1
|
9
|
100% Soccer School U14 |
|
D.Parricelli
|
|
|
F.Adekunle
A.Donkor(2)
F.Masterson
F.Motobaluti
O.Oyemwimina(2)
M.Shinga(2)
|
|
Brady Maccabi U14 White |
3
|
5
|
Hampstead FC U14 Tigers |
|
F.Diamond(2)
A.Khalastchi
|
|
|
T.Humphreys
I.Olorunshola
A.Parti(3)
|
|
Hendon United U14 |
4
|
0
|
Brady Maccabi U14 Red |
|
A.Cerer(3)
N.Weisz
|
|
|
|
|
Northwood U14 |
3
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U14 Panthers |
|
J.Fitzgerald
A.Green
K.Moore
|
|
|
|
U14 Spring Cup |
Semi Final |
Croxley Green FC U14 Black |
3
|
0
|
Omonia Youth U14 White |
|
J.Hall
T.Kennard
W.Redman
|
|
|
|
Semi Final |
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes |
3
|
2
|
Hendon Youth U14 |
|
S.Branch
W.Kruger
OG
|
|
|
K.Chiaghana
J.Pathmarajam
|
U13 - Red Division |
|
Hinton & Finchley Revolution U13 |
-
|
A
|
Omonia Youth U13 Gold |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Maccabi London Lions U13 White |
2
|
1
|
Harvesters U13 North |
|
J.Abrahams(2)
|
|
|
H.Brothwood
|
U13 - White Division |
|
AC Finchley U13 West |
5
|
0
|
Brady Maccabi U13 Reds |
|
O.Marks
M.Metcalfe
J.Obikwu
L.Photi(2)
|
|
|
|
|
Northwood U13 Red |
3
|
0
|
Borehamwood 2000 U13 Red |
|
A.Musa(2)
L.Reid
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
|
Hadley Rangers U13 West |
3
|
2
|
Alexandra Park U13 West |
|
L.Jones-Quartey
N.Papasavva
J.Pitt
|
|
|
S.Maundrill
R.McGonagle
|
U13 - Green Division |
|
Harvesters U13 East |
H
|
-
|
Highgate & Muswell Hill U13 Galaxy |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Norsemen FC U13 |
6
|
3
|
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
|
R.Collier
N.Devonish(2)
K.Ngatshu(2)
L.Omondi
|
|
|
O.Bootes-Hassan
I.Nenna
K.Szklarczyk
|
|
Omonia Youth U13 Green |
7
|
2
|
Alexandra Park U13 North |
|
K.Dutton(2)
A.Holloway
L.O'Sullivan
J.Zelli(3)
|
|
|
S.Harris(2)
|
|
St Albans City U13 East |
3
|
3
|
St Albans City U13 North |
|
C.Battle
D.Gant
T.Merritt
|
|
|
R.Corcoran
D.Curran(2)
|
U13 - Yellow Division |
|
Berkhamsted Raiders U13 White |
5
|
0
|
St Albans Rangers U13 White |
|
A.Burt(2)
B.England
J.Phelps
Z.Varley
|
|
|
|
U13 Spring Cup |
Semi Final |
AC Finchley U13 North |
0
|
3
|
Belmont United U13 Spartans |
|
|
|
|
J.Akinola
N.Akram
R.Martin
|
Semi Final |
Potters Bar United U13 Whites |
3
|
1
|
Edmonton Rangers U13 Owls |
|
J.Hassan
H.Kpakra-Seibure(2)
|
|
|
A.Er
|
U13 Spring Plate |
Semi Final - Second Leg |
Highgate & Muswell Hill U13 Fire |
2
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos |
[ Home Win on penalties ] |
S.Lask
J.Shindler
|
|
|
B.Gur
|
Semi Final - Second Leg |
Whetstone Wdrs U13 Leopards |
2
|
3
|
Omonia Youth U13 White |
|
D.Osimen(2)
|
|
|
A.Curran
H.O'Sullivan
D.Preece
|
U13 Spring Trophy |
Semi Final |
Croxley Green FC U13 Black |
1
|
5
|
West Herts Youth U13 Stags |
|
J.Kissane
|
|
|
K.Edwards
A.Mooteealoo
T.Morris
G.Oppong(2)
|
Semi Final |
Hadley Rangers U13 Extensions |
3
|
0
|
Harvesters U13 South |
|
D.Possanai(3)
|
|
|
|
U12 - Red Division |
|
Arsenal Ladies U12 |
0
|
1
|
Maccabi London Lions U12 White |
|
|
|
|
Z.Appleton-Fiddler
|
|
Edgware Town U12 |
4
|
1
|
London Colney Colts U12 Blue |
|
O.Bloom
J.Skinner(3)
|
|
|
O.Benjamin
|
|
Harvesters U12 North |
0
|
2
|
Whetstone Wdrs U12 Pumas |
|
|
|
|
A.Dorrington
M.Mouskoundi
|
|
Maccabi London Lions U12 White |
5
|
0
|
Arsenal Ladies U12 |
|
Z.Appleton-Fiddler
L.Levene
J.Nathan(2)
A.Waiss
|
|
|
|
|
Whetstone Wdrs U12 Pumas |
1
|
0
|
Harvesters U12 North |
|
H.Gilzean
|
|
|
|
U12 - White Division |
|
AC Finchley U12 North |
1
|
5
|
Northwood U12 Red |
|
J.Robson
|
|
|
L.Dunn
OG
A.Petagine(2)
D.Woodward
|
|
Borehamwood Youth U12 Knights |
8
|
0
|
Maccabi London Lions U12 Green |
|
A.Daranijo(2)
H.Doyle(3)
L.Hodgson
H.McGleish
O.Selwa
|
|
|
|
|
Maccabi London Lions U12 Blue |
0
|
3
|
AFC Oaklands U12 |
|
|
|
|
G.McCabe
OG
J.Pinnington
|
|
Omonia Youth U12 Green |
1
|
0
|
Belstone FC U12 |
|
R.Amin
|
|
|
|
|
Whetstone Wdrs U12 Tigers |
4
|
1
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
J.Flower(2)
S.Jones
E.Nkudi
|
|
|
A.Pinchover
|
U12 - Blue Division |
|
Colney Heath U12 Martins |
0
|
0
|
St Albans City U12 East |
|
|
|
|
|
|
Hadley Rangers U12 North |
5
|
2
|
Hinton & Finchley Revolution U12 |
|
S.Adegbite
M.Muwambi
C.Nash
T.Thornton
|
|
|
D.Hammond
L.Mottram
|
U12 - Green Division |
|
AC Finchley U12 South |
1
|
3
|
Alexandra Park U12 South |
|
F.Law
|
|
|
Z.Richards(2)
A.Thorne
|
|
London Colney Youth U12 |
7
|
5
|
Harvesters U12 South |
|
O.Andrews
J.Power(4)
A.Terera
H.Western
|
|
|
J.Cox(2)
H.Dixon(2)
O.Ziolkowski
|
U12 - Yellow Division |
|
Hadley Rangers U12 West |
H
|
-
|
Highgate & Muswell Hill U12 Galaxy |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U12 - Purple Division |
|
Alexandra Park U12 West |
2
|
7
|
Hendon United U12 White |
|
D.Seminara(2)
|
|
|
A.Harounoff(5)
A.Jacobs(2)
|
|
North West London Jets U12 |
5
|
1
|
St Albans Rangers U12 |
|
D.Attar(2)
Y.Marcus
N.Schlgman(2)
|
|
|
L.Reynolds
|
U12 Spring Cup Group C |
|
Bushey Rangers U12 |
1
|
2
|
Colney Heath U12 Harriers |
|
K.McEyeson
|
|
|
F.Malborough
R.Okoli
|
U12 Spring Cup Group D |
|
Whetstone Wdrs U12 Lions |
2
|
3
|
Colney Heath U12 Magpies |
|
H.Earle
T.Jeffery
|
|
|
|
U12 Spring Trophy Group A |
|
Highgate & Muswell Hill U12 Juniors |
0
|
3
|
Turnstyles Football U12 |
|
|
|
|
|
U12 Spring Trophy Group B |
|
Omonia Youth U12 White |
7
|
2
|
Hendon United U12 Red |
|
P.Chambi
A.Fereos(2)
M.Nicola(3)
A.Rosselli
|
|
|
J.Brittain(2)
|
U12 Spring Trophy Group D |
|
St Albans City U12 South |
9
|
1
|
Colney Heath U12 Jackdaws |
|
M.Gibson(2)
C.Johnson(3)
L.Warren
O.Wynne(3)
|
|
|
M.Parkins
|
U12 Spring Plate Group A |
|
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles |
3
|
2
|
Harvesters U12 East |
|
L.Ashwell
N.Godfrey
L.Ojeer
|
|
|
S.Mahenge
L.Paul
|
U12 Spring Plate Group B |
|
Omonia Youth U12 Silver |
H
|
-
|
Whetstone Wdrs U12 Jaguars |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
|
Belstone FC U11 |
Played |
St Albans Rangers U11 |
|
|
Brady Maccabi U11 Red |
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Wanderers |
|
U11 - Green Division |
|
Harvesters U11 Jaguars |
Played |
Omonia Youth U11 Silver |
|
|
Omonia Youth U11 White |
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Herons |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Jaguars |
Played |
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
|
U11 - Yellow Division |
|
Brady Maccabi U11 White |
Played |
Hendon United U11 Red |
|
|
Bushey Rangers U11 |
Played |
Alyth Belsize U11 Black |
|
|
Colney Heath U11 Magpies |
Played |
Mill Hill Village Youth U11 |
|
U11 - Purple Division |
|
Borehamwood 2000 U11 |
Played |
Maccabi London Lions U11 Yellow |
|
|
Colney Heath U11 Jackdaws |
Played |
Cuffley Youth U11 Phoenix |
|
|
West Herts Youth U11 Bucks |
Played |
Brady Maccabi U11 Blue |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Leopards |
Played |
Alexandra Park U11 South |
|
U10 Bobby Moore |
|
AFC Oaklands U10 |
Played |
Maccabi London Lions U10 White |
|
|
Arsenal Ladies U10 |
Played |
Belstone FC U10 |
|
|
Edgware Town U10 |
Played |
Woodys Wanderers U10 Vapors |
|
|
Harvesters U10 Leopards |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Panthers |
|
|
London Colney Colts U10 Red |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Tigers |
|
U10 Bobby Charlton |
|
AC Finchley U10 South |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
|
|
Alexandra Park U10 South |
Played |
Omonia Youth U10 Green |
|
|
Enfield Rangers U10 Black |
Played |
Highgate & Muswell Hill U10 Real |
|
|
Maccabi London Lions U10 Green |
Played |
Colney Heath U10 Magpies |
|
|
Norsemen FC U10 |
Played |
Harvesters U10 Pumas |
|
|
Northwood U10 Red |
Played |
Omonia Youth U10 White |
|
U10 Gordon Banks |
|
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights |
|
|
Harvesters U10 Tigers |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Blues |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends |
Played |
Brady Maccabi U10 Reds |
|
|
Turnstyles Football U10 Green |
Played |
Hadley Wood & Wingate U10 Eagles |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Borehamwood Youth U10 Lancers |
Played |
London Colney Colts U10 White |
|
|
Omonia Youth U10 Gold |
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
|
St Albans Rangers U10 Eagles |
Played |
Brady Maccabi U10 White |
|
|
St Albans Rangers U10 Hawks |
Played |
Bushey Rangers U10 |
|
|
Woodys Wanderers U10 Mercurials |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Lions |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
West Herts Youth U10 Stags |
Played |
Alexandra Park U10 North |
|
|
Woodys Wanderers U10 Magistas |
Played |
AC Finchley U10 West |
|
U08 Billy Bear |
|
Alexandra Park U8 North |
Played |
Cassiobury Rangers U8 Clarets |
|
|
Harvesters U8 Lions |
Played |
Borehamwood Youth U8 Crusaders |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Legends |
Played |
Maccabi London Lions U8 Blue* |
|
|
Maccabi London Lions U8 White* |
Played |
Colney Heath U8 Harriers |
|
U08 Captain Croc |
|
Croxley Green FC U8 Black |
Played |
Hadley Rangers U8 |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Jaguars |
Played |
West Herts Youth U8 Stags |
|
U08 Freddie Fox |
|
AEK FC U8 Eagles |
Played |
AC Finchley U8 South* |
|
|
London Colney Youth U8 Panthers |
Played |
Oakhill Tigers U8 Tornados |
|
U08 Rory Tiger |
|
Bushey Rangers U8 |
Played |
Turnstyles Football U8 Green |
|
|
Hadley Wood & Wingate U8 Herons |
Played |
Harvesters U8 Wildcats |
|
|
Harvesters U8 Cougars |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Stars |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
AC Finchley U8 North |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Panthers |
|
|
Enfield Rangers U8 Green |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Pumas |
|
|
London Colney Youth U8 Jaguars |
Played |
Maccabi London Lions U8 Yellow* |
|
|
London Colney Youth U8 Pumas |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes |
|
|
Maccabi London Lions U8 Green* |
Played |
Enfield Rangers U8 Black |
|
|
Maccabi London Lions U8 Purple* |
Played |
Borehamwood Youth U8 Knights |
|
|
Northwood U8 Red |
Played |
Omonia Youth U8 Green |
|
|
Oakhill Tigers U8 Sharks |
Played |
Woodys Wanderers U8 Evospeed |
|
|
Omonia Youth U8 Silver |
Played |
London Colney Colts U8 Blue |
|
|
Omonia Youth U8 White |
Played |
Harvesters U8 Jaguars |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
AC Finchley U7 North |
Played |
Woodys Wanderers U7 Hypervenoms |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
AC Finchley U7 South |
Played |
Enfield Rangers U7 Black |
|
|
Enfield Rangers U7 Green |
Played |
Harvesters U7 Pumas |
|
|
Whetstone Wdrs U7 Ravens |
Played |
Northwood U7 White |
|
U07 Larry Lamb |
|
AC Finchley U7 West |
Played |
London Colney Youth U7 |
|
|
Hadley Wood & Wingate U7 Herons |
Played |
Colney Heath U7 Magpies |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Harvesters U7 Cheetahs |
Played |
St Albans Rangers U7 Foxes |
|
|
Maccabi London Lions U7 Leopards |
Played |
Harvesters U7 Tigers |
|
|
Oakhill Tigers U7 Panthers |
Played |
West Herts Youth U7 Stags |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
Hadley Wood & Wingate U7 Foxes |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U7 |
|
|
Harvesters U7 Leopards |
Played |
Croxley Green FC U7 Black |
|
|
London Colney Colts U7 Red |
Played |
Borehamwood Youth U7 Crusaders |
|
|
Northwood U7 Red |
Played |
Whetstone Wdrs U7 Eagles |
|