|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - League Cup |
Semi Final |
Alexandra Park U18 Youth |
6
|
0
|
Whetstone Wdrs U18 Panthers |
|
C.Ariwa(2)
T.Beggerow
B.Case(2)
F.Steel
|
|
|
|
Semi Final |
Whetstone Wdrs U18 Jaguars |
0
|
5
|
Alexandra Park U18 North |
|
|
|
|
R.Beckford(3)
G.Pugh(2)
|
U18 - Red Division |
|
Panathinaikos U18 |
10
|
2
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
|
L.Casey
K.Constantinou
A.Ctori
F.Duncan(3)
E.Ntumba(2)
N.Nyumah(2)
|
|
|
C.Bennett
L.Brockwell
|
U18 - Blue Division |
|
Brady Maccabi U18 Blue |
10
|
1
|
East Barnet Youth U18 Eagles |
|
D.Brown(2)
A.Gale(4)
J.Kay
E.Mooney
J.Racke(2)
|
|
|
T.Clark
|
U18 - Green Division |
|
Alexandra Park U18 South |
8
|
4
|
Borehamwood 2000 U18 |
|
M.Arnold-Forster
T.Dixon
W.Fairhurst(2)
H.Lea-Bramble
K.Miley
F.Rushton(2)
|
|
|
A.Fordham(3)
L.Urwin
|
U18 - Spring Cup Group A |
|
Edgware Town U18 Red |
0
|
1
|
St Albans City U18 West |
|
|
|
|
G.Kennedy
|
|
St Gregorys United U18 Jaguars |
1
|
3
|
Belstone FC U18 |
|
D.O'Dea
|
|
|
B.Austen
C.Grimes
P.Kehoe
|
U18 - Spring Cup Group B |
|
Chorleywood Common U18 Lions |
-
|
A
|
Harvesters U18 South |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Enfield Rangers U18 |
5
|
2
|
AEK FC U18 |
|
S.Foster
W.Kangi
C.Layton
H.Masini(2)
|
|
|
F.Stead(2)
|
U18 - Spring Shield Group A |
|
Aldenham Excel U18 Harriers |
2
|
4
|
St Albans City U18 East |
|
J.Bluston
C.Ruff
|
|
|
E.Brand(2)
L.Gibbons
J.Vance
|
U18 - Spring Shield Group B |
|
Hadley Wood & Wingate U18 Foxes |
1
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
|
O.Browning
|
|
|
B.Cowen
|
U18 - Spring Shield Group C |
|
Hinton & Finchley Revolution U18 |
1
|
1
|
Alexandra Park U18 East |
|
G.Burgess
|
|
|
G.Monaighan
|
U18 - Spring Shield Group D |
|
Chorleywood Common U18 Reds |
3
|
4
|
Enfield Town FC Youth U18 |
|
J.Mullin(2)
S.Plunkett
|
|
|
A.Hussain
A.Kamiel-Skeete
I.Lule
W.McArdle
|
|
Northwood U18 |
2
|
0
|
Chorleywood Common U18 Panthers |
|
T.Odanye
A.Sharkey
|
|
|
|
U16 - Challenge Cup |
Semi Final |
Chorleywood Common U16 Gunners |
3
|
0
|
AEK FC U16 Black |
|
J.Greengrow
Z.Woodcock
O.Wotner
|
|
|
|
U16 - Red Division |
|
Harvesters U16 East |
1
|
5
|
Northwood U16 Red |
|
B.Robinson
|
|
|
J.Glover
L.Iacub
C.Maher
C.Pavitt(2)
|
|
Harvesters U16 South |
2
|
2
|
Maccabi London Lions U16 White |
|
C.Deradour
R.Edmunds
|
|
|
D.Jackson
F.Nash
|
U16 - Blue Division |
|
Alexandra Park U16 North |
0
|
3
|
Belstone FC U16 |
|
|
|
|
T.Akinbulumo
S.Babalola
L.Grace
|
U16 - Spring Cup Group A |
|
Abbots Youth U16 Red |
3
|
2
|
Omonia Youth U16 White |
|
J.Beare
P.Heritage
S.Hutchings
|
|
|
C.Aliac
J.Cannon
|
U16 - Spring Cup Group B |
|
AC Finchley U16 South |
2
|
5
|
St Albans City U16 South |
|
L.Flaherty
E.Mor
|
|
|
H.Arnold
F.King(2)
R.Weaver(2)
|
|
Comets U16 |
2
|
0
|
Hadley Wood & Wingate U16 Foxes |
|
J.Chott
C.Moriarty
|
|
|
|
U16 - Spring Shield Group A |
|
Omonia Youth U16 Green |
2
|
4
|
Northwood U16 White |
|
C.Medina
H.Salim
|
|
|
Z.Ahmed
H.Al-Murtada(2)
M.Harp
|
U16 - Spring Shield Group B |
|
AEK FC U16 Eagles Gold |
1
|
5
|
Alexandra Park U16 South |
|
M.Nicola
|
|
|
G.Blake
B.Waine(3)
O.Wellington
|
|
Whetstone Wdrs U16 Panthers |
2
|
3
|
Berkhamsted Raiders U16 Red |
|
J.Smith
J.Songo
|
|
|
O.Burchnall
J.Drury
L.Durrant
|
U16 - Spring Shield Group C |
|
West Herts Youth U16 Stags |
3
|
4
|
Edmonton Rangers U16 Bears |
|
R.Haydon
C.Osei
A.Raja
|
|
|
K.Da-Costa
S.Jaidee(3)
|
U16 - Spring Plate Group |
|
Aldenham Excel U16 Panthers |
0
|
2
|
Hadley Rangers U16 |
|
|
|
|
J.Grandis
J.Haynes
|
|
Brady Maccabi U16 Red |
3
|
0
|
Olympiacos Youth U16 |
|
B.Moss
D.Paling
A.Rockberger
|
|
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U16 |
7
|
0
|
Aldenham Excel U16 Tigers |
|
R.Andresier(2)
C.Ariwa
R.Lang
J.Perrett
A.Sellens
G.Stevens
|
|
|
|
|
Oakhill Tigers U16 Knights |
1
|
6
|
Hendon United U16 |
|
L.Pang
|
|
|
Z.Cohen
A.Dein
J.Onona
J.Reznik
I.Smouha
J.Weiniger
|
U15 - Red Division |
|
AC Finchley U15 North |
1
|
3
|
St Albans City U15 North |
|
C.Conway-Shaw
|
|
|
B.Owen(3)
|
|
Bushey Rangers U15 Pumas |
2
|
4
|
Whetstone Wdrs U15 Pumas |
|
F.St-John
T.Twardochleb
|
|
|
R.Bhundia(2)
M.Tissot(2)
|
|
Croxley Green FC U15 Black |
1
|
6
|
Kings Langley U15 |
|
W.Bishop
|
|
|
L.Arthur(2)
J.Harvey
J.Kraftchenko
J.Mantle
B.Wootton
|
|
Maccabi London Lions U15 White |
1
|
1
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
|
E.Millan
|
|
|
M.Dones
|
U15 - White Division |
|
Harpenden Colts U15 Blacks |
1
|
3
|
Belstone FC U15 |
|
M.Irani
|
|
|
L.Sherry(2)
|
|
Harvesters U15 South |
0
|
0
|
Alexandra Park U15 East |
|
|
|
|
|
|
Whetstone Wdrs U15 Lions |
1
|
3
|
Omonia Youth U15 Green |
|
J.Brown
|
|
|
S.Souris(2)
|
U15 Spring Plate Group A |
|
Alyth Belsize U15 |
2
|
3
|
AC Finchley U15 South |
|
J.Freedman
J.McWatters
|
|
|
P.Kwietniowski
S.McGee
C.Quinlivan
|
|
Bushey Rangers U15 Eagles |
2
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U15 Raiders |
|
A.Embleton(2)
|
|
|
D.Hoff
|
|
Hendon United U15 |
7
|
1
|
Aldenham Excel U15 Wolves |
|
S.Goldberg(3)
A.Samet(2)
D.Silver(2)
|
|
|
D.Zarach
|
|
Omonia Youth U15 White |
1
|
2
|
Alexandra Park U15 North |
|
G.Kyriacou
|
|
|
O.Brown(2)
|
U15 Spring Plate Group B |
|
Borehamwood Youth U15 Knights |
H
|
-
|
St Gregorys United U15 Pumas |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Harvesters U15 East |
3
|
3
|
Colney Wolves FC U15 |
|
T.Barton
R.Russo(2)
|
|
|
A.Lines(3)
|
|
Maccabi London Lions U15 Blue |
4
|
2
|
Brady Maccabi U15 Black |
|
J.Field(3)
J.Lewis
|
|
|
L.De Leeuw
S.Taylor
|
|
St Albans Rangers U15 Reds |
3
|
2
|
Olympiacos Youth U15 |
|
J.Cross(3)
|
|
|
G.Abrady(2)
|
U15 Spring Plate Group C |
|
Alexandra Park U15 West |
2
|
3
|
Northwood U15 White |
|
E.Escott
A.Newcombe
|
|
|
R.Dunia
W.Griffin(2)
|
|
Highgate & Muswell Hill U15 United |
1
|
4
|
Alexandra Park U15 South |
|
J.Blakeney
|
|
|
T.Roberts
J.Thornton(3)
|
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes |
-
|
A
|
Hadley Rangers U15 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
North West London Jets U15 |
0
|
9
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends |
|
|
|
|
A.Anoroutsos(4)
M.Cushing(2)
A.Lucas
M.McCarthy
H.Osei-Owusu
|
U14 - Red Division |
|
Harvesters U14 South |
0
|
1
|
St Albans City U14 South |
|
|
|
|
W.Brown
|
|
Maccabi London Lions U14 White |
2
|
1
|
AC Finchley U14 North |
|
F.Land
G.Saunders
|
|
|
K.Walsh
|
|
Whetstone Wdrs U14 Jaguars |
2
|
1
|
Alexandra Park U14 North |
|
J.Hassan
B.Oliveira
|
|
|
W.Cassells
|
U14 - White Division |
|
Edmonton Rangers U14 Cobras |
3
|
2
|
Alexandra Park U14 East |
|
L.Ainsworth
C.Apostoli(2)
|
|
|
E.Stevens
N.Walsh
|
|
Hampstead FC U14 Stags |
5
|
1
|
AEK FC U14 Black |
|
C.Alexander(2)
D.Sfarca
J.Taylor(2)
|
|
|
K.Asumadu
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 South |
4
|
2
|
Olympiacos Youth U14 |
|
A.De Simone
L.Hayward
C.Young(2)
|
|
|
J.Church
B.Trankarov
|
|
AC Finchley U14 West |
5
|
0
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
|
G.Katz-Kaye(3)
T.Wynne(2)
|
|
|
|
|
Aldenham Excel U14 Arrows |
1
|
1
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
|
S.Levy
|
|
|
N.Page
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
4
|
1
|
Aldenham Excel U14 Arrows |
|
L.Gordon
A.Hayeem(3)
|
|
|
S.Levy
|
U14 - Green Division |
|
100% Soccer School U14 |
3
|
1
|
Hampstead FC U14 Tigers |
|
A.Donkor
E.Hope
C.Vaugan
|
|
|
A.Sinclair
|
|
Hampstead FC U14 Tigers |
1
|
6
|
100% Soccer School U14 |
|
A.Sinclair
|
|
|
J.Docherty
A.Donkor(3)
F.Masterson(2)
|
U14 Spring Cup Group A |
|
Croxley Green FC U14 Black |
2
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U14 Foxes |
|
E.Fatimehim
W.Redman
|
|
|
|
|
Harvesters U14 East |
0
|
5
|
Hendon Youth U14 |
|
|
|
|
L.Arnaldi
B.Bailey(2)
M.Dowlatzai
E.Kizrak
|
U14 Spring Cup Group B |
|
Edmonton Rangers U14 Lions |
1
|
2
|
Maccabi London Lions U14 Blue |
|
R.Dju
|
|
|
B.Fox
J.Yawitch
|
|
Omonia Youth U14 White |
0
|
2
|
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes |
|
|
|
|
S.Kebede
A.Vasiliou
|
U14 Spring Shield Group A |
|
Hendon United U14 |
0
|
4
|
Belstone FC U14 |
|
|
|
|
A.Animashaun
E.Bentley
D.Mincer
OG
|
|
Northwood U14 |
0
|
4
|
Whetstone Wdrs U14 Lions |
|
|
|
|
N.Agiyi
J.Geeves
B.Nesbitt
Z.Pascall
|
U14 Spring Shield Group B |
|
Colney Heath U14 Magpies |
2
|
1
|
Harvesters U14 West |
|
J.Danquah
H.McNamara
|
|
|
N.Powell
|
|
Whetstone Wdrs U14 Leopards |
3
|
0
|
Alexandra Park U14 West |
|
O.Aimufua
D.Lovell(2)
|
|
|
|
U14 Spring Shield Group C |
|
Alexandra Park U14 South |
2
|
6
|
Brady Maccabi U14 Red |
|
C.Culshaw
T.Marshall-Morgan
|
|
|
L.Block
J.Colpitts
J.Greenfield(3)
B.Morrison
|
U14 Spring Shield Group D |
|
St Albans Rangers U14 Zelos |
3
|
3
|
Hadley Rangers U14 |
|
S.Bourne-Williams
M.Moussaid
I.Noel-Williams
|
|
|
B.Hallam(2)
OG
|
U13 - Red Division |
|
AC Finchley U13 North |
3
|
0
|
Edmonton Rangers U13 Owls |
|
S.Alidor-Hamilton
C.Egan
A.Michael
|
|
|
|
|
Belmont United U13 Spartans |
1
|
2
|
Potters Bar United U13 Whites |
|
L.Farruch
|
|
|
A.Berchiche
H.Kpakra-Seibure
|
|
Edmonton Eagles U13 Barsulola |
1
|
1
|
Whetstone Wdrs U13 Panthers |
|
R.Doherty
|
|
|
D.Watt
|
|
Hinton & Finchley Revolution U13 |
2
|
4
|
Harvesters U13 North |
|
L.Franchi
H.Thornton
|
|
|
S.Meakes(3)
J.O'Hare
|
|
Omonia Youth U13 Gold |
2
|
1
|
Maccabi London Lions U13 White |
|
Y.Habibi(2)
|
|
|
B.Barnett
|
U13 - White Division |
|
Harvesters U13 South |
2
|
1
|
Bushey Rangers U13 |
|
W.Robinson
M.Tym
|
|
|
H.Green
|
|
Hendon United U13 Netanya |
1
|
2
|
Borehamwood 2000 U13 Red |
|
J.Cooper
|
|
|
S.Hague
B.Tillcock
|
U13 - Blue Division |
|
Whetstone Wdrs U13 Jaguars |
2
|
2
|
St Albans Rangers U13 Blue |
|
D.Odeniran(2)
|
|
|
B.Day
A.Li
|
U13 - Green Division |
|
Brady Maccabi U13 White |
2
|
2
|
Omonia Youth U13 Green |
|
S.Davis
J.Grossman
|
|
|
L.O'Sullivan
N.Shiamijhis
|
|
Highgate & Muswell Hill U13 Galaxy |
12
|
0
|
Harvesters U13 East |
|
O.Barak
M.Berman(2)
P.Buechanan(2)
T.Keays(3)
J.Vandermolen(3)
|
|
|
|
|
Norsemen FC U13 |
1
|
0
|
Enfield Rangers U13 |
|
A.Erozkal
|
|
|
|
U13 - Yellow Division |
|
Berkhamsted Raiders U13 White |
2
|
5
|
Highgate & Muswell Hill U13 Fire |
|
B.England
T.Tyszkiewicz
|
|
|
S.Lask
S.Norton(2)
J.Shindler(2)
|
|
Whetstone Wdrs U13 Leopards |
H
|
-
|
Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U13 Spring Cup |
Round 1 - Replay |
Alexandra Park U13 North |
0
|
7
|
St Albans City U13 North |
|
|
|
|
D.Curran
J.Godfrey
M.Radelat
L.Sampson(4)
|
U13 Spring Cup Group B |
|
AC Finchley U13 West |
-
|
A
|
Maccabi London Lions U13 Blue |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U13 Spring Plate Group B |
|
St Albans Rangers U13 White |
4
|
0
|
Oakhill Tigers U13 Cobras |
|
T.Francis
J.Gillespie
J.Musarara(2)
|
|
|
|
U13 Spring Trophy |
Quarter Final |
Alexandra Park U13 West |
1
|
2
|
West Herts Youth U13 Stags |
|
J.Holland
|
|
|
S.Foster
G.Oppong
|
Quarter Final |
Hadley Rangers U13 Extensions |
2
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
|
D.Possanai
J.Sidwell
|
|
|
O.Greenwood
|
Quarter Final |
Northwood U13 Red |
2
|
5
|
Croxley Green FC U13 Black |
|
S.Harp
L.Reid
|
|
|
J.Crowley
S.Darr
B.Edwards
J.Kissane(2)
|
U12 - League Cup |
Semi Final |
Maccabi London Lions U12 White |
2
|
1
|
St Albans City U12 North |
|
E.Aaron
Z.Appleton-Fiddler
|
|
|
B.Freestone
|
Semi Final |
Whetstone Wdrs U12 Pumas |
3
|
1
|
Maccabi London Lions U12 Green |
|
L.Brandon(2)
C.Fusco
|
|
|
H.Leek
|
U12 - Red Division |
|
Colney Heath U12 Harriers |
3
|
2
|
Arsenal Ladies U12 |
|
K.Beeson
A.James
E.Umeugoji
|
|
|
M.Agyemang
A.Dennis
|
|
London Colney Colts U12 Blue |
2
|
2
|
Edgware Town U12 |
|
O.Benjamin
S.Gava
|
|
|
E.Scott
J.Skinner
|
|
London Colney Colts U12 Red |
2
|
1
|
Harvesters U12 North |
|
N.Browne
S.Ferdinand
|
|
|
K.Ibeh
|
U12 - White Division |
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
2
|
0
|
Borehamwood Youth U12 Knights |
|
D.Brockwell
Z.Hayley
|
|
|
|
|
Northwood U12 Red |
3
|
2
|
AC Finchley U12 North |
|
A.Sangha(2)
D.Woodward
|
|
|
J.Robson(2)
|
|
Omonia Youth U12 Green |
3
|
2
|
AFC Oaklands U12 |
|
G.Androutsos(2)
G.Christoforov
|
|
|
O.Harvey
J.Pinnington
|
|
Whetstone Wdrs U12 Tigers |
4
|
5
|
Belstone FC U12 |
|
S.Jones
E.Nkudi(3)
|
|
|
C.Agu
T.Dunning(3)
H.Jameson
|
U12 - Blue Division |
|
Colney Heath U12 Magpies |
4
|
0
|
Colney Heath U12 Martins |
|
C.Donovan(2)
R.Monaghan
F.Stanley
|
|
|
|
|
Hadley Rangers U12 North |
3
|
1
|
Alexandra Park U12 North |
|
L.Panayiotou(2)
T.Thornton
|
|
|
M.Perol
|
|
St Albans City U12 East |
1
|
0
|
Hadley Wood & Wingate U12 Herons |
|
J.Nash
|
|
|
|
U12 - Yellow Division |
|
Colney Heath U12 Jackdaws |
2
|
2
|
Turnstyles Football U12 |
|
R.Anyszek
J.Horton
|
|
|
|
|
Hadley Rangers U12 West |
1
|
6
|
Omonia Youth U12 White |
|
F.Gomes
|
|
|
O.Bluffield
P.Chambi
V.Frederick
S.Hristov(2)
A.Rosselli
|
|
Hendon United U12 Red |
-
|
A
|
Brady Maccabi U12 Reds |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U12 Spring Cup Group B |
|
Edmonton Rangers U12 Sharks |
2
|
1
|
Maccabi London Lions U12 Blue |
|
M.Bongay
J.Marshall
|
|
|
J.Nathap
|
U12 Spring Cup Group C |
|
Brady Maccabi U12 Blue |
3
|
0
|
Hinton & Finchley Revolution U12 |
|
S.Lewis
J.Woolf(2)
|
|
|
|
U12 Spring Cup Group D |
|
Whetstone Wdrs U12 Lions |
2
|
6
|
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes |
|
T.Jeffery
R.Simao
|
|
|
C.Brady
K.Corriette(2)
W.Gould
Y.Oike
J.Warren
|
U12 Spring Trophy Group A |
|
Harvesters U12 South |
3
|
2
|
Hadley Wood & Wingate U12 Falcons |
|
J.Cox
C.Tym
M.Withers
|
|
|
J.Alden
M.Herdic
|
U12 Spring Trophy Group C |
|
AC Finchley U12 South |
2
|
5
|
London Colney Youth U12 |
|
S.Ford
T.Sakkas-Ward
|
|
|
A.Canning-Elms
C.Fanning
S.Kibby
J.Power(2)
|
|
Brady Maccabi U12 White |
2
|
4
|
Highgate & Muswell Hill U12 Galaxy |
|
L.Cooper
D.Lyons
|
|
|
K.Amitai(2)
S.Elbaz(2)
|
U12 Spring Plate Group A |
|
Alexandra Park U12 West |
3
|
6
|
Harvesters U12 East |
|
L.Dye
E.Gathercole
D.Seminara
|
|
|
Z.Bulling(3)
M.Hills
S.Mahenge
L.Paul
|
|
North West London Jets U12 |
5
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles |
|
D.Attar(2)
R.Cohen(2)
Y.Marcus
|
|
|
L.Ashwell
|
U12 Spring Plate Group B |
|
Highgate & Muswell Hill U12 Bears |
1
|
2
|
Omonia Youth U12 Silver |
|
J.Mashensky
|
|
|
B.Pool
N.Theodorou
|
|
St Albans Rangers U12 |
1
|
5
|
Whetstone Wdrs U12 Jaguars |
|
J.Pedder
|
|
|
J.Allman
Z.Belonwu
R.Harrington(2)
R.Shah
|
U11 - Red Division |
|
Edgware Town U11 Red |
Played |
Harvesters U11 Wildcats |
|
|
Enfield Rangers U11 Green |
Played |
Edgware Town U11 Blue |
|
|
London Colney Colts U11 Blue |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Lions |
|
|
West Herts Youth U11 Stags |
Played |
Maccabi London Lions U11 White |
|
U11 - White Division |
|
AC Finchley U11 South |
Played |
Omonia Youth U11 Green |
|
|
Bushey & Oxhey FC U11 Sharks |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 |
|
|
Croxley Green FC U11 Black |
Played |
Hadley Rangers U11 |
|
|
Harvesters U11 Lions |
Played |
Maccabi London Lions U11 Blue |
|
|
Maccabi London Lions U11 Green |
Played |
Alexandra Park U11 North |
|
|
Northwood U11 Red |
Played |
AC Finchley U11 North |
|
U11 - Blue Division |
|
Belstone FC U11 |
Played |
Potters Bar United U11 Blacks |
|
|
Oakhill Tigers U11 Falcons |
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Wanderers |
|
|
Omonia Youth U11 Gold |
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
|
|
St Albans Rangers U11 |
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
|
U11 - Green Division |
|
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
|
Harvesters U11 Jaguars |
Played |
Omonia Youth U11 Silver |
|
|
Omonia Youth U11 White |
Played |
Hampstead FC U11 |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Jaguars |
Played |
Turnstyles Football U11 |
|
U11 - Yellow Division |
|
Alyth Belsize U11 Black |
Played |
Northwood U11 White |
|
|
Brady Maccabi U11 White |
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo |
|
|
Bushey Rangers U11 |
Played |
Mill Hill Village Youth U11 |
|
|
Colney Heath U11 Magpies |
Played |
Hendon United U11 Red |
|
U11 - Purple Division |
|
Alexandra Park U11 South |
Played |
West Herts Youth U11 Bucks |
|
|
Borehamwood 2000 U11 |
Played |
Cuffley Youth U11 Phoenix |
|
|
Hendon United U11 Blue |
Played |
Brady Maccabi U11 Blue |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Leopards |
Played |
Maccabi London Lions U11 Yellow |
|
U10 Bobby Moore |
|
AFC Oaklands U10 |
Played |
Borehamwood Youth U10 Templars |
|
|
Alexandra Park U10 North |
Played |
Edgware Town U10 |
|
|
Arsenal Ladies U10 |
Played |
AC Finchley U10 North |
|
|
Hampstead FC U10 Youth |
Played |
Woodys Wanderers U10 Vapors |
|
|
Harvesters U10 Leopards |
Played |
Maccabi London Lions U10 White |
|
|
London Colney Colts U10 Red |
Played |
Maccabi London Lions U10 Blue |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Panthers |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Tigers |
|
U10 Bobby Charlton |
|
AC Finchley U10 South |
Played |
Highgate & Muswell Hill U10 Real |
|
|
Alexandra Park U10 South |
Played |
Colney Heath U10 Magpies |
|
|
Enfield Rangers U10 Black |
Played |
Edmonton Rangers U10 Dragons |
|
|
Hendon United U10 |
Played |
Harvesters U10 Pumas |
|
|
Maccabi London Lions U10 Green |
Played |
Omonia Youth U10 White |
|
|
Omonia Youth U10 Green |
Played |
West Herts Youth U10 Stags |
|
U10 Gordon Banks |
|
Go Stars U10 |
Played |
Hadley Wood & Wingate U10 Eagles |
|
|
Hadley Rangers U10 |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes |
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Blues |
|
|
Harvesters U10 Tigers |
Played |
Maccabi London Lions U10 Yellow |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars |
Played |
Brady Maccabi U10 Reds |
|
|
Northwood U10 White |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Cougars |
|
|
Turnstyles Football U10 Green |
Played |
AC Finchley U10 West |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Brady Maccabi U10 White |
Played |
Woodys Wanderers U10 Magistas |
|
|
Bushey Rangers U10 |
Played |
Hampstead FC U10 Sharks |
|
|
London Colney Colts U10 White |
Played |
Woodys Wanderers U10 Mercurials |
|
|
Maccabi London Lions U10 Purple |
Played |
East Barnet Youth U10 Eagles |
|
|
Omonia Youth U10 Gold |
Played |
Borehamwood Youth U10 Lancers |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Lions |
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
Played |
Belstone FC U10 |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U9 West |
Played |
London Colney Colts U9 Red |
|
|
Edgware Town U9 |
Played |
Northwood U9 Red |
|
|
Harvesters U9 Huskies |
Played |
Enfield Rangers U9 Green |
|
|
Maccabi London Lions U9 White |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Pumas |
|
|
TFA Cheshunt U9 |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Panthers |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Lions |
Played |
Borehamwood Youth U9 Knights |
|
U09 Captain Hook |
|
Alexandra Park U9 North |
Played |
Colney Heath U9 Magpies |
|
|
Borehamwood Youth U9 Crusaders |
Played |
Edmonton Rangers U9 Tigers |
|
|
Enfield Rangers U9 Black |
Played |
Alexandra Park U9 South |
|
|
Harvesters U9 Coyotes |
Played |
West Herts Youth U9 Stags |
|
|
Northwood U9 White |
Played |
Oakhill Tigers U9 Raiders |
|
U09 Harry Potter |
|
Colney Heath U9 Jackdaws |
Played |
West Herts Youth U9 Bucks |
|
|
Croxley Green FC U9 Black |
Played |
Turnstyles Football U9 Green |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Legends |
Played |
Comets U9 |
|
|
London Colney Colts U9 White |
Played |
Maccabi London Lions U9 Green |
|
|
Northwood U9 Blue |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Tigers |
|
|
Oakhill Tigers U9 Warriors |
Played |
Hadley Rangers U9 |
|
U09 Robin Hood |
|
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
Played |
Hadley Wood & Wingate U9 Foxes |
|
|
Harvesters U9 Panthers |
Played |
Omonia Youth U9 White |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes |
Played |
FC Bastien U9 |
|
|
Maccabi London Lions U9 Yellow |
Played |
Omonia Youth U9 Green |
|
|
Potters Bar Crusaders U9 |
Played |
St Albans Rangers U9 Tigers |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Leopards |
Played |
Go Stars U9 |
|
U09 Friendlies |
|
Maccabi London Lions U9 Blue |
Played |
AC Finchley U9 North |
|
|
Omonia Youth U9 Gold |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U9 Stars |
|
U08 Billy Bear |
|
AC Finchley U8 North |
Played |
Cassiobury Rangers U8 Clarets |
|
|
Alexandra Park U8 North |
Played |
Maccabi London Lions U8 White* |
|
|
Borehamwood Youth U8 Crusaders |
Played |
Colney Heath U8 Harriers |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Legends |
Played |
Harvesters U8 Lions |
|
|
Maccabi London Lions U8 Blue* |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Pumas |
|
U08 Captain Croc |
|
Maccabi London Lions U8 Green* |
Played |
Enfield Rangers U8 Green |
|
|
Northwood U8 Red |
Played |
West Herts Youth U8 Stags |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Jaguars |
Played |
Omonia Youth U8 Green |
|
|
Woodys Wanderers U8 Evopower |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Panthers |
|
U08 Freddie Fox |
|
AEK FC U8 Eagles |
Played |
Oakhill Tigers U8 Tornados |
|
|
Maccabi London Lions U8 Purple* |
Played |
London Colney Colts U8 Blue |
|
|
Northwood U8 White |
Played |
Alexandra Park U8 South |
|
|
Oakhill Tigers U8 Sharks |
Played |
Maccabi London Lions U8 Yellow* |
|
U08 Rory Tiger |
|
Bushey Rangers U8 |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes |
|
|
Harvesters U8 Cougars |
Played |
Turnstyles Football U8 Green |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Stars |
Played |
West Herts Youth U8 Bucks |
|
|
London Colney Youth U8 Jaguars |
Played |
Harvesters U8 Wildcats |
|
|
London Colney Youth U8 Pumas |
Played |
Omonia Youth U8 Silver |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
Harvesters U8 Jaguars |
Played |
Colney Heath U8 Magpies |
|
|
London Colney Youth U8 Panthers |
Played |
Borehamwood Youth U8 Knights |
|
|
Omonia Youth U8 White |
Played |
Enfield Rangers U8 Black |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Lions |
Played |
AC Finchley U8 South* |
|
|
Woodys Wanderers U8 Evospeed |
Played |
Hadley Wood & Wingate U8 Foxes |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
AC Finchley U7 North |
Played |
Maccabi London Lions U7 Pumas* |
|
|
Northwood U7 Red |
Played |
Borehamwood Youth U7 Crusaders |
|
|
Whetstone Wdrs U7 Eagles |
Played |
Harvesters U7 Leopards |
|
|
Woodys Wanderers U7 Hypervenoms |
Played |
London Colney Colts U7 Red |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
AC Finchley U7 South |
Played |
Maccabi London Lions U7 Tigers* |
|
|
Croxley Green FC U7 Black |
Played |
Harvesters U7 Pumas |
|
|
Enfield Rangers U7 Black |
Played |
Croxley Green FC U7 White |
|
|
Hadley Wood & Wingate U7 Foxes |
Played |
Whetstone Wdrs U7 Ravens |
|
U07 Larry Lamb |
|
AC Finchley U7 West |
Played |
Colney Heath U7 Magpies |
|
|
London Colney Youth U7 |
Played |
Hadley Wood & Wingate U7 Herons |
|
|
Woodys Wanderers U7 Tiempos |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U7 |
|
U07 Sidney Seagull |
|
FC Bastien U7 |
Played |
West Herts Youth U7 Stags |
|
|
Harvesters U7 Tigers |
Played |
Oakhill Tigers U7 Panthers |
|
|
Maccabi London Lions U7 Leopards |
Played |
Harvesters U7 Cheetahs |
|