|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Challenge Cup |
Quarter Final |
AC Finchley U18 North |
3
|
0
|
Belstone FC U18 |
|
I.Awogbemi
O.Branley
M.Robinson
|
|
|
|
Quarter Final |
St Gregorys United U18 Jaguars |
1
|
3
|
Alexandra Park U18 North |
|
J.Chapman
|
|
|
R.Beckford
G.Pugh(2)
|
Quarter Final |
Whetstone Wdrs U18 Jaguars |
4
|
6
|
Maccabi London Lions U18 White |
|
L.Sutherland
F.Thomas(2)
L.Wingad
|
|
|
J.Burns(11)
J.Cohen
C.Dryer(2)
J.Mattey(2)
|
Quarter Final |
Whetstone Wdrs U18 Panthers |
2
|
0
|
Panathinaikos U18 |
|
L.Constantinou
A.Prodromou
|
|
|
|
U18 - Red Division |
|
Alexandra Park U18 Youth |
2
|
3
|
Hadley Wood & Wingate U18 Eagles |
|
C.Ariwa
S.Burke
|
|
|
L.Christofi
D.Griffin
R.Mulkerrin
|
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
V |
Olympiacos Youth U18 |
[ Void ] |
|
|
|
|
U18 - White Division |
|
Enfield Rangers U18 |
7
|
5
|
Chorleywood Common U18 Lions |
|
D.Afework
S.Foster
H.Masini(3)
A.Shafkou
J.Skeggs
|
|
|
A.Martin(2)
G.Payne
L.Powell
L.Shayler
|
|
Harvesters U18 South |
4
|
1
|
Croxley Green FC U18 Black |
|
D.Baxter
T.Colbourne
K.Lee(2)
|
|
|
J.Soar
|
|
St Albans City U18 West |
6
|
2
|
AEK FC U18 |
|
J.Beels
R.Impleton
B.Lawrence(4)
|
|
|
H.Christodoulou
K.Dunn
|
U18 - Blue Division |
|
Chorleywood Common U18 Reds |
2
|
5
|
St Albans City U18 East |
|
J.Mullin
N.Pereira
|
|
|
L.Martindale(2)
J.Stockwell(2)
C.Tilbrook
|
|
East Barnet Youth U18 Eagles |
3
|
1
|
Brady Maccabi U18 Blue |
|
T.Clark(2)
D.Gonnermann
|
|
|
A.Gale
|
|
Hampstead FC U18 |
1
|
3
|
Enfield Town FC Youth U18 |
|
O.Ife
|
|
|
M.Kabala(2)
L.Steel
|
|
Pinner JFC U18 |
1
|
3
|
Northwood U18 |
|
R.Joshua
|
|
|
A.Maleney
L.Pisapia
A.Ramamurithy
|
U18 - Green Division |
|
Alexandra Park U18 East |
2
|
1
|
Aldenham Excel U18 Harriers |
|
J.McAuley(2)
|
|
|
C.Ruff
|
|
Chorleywood Common U18 Panthers |
5
|
3
|
Harvesters U18 East |
|
V.Bishir(2)
C.McCandless
D.McKane
|
|
|
T.Lewis(2)
B.Plunkett
|
|
Hadley Wood & Wingate U18 Foxes |
1
|
6
|
Hinton & Finchley Revolution U18 |
|
F.Scott
|
|
|
J.Brett
G.Burgess
C.Charalambous
L.Lang(3)
|
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
-
|
A
|
Borehamwood 2000 U18 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U16 - League Cup |
Quarter Final |
AEK FC U16 Black |
4
|
0
|
Belstone FC U16 |
|
G.Demosthenous(2)
K.Peters
M.Ttozis
|
|
|
|
Quarter Final |
Comets U16 |
0
|
5
|
Chorleywood Common U16 Gunners |
|
|
|
|
J.Greengrow(3)
M.McLeish
OG
|
U16 - Challenge Cup |
Round 3 |
Alexandra Park U16 South |
0
|
6
|
St Albans City U16 South |
|
|
|
|
F.King(2)
R.Weaver(4)
|
U16 - White Division |
|
AC Finchley U16 South |
0
|
7
|
Croxley Green FC U16 Black |
|
|
|
|
M.Baker
H.Latham
W.Malik
N.Sellathorair
J.Todd
S.Vigneswaran(2)
|
|
Omonia Youth U16 White |
4
|
1
|
Berkhamsted Raiders U16 Red |
|
J.Cannon
R.Filipo
J.Tutonda
A.Zimaras
|
|
|
O.Burchnall
|
U16 - Blue Division |
|
Aldenham Excel U16 Panthers |
0
|
7
|
Northwood U16 White |
|
|
|
|
H.Al-Murtada(2)
M.Carvalho(3)
A.Faria
C.Fernandes
|
|
Hadley Wood & Wingate U16 Herons |
2
|
5
|
AEK FC U16 Eagles Gold |
|
G.Cooke
O.Morris
|
|
|
R.Bajraktan(2)
G.Dos Santos
A.Laci
X.Safdar
|
|
West Herts Youth U16 Stags |
6
|
2
|
Edmonton Rangers U16 Jaguars |
|
D.Anwar
M.Anwar(4)
R.Haydon
|
|
|
Z.Addo
Q.Begu
|
|
Whetstone Wdrs U16 Panthers |
3
|
1
|
Alexandra Park U16 North |
|
N.Aitundal
K.Karamian
J.Smith
|
|
|
L.Godfrey
|
U16 - Green Division |
|
Hendon United U16 |
10
|
1
|
Aldenham Excel U16 Tigers |
|
Z.Cohen(2)
A.Dein(2)
M.Hodges(3)
M.Lauer
J.Weiniger(2)
|
|
|
E.Earle
|
|
Oakhill Tigers U16 Knights |
5
|
1
|
Olympiacos Youth U16 |
|
H.Agholor
H.Jackson
L.O'Brien
L.Seal
J.Wheeler
|
|
|
L.Beekmeyer
|
U16 - Spring Cup Group A |
|
Brady Maccabi U16 Blue |
1
|
5
|
Abbots Youth U16 Red |
|
E.Lisberg
|
|
|
J.Beare
L.Griffiths(2)
Y.Olofinjana-Rune(2)
|
U16 - Spring Plate Group |
|
Hinton & Finchley Revolution U16 |
3
|
2
|
Hadley Rangers U16 |
|
R.Andresier
J.Perrett
W.Tuninate
|
|
|
M.Castang
A.Cluff
|
U15 - League Cup |
Quarter Final |
AC Finchley U15 North |
5
|
1
|
Harvesters U15 South |
|
Y.Cole
A.Ghali(2)
T.Madekurozwa
C.Piccioni
|
|
|
H.Ruane
|
Quarter Final |
Borehamwood Youth U15 Knights |
2
|
13
|
Kings Langley U15 |
|
D.DeFriend
J.Makamian
|
|
|
L.Arthur
S.Cross
C.Goodliffe
J.Harvey
J.Mantle(2)
B.Wootton(7)
|
Quarter Final |
Omonia Youth U15 White |
0
|
7
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
|
|
|
|
Y.Amankwah
M.Dones
R.Huckle
T.Littleboy(3)
K.Nyarko
|
U15 Spring Cup Group A |
|
Belstone FC U15 |
1
|
0
|
West Herts Youth U15 Stags |
|
O.Chandler
|
|
|
|
|
St Albans City U15 North |
D
|
D
|
Croxley Green FC U15 Black |
[ Draw was awarded ] |
|
|
|
|
U15 Spring Cup Group B |
|
Brady Maccabi U15 Blue |
H
|
-
|
Whetstone Wdrs U15 Lions |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Harpenden Colts U15 Blacks |
6
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U15 Foxes |
|
J.Ball
E.Chisholm
L.Gupta
G.Hart
D.McCurley(2)
|
|
|
M.Roth
|
|
Maccabi London Lions U15 White |
D
|
D
|
Alexandra Park U15 East |
[ Draw was awarded ] |
|
|
|
|
U15 Spring Plate Group A |
|
Aldenham Excel U15 Wolves |
0
|
1
|
Bushey Rangers U15 Eagles |
|
|
|
|
B.Sullivan
|
|
Alexandra Park U15 North |
1
|
1
|
AC Finchley U15 South |
|
H.Milligam
|
|
|
F.Brown
|
|
Highgate & Muswell Hill U15 Raiders |
6
|
1
|
Alyth Belsize U15 |
|
D.Hoff(5)
G.Maurice
|
|
|
S.Glasner
|
U15 Spring Plate Group B |
|
Olympiacos Youth U15 |
9
|
2
|
Maccabi London Lions U15 Blue |
|
G.Abrady(2)
J.Hastings
G.Meta
L.Nicolaou
S.Nzamale(4)
|
|
|
J.Field
D.Mellor
|
|
St Albans Rangers U15 Reds |
8
|
1
|
Brady Maccabi U15 Black |
|
J.Cross(2)
S.Hardie
J.Kerr
S.Littlemore
G.Pires
L.Shaw(2)
|
|
|
L.De Leeuw
|
|
St Gregorys United U15 Pumas |
0
|
6
|
Harvesters U15 East |
|
|
|
|
T.Barton(2)
A.Hughes
R.Russo(3)
|
U15 Spring Plate Group C |
|
Alexandra Park U15 West |
4
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes |
|
E.Escott(3)
E.Walker
|
|
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends |
4
|
8
|
Alexandra Park U15 South |
|
A.Anoroutsos
J.Cole
M.Cushing(2)
|
|
|
L.Bowler(2)
S.Bwogi
C.Haynes
J.Thornton(3)
J.Wilkins
|
|
North West London Jets U15 |
1
|
16
|
Highgate & Muswell Hill U15 United |
|
S.Garnett
|
|
|
E.Benjamin
J.Blakeney(7)
J.Freedman(2)
S.Lobetta
N.Meszarich
A.Simons(3)
D.Stone
|
|
Northwood U15 White |
D
|
D
|
Hadley Rangers U15 |
[ Draw was awarded ] |
|
|
|
|
U14 - League Cup |
Round 3 |
Maccabi London Lions U14 Blue |
2
|
4
|
Maccabi London Lions U14 White |
|
O.Kent(2)
|
|
|
F.Land
G.Saunders(2)
L.Schreiber
|
U14 - Red Division |
|
AC Finchley U14 North |
0
|
1
|
Harvesters U14 South |
|
|
|
|
B.Young
|
|
St Albans City U14 South |
2
|
1
|
Alexandra Park U14 North |
|
L.Baker-Madel
D.Eaves
|
|
|
A.Harris
|
|
Whetstone Wdrs U14 Jaguars |
2
|
0
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
|
J.Gunter
B.Oliveira
|
|
|
|
U14 - White Division |
|
AEK FC U14 Black |
4
|
2
|
Harvesters U14 East |
|
E.Kadju
J.Lancaster(2)
M.Payne
|
|
|
J.Geldard
S.Yates
|
|
Edmonton Rangers U14 Lions |
2
|
3
|
Hampstead FC U14 Stags |
|
R.Dju
K.Newman
|
|
|
F.graham
D.Sfarca(2)
|
|
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes |
4
|
3
|
Edmonton Rangers U14 Cobras |
|
S.Branch(2)
W.Kruger(2)
|
|
|
M.Ali(3)
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 West |
1
|
6
|
AC Finchley U14 South |
|
B.Negash
|
|
|
L.Cannon
L.Hayward
T.Newell
D.Piccioni
C.Young(2)
|
|
Alexandra Park U14 West |
0
|
3
|
Whetstone Wdrs U14 Lions |
|
|
|
|
N.Agiyi(2)
J.Geeves
|
|
Colney Heath U14 Magpies |
1
|
5
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
|
J.Danquah
|
|
|
L.Gordon
J.Olorunfemi
N.Page(2)
J.Rigby
|
|
Hendon Youth U14 |
4
|
0
|
Omonia Youth U14 White |
|
B.Bailey(2)
L.Bajqinca(2)
|
|
|
|
|
Whetstone Wdrs U14 Leopards |
4
|
0
|
Olympiacos Youth U14 |
|
O.Aimufua(2)
C.Kiukoyi
D.Lovell
|
|
|
|
U14 - Green Division |
|
AEK FC U14 Gold |
1
|
5
|
100% Soccer School U14 |
|
A.Kyriacou
|
|
|
C.Butler
A.Donkor
E.Hope
M.Shinga(2)
|
|
Brady Maccabi U14 Red |
6
|
3
|
Alexandra Park U14 South |
|
H.Dryan
J.Greenfield(4)
B.Morrison
|
|
|
G.Mindham(3)
|
|
Hampstead FC U14 Tigers |
1
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U14 Panthers |
|
A.Sinclair
|
|
|
S.Abduli(2)
|
|
Hendon United U14 |
2
|
1
|
Hadley Rangers U14 |
|
A.Cerer
J.Herman
|
|
|
B.Hallam
|
|
Northwood U14 |
2
|
2
|
Harvesters U14 West |
|
R.Beristan
J.Fitzgerald
|
|
|
B.Quinn
G.Saunders
|
|
St Albans Rangers U14 Zelos |
3
|
0
|
Brady Maccabi U14 White |
|
S.Bourne-Williams(2)
J.Roome
|
|
|
|
U14 Spring Cup Group A |
|
Alexandra Park U14 East |
4
|
3
|
Croxley Green FC U14 Black |
|
E.Stevens(2)
T.Turemis(2)
|
|
|
G.Banes(2)
J.Hall
|
U14 Spring Shield Group A |
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
8
|
2
|
Belstone FC U14 |
|
A.Ates(4)
C.Gray(4)
|
|
|
A.Animashaun
M.Cohen
|
U13 - League Cup |
Quarter Final |
Brady Maccabi U13 Reds |
0
|
8
|
Omonia Youth U13 Gold |
|
|
|
|
J.Alan
G.Constanti
Y.Habibi(2)
E.Kadis
M.Papa-Michael(2)
F.Zxlyfi
|
Quarter Final |
Oakhill Tigers U13 Predators |
1
|
1
|
Edmonton Rangers U13 Owls |
[ Away Win on penalties ] |
A.Doorbeejah
|
|
|
J.Galya
|
U13 - Red Division |
|
Belmont United U13 Spartans |
3
|
3
|
Edmonton Eagles U13 Barsulola |
|
R.Nicholson
O.Rodrigues
J.Sharmarks
|
|
|
M.Campbell(2)
J.Penny
|
U13 - White Division |
|
AC Finchley U13 West |
7
|
2
|
Hendon United U13 Netanya |
|
O.Marks
M.Metcalfe
J.Obikwu(3)
L.Photi(2)
|
|
|
C.Calvert
N.Helfgott
|
|
Hadley Wood & Wingate U13 Foxes |
0
|
2
|
Harvesters U13 South |
|
|
|
|
F.Michie
OG
|
|
Maccabi London Lions U13 Blue |
2
|
0
|
Borehamwood 2000 U13 Red |
|
J.Bregman
O.Rokenson
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
|
Hadley Rangers U13 Extensions |
2
|
3
|
Hadley Rangers U13 West |
|
M.Dias
S.Hallett
|
|
|
A.Ashorobi(2)
L.Jones-Quartey
|
U13 - Green Division |
|
Harvesters U13 East |
4
|
2
|
Alexandra Park U13 North |
|
S.McKenna(2)
C.Wilson(2)
|
|
|
S.Harris
F.Simon
|
|
Highgate & Muswell Hill U13 Galaxy |
1
|
6
|
Norsemen FC U13 |
|
J.Vandermolen
|
|
|
T.Austin(2)
N.Devonish
L.Omondi
J.Waller(2)
|
U13 Spring Plate Group A |
|
Brady Maccabi U13 HGS |
0
|
2
|
Berkhamsted Raiders U13 White |
|
|
|
|
A.Burt
S.Varley
|
|
Whetstone Wdrs U13 Leopards |
4
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos |
|
E.Ntege
D.Osimen(2)
A.Roberts
|
|
|
|
U13 Spring Plate Group B |
|
Highgate & Muswell Hill U13 Fire |
3
|
3
|
Omonia Youth U13 White |
|
R.Gordon
S.Norton(2)
|
|
|
H.O'Sullivan
L.Petrou
D.Preece
|
|
Oakhill Tigers U13 Cobras |
1
|
5
|
St Albans Rangers U13 White |
|
A.Craig
|
|
|
J.Byrne
J.Carter
J.Gillespie
J.Musarara(2)
|
U13 Spring Trophy Group A |
|
Hinton & Finchley Revolution U13 |
-
|
A
|
West Herts Youth U13 Stags |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U13 Spring Trophy Group B |
|
St Albans City U13 East |
1
|
1
|
Bushey Rangers U13 |
|
D.Gant
|
|
|
B.Bevans
|
U13 Spring Trophy Group C |
|
Whetstone Wdrs U13 Jaguars |
1
|
2
|
Northwood U13 Red |
|
A.Butt
|
|
|
A.Musa
F.Oyuela
|
U13 Spring Trophy Group D |
|
Omonia Youth U13 Green |
2
|
5
|
St Albans City U13 North |
|
K.Dutton
E.Stylianou
|
|
|
T.Couling
J.Doyle
L.Sampson(3)
|
U13 Spring Trophy Group E |
|
Enfield Rangers U13 |
2
|
6
|
Croxley Green FC U13 Black |
|
A.Bass
J.Hoxha
|
|
|
J.Crowley
A.Gerrard(2)
J.Kissane(2)
H.Soames
|
U13 Spring Trophy Group G |
|
100% Soccer School U13 |
2
|
2
|
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
|
K.Agolini(2)
S.Djilli
|
|
|
W.Amadi(2)
|
U13 Spring Trophy Group H |
|
St Albans Rangers U13 Blue |
3
|
8
|
Alexandra Park U13 West |
|
J.Denton
J.Doyle
N.Oba-Okusanya
|
|
|
O.Aslanian(2)
L.Christodoulou
J.Holland
T.Lindsay
R.McGonagle(2)
OG
|
U12 - Challenge Cup |
Round 3 |
Colney Heath U12 Harriers |
2
|
5
|
London Colney Colts U12 Blue |
|
A.James(2)
|
|
|
J.Aker
O.Benjamin
J.Daniel
K.England
S.Gava
|
Round 3 |
Harvesters U12 North |
5
|
3
|
Edgware Town U12 |
|
C.Cooper-Patel
A.Garcia-Ghuran
K.Ibeh
S.Woodford
|
|
|
L.Perilly(2)
E.Scott
|
Round 3 |
Highgate & Muswell Hill U12 Juniors |
0
|
5
|
St Albans City U12 North |
|
|
|
|
R.Di Trozio
B.Freestone
C.McDonald
J.Simmons(2)
|
Round 3 |
Maccabi London Lions U12 Green |
2
|
3
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
M.Conway
O.Winters
|
|
|
T.Boyanov
D.Brockwell(2)
|
Round 3 |
Whetstone Wdrs U12 Tigers |
1
|
5
|
Maccabi London Lions U12 White |
|
E.Nkudi
|
|
|
Z.Appleton-Fiddler(3)
J.Nathan(2)
|
U12 - White Division |
|
AFC Oaklands U12 |
1
|
3
|
AC Finchley U12 North |
|
J.Pinnington
|
|
|
N.Morrison
E.Rrukiqi
D.Shah
|
|
Borehamwood Youth U12 Knights |
1
|
1
|
Belstone FC U12 |
|
A.Daranijo
|
|
|
A.Kinread
|
|
Maccabi London Lions U12 Blue |
1
|
2
|
Northwood U12 Red |
|
J.Nathap
|
|
|
D.Fonseca
D.Woodward
|
|
Omonia Youth U12 Gold |
3
|
1
|
Omonia Youth U12 Green |
|
C.Poyraz(2)
K.Virgo
|
|
|
L.Evgeniou
|
U12 - Blue Division |
|
Colney Heath U12 Magpies |
3
|
0
|
Hadley Wood & Wingate U12 Herons |
|
R.Monaghan
OG(2)
|
|
|
|
|
Colney Heath U12 Martins |
0
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U12 Dynamo |
|
|
|
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U12 |
3
|
5
|
Alexandra Park U12 North |
|
A.Nasimi
M.Robinson(2)
|
|
|
J.Carman(3)
M.Perol(2)
|
|
St Albans City U12 East |
0
|
3
|
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes |
|
|
|
|
K.Corriette
W.Gould
J.Warren
|
U12 - Green Division |
|
Alexandra Park U12 South |
5
|
1
|
London Colney Youth U12 |
|
O.Buck
W.Johnson
A.Thorne
F.Walshe(2)
|
|
|
B.Hirsclilfield
|
|
Brady Maccabi U12 Blue |
1
|
3
|
Whetstone Wdrs U12 Lions |
|
S.Morrison
|
|
|
H.Earle
M.Karabulut
V.Khatry
|
|
Hadley Wood & Wingate U12 Falcons |
4
|
4
|
AC Finchley U12 South |
|
M.Herdic
A.Malatto
Y.Poluektov
A.Vukicevic
|
|
|
S.Ford(4)
|
U12 - Yellow Division |
|
Hendon United U12 Red |
5
|
1
|
Hadley Rangers U12 West |
|
J.Abrahams(2)
J.Cowan
G.Greem(2)
|
|
|
P.Bairfelt
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Galaxy |
2
|
7
|
Colney Heath U12 Jackdaws |
|
A.Graham
E.Stock
|
|
|
R.Anyszek(3)
A.Chambers
L.Gardner
M.Parkins
E.Zivkovic
|
|
Omonia Youth U12 White |
6
|
0
|
Borehamwood Youth U12 Templars |
|
A.Fereos
V.Frederick
N.Lecointe-Akors
OG
A.Rosselli(2)
|
|
|
|
U12 - Purple Division |
|
Alexandra Park U12 West |
1
|
5
|
Harvesters U12 East |
|
M.Gibbons
|
|
|
O.Butcher
M.Hills
S.Mahenge
L.Paul(2)
|
|
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles |
1
|
2
|
Whetstone Wdrs U12 Jaguars |
|
|
|
|
Z.Belonwu
R.Harrington
|
|
Hendon United U12 White |
8
|
3
|
Omonia Youth U12 Silver |
|
R.Barnett(2)
A.Green
A.Harounoff(3)
A.Jacobs
N.Pfeffer
|
|
|
A.Antiniou
O.Hickley
C.Zacharias
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Bears |
H
|
-
|
Hadley Rangers U12 South |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
St Albans Rangers U12 |
1
|
8
|
North West London Jets U12 |
|
L.Reynolds
|
|
|
D.Attar(4)
R.Cohen
Z.Mendelson
OG
N.Schlgman
|
U12 Spring Cup Group A |
|
Hadley Rangers U12 North |
0
|
3
|
Arsenal Ladies U12 |
|
|
|
|
M.Agyemang
M.Morrison(2)
|
U11 - Red Division |
|
Edgware Town U11 Red |
Played |
Enfield Rangers U11 Green |
|
|
Harvesters U11 Wildcats |
Played |
London Colney Colts U11 Red |
|
|
London Colney Colts U11 Blue |
Played |
Edgware Town U11 Blue |
|
|
West Herts Youth U11 Stags |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Tigers |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Lions |
Played |
Maccabi London Lions U11 White |
|
U11 - White Division |
|
AC Finchley U11 South |
Played |
Bushey & Oxhey FC U11 Sharks |
|
|
Harvesters U11 Lions |
Played |
Omonia Youth U11 Green |
|
|
Maccabi London Lions U11 Blue |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 |
|
|
Maccabi London Lions U11 Green |
Played |
Alexandra Park U11 North |
|
|
Northwood U11 Red |
Played |
Hadley Rangers U11 |
|
U11 - Blue Division |
|
AC Finchley U11 West |
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
|
|
Belstone FC U11 |
Played |
Brady Maccabi U11 Red |
|
|
Oakhill Tigers U11 Falcons |
Played |
Potters Bar United U11 Blacks |
|
|
Omonia Youth U11 Gold |
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Wanderers |
|
|
St Albans Rangers U11 |
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
|
U11 - Green Division |
|
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
Played |
Hampstead FC U11 |
|
|
Enfield Rangers U11 Black |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Jaguars |
|
|
Omonia Youth U11 White |
Played |
Harvesters U11 Jaguars |
|
|
Turnstyles Football U11 |
Played |
Omonia Youth U11 Silver |
|
U11 - Yellow Division |
|
Brady Maccabi U11 White |
Played |
Alyth Belsize U11 Black |
|
|
Bushey Rangers U11 |
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo |
|
|
Colney Heath U11 Magpies |
Played |
Hendon United U11 Red |
|
|
Mill Hill Village Youth U11 |
Played |
Northwood U11 White |
|
U11 - Purple Division |
|
Alyth Belsize U11 Red |
Played |
Hendon United U11 Blue |
|
|
Brady Maccabi U11 Blue |
Played |
Colney Heath U11 Jackdaws |
|
|
Maccabi London Lions U11 Yellow |
Played |
Borehamwood 2000 U11 |
|
|
West Herts Youth U11 Bucks |
Played |
Cuffley Youth U11 Phoenix |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Leopards |
Played |
Alexandra Park U11 South |
|
U10 Bobby Moore |
|
AC Finchley U10 North |
Played |
Maccabi London Lions U10 White |
|
|
AFC Oaklands U10 |
Played |
Hampstead FC U10 Youth |
|
|
Harvesters U10 Leopards |
Played |
Edgware Town U10 |
|
|
London Colney Colts U10 Red |
Played |
Arsenal Ladies U10 |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Panthers |
Played |
Belstone FC U10 |
|
|
Woodys Wanderers U10 Vapors |
Played |
Maccabi London Lions U10 Blue |
|
U10 Bobby Charlton |
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
Played |
Alexandra Park U10 North |
|
|
Hendon United U10 |
Played |
AC Finchley U10 South |
|
|
Highgate & Muswell Hill U10 Real |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars |
|
|
Maccabi London Lions U10 Green |
Played |
Alexandra Park U10 South |
|
|
Omonia Youth U10 Green |
Played |
Harvesters U10 Pumas |
|
|
West Herts Youth U10 Stags |
Played |
Northwood U10 Red |
|
U10 Gordon Banks |
|
AC Finchley U10 West |
Played |
Maccabi London Lions U10 Yellow |
|
|
Brady Maccabi U10 Reds |
Played |
Hadley Rangers U10 |
|
|
Go Stars U10 |
Played |
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Eagles |
Played |
Northwood U10 White |
|
|
Harvesters U10 Tigers |
Played |
Omonia Youth U10 White |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends |
Played |
Turnstyles Football U10 Green |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Lions |
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Borehamwood Youth U10 Lancers |
Played |
Brady Maccabi U10 White |
|
|
Cassiobury Rangers U10 Blues |
Played |
Bushey Rangers U10 |
|
|
Hampstead FC U10 Sharks |
Played |
St Albans Rangers U10 Eagles |
|
|
Maccabi London Lions U10 Purple |
Played |
London Colney Colts U10 White |
|
|
Omonia Youth U10 Gold |
Played |
East Barnet Youth U10 Eagles |
|
|
St Albans Rangers U10 Hawks |
Played |
Woodys Wanderers U10 Magistas |
|
|
Woodys Wanderers U10 Mercurials |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U9 North |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Pumas |
|
|
Borehamwood Youth U9 Knights |
Played |
Northwood U9 Red |
|
|
Edgware Town U9 |
Played |
Harvesters U9 Huskies |
|
|
London Colney Colts U9 Red |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Panthers |
|
|
Maccabi London Lions U9 White |
Played |
AC Finchley U9 West |
|
|
TFA Cheshunt U9 |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Lions |
|
U09 Captain Hook |
|
Alexandra Park U9 South |
Played |
Brady Maccabi U9 Red |
|
|
Colney Heath U9 Magpies |
Played |
West Herts Youth U9 Stags |
|
|
Comets U9 |
Played |
Colney Heath U9 Jackdaws |
|
|
Edmonton Rangers U9 Tigers |
Played |
Oakhill Tigers U9 Raiders |
|
|
Maccabi London Lions U9 Blue |
Played |
Borehamwood Youth U9 Crusaders |
|
|
Northwood U9 White |
Played |
Alexandra Park U9 North |
|
U09 Harry Potter |
|
Croxley Green FC U9 Black |
Played |
London Colney Colts U9 White |
|
|
Harvesters U9 Coyotes |
Played |
Hadley Rangers U9 |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Stars |
Played |
Turnstyles Football U9 Green |
|
|
Oakhill Tigers U9 Warriors |
Played |
Edmonton Rangers U9 Foxes |
|
|
West Herts Youth U9 Bucks |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Tigers |
|
U09 Robin Hood |
|
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes |
|
|
Omonia Youth U9 Gold |
Played |
Harvesters U9 Panthers |
|
|
Omonia Youth U9 Green |
Played |
Hadley Wood & Wingate U9 Foxes |
|
|
Omonia Youth U9 White |
Played |
Go Stars U9 |
|
|
St Albans Rangers U9 Tigers |
Played |
Maccabi London Lions U9 Yellow |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Leopards |
Played |
Potters Bar Crusaders U9 |
|
U09 Friendlies |
|
Enfield Rangers U9 Green |
Played |
Enfield Rangers U9 Black |
|
U08 Billy Bear |
|
Borehamwood Youth U8 Crusaders |
Played |
Maccabi London Lions U8 White* |
|
|
Colney Heath U8 Magpies |
Played |
AC Finchley U8 North |
|
|
Enfield Rangers U8 Black |
Played |
Alexandra Park U8 North |
|
|
Harvesters U8 Jaguars |
Played |
Colney Heath U8 Harriers |
|
|
Woodys Wanderers U8 Evopower |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Pumas |
|
U08 Captain Croc |
|
Alexandra Park U8 South |
Played |
Hadley Rangers U8 |
|
|
Enfield Rangers U8 Green |
Played |
Maccabi London Lions U8 Green* |
|
|
Omonia Youth U8 White |
Played |
AC Finchley U8 South* |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Jaguars |
Played |
Northwood U8 Red |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Panthers |
Played |
Croxley Green FC U8 Black |
|
U08 Freddie Fox |
|
Hadley Wood & Wingate U8 Herons |
Played |
London Colney Youth U8 Panthers |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes |
Played |
AEK FC U8 Eagles |
|
|
London Colney Colts U8 Blue |
Played |
Northwood U8 White |
|
|
Maccabi London Lions U8 Purple* |
Played |
Oakhill Tigers U8 Tornados |
|
|
Oakhill Tigers U8 Sharks |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Lions |
|
|
West Herts Youth U8 Stags |
Played |
Maccabi London Lions U8 Yellow* |
|
U08 Rory Tiger |
|
Alexandra Park U8 West |
Played |
London Colney Youth U8 Pumas |
|
|
Bushey Rangers U8 |
Played |
Harvesters U8 Wildcats |
|
|
Harvesters U8 Cougars |
Played |
West Herts Youth U8 Bucks |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Stars |
Played |
Omonia Youth U8 Silver |
|
|
Turnstyles Football U8 Green |
Played |
Borehamwood Youth U8 Knights |
|
|
Woodys Wanderers U8 Evospeed |
Played |
London Colney Youth U8 Jaguars |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Legends |
Played |
Cassiobury Rangers U8 Clarets |
|
|
Maccabi London Lions U8 Blue* |
Played |
Harvesters U8 Lions |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
AC Finchley U7 South |
Played |
Borehamwood Youth U7 Crusaders |
|
|
Harvesters U7 Leopards |
Played |
AC Finchley U7 North |
|
|
London Colney Colts U7 Red |
Played |
Maccabi London Lions U7 Pumas* |
|
|
Northwood U7 Red |
Played |
Northwood U7 White |
|
|
Whetstone Wdrs U7 Eagles |
Played |
Woodys Wanderers U7 Hypervenoms |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Hinton & Finchley Revolution U7 |
Played |
Croxley Green FC U7 Black |
|
|
London Colney Youth U7 |
Played |
Enfield Rangers U7 Black |
|
|
Whetstone Wdrs U7 Ravens |
Played |
Enfield Rangers U7 Green |
|
U07 Larry Lamb |
|
Oakhill Tigers U7 Panthers |
Played |
Woodys Wanderers U7 Tiempos |
|
|
West Herts Youth U7 Stags |
Played |
Maccabi London Lions U7 Leopards |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
Colney Heath U7 Magpies |
Played |
St Albans Rangers U7 Foxes |
|
|
Hadley Wood & Wingate U7 Herons |
Played |
Harvesters U7 Tigers |
|
|
Harvesters U7 Cheetahs |
Played |
Hadley Wood & Wingate U7 Foxes |
|
|
Harvesters U7 Pumas |
Played |
AC Finchley U7 West |
|
|
Maccabi London Lions U7 Tigers* |
Played |
Croxley Green FC U7 White |
|