|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Red Division |
|
Alexandra Park U18 Youth |
5
|
1
|
Olympiacos Youth U18 |
|
C.Ariwa(2)
T.Beggerow(2)
J.Francis
|
|
|
R.Heatley
|
|
Edgware Town U18 Red |
4
|
0
|
Alexandra Park U18 North |
|
E.McGovern(3)
C.Russell
|
|
|
|
|
Panathinaikos U18 |
6
|
4
|
Belstone FC U18 |
|
F.Duncan
N.Michael
N.Nyumah(3)
Z.Uribarri
|
|
|
C.Grimes(2)
B.Nohr(2)
|
|
Whetstone Wdrs U18 Panthers |
5
|
0
|
Hadley Wood & Wingate U18 Eagles |
|
Z.Doumou
A.Gwynnette
M.Walker
A.Yiasoumi(2)
|
|
|
|
U18 - White Division |
|
Alexandra Park U18 West |
2
|
1
|
AEK FC U18 |
|
J.Mason
C.Saffery
|
|
|
R.Thorpe
|
|
Chorleywood Common U18 Lions |
2
|
3
|
Whetstone Wdrs U18 Jaguars |
|
J.Hicks
A.Martin
|
|
|
H.Catchpole
L.Sutherland
L.Wingad
|
|
Enfield Rangers U18 |
3
|
4
|
Croxley Green FC U18 Black |
|
W.Kangi(2)
R.Rutter
|
|
|
A.Busby
H.Fletch
S.Jackson
M.Parry
|
|
Harvesters U18 South |
6
|
1
|
St Gregorys United U18 Jaguars |
|
T.Colbourne
K.Lee
J.Parker-Mendez
A.Upjohn Lee
E.Wattley(2)
|
|
|
D.Sperni
|
|
Maccabi London Lions U18 White |
5
|
1
|
St Albans City U18 West |
|
J.Cohen(3)
J.Mattey(2)
|
|
|
B.Pattison
|
U18 - Blue Division |
|
Northwood U18 |
5
|
1
|
Enfield Town FC Youth U18 |
|
J.Kopeloweiz
P.Noren(2)
L.Pisapia(2)
|
|
|
T.McArdle
|
|
Pinner JFC U18 |
5
|
2
|
East Barnet Youth U18 Eagles |
|
A.Bowman
M.Rotenberg(4)
|
|
|
R.Murphy
S.Stubbings
|
|
St Albans City U18 East |
1
|
2
|
Brady Maccabi U18 Blue |
|
J.Vance
|
|
|
A.Gale(2)
|
U18 - Green Division |
|
Aldenham Excel U18 Harriers |
5
|
3
|
Hadley Wood & Wingate U18 Foxes |
|
J.Bluston
R.Dadie
G.Saffer
|
|
|
O.Browning(2)
C.Enright
|
|
Alexandra Park U18 East |
6
|
2
|
Borehamwood 2000 U18 |
|
Y.Boukhemal
J.McAuley
G.Monaighan(3)
P.Osorio-Smith
|
|
|
T.Highlands(2)
J.Savage
|
|
Brady Maccabi U18 Red |
1
|
1
|
Chorleywood Common U18 Panthers |
|
S.Lousky
|
|
|
D.McKane
|
|
Harvesters U18 East |
0
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U18 |
|
|
|
|
J.Wrafter
|
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
5
|
1
|
Alexandra Park U18 South |
|
R.Auret
J.Brassey
J.Conn
B.Cowen
J.Newman
|
|
|
J.Turner
|
U16 - Red Division |
|
AEK FC U16 Black |
3
|
0
|
Harvesters U16 South |
|
A.Georgiou(3)
|
|
|
|
|
Chorleywood Common U16 Gunners |
0
|
0
|
Northwood U16 Red |
|
|
|
|
|
|
Harvesters U16 East |
0
|
2
|
St Albans City U16 South |
|
|
|
|
F.King(2)
|
|
Maccabi London Lions U16 White |
4
|
2
|
Abbots Youth U16 Red |
|
L.Perl(2)
B.Radnor
J.Walters
|
|
|
L.Griffiths
S.Hutchings
|
U16 - White Division |
|
AC Finchley U16 South |
1
|
1
|
Edmonton Rangers U16 Bears |
|
J.Oliveira
|
|
|
J.Bennett
|
|
Comets U16 |
3
|
2
|
Alexandra Park U16 South |
|
C.Moriarty
H.Piekarczyk
H.Smitten
|
|
|
T.Jowett
L.Paveley
|
|
Croxley Green FC U16 Black |
3
|
1
|
Brady Maccabi U16 Blue |
|
A.Fowler
N.Sellathorair(2)
|
|
|
J.Leslie
|
|
Hadley Wood & Wingate U16 Foxes |
2
|
4
|
Omonia Youth U16 White |
|
T.Kristensen
B.Oldman
|
|
|
J.Ramos(2)
M.Riley(2)
|
|
Omonia Youth U16 Green |
2
|
1
|
Berkhamsted Raiders U16 Red |
|
A.Artimidis
A.Georgiou
|
|
|
S.Lyon
|
U16 - Blue Division |
|
Aldenham Excel U16 Panthers |
0
|
6
|
West Herts Youth U16 Stags |
|
|
|
|
J.Blagden(2)
C.Osei(2)
E.Raja(2)
|
|
Alexandra Park U16 North |
5
|
3
|
Hadley Rangers U16 |
|
I.Benis-Scott(2)
L.Desforges
F.Fitzpatrick(2)
|
|
|
M.Castang
J.Haynes(2)
|
|
Edmonton Rangers U16 Jaguars |
2
|
3
|
Belstone FC U16 |
|
N.Agyel-Acheampong(2)
|
|
|
T.Akinbulumo
S.Babalola(2)
|
|
Northwood U16 White |
4
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U16 Herons |
|
A.Barratt
M.Carvalho
M.Harp(2)
|
|
|
G.Cooke
|
|
Whetstone Wdrs U16 Panthers |
1
|
3
|
AEK FC U16 Eagles Gold |
|
J.Songo
|
|
|
L.Melisse
X.Safdar(2)
|
U16 - Green Division |
|
Brady Maccabi U16 Red |
0
|
7
|
Aldenham Excel U16 Tigers |
|
|
|
|
J.Brown(4)
T.Erinle
A.Haastrup(2)
|
|
Hinton & Finchley Revolution U16 |
4
|
5
|
Olympiacos Youth U16 |
|
A.Dimascio
O.Hilton
R.Lang(2)
|
|
|
L.Beekmeyer(2)
M.Kyprianou(3)
|
|
Oakhill Tigers U16 Knights |
4
|
12
|
Hendon United U16 |
|
H.Agholor
H.Jackson
L.Murphy
L.Pang
|
|
|
Z.Cohen(2)
J.Gittelmon
M.Hodges(3)
J.Weiniger(6)
|
U15 - White Division |
|
Omonia Youth U15 Green |
2
|
2
|
Harpenden Colts U15 Blacks |
|
Y.Polycarpou
M.Speers
|
|
|
J.Heywood
M.McKinnon
|
|
Whetstone Wdrs U15 Lions |
3
|
0
|
Alexandra Park U15 East |
|
L.Mallon(3)
|
|
|
|
U15 - Blue Division |
|
Hadley Rangers U15 |
3
|
9
|
Omonia Youth U15 White |
|
R.Benjamin
G.Do Noscimento(2)
|
|
|
M.Alan
A.Gelagotellis(2)
G.Georgiou(2)
S.Kizas
S.Konstantinidis
C.Yiannitsarou(2)
|
|
Hadley Wood & Wingate U15 Foxes |
1
|
0
|
Alexandra Park U15 North |
|
M.Roth
|
|
|
|
|
Olympiacos Youth U15 |
7
|
0
|
Bushey Rangers U15 Eagles |
|
G.Abrady
S.Nzamale(5)
K.Stewart
|
|
|
|
U15 - Green Division |
|
Alexandra Park U15 South |
3
|
2
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends |
|
S.Bwogi
C.Haynes
J.Thornton
|
|
|
T.Cox(2)
|
|
Brady Maccabi U15 Black |
2
|
3
|
Highgate & Muswell Hill U15 United |
|
L.De Leeuw
S.Pieza
|
|
|
J.Bernstein(2)
A.Simons
|
|
St Albans Rangers U15 Reds |
10
|
1
|
Maccabi London Lions U15 Blue |
|
J.Cross(2)
J.Curran
S.Littlemore(2)
O.Pearls-Seymour
G.Pires(2)
L.Shaw
O.Taits
|
|
|
J.Field
|
U15 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U15 West |
5
|
1
|
North West London Jets U15 |
|
E.Escott
A.Newcombe
Y.Seechurn(2)
E.Walker
|
|
|
J.Shaw
|
|
Alyth Belsize U15 |
4
|
4
|
Colney Wolves FC U15 |
|
J.Freedman
S.Glasner(2)
D.Lyczba
|
|
|
T.Dean
A.Lines(2)
M.Ochan
|
|
Harvesters U15 East |
12
|
1
|
St Gregorys United U15 Pumas |
|
T.Barton
T.Brooker(3)
A.Hughes(2)
R.Russo(3)
R.Warren(3)
|
|
|
G.Hall
|
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes |
2
|
5
|
Aldenham Excel U15 Wolves |
|
M.Booth
L.Cantor
|
|
|
D.Friend
A.Robinson
M.Schulberg
D.Zarach(2)
|
U14 - Challenge Cup |
Preliminary Round |
100% Soccer School U14 |
9
|
2
|
AC Finchley U14 West |
|
K.Agolini
A.Donkor(3)
M.Shinga(4)
R.Smith-Morgan
|
|
|
S.Hussey
T.Wynne
|
Preliminary Round |
AC Finchley U14 South |
10
|
0
|
Brady Maccabi U14 White |
|
A.De Simone
L.Hayward(2)
D.Johnson
S.Khackatourian
D.Piccioni(5)
|
|
|
|
Preliminary Round |
AEK FC U14 Gold |
0
|
2
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
|
|
|
|
B.Garvey(2)
|
Preliminary Round |
Aldenham Excel U14 Arrows |
1
|
5
|
Colney Heath U14 Magpies |
|
B.Green
|
|
|
J.Danquah(3)
O.Drury
J.Rickard
|
Preliminary Round |
Alexandra Park U14 South |
0
|
10
|
Whetstone Wdrs U14 Lions |
|
|
|
|
N.Agiyi
L.Bajqinca
O.Clark
M.Evdokimov
W.Harlow
J.Khalifi-Denton(3)
L.Young(2)
|
Preliminary Round |
Hadley Rangers U14 |
7
|
4
|
St Albans Rangers U14 Zelos |
|
C.Downey
B.Ferrari(3)
B.Hallam(3)
|
|
|
S.Bourne-Williams
F.O'Callaghan
J.Peters
J.Roome
|
Preliminary Round |
Highgate & Muswell Hill U14 Panthers |
1
|
2
|
Northwood U14 |
|
A.Aliev
|
|
|
A.Richman(2)
|
Preliminary Round |
Olympiacos Youth U14 |
3
|
6
|
Brady Maccabi U14 Red |
|
A.Barbe
D.Evans(2)
|
|
|
L.Block
H.Dryan
J.Greenfield(4)
|
U14 - Red Division |
|
Alexandra Park U14 North |
0
|
2
|
Harvesters U14 South |
|
|
|
|
T.Mileham
B.Young
|
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
1
|
1
|
Whetstone Wdrs U14 Jaguars |
|
E.Ayo
|
|
|
B.Oliveira
|
|
Maccabi London Lions U14 White |
6
|
1
|
Croxley Green FC U14 Black |
|
D.Abittain
G.Saunders(2)
L.Schreiber(3)
|
|
|
A.Ettridge
|
|
St Albans City U14 South |
3
|
1
|
AC Finchley U14 North |
|
W.Baynham
L.De Oliveira
A.Graham
|
|
|
K.Walsh
|
U14 - White Division |
|
AEK FC U14 Black |
6
|
7
|
Edmonton Rangers U14 Cobras |
|
K.Asumadu(3)
E.Kadju
J.Lancaster
S.Michael
|
|
|
L.Ainsworth(2)
M.Ali(4)
S.Sedaoui
|
|
Edmonton Rangers U14 Lions |
9
|
2
|
Belstone FC U14 |
|
B.Anderson
M.Cutner
R.Dju
I.Richards(5)
T.Wild
|
|
|
L.Wellington
F.Willton
|
|
Hampstead FC U14 Stags |
4
|
2
|
Alexandra Park U14 East |
|
D.Cochrane
J.Kabongo
D.Sfarca(2)
|
|
|
J.Burkitt
T.Turemis
|
|
Highgate & Muswell Hill U14 Foxes |
2
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes |
|
O.Dagul
J.Elbaz
|
|
|
S.Branch
|
|
Maccabi London Lions U14 Blue |
0
|
3
|
Harvesters U14 East |
|
|
|
|
L.Antippa(2)
S.Yates
|
U14 - Blue Division |
|
Alexandra Park U14 West |
3
|
6
|
Omonia Youth U14 White |
|
E.Addae-Mensah
C.Ashworth
J.Sackey
|
|
|
S.Chrysostomou
H.Demosthenous(2)
L.Domi(3)
|
|
Hendon Youth U14 |
2
|
2
|
Whetstone Wdrs U14 Leopards |
|
M.Dowlatzai
S.Kamberaj
|
|
|
O.Aimufua
M.Blatch
|
U13 - Challenge Cup |
Round 1 |
100% Soccer School U13 |
8
|
1
|
Harvesters U13 East |
|
S.Djilli
N.Hashim(2)
J.Soloman(2)
D.Williams-Hart
D.Yamasque(2)
|
|
|
J.Heppenstall
|
Round 1 |
Alexandra Park U13 West |
H
|
-
|
Highgate & Muswell Hill U13 Galaxy |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 1 |
Berkhamsted Raiders U13 White |
2
|
13
|
Croxley Green FC U13 Black |
|
E.Carter
J.Phelps
|
|
|
S.Darr
B.Edwards
A.Gerrard(5)
OG
E.Sibley
H.Soames(4)
|
Round 1 |
Hadley Rangers U13 West |
11
|
0
|
Omonia Youth U13 White |
|
A.Ashorobi(2)
H.Fonti
L.Jones-Quartey(3)
J.Lacy-Turner
OG
N.Papasavva
J.Pitt(2)
|
|
|
|
Round 1 |
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
1
|
3
|
Hadley Rangers U13 Extensions |
|
J.Cuthbert
|
|
|
J.Addae
M.Dias
T.Lawson
|
Round 1 |
Highgate & Muswell Hill U13 Fire |
10
|
4
|
Alexandra Park U13 North |
|
N.Gellman
R.Gordon
S.Lask
S.Norton(4)
L.Peleg
J.Shindler(2)
|
|
|
E.Kessel(2)
T.Sidford(2)
|
Round 1 |
Norsemen FC U13 |
10
|
1
|
Alexandra Park U13 South |
|
D.Asare
N.Devonish
A.Erozkal
S.James
M.Ofori Jr
L.Omondi(2)
O.Raji(2)
J.Waller
|
|
|
T.Rich
|
Round 1 |
Oakhill Tigers U13 Cobras |
0
|
5
|
Brady Maccabi U13 White |
|
|
|
|
B.Chapper
S.Gold(2)
Z.Morris(2)
|
Round 1 |
Oakhill Tigers U13 Predators |
5
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos |
|
A.Doorbeejah(3)
J.Flouri
J.Koshoni
|
|
|
B.Gur
|
Round 1 |
St Albans City U13 East |
9
|
1
|
Omonia Youth U13 Green |
|
C.Battle(3)
D.Gant(2)
S.Gosine
H.Jenkins
A.Kirton
N.Mohan
|
|
|
K.Dutton
|
Round 1 |
St Albans City U13 North |
1
|
5
|
St Albans Rangers U13 Blue |
|
F.Tetlow
|
|
|
D.Cardoso
J.Denton
N.Oba-Okusanya(2)
OG
|
Round 1 |
St Albans Rangers U13 White |
3
|
1
|
Brady Maccabi U13 HGS |
|
J.Musarara(3)
|
|
|
C.Feldman
|
Round 1 |
West Herts Youth U13 Stags |
1
|
2
|
Hendon United U13 Netanya |
|
E.Curtis
|
|
|
J.Abrahams
C.Calvert
|
Round 1 |
Whetstone Wdrs U13 Jaguars |
10
|
1
|
Brady Maccabi U13 Reds |
|
A.Butt(2)
A.Gelagotellis(3)
G.Kimura
B.Norman
J.Ruff(2)
M.Smith
|
|
|
F.Martin
|
Round 1 |
Whetstone Wdrs U13 Leopards |
1
|
2
|
Borehamwood 2000 U13 Red |
|
D.Osimen
|
|
|
R.Blunt
R.Ogidih
|
U13 - Red Division |
|
Belmont United U13 Spartans |
2
|
2
|
AC Finchley U13 North |
|
J.Akinola
D.Smith
|
|
|
M.Connolly
P.Morley
|
|
Edmonton Eagles U13 Barsulola |
13
|
2
|
Hinton & Finchley Revolution U13 |
|
L.Boast(2)
M.Campbell(4)
T.Lapido
L.Opong
J.Penny
M.Rzesny(3)
M.Trajkovic
|
|
|
G.Harris(2)
|
|
Maccabi London Lions U13 White |
4
|
1
|
Edmonton Rangers U13 Owls |
|
B.Barnett(3)
B.Roach
|
|
|
E.Acheampong
|
|
Omonia Youth U13 Gold |
2
|
1
|
Potters Bar United U13 Whites |
|
A.Georgiou
A.Polycarpou
|
|
|
D.Aker
|
|
Whetstone Wdrs U13 Panthers |
3
|
4
|
Harvesters U13 North |
|
D.Baxter
K.Lia
D.Watt
|
|
|
S.Meakes(3)
L.Robertson
|
U13 - White Division |
|
Bushey Rangers U13 |
1
|
4
|
Hadley Wood & Wingate U13 Foxes |
|
K.Mbisa
|
|
|
A.Ablet
A.Griffin
K.Perpetuo
S.Vignales
|
|
Harvesters U13 South |
2
|
3
|
AC Finchley U13 West |
|
B.Kawimbe Jnr
W.Robinson
|
|
|
M.Meola
J.Obikwu
L.Photi
|
|
Maccabi London Lions U13 Blue |
3
|
0
|
Northwood U13 Red |
|
J.Bregman
O.Rokenson(2)
|
|
|
|
U12 - White Division |
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
2
|
3
|
Omonia Youth U12 Green |
|
J.Lunniss
A.Pinchover
|
|
|
R.Amin
G.Christoforov(2)
|
|
Northwood U12 Red |
7
|
3
|
Maccabi London Lions U12 Green |
|
S.Ahmed(2)
A.Petagine(2)
A.Sangha(2)
D.Woodward
|
|
|
J.King(2)
B.Slagter
|
|
Omonia Youth U12 Gold |
9
|
2
|
Maccabi London Lions U12 Blue |
|
L.Georgiou(5)
C.Mousicos
C.Poyraz
K.Virgo(2)
|
|
|
M.Selby(2)
|
|
Whetstone Wdrs U12 Tigers |
1
|
1
|
Borehamwood Youth U12 Knights |
|
E.Nkudi
|
|
|
A.McNamara
|
U12 - Blue Division |
|
Alexandra Park U12 North |
5
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U12 Dynamo |
|
S.Bouchebaba(3)
C.Mulligan
M.Perol
|
|
|
|
|
Hadley Rangers U12 North |
0
|
3
|
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes |
|
|
|
|
K.Corriette
J.Regan
J.Warren
|
|
Hadley Wood & Wingate U12 Herons |
3
|
5
|
Hinton & Finchley Revolution U12 |
|
J.Paloka
K.Peltier
M.Tuite
|
|
|
K.Haider
D.Hammond
L.Hindmarsh
E.O'Dwyer
M.Robinson
|
|
St Albans City U12 East |
0
|
0
|
Colney Heath U12 Martins |
|
|
|
|
|
U12 - Green Division |
|
AC Finchley U12 South |
2
|
7
|
Hadley Wood & Wingate U12 Falcons |
|
S.Ford
F.Law
|
|
|
M.Herdic
B.Hines
A.Malatto(2)
Y.Poluektov(2)
|
|
Edmonton Rangers U12 Sharks |
1
|
4
|
Whetstone Wdrs U12 Lions |
|
I.Mansaray
|
|
|
M.Karabulut
V.Khatry(2)
R.Simao
|
|
Harvesters U12 South |
6
|
3
|
Alexandra Park U12 South |
|
D.Antunes
J.Cox
H.Dixon(2)
T.Jones
J.Warzecha
|
|
|
O.Buck
N.Foster(2)
|
|
Maccabi London Lions U12 Yellow |
3
|
6
|
Brady Maccabi U12 Blue |
|
F.Simons(3)
|
|
|
R.Dunn
J.Woolf(5)
|
U12 - Yellow Division |
|
Brady Maccabi U12 Reds |
-
|
A
|
Turnstyles Football U12 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Hadley Rangers U12 West |
3
|
6
|
Borehamwood Youth U12 Templars |
|
S.Adegbite(3)
|
|
|
R.Chambers
J.Chatha
M.See(4)
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Juniors |
9
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U12 Galaxy |
|
J.Danker(2)
B.Masson(3)
Y.Proud
B.Weitzman(2)
A.Wilson
|
|
|
|
|
Omonia Youth U12 White |
6
|
2
|
Colney Heath U12 Jackdaws |
|
O.Bluffield
A.Fereos
A.Fereos(2)
V.Frederick
N.Lecointe-Akors
|
|
|
R.Anyszek
N.Ibbotson
|
U12 - Purple Division |
|
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles |
3
|
3
|
Omonia Youth U12 Silver |
|
L.Ashwell
N.Godfrey(2)
|
|
|
O.Hickley
A.Khan
B.Pool
|
|
Hendon United U12 White |
12
|
3
|
Alexandra Park U12 West |
|
R.Barnett(2)
A.Green(3)
D.Levin(2)
N.Pfeffer(4)
N.Vandijk
|
|
|
E.Gathercole(2)
M.Koski-Wood
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Bears |
-
|
A
|
St Albans Rangers U12 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Whetstone Wdrs U12 Jaguars |
9
|
0
|
Hadley Rangers U12 South |
|
R.Harrington(5)
H.Hayward(2)
F.Parmenter
R.Shah
|
|
|
|
U11 - Red Division |
|
Edgware Town U11 Red |
Played |
West Herts Youth U11 Stags |
|
|
Edgware Town U11 Blue |
Played |
Maccabi London Lions U11 White |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Lions |
Played |
London Colney Colts U11 Blue |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Tigers |
Played |
Harvesters U11 Wildcats |
|
U11 - White Division |
|
AC Finchley U11 South |
Played |
Alexandra Park U11 North |
|
|
Belstone FC U11 |
Played |
Croxley Green FC U11 Black |
|
|
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
Played |
Harvesters U11 Lions |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U11 |
Played |
Maccabi London Lions U11 Green |
|
|
St Albans Rangers U11 |
Played |
AC Finchley U11 North |
|
U11 - Blue Division |
|
AC Finchley U11 West |
Played |
Maccabi London Lions U11 Blue |
|
|
Brady Maccabi U11 Red |
Played |
Northwood U11 Red |
|
|
Highgate & Muswell Hill U11 Wanderers |
Played |
Hadley Rangers U11 |
|
|
Oakhill Tigers U11 Falcons |
Played |
Harvesters U11 Jaguars |
|
|
Omonia Youth U11 Gold |
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Herons |
|
U11 - Green Division |
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
Played |
Mill Hill Village Youth U11 |
|
|
Bushey & Oxhey FC U11 Sharks |
Played |
Omonia Youth U11 Silver |
|
|
Hendon United U11 Red |
Played |
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
|
|
Omonia Youth U11 White |
Played |
Maccabi London Lions U11 Yellow |
|
|
Turnstyles Football U11 |
Played |
Colney Heath U11 Magpies |
|
U11 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U11 South |
Played |
Northwood U11 White |
|
|
Brady Maccabi U11 White |
Played |
Potters Bar United U11 Blacks |
|
|
West Herts Youth U11 Bucks |
Played |
Hendon United U11 Blue |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Jaguars |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
U11 - Purple Division |
|
Alyth Belsize U11 Black |
Played |
Cuffley Youth U11 Phoenix |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Leopards |
Played |
Brady Maccabi U11 Blue |
|
U10 Bobby Moore |
|
Arsenal Ladies U10 |
Played |
Hampstead FC U10 Youth |
|
|
Edgware Town U10 |
Played |
AFC Oaklands U10 |
|
|
Edmonton Rangers U10 Dragons |
Played |
London Colney Colts U10 Red |
|
|
Maccabi London Lions U10 White |
Played |
Borehamwood Youth U10 Templars |
|
|
Norsemen FC U10 |
Played |
Harvesters U10 Leopards |
|
|
Northwood U10 Red |
Played |
AC Finchley U10 North |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Tigers |
Played |
Alexandra Park U10 North |
|
U10 Bobby Charlton |
|
AC Finchley U10 South |
Played |
Woodys Wanderers U10 Vapors |
|
|
Alexandra Park U10 South |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Panthers |
|
|
Belstone FC U10 |
Played |
Omonia Youth U10 Green |
|
|
Colney Heath U10 Magpies |
Played |
Highgate & Muswell Hill U10 Real |
|
|
Harvesters U10 Pumas |
Played |
West Herts Youth U10 Stags |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends |
Played |
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
|
U10 Gordon Banks |
|
Brady Maccabi U10 Reds |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Lions |
|
|
Hadley Rangers U10 |
Played |
Harvesters U10 Tigers |
|
|
Northwood U10 White |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
|
|
Turnstyles Football U10 Green |
Played |
Enfield Rangers U10 Black |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Cougars |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
Played |
Maccabi London Lions U10 Purple |
|
|
Bushey Rangers U10 |
Played |
Brady Maccabi U10 White |
|
|
Cassiobury Rangers U10 Blues |
Played |
St Albans Rangers U10 Falcons |
|
|
East Barnet Youth U10 Eagles |
Played |
Borehamwood Youth U10 Lancers |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes |
Played |
Go Stars U10 |
|
|
London Colney Colts U10 White |
Played |
Woodys Wanderers U10 Magistas |
|
|
St Albans Rangers U10 Eagles |
Played |
Omonia Youth U10 Gold |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Maccabi London Lions U10 Green |
Played |
Maccabi London Lions U10 Blue |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U9 West |
Played |
Maccabi London Lions U9 White |
|
|
Harvesters U9 Huskies |
Played |
Edgware Town U9 |
|
|
Northwood U9 Red |
Played |
Borehamwood Youth U9 Knights |
|
|
West Herts Youth U9 Stags |
Played |
Comets U9 |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Panthers |
Played |
Alexandra Park U9 South |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Pumas |
Played |
AC Finchley U9 North |
|
U09 Captain Hook |
|
Alexandra Park U9 North |
Played |
West Herts Youth U9 Bucks |
|
|
Borehamwood Youth U9 Crusaders |
Played |
Maccabi London Lions U9 Blue |
|
|
Colney Heath U9 Jackdaws |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Lions |
|
|
Oakhill Tigers U9 Raiders |
Played |
Edmonton Rangers U9 Foxes |
|
U09 Harry Potter |
|
Edmonton Rangers U9 Tigers |
Played |
Oakhill Tigers U9 Warriors |
|
|
London Colney Colts U9 White |
Played |
Croxley Green FC U9 Black |
|
|
Northwood U9 White |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U9 Stars |
|
|
Omonia Youth U9 Green |
Played |
Harvesters U9 Coyotes |
|
|
Omonia Youth U9 White |
Played |
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Tigers |
Played |
Colney Heath U9 Magpies |
|
U09 Robin Hood |
|
Harvesters U9 Panthers |
Played |
Omonia Youth U9 Gold |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes |
Played |
Northwood U9 Blue |
|
|
Potters Bar Crusaders U9 |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Leopards |
|
U09 Friendlies |
|
Brady Maccabi U9 Red |
Played |
Go Stars U9 |
|
|
Enfield Rangers U9 Black |
Played |
Maccabi London Lions U9 Green |
|
U08 Billy Bear |
|
AC Finchley U8 South* |
Played |
Croxley Green FC U8 Black |
|
|
Oakhill Tigers U8 Sharks |
Played |
Maccabi London Lions U8 White* |
|
|
Omonia Youth U8 Green |
Played |
Harvesters U8 Jaguars |
|
|
West Herts Youth U8 Stags |
Played |
Hadley Wood & Wingate U8 Foxes |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Pumas |
Played |
Enfield Rangers U8 Black |
|
U08 Captain Croc |
|
AC Finchley U8 North |
Played |
Hadley Rangers U8 |
|
|
Alexandra Park U8 South |
Played |
Enfield Rangers U8 Green |
|
|
Oakhill Tigers U8 Tornados |
Played |
Maccabi London Lions U8 Blue* |
|
|
Omonia Youth U8 White |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Jaguars |
Played |
Harvesters U8 Cougars |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Panthers |
Played |
Hadley Wood & Wingate U8 Herons |
|
U08 Freddie Fox |
|
AEK FC U8 Eagles |
Played |
Colney Heath U8 Magpies |
|
|
Alexandra Park U8 West |
Played |
Borehamwood Youth U8 Crusaders |
|
|
Omonia Youth U8 Silver |
Played |
London Colney Youth U8 Panthers |
|
|
West Herts Youth U8 Bucks |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Legends |
|
|
Whetstone Wdrs U8 Lions |
Played |
Harvesters U8 Lions |
|
U08 Rory Tiger |
|
Bushey Rangers U8 |
Played |
Cassiobury Rangers U8 Clarets |
|
|
Maccabi London Lions U8 Purple* |
Played |
London Colney Colts U8 Blue |
|
|
Maccabi London Lions U8 Yellow* |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Stars |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
Maccabi London Lions U8 Green* |
Played |
London Colney Youth U8 Pumas |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
AC Finchley U7 North |
Played |
Enfield Rangers U7 Black |
|
|
Maccabi London Lions U7 Leopards |
Played |
Harvesters U7 Cheetahs |
|
|
Northwood U7 Red |
Played |
London Colney Colts U7 Red |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
AC Finchley U7 South |
Played |
Harvesters U7 Leopards |
|
|
Croxley Green FC U7 White |
Played |
Enfield Rangers U7 Green |
|
|
Oakhill Tigers U7 Panthers |
Played |
Maccabi London Lions U7 Pumas* |
|
U07 Larry Lamb |
|
AC Finchley U7 West |
Played |
Maccabi London Lions U7 Tigers* |
|
|
Hadley Wood & Wingate U7 Foxes |
Played |
Harvesters U7 Tigers |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Borehamwood Youth U7 Crusaders |
Played |
Harvesters U7 Pumas |
|
|
Colney Heath U7 Magpies |
Played |
Hadley Wood & Wingate U7 Herons |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U7 |
Played |
London Colney Youth U7 |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
St Albans Rangers U7 Foxes |
Played |
Whetstone Wdrs U7 Eagles |
|
Miscellaneous |
|
Bushey Rangers U18 |
1
|
5
|
AC Finchley U18 North |
|
O.Castle
|
|
|
O.Branley(3)
A.Rowe
S.Zondo
|
|
Croxley Green FC U12 Black |
2
|
9
|
Whetstone Wdrs U12 Pumas |
|
T.Burke
K.Pinnock
|
|
|
L.Brandon(4)
C.Fusco
M.Mouskoundi(2)
L.Radley(2)
|