|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Red Division |
|
Edgware Town U18 Red |
5
|
2
|
Belstone FC U18 |
|
E.McGovern(3)
C.Russell(2)
|
|
|
S.Adekola
Z.Berg
|
U18 - White Division |
|
Alexandra Park U18 West |
3
|
2
|
Enfield Rangers U18 |
|
K.Bennett(2)
T.Gillard
|
|
|
S.Foster(2)
|
|
Chorleywood Common U18 Lions |
3
|
3
|
St Gregorys United U18 Jaguars |
|
J.Jones
L.Powell
J.Walton
|
|
|
B.Gaise
L.Mpanzu
M.Tierney
|
|
Harvesters U18 South |
5
|
0
|
Whetstone Wdrs U18 Jaguars |
|
K.Lee
J.Parker-Mendez
A.Upjohn Lee
E.Wattley(2)
|
|
|
|
|
St Albans City U18 West |
1
|
6
|
Croxley Green FC U18 Black |
|
R.Impleton
|
|
|
A.Busby
H.Fletch
D.Khan(2)
M.Parry(2)
|
U18 - Blue Division |
|
AC Finchley U18 North |
0
|
1
|
Pinner JFC U18 |
|
|
|
|
M.Rotenberg
|
|
Brady Maccabi U18 Blue |
2
|
1
|
Northwood U18 |
|
E.Mooney(2)
|
|
|
A.Sharkey
|
|
Enfield Town FC Youth U18 |
6
|
0
|
St Albans City U18 East |
|
J.Barbosa
T.Haughton-Locker(2)
M.Kabala(2)
T.McArdle
|
|
|
|
U18 - Green Division |
|
Alexandra Park U18 East |
4
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U18 |
|
A.Bevilacqua(2)
T.Escott
P.Osorio-Smith
|
|
|
J.Morrison
|
|
Borehamwood 2000 U18 |
2
|
3
|
Chorleywood Common U18 Panthers |
|
A.Fordham
J.Savage
|
|
|
V.Bishir
W.Jones
N.O'Shea
|
|
Brady Maccabi U18 Red |
1
|
1
|
Aldenham Excel U18 Harriers |
|
S.Shackleton
|
|
|
R.Klein
|
|
Hadley Wood & Wingate U18 Foxes |
4
|
3
|
Alexandra Park U18 South |
|
O.Browning
A.Duggan(2)
C.Enright
|
|
|
M.Arnold-Forster
T.Dixon
F.Scott
|
U16 - Red Division |
|
Abbots Youth U16 Red |
0
|
5
|
Northwood U16 Red |
|
|
|
|
A.Freeney
C.Maher
C.Pavitt(3)
|
U16 - White Division |
|
Brady Maccabi U16 Blue |
1
|
2
|
Alexandra Park U16 South |
|
M.Schindler
|
|
|
G.Blake
B.Waine
|
U16 - Blue Division |
|
Alexandra Park U16 North |
0
|
4
|
Whetstone Wdrs U16 Panthers |
|
|
|
|
C.Lemba
J.Smith(2)
J.Songo
|
U16 - Green Division |
|
Hendon United U16 |
5
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U16 |
|
M.Hodges
J.Weiniger(4)
|
|
|
R.Lang
|
|
Oakhill Tigers U16 Knights |
5
|
1
|
Brady Maccabi U16 Red |
|
H.Agholor
H.Jackson(3)
L.Pang
|
|
|
J.Habib
|
|
Olympiacos Youth U16 |
2
|
4
|
Aldenham Excel U16 Tigers |
|
M.Kyprianou(2)
|
|
|
A.Haastrup
H.Leighton
L.Voller(2)
|
U15 - Red Division |
|
AC Finchley U15 North |
3
|
3
|
Croxley Green FC U15 Black |
|
N.Edwards
A.Ghali
E.Homer
|
|
|
E.Merrique(2)
L.Rita
|
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
1
|
3
|
Bushey Rangers U15 Pumas |
|
Y.Amankwah
|
|
|
O.Jarvis
F.St-John(2)
|
|
Kings Langley U15 |
3
|
7
|
St Albans City U15 North |
|
J.Glyn
D.Lane
B.Wootton
|
|
|
D.Banerjee
M.Hodgson
C.Holland
B.Owen(2)
J.Parrett(2)
|
U15 - White Division |
|
Belstone FC U15 |
3
|
0
|
West Herts Youth U15 Stags |
|
O.Chandler(2)
C.Stepsky
|
|
|
|
|
Brady Maccabi U15 Blue |
1
|
3
|
Harpenden Colts U15 Blacks |
|
T.Anthony
|
|
|
O.Card
D.McCurley(2)
|
U15 - Green Division |
|
Highgate & Muswell Hill U15 Raiders |
2
|
0
|
Alexandra Park U15 South |
|
S.Levin(2)
|
|
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends |
2
|
6
|
AC Finchley U15 South |
|
A.Anoroutsos
T.Cox
|
|
|
F.Brown
F.Calnan(3)
J.Griffin
P.Kwietniowski
|
|
Maccabi London Lions U15 Blue |
2
|
4
|
Highgate & Muswell Hill U15 United |
|
L.Deacon
J.Lewis
|
|
|
S.Lobetta(2)
A.Simons
J.Wolf
|
|
St Albans Rangers U15 Reds |
4
|
2
|
Brady Maccabi U15 Black |
|
J.Cross(3)
J.Curran
|
|
|
S.Linch
OG
|
U15 - Yellow Division |
|
Colney Wolves FC U15 |
6
|
2
|
Aldenham Excel U15 Wolves |
|
A.Lines(3)
E.Miller
C.Shaw(2)
|
|
|
J.Adler
J.Margo
|
|
Harvesters U15 East |
7
|
3
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes |
|
T.Barton
J.Elsmark
A.Hughes(2)
R.Russo(2)
R.Warren
|
|
|
M.Booth(2)
L.Cantor
|
|
North West London Jets U15 |
2
|
2
|
Alyth Belsize U15 |
|
S.Adams
J.Alexander
|
|
|
B.Conway
S.Glasner
|
|
St Gregorys United U15 Pumas |
0
|
2
|
Alexandra Park U15 West |
|
|
|
|
A.Newcombe(2)
|
U14 - White Division |
|
Alexandra Park U14 East |
5
|
3
|
Highgate & Muswell Hill U14 Foxes |
|
E.Stevens(5)
|
|
|
O.Dagul
A.Grossman(2)
|
|
Maccabi London Lions U14 Blue |
5
|
5
|
AEK FC U14 Black |
|
B.Fox
O.Kent(2)
J.Yawitch(2)
|
|
|
J.Lancaster(4)
OG
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 West |
1
|
2
|
Omonia Youth U14 White |
|
B.Howland
|
|
|
N.Zlatkov(2)
|
|
Alexandra Park U14 West |
7
|
2
|
AC Finchley U14 South |
|
D.Burke(4)
L.Robinson(3)
|
|
|
A.De Simone
D.Piccioni
|
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
3
|
4
|
Hendon Youth U14 |
|
T.Bates(2)
C.Gray
|
|
|
M.Dowlatzai(3)
S.Kamberaj
|
|
Olympiacos Youth U14 |
4
|
7
|
Whetstone Wdrs U14 Leopards |
|
J.Munos(3)
N.Tofallis
|
|
|
O.Aimufua(3)
D.Lovell(4)
|
U14 - Green Division |
|
Alexandra Park U14 South |
2
|
3
|
Hampstead FC U14 Tigers |
|
C.Culshaw
G.Mindham
|
|
|
T.Humphreys
A.Sinclair
E.Vickers
|
|
Brady Maccabi U14 White |
5
|
1
|
St Albans Rangers U14 Zelos |
|
G.Appel
F.Diamond(2)
S.Hilton
OG
|
|
|
D.Martin
|
|
Hadley Rangers U14 |
2
|
6
|
Harvesters U14 West |
|
C.Downey
B.Ferrari
|
|
|
W.Bagshaw
J.Elves(3)
C.Kengne
B.Quinn
|
|
Hendon United U14 |
2
|
1
|
AEK FC U14 Gold |
|
Y.Solomond(2)
|
|
|
B.Bambiri
|
|
Highgate & Muswell Hill U14 Panthers |
6
|
2
|
Brady Maccabi U14 Red |
|
S.Abduli(4)
J.Adey
A.Aliev
|
|
|
J.Greenfield(2)
|
|
Northwood U14 |
2
|
7
|
100% Soccer School U14 |
|
J.Fitzgerald(2)
|
|
|
K.Agolini
C.Butler
A.Donkor(2)
O.Oyemwimina
M.Shinga(2)
|
U13 - Red Division |
|
Harvesters U13 North |
5
|
2
|
Maccabi London Lions U13 White |
|
L.Johnson(2)
S.Meakes(3)
|
|
|
J.Abrahams(2)
|
|
Hinton & Finchley Revolution U13 |
1
|
7
|
Potters Bar United U13 Whites |
|
A.Kushanu-Oniry
|
|
|
D.Aker
N.Constandinides
K.Harvey
H.Kpakra-Seibure(2)
E.Leblac-Johnson(2)
|
U13 - White Division |
|
AC Finchley U13 West |
7
|
1
|
Borehamwood 2000 U13 Red |
|
J.Adler
J.Obikwu(3)
L.Photi(3)
|
|
|
J.Olaniyan
|
|
Hendon United U13 Netanya |
2
|
2
|
Bushey Rangers U13 |
|
C.Calvert
N.Helfgott
|
|
|
J.Caseman
C.Green
|
|
Maccabi London Lions U13 Blue |
2
|
1
|
Harvesters U13 South |
|
J.Bregman
O.Rokenson
|
|
|
W.Robinson
|
U13 - Blue Division |
|
Oakhill Tigers U13 Predators |
4
|
3
|
West Herts Youth U13 Stags |
|
A.Doorbeejah
J.Flouri
J.Freedman
C.Halmshaw
|
|
|
S.Foster
T.Morris
G.Oppong
|
|
St Albans Rangers U13 Blue |
4
|
2
|
Croxley Green FC U13 Black |
|
G.Mosdal
N.Oba-Okusanya(3)
|
|
|
J.Kissane
OG
|
|
Whetstone Wdrs U13 Jaguars |
H
|
-
|
100% Soccer School U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
U13 - Green Division |
|
Alexandra Park U13 North |
2
|
2
|
St Albans City U13 East |
|
E.Kessel
B.Steel
|
|
|
A.Kirton
N.Mohan
|
|
Brady Maccabi U13 White |
3
|
1
|
St Albans City U13 North |
|
S.Davis
Z.Morris
D.Smith
|
|
|
L.Sampson
|
|
Enfield Rangers U13 |
0
|
5
|
Highgate & Muswell Hill U13 Galaxy |
|
|
|
|
M.Berman
P.Buechanan
J.Goldstein
J.Vandermolen
|
|
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
9
|
0
|
Omonia Youth U13 Green |
|
W.Amadi(3)
O.Bootes-Hassan
I.Nenna(2)
K.Reid(3)
|
|
|
|
|
Harvesters U13 East |
6
|
3
|
Alexandra Park U13 South |
|
J.Heppenstall(3)
S.McKenna
M.Smith
C.Wilson
|
|
|
J.Fleming(2)
R.Hughes
|
U13 - Yellow Division |
|
Highgate & Muswell Hill U13 Fire |
4
|
3
|
Berkhamsted Raiders U13 White |
|
N.Gellman
R.Gordon
L.Peleg
J.Shindler
|
|
|
OG(2)
G.Willis
|
|
Oakhill Tigers U13 Cobras |
1
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos |
|
C.Pelentis
|
|
|
B.Gur
|
|
St Albans Rangers U13 White |
4
|
0
|
Brady Maccabi U13 HGS |
|
M.Callaghan
J.Musarara(3)
|
|
|
|
U12 - Challenge Cup |
Round 1 |
Colney Heath U12 Harriers |
9
|
0
|
Hendon United U12 Red |
|
B.Aziz(5)
F.Malborough
J.Ohnona
R.Okoli
E.Umeugoji
|
|
|
|
Round 1 |
London Colney Colts U12 Blue |
7
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles |
|
J.Aker(2)
R.Clement-Kelly
J.Daniel(2)
S.Gava
J.Morris
|
|
|
A.Robertson
|
U12 - Red Division |
|
Arsenal Ladies U12 |
1
|
4
|
London Colney Colts U12 Red |
|
|
|
|
M.Clarke(2)
R.Oudnie-Morgan
O.Paul
|
|
Edgware Town U12 |
0
|
5
|
Maccabi London Lions U12 White |
|
|
|
|
E.Aaron
Z.Appleton-Fiddler(2)
J.Nathan
S.Simons
|
U12 - White Division |
|
AC Finchley U12 North |
1
|
1
|
Belstone FC U12 |
|
E.Rrukiqi
|
|
|
T.Clark
|
|
Borehamwood Youth U12 Knights |
5
|
0
|
Omonia Youth U12 Gold |
|
M.Banks
H.Doyle(2)
A.McNamara
A.Savvides
|
|
|
|
|
Maccabi London Lions U12 Green |
6
|
3
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
Z.Gold(4)
J.King(2)
|
|
|
J.Graham
A.Pinchover(2)
|
|
Whetstone Wdrs U12 Tigers |
4
|
3
|
Maccabi London Lions U12 Blue |
|
S.Jones(4)
|
|
|
B.Meranda
M.Nissim(2)
|
U12 - Blue Division |
|
Alexandra Park U12 North |
-
|
A
|
Colney Heath U12 Martins |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Bushey Rangers U12 |
6
|
4
|
Colney Heath U12 Magpies |
|
J.Barnfield
E.Cole
L.Mansoh(2)
K.McEyeson(2)
|
|
|
P.Cassidy(2)
A.Morenzo
M.Pedder
|
|
Hadley Rangers U12 North |
2
|
4
|
Hadley Wood & Wingate U12 Herons |
|
M.Michalia
T.Thornton
|
|
|
Z.Nyman
K.Peltier
M.Potishuan
M.Tuite
|
|
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes |
1
|
0
|
Hinton & Finchley Revolution U12 |
|
J.Warren
|
|
|
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Dynamo |
0
|
3
|
St Albans City U12 East |
|
|
|
|
S.Boca-Mapp
C.Smith(2)
|
U12 - Green Division |
|
London Colney Youth U12 |
1
|
6
|
Brady Maccabi U12 Blue |
|
A.Canning-Elms
|
|
|
R.Dunn
E.Greenberg(2)
J.Woolf(3)
|
|
Maccabi London Lions U12 Yellow |
4
|
1
|
AC Finchley U12 South |
|
M.Goldstone
C.Krushner
S.Simons(2)
|
|
|
C.Pimentel
|
|
St Albans City U12 South |
4
|
3
|
Alexandra Park U12 South |
|
G.Bailey
O.Wynne(3)
|
|
|
N.Foster
D.Hal
F.Walshe
|
U12 - Yellow Division |
|
Borehamwood Youth U12 Templars |
4
|
0
|
Brady Maccabi U12 Reds |
|
S.Antoniov
S.Barltrop
M.Wahla(2)
|
|
|
|
|
Colney Heath U12 Jackdaws |
5
|
5
|
Highgate & Muswell Hill U12 Juniors |
|
R.Anyszek(4)
M.Parkins
|
|
|
J.Danker(3)
J.Maier
B.Masson
|
|
Hadley Rangers U12 West |
1
|
5
|
Brady Maccabi U12 White |
|
W.Cook
|
|
|
J.Benezra(2)
L.Cooper
J.Soloway
|
|
Turnstyles Football U12 |
4
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U12 Galaxy |
|
E.Clarke(2)
O.Davies
B.Wackett
|
|
|
K.Amitai
J.Nejad
|
U12 - Purple Division |
|
Alexandra Park U12 West |
0
|
9
|
Whetstone Wdrs U12 Jaguars |
|
|
|
|
C.Church(3)
D.Gajjar
R.Harrington(3)
F.Parmenter
R.Shah
|
|
Hadley Rangers U12 South |
0
|
7
|
Hendon United U12 White |
|
|
|
|
A.Green(2)
A.Harounoff(3)
A.Jacobs
N.Pfeffer
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Bears |
2
|
4
|
Omonia Youth U12 Silver |
|
D.Goldberg
S.Goldberg
|
|
|
|
|
North West London Jets U12 |
5
|
3
|
Harvesters U12 East |
|
R.Cohen
Y.Marcus(2)
Z.Mendelson
OG
|
|
|
S.Mahenge
L.Paul
T.Proudlock
|
U11 - Red Division |
|
Edgware Town U11 Red |
Played |
London Colney Colts U11 Red |
|
|
Enfield Rangers U11 Green |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Lions |
|
|
Harvesters U11 Wildcats |
Played |
West Herts Youth U11 Stags |
|
|
London Colney Colts U11 Blue |
Played |
Edgware Town U11 Blue |
|
|
Maccabi London Lions U11 White |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Tigers |
|
U11 - White Division |
|
Alexandra Park U11 North |
Played |
St Albans Rangers U11 |
|
|
Croxley Green FC U11 Black |
Played |
AC Finchley U11 South |
|
|
Harvesters U11 Lions |
Played |
Belstone FC U11 |
|
|
Maccabi London Lions U11 Green |
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
|
|
Omonia Youth U11 Green |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 |
|
U11 - Blue Division |
|
Brady Maccabi U11 Red |
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Wanderers |
|
|
Hadley Rangers U11 |
Played |
Oakhill Tigers U11 Falcons |
|
|
Hadley Wood & Wingate U11 Herons |
Played |
Northwood U11 Red |
|
|
Harvesters U11 Jaguars |
Played |
AC Finchley U11 West |
|
|
Maccabi London Lions U11 Blue |
Played |
Omonia Youth U11 Gold |
|
U11 - Green Division |
|
Bushey & Oxhey FC U11 Sharks |
Played |
Hendon United U11 Red |
|
|
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
Played |
Omonia Youth U11 White |
|
|
Colney Heath U11 Magpies |
Played |
Omonia Youth U11 Silver |
|
|
Maccabi London Lions U11 Yellow |
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
|
|
Mill Hill Village Youth U11 |
Played |
Turnstyles Football U11 |
|
U11 - Yellow Division |
|
Brady Maccabi U11 White |
Played |
Hampstead FC U11 |
|
|
Enfield Rangers U11 Black |
Played |
Potters Bar United U11 Blacks |
|
|
Hendon United U11 Blue |
Played |
Alexandra Park U11 South |
|
|
Northwood U11 White |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Jaguars |
|
U11 - Purple Division |
|
Alyth Belsize U11 Black |
Played |
Bushey Rangers U11 |
|
|
Borehamwood 2000 U11 |
Played |
Cuffley Youth U11 Phoenix |
|
|
Brady Maccabi U11 Blue |
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo |
|
U10 Bobby Moore |
|
AC Finchley U10 North |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Tigers |
|
|
AFC Oaklands U10 |
Played |
Arsenal Ladies U10 |
|
|
Alexandra Park U10 North |
Played |
Maccabi London Lions U10 White |
|
|
Borehamwood Youth U10 Templars |
Played |
Maccabi London Lions U10 Blue |
|
|
Harvesters U10 Leopards |
Played |
Edmonton Rangers U10 Dragons |
|
|
London Colney Colts U10 Red |
Played |
Edgware Town U10 |
|
|
Northwood U10 Red |
Played |
Norsemen FC U10 |
|
U10 Bobby Charlton |
|
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
Played |
Harvesters U10 Pumas |
|
|
Hendon United U10 |
Played |
Alexandra Park U10 South |
|
|
Highgate & Muswell Hill U10 Real |
Played |
Belstone FC U10 |
|
|
Maccabi London Lions U10 Green |
Played |
Borehamwood Youth U10 Knights |
|
|
Omonia Youth U10 Green |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends |
|
|
West Herts Youth U10 Stags |
Played |
Woodys Wanderers U10 Vapors |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Panthers |
Played |
AC Finchley U10 South |
|
U10 Gordon Banks |
|
AC Finchley U10 West |
Played |
Brady Maccabi U10 Reds |
|
|
Enfield Rangers U10 Black |
Played |
Northwood U10 White |
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Eagles |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
|
|
Harvesters U10 Tigers |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Cougars |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars |
Played |
Omonia Youth U10 White |
|
|
St Albans Rangers U10 Hawks |
Played |
Turnstyles Football U10 Green |
|
|
Woodys Wanderers U10 Mercurials |
Played |
Hadley Rangers U10 |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Borehamwood Youth U10 Lancers |
Played |
Woodys Wanderers U10 Magistas |
|
|
Brady Maccabi U10 White |
Played |
London Colney Colts U10 White |
|
|
Cassiobury Rangers U10 Blues |
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
|
Go Stars U10 |
Played |
East Barnet Youth U10 Eagles |
|
|
Maccabi London Lions U10 Purple |
Played |
Bushey Rangers U10 |
|
|
Omonia Youth U10 Gold |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes |
|
|
St Albans Rangers U10 Falcons |
Played |
Hampstead FC U10 Sharks |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Hampstead FC U10 Youth |
Played |
Colney Heath U10 Magpies |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U9 North |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Panthers |
|
|
Alexandra Park U9 South |
Played |
Northwood U9 Red |
|
|
Comets U9 |
Played |
Harvesters U9 Huskies |
|
|
Maccabi London Lions U9 White |
Played |
West Herts Youth U9 Stags |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Pumas |
Played |
AC Finchley U9 West |
|
U09 Captain Hook |
|
Edmonton Rangers U9 Foxes |
Played |
London Colney Colts U9 Red |
|
|
Enfield Rangers U9 Black |
Played |
Borehamwood Youth U9 Crusaders |
|
|
Maccabi London Lions U9 Blue |
Played |
Alexandra Park U9 North |
|
|
TFA Cheshunt U9 |
Played |
Oakhill Tigers U9 Raiders |
|
|
Turnstyles Football U9 Green |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Lions |
|
|
West Herts Youth U9 Bucks |
Played |
Colney Heath U9 Jackdaws |
|
U09 Harry Potter |
|
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
Played |
Edmonton Rangers U9 Tigers |
|
|
Colney Heath U9 Magpies |
Played |
Omonia Youth U9 Green |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Stars |
Played |
Maccabi London Lions U9 Green |
|
|
Oakhill Tigers U9 Warriors |
Played |
London Colney Colts U9 White |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Tigers |
Played |
Omonia Youth U9 White |
|
U09 Robin Hood |
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Legends |
Played |
Hadley Rangers U9 |
|
|
Maccabi London Lions U9 Yellow |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes |
|
|
Northwood U9 Blue |
Played |
Harvesters U9 Panthers |
|
|
Omonia Youth U9 Gold |
Played |
Potters Bar Crusaders U9 |
|
|
St Albans Rangers U9 Tigers |
Played |
Hadley Wood & Wingate U9 Foxes |
|
U09 Friendlies |
|
Edgware Town U9 |
Played |
Brady Maccabi U9 Red |
|
|
Enfield Rangers U9 Green |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Leopards |
|
U08 Billy Bear |
|
Alexandra Park U8 North |
Played |
Woodys Wanderers U8 Evopower |
|
|
Colney Heath U8 Harriers |
Played |
AC Finchley U8 South* |
|
|
Croxley Green FC U8 Black |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Pumas |
|
|
Enfield Rangers U8 Black |
Played |
West Herts Youth U8 Stags |
|
|
Hadley Wood & Wingate U8 Foxes |
Played |
Omonia Youth U8 Green |
|
|
Harvesters U8 Jaguars |
Played |
Oakhill Tigers U8 Sharks |
|
|
Maccabi London Lions U8 White* |
Played |
Northwood U8 Red |
|
U08 Captain Croc |
|
Alexandra Park U8 South |
Played |
Woodys Wanderers U8 Evospeed |
|
|
Enfield Rangers U8 Green |
Played |
AC Finchley U8 North |
|
|
Hadley Rangers U8 |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Panthers |
|
|
Hadley Wood & Wingate U8 Herons |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Jaguars |
|
|
Harvesters U8 Cougars |
Played |
Omonia Youth U8 White |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes |
Played |
Oakhill Tigers U8 Tornados |
|
|
Maccabi London Lions U8 Blue* |
Played |
Northwood U8 White |
|
U08 Freddie Fox |
|
Borehamwood Youth U8 Crusaders |
Played |
AEK FC U8 Eagles |
|
|
Colney Heath U8 Magpies |
Played |
Whetstone Wdrs U8 Lions |
|
|
Harvesters U8 Lions |
Played |
West Herts Youth U8 Bucks |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Legends |
Played |
Omonia Youth U8 Silver |
|
|
London Colney Youth U8 Panthers |
Played |
Maccabi London Lions U8 Green* |
|
U08 Rory Tiger |
|
Cassiobury Rangers U8 Clarets |
Played |
Borehamwood Youth U8 Knights |
|
|
Harvesters U8 Wildcats |
Played |
Maccabi London Lions U8 Yellow* |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U8 Stars |
Played |
Maccabi London Lions U8 Purple* |
|
|
London Colney Colts U8 Blue |
Played |
London Colney Youth U8 Pumas |
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
Alexandra Park U8 West |
Played |
Bushey Rangers U8 |
|
U07 Cyril Squirrel |
|
Croxley Green FC U7 Black |
Played |
Northwood U7 Red |
|
|
Enfield Rangers U7 Black |
Played |
Maccabi London Lions U7 Leopards |
|
|
Harvesters U7 Cheetahs |
Played |
London Colney Colts U7 Red |
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Croxley Green FC U7 White |
Played |
Woodys Wanderers U7 Hypervenoms |
|
|
Enfield Rangers U7 Green |
Played |
AC Finchley U7 South |
|
|
Harvesters U7 Leopards |
Played |
Oakhill Tigers U7 Panthers |
|
|
Maccabi London Lions U7 Pumas* |
Played |
Northwood U7 White |
|
U07 Larry Lamb |
|
Harvesters U7 Tigers |
Played |
AC Finchley U7 West |
|
|
Maccabi London Lions U7 Tigers* |
Played |
Woodys Wanderers U7 Tiempos |
|
|
West Herts Youth U7 Stags |
Played |
Whetstone Wdrs U7 Eagles |
|
U07 Sidney Seagull |
|
Hadley Wood & Wingate U7 Herons |
Played |
Borehamwood Youth U7 Crusaders |
|
|
Harvesters U7 Pumas |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U7 |
|
|
London Colney Youth U7 |
Played |
St Albans Rangers U7 Foxes |
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
Colney Heath U7 Magpies |
Played |
Hadley Wood & Wingate U7 Foxes |
|
Miscellaneous |
|
Chorleywood Common U18 Reds |
1
|
2
|
Bushey Rangers U18 |
|
H.Townsin
|
|
|
K.Goom(2)
|
|
Harvesters U12 North |
3
|
1
|
Croxley Green FC U12 Black |
|
B.O'Connor
S.Woodford
C.Young
|
|
|
H.Fitzgerald
|