|
Home Team |
Score |
Away Team |
U18 - Red Division |
|
Alexandra Park U18 North |
5
|
2
|
Belstone FC U18 |
|
R.Beckford(2)
M.Foster
D.Jowett
G.Pugh
|
|
|
S.Adekola
A.Steene
|
|
Borehamwood Youth U18 Knights |
1
|
4
|
Edgware Town U18 Red |
|
C.Bennett
|
|
|
A.Arnaldi(2)
A.Guidi
E.McGovern
|
U18 - White Division |
|
AEK FC U18 |
3
|
8
|
Croxley Green FC U18 Black |
|
D.Guaycha
F.Stead
M.Whelan
|
|
|
O.Blackhurst
A.Busby
D.New
OG
M.Parry(2)
J.Soar
R.West
|
|
Chorleywood Common U18 Lions |
3
|
0
|
Alexandra Park U18 West |
|
A.Martin(2)
J.Walton
|
|
|
|
|
Enfield Rangers U18 |
3
|
1
|
Harvesters U18 South |
|
D.Atkins
H.Butler
H.Masini
|
|
|
E.Wattley
|
|
St Albans City U18 West |
1
|
1
|
Whetstone Wdrs U18 Jaguars |
|
L.Williams
|
|
|
L.Sutherland
|
U18 - Blue Division |
|
AC Finchley U18 North |
2
|
4
|
Hampstead FC U18 |
|
I.Awogbemi(2)
|
|
|
J.Belhomme
O.Ife(2)
D.Kurtaj
|
|
Brady Maccabi U18 Blue |
4
|
2
|
Pinner JFC U18 |
|
J.Feldman
A.Gale
O.Green(2)
|
|
|
M.Rotenberg(2)
|
|
East Barnet Youth U18 Eagles |
8
|
0
|
Chorleywood Common U18 Reds |
|
D.Gonnermann
Z.Morrow
R.Murphy(4)
S.Stubbings(2)
|
|
|
|
U18 - Green Division |
|
Aldenham Excel U18 Harriers |
4
|
1
|
Alexandra Park U18 South |
|
J.Bluston
R.Klein
C.Ruff
G.Saffer
|
|
|
T.Dixon
|
|
Alexandra Park U18 East |
1
|
4
|
Chorleywood Common U18 Panthers |
|
Y.Boukhemal
|
|
|
W.Jones
J.Kennedy
K.Micek(2)
|
|
Borehamwood 2000 U18 |
H
|
-
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Harvesters U18 East |
3
|
5
|
Brady Maccabi U18 Red |
|
J.Smith(3)
|
|
|
R.Carlson
S.Lousky(2)
S.Shackleton(2)
|
U16 - League Cup |
Round 2 |
AEK FC U16 Eagles Gold |
H
|
-
|
Edmonton Rangers U16 Jaguars |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 2 |
Aldenham Excel U16 Panthers |
0
|
13
|
Northwood U16 Red |
|
|
|
|
D.Austin
J.Glover(3)
C.Maher(2)
C.O'Connor
C.Pavitt(4)
T.Payne
E.Wynne
|
Round 2 |
Alexandra Park U16 North |
0
|
11
|
Chorleywood Common U16 Gunners |
|
|
|
|
W.Clarkson
N.Costin(3)
M.McLeish
L.Simpson
Z.Woodcock
O.Wotner(4)
|
Round 2 |
Comets U16 |
1
|
0
|
Harvesters U16 East |
|
C.Moriarty
|
|
|
|
Round 2 |
Edmonton Rangers U16 Bears |
4
|
6
|
Alexandra Park U16 South |
|
M.Berisha
J.Butler
S.Jaidee(2)
|
|
|
S.Bailey-Davis
G.Blake
T.Jowett
B.Waine
O.Wellington(2)
|
Round 1 |
Hendon United U16 |
6
|
0
|
Brady Maccabi U16 Red |
|
Z.Cohen(2)
J.Weiniger(4)
|
|
|
|
Round 2 |
Hinton & Finchley Revolution U16 |
-
|
A
|
Belstone FC U16 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 2 |
Maccabi London Lions U16 White |
1
|
0
|
Omonia Youth U16 Green |
|
L.Perl
|
|
|
|
Round 2 |
Northwood U16 White |
3
|
1
|
Brady Maccabi U16 Blue |
|
M.Carvalho
B.Dufaux
C.Everitt
|
|
|
J.Miller
|
Round 1 |
Olympiacos Youth U16 |
3
|
1
|
Oakhill Tigers U16 Knights |
|
R.Burgess
M.Kyprianou(2)
|
|
|
J.Wheeler
|
Round 2 |
Omonia Youth U16 White |
6
|
0
|
Hadley Rangers U16 |
|
J.Cannon(3)
A.Chase
J.Georgiou
M.Riley
|
|
|
|
Round 2 |
St Albans City U16 South |
1
|
2
|
Croxley Green FC U16 Black |
|
R.Weaver
|
|
|
Z.McNicholas
L.White
|
Round 2 |
West Herts Youth U16 Stags |
-
|
A
|
AEK FC U16 Black |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
U16 - White Division |
|
AC Finchley U16 South |
1
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U16 Foxes |
|
G.Young
|
|
|
L.Smith
|
U16 - Blue Division |
|
Hadley Wood & Wingate U16 Herons |
2
|
5
|
Whetstone Wdrs U16 Panthers |
|
O.McGahon
T.Rackind
|
|
|
N.Aitundal
C.Lemba
J.Smith(2)
J.Songo
|
U15 - League Cup |
Round 1 |
AC Finchley U15 South |
4
|
3
|
Harvesters U15 East |
|
F.Brown
Y.Kristi
P.Kwietniowski
J.Purton
|
|
|
T.Barton
I.Morris
B.Weidmann
|
Round 1 |
Alexandra Park U15 West |
5
|
2
|
Hendon United U15 |
|
A.Newcombe(2)
Y.Seechurn
E.Swinhoe
E.Walker
|
|
|
A.Glausuisz
A.Samet
|
Round 1 |
Alyth Belsize U15 |
0
|
6
|
Alexandra Park U15 South |
|
|
|
|
S.Bwogi
C.Haynes
T.Sikuade
J.Thornton(2)
J.Wilkins
|
Round 1 |
Colney Wolves FC U15 |
6
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends |
|
T.Dean
H.Fisher
R.Jackson
A.Lines
M.Ochan
C.Shaw
|
|
|
T.Cox
|
Round 1 |
Hadley Rangers U15 |
1
|
7
|
Brady Maccabi U15 Black |
|
L.Schmitt
|
|
|
L.De Leeuw
S.Garnett
S.Pieza
J.Saul(2)
S.Taylor(2)
|
Round 1 |
Highgate & Muswell Hill U15 Raiders |
12
|
0
|
St Gregorys United U15 Pumas |
|
B.Byre
D.Hoff(2)
S.Levin(4)
J.Levy
G.Maurice
J.Miller
A.Shaffer(2)
|
|
|
|
Round 1 |
Highgate & Muswell Hill U15 United |
2
|
5
|
Maccabi London Lions U15 Blue |
|
I.Howard
A.Simons
|
|
|
D.Brooks
J.Field(4)
|
Round 1 |
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes |
4
|
2
|
Aldenham Excel U15 Wolves |
|
M.Booth(3)
L.Cantor
|
|
|
J.Adler
D.Zarach
|
Round 1 |
St Albans Rangers U15 Reds |
12
|
2
|
North West London Jets U15 |
|
J.Cross(6)
J.Kerr
S.Littlemore(3)
L.Shaw
B.Taylor
|
|
|
A.Shaw(2)
|
U15 - Red Division |
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
1
|
4
|
Kings Langley U15 |
|
K.Nyarko
|
|
|
L.Arthur
J.Harvey
E.North
F.Sykes
|
|
Bushey Rangers U15 Pumas |
8
|
0
|
AC Finchley U15 North |
|
O.Jarvis
J.Pioro
M.Pioro(2)
F.St-John(3)
B.Summers
|
|
|
|
|
Croxley Green FC U15 Black |
2
|
5
|
Whetstone Wdrs U15 Pumas |
|
W.Bishop
C.Cameron
|
|
|
R.Bhundia(3)
M.Miorandi
H.Mistry
|
|
Maccabi London Lions U15 White |
2
|
6
|
St Albans City U15 North |
|
H.Mattey
R.Zamet
|
|
|
J.Armstrong
T.Carmichael
M.Hodgson
B.Owen(2)
J.Parrett
|
U15 - White Division |
|
Alexandra Park U15 East |
3
|
2
|
Harvesters U15 South |
|
S.Harlan
D.Holder
J.Matejczyk
|
|
|
S.Coombs
N.Thornton
|
|
Belstone FC U15 |
9
|
2
|
Brady Maccabi U15 Blue |
|
O.Chandler(2)
N.Raphael(2)
E.Sharpe(2)
C.Stepsky(3)
|
|
|
J.Baum
J.Meranda
|
|
Harpenden Colts U15 Blacks |
11
|
0
|
Whetstone Wdrs U15 Lions |
|
O.Card
E.Chisholm
G.Hart
J.Hodgson
M.Irani
C.McCabe
D.McCurley(4)
M.McKinnon
|
|
|
|
|
Omonia Youth U15 Green |
4
|
3
|
West Herts Youth U15 Stags |
|
A.Georgiou
S.Souris(2)
M.Speers
|
|
|
A.Burchell
S.Creese
B.Wilson
|
U15 - Blue Division |
|
Bushey Rangers U15 Eagles |
4
|
2
|
Borehamwood Youth U15 Knights |
|
D.Alvez(2)
A.Chambers(2)
|
|
|
O.Guerra
E.Ukperaj
|
|
Hadley Wood & Wingate U15 Foxes |
6
|
2
|
Northwood U15 White |
|
C.Jones
K.Lekes(4)
M.Roth
|
|
|
R.Dunia(2)
|
|
Olympiacos Youth U15 |
7
|
5
|
Alexandra Park U15 North |
|
G.Abrady(2)
L.Nicolaou
S.Nzamale(3)
K.Stewart
|
|
|
O.Brown(3)
H.Milligam
M.Riley
|
U14 - Red Division |
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
2
|
2
|
Alexandra Park U14 North |
|
U.Adinna
G.Grange
|
|
|
M.Sanci(2)
|
|
Croxley Green FC U14 Black |
3
|
2
|
AC Finchley U14 North |
|
D.Fowler
J.Hall
J.New
|
|
|
L.Cannon
A.Rey
|
|
Maccabi London Lions U14 White |
1
|
2
|
Harvesters U14 South |
|
F.Land
|
|
|
T.Mileham
B.Young
|
|
Whetstone Wdrs U14 Jaguars |
3
|
1
|
St Albans City U14 South |
|
J.Mbanza-Lopes
B.Oliveira(2)
|
|
|
T.Dodd
|
U14 - White Division |
|
Belstone FC U14 |
3
|
3
|
Alexandra Park U14 East |
|
D.Mincer(2)
L.Wellington
|
|
|
J.Burkitt
J.Kortbaek(2)
|
|
Edmonton Rangers U14 Cobras |
4
|
1
|
Maccabi London Lions U14 Blue |
|
M.Ali(3)
F.Conway
|
|
|
E.Gold
|
|
Highgate & Muswell Hill U14 Foxes |
2
|
5
|
AEK FC U14 Black |
|
A.Brazil(2)
|
|
|
J.Lancaster
M.Payne(3)
M.Taylor
|
U14 - Blue Division |
|
AC Finchley U14 South |
0
|
5
|
Whetstone Wdrs U14 Lions |
|
|
|
|
N.Agiyi
O.Clark
W.Harlow
L.Young(2)
|
|
Aldenham Excel U14 Arrows |
4
|
2
|
Borehamwood Youth U14 Knights |
|
S.Levy
J.Marks(3)
|
|
|
C.Gray
R.Tucker
|
|
Alexandra Park U14 West |
5
|
0
|
Olympiacos Youth U14 |
|
E.Addae-Mensah(2)
L.Robinson
N.Sofola
S.Tibbett
|
|
|
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
0
|
3
|
Hendon Youth U14 |
|
|
|
|
M.Dowlatzai(2)
E.Tomling
|
|
Whetstone Wdrs U14 Leopards |
3
|
3
|
AC Finchley U14 West |
|
O.Aimufua
J.Barrett
D.Martins
|
|
|
S.Hussey(2)
G.Katz-Kaye
|
U14 - Green Division |
|
100% Soccer School U14 |
7
|
0
|
Alexandra Park U14 South |
|
A.Donkor(3)
E.Hope(2)
M.Shinga(2)
|
|
|
|
|
AEK FC U14 Gold |
5
|
0
|
Brady Maccabi U14 White |
|
S.Coumanidis
E.Deniz
G.Kyprianou
A.Kyriacou(2)
|
|
|
|
|
Brady Maccabi U14 Red |
5
|
1
|
Hendon United U14 |
|
H.Dryan
J.Greenfield
O.Krushner
O.Levenson
B.Morrison
|
|
|
A.Cerer
|
|
Hampstead FC U14 Tigers |
-
|
A
|
St Albans Rangers U14 Zelos |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Harvesters U14 West |
8
|
4
|
Highgate & Muswell Hill U14 Panthers |
|
N.Dawitt
J.Foster
C.Kengne(2)
N.Powell(2)
B.Quinn(2)
|
|
|
S.Abduli(2)
J.Adey(2)
|
U13 - Red Division |
|
Edmonton Rangers U13 Owls |
4
|
4
|
Whetstone Wdrs U13 Panthers |
|
E.Acheampong
Z.Addo
F.Arpino
T.Joseph
|
|
|
Z.Chrysanthou
J.Preko(3)
|
|
Hinton & Finchley Revolution U13 |
1
|
9
|
Edmonton Eagles U13 Barsulola |
|
L.Franchi
|
|
|
M.Campbell(2)
R.Fenton-West(2)
L.Opong
M.Rzesny(3)
M.Trajkovic
|
U13 - White Division |
|
Brady Maccabi U13 Reds |
H
|
-
|
Northwood U13 Red |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Maccabi London Lions U13 Blue |
4
|
3
|
Hendon United U13 Netanya |
|
D.Dutch
J.Garcia
S.Gotkine
J.Shooter
|
|
|
C.Calvert
J.Cooper
E.Young
|
U13 - Blue Division |
|
100% Soccer School U13 |
-
|
A
|
Oakhill Tigers U13 Predators |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Whetstone Wdrs U13 Jaguars |
6
|
7
|
Alexandra Park U13 West |
|
A.Butt
A.Gelagotellis(2)
L.Maltese
B.Norman
J.Ruff
|
|
|
J.Holland(4)
R.McGonagle(3)
|
U13 - Green Division |
|
Brady Maccabi U13 White |
2
|
1
|
Alexandra Park U13 South |
|
J.Albert
S.Gold
|
|
|
R.Hughes
|
|
Enfield Rangers U13 |
5
|
2
|
Norsemen FC U13 |
|
E.Satik
C.Simmons-Lewis(3)
M.Ulgut
|
|
|
L.Omondi
|
|
Highgate & Muswell Hill U13 Galaxy |
6
|
1
|
Alexandra Park U13 North |
|
S.Abrahmas
P.Buechanan
T.Keays
OG
J.Rosenthal
J.Vandermolen
|
|
|
B.Steel
|
U13 - Yellow Division |
|
Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos |
4
|
1
|
Brady Maccabi U13 HGS |
|
J.Awad
O.Davis
B.Harris
N.Kemsley
|
|
|
M.Kyte
|
|
Highgate & Muswell Hill U13 Fire |
8
|
2
|
Whetstone Wdrs U13 Leopards |
|
N.Gellman
S.Lask(2)
S.Norton(3)
J.Shindler(2)
|
|
|
C.Cleary
D.Osimen
|
|
Oakhill Tigers U13 Cobras |
4
|
6
|
Omonia Youth U13 White |
|
S.Bailey
A.Craig
L.Demetri(2)
|
|
|
P.Beer
A.Curran
H.O'Sullivan
A.Papaloizou
L.Petrou
D.Preece
|
U12 - Red Division |
|
Colney Heath U12 Harriers |
0
|
1
|
Maccabi London Lions U12 White |
|
|
|
|
J.Tapnack
|
|
Edgware Town U12 |
5
|
1
|
Arsenal Ladies U12 |
|
O.Bloom
E.Scott(2)
J.Skinner(2)
|
|
|
S.Guyatt
|
|
St Albans City U12 North |
2
|
1
|
London Colney Colts U12 Blue |
|
J.Beardon
G.Wilson
|
|
|
T.Crossfield
|
U12 - White Division |
|
Belstone FC U12 |
0
|
2
|
Borehamwood Youth U12 Knights |
|
|
|
|
H.McGleish
A.McNamara
|
|
Maccabi London Lions U12 Blue |
6
|
4
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
|
J.Lexton(3)
J.Phillips(3)
|
|
|
R.Allaway
S.Lea
A.Pinchover(2)
|
|
Maccabi London Lions U12 Green |
2
|
5
|
AC Finchley U12 North |
|
B.Hanouka
T.Mandel
|
|
|
F.Davis(2)
J.Robson
E.Rrukiqi
D.Shah
|
U12 - Blue Division |
|
Bushey Rangers U12 |
0
|
1
|
St Albans City U12 East |
|
|
|
|
J.Poulton
|
|
Colney Heath U12 Magpies |
1
|
4
|
Alexandra Park U12 North |
|
F.Stanley
|
|
|
C.Bell
S.Bouchebaba(2)
M.Perol
|
|
Hinton & Finchley Revolution U12 |
8
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U12 Dynamo |
|
D.Hammond(3)
L.Hindmarsh
E.O'Dwyer(3)
M.Robinson
|
|
|
B.Glazer
|
U12 - Green Division |
|
AC Finchley U12 South |
2
|
11
|
Edmonton Rangers U12 Sharks |
|
C.Pimentel(2)
|
|
|
H.Aham(2)
M.Bongay
K.Grisha
I.Mansaray(6)
J.Marshall(2)
|
|
Brady Maccabi U12 Blue |
6
|
2
|
St Albans City U12 South |
|
E.Greenberg
N.Hirschel(2)
B.Summerfield
J.Woolf(2)
|
|
|
M.Gibson
M.Martin
|
|
Harvesters U12 South |
3
|
2
|
Maccabi London Lions U12 Yellow |
|
|
|
|
C.Hanison-Weldon
C.Krushner
|
|
London Colney Youth U12 |
2
|
5
|
Alexandra Park U12 South |
|
O.Andrews
H.Western
|
|
|
O.Buck(2)
K.Coote
Z.Richards
F.Walshe
|
U12 - Yellow Division |
|
Borehamwood Youth U12 Templars |
5
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U12 Galaxy |
|
S.Antoniov(2)
R.Chambers
A.Woods(2)
|
|
|
A.Graham
|
|
Hendon United U12 Red |
3
|
4
|
Colney Heath U12 Jackdaws |
|
J.Brittain
D.Kaye
R.Schneider
|
|
|
R.Anyszek(2)
A.Chambers
M.Parkins
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Juniors |
7
|
0
|
Brady Maccabi U12 Reds |
|
B.Hait(2)
B.Masson(3)
B.Weitzman(2)
|
|
|
|
|
Turnstyles Football U12 |
2
|
2
|
Brady Maccabi U12 White |
|
C.Hildebrandt
P.Yao
|
|
|
D.Lyons
J.Soloway
|
U12 - Purple Division |
|
Alexandra Park U12 West |
3
|
9
|
North West London Jets U12 |
|
A.Dolan
E.Gathercole(2)
|
|
|
D.Attar(5)
R.Cohen(3)
Z.Mendelson
|
|
Harvesters U12 East |
6
|
2
|
Whetstone Wdrs U12 Jaguars |
|
O.Butcher
M.Hills(2)
S.Mahenge
L.Paul(2)
|
|
|
J.Allman
D.Quinn
|
|
St Albans Rangers U12 |
0
|
9
|
Hendon United U12 White |
|
|
|
|
A.Green(2)
A.Harounoff(2)
A.Jacobs(2)
N.Pfeffer
N.Vandijk(2)
|
U11 - Red Division |
|
Edgware Town U11 Blue |
Played |
Whetstone Wdrs U11 Lions |
|
|
Enfield Rangers U11 Green |
Played |
Harvesters U11 Wildcats |
|
|
London Colney Colts U11 Blue |
Played |
Maccabi London Lions U11 White |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Tigers |
Played |
Edgware Town U11 Red |
|
U11 - White Division |
|
AC Finchley U11 North |
Played |
Belstone FC U11 |
|
|
Alexandra Park U11 North |
Played |
AC Finchley U11 South |
|
|
Croxley Green FC U11 Black |
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
|
|
Harvesters U11 Lions |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 |
|
|
Omonia Youth U11 Green |
Played |
St Albans Rangers U11 |
|
U11 - Blue Division |
|
AC Finchley U11 West |
Played |
Brady Maccabi U11 Red |
|
|
Hadley Rangers U11 |
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Herons |
|
|
Harvesters U11 Jaguars |
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Wanderers |
|
|
Northwood U11 Red |
Played |
Maccabi London Lions U11 Blue |
|
|
Omonia Youth U11 Gold |
Played |
Oakhill Tigers U11 Falcons |
|
U11 - Green Division |
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
Played |
Bushey & Oxhey FC U11 Sharks |
|
|
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
Played |
Colney Heath U11 Magpies |
|
|
Maccabi London Lions U11 Yellow |
Played |
Hendon United U11 Red |
|
|
Omonia Youth U11 Silver |
Played |
Mill Hill Village Youth U11 |
|
U11 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U11 South |
Played |
Brady Maccabi U11 White |
|
|
Hadley Wood & Wingate U11 Eagles |
Played |
Enfield Rangers U11 Black |
|
|
Hendon United U11 Blue |
Played |
Hampstead FC U11 |
|
|
Potters Bar United U11 Blacks |
Played |
Northwood U11 White |
|
|
Whetstone Wdrs U11 Jaguars |
Played |
West Herts Youth U11 Bucks |
|
U11 - Purple Division |
|
Alyth Belsize U11 Red |
Played |
Borehamwood 2000 U11 |
|
|
Brady Maccabi U11 Blue |
Played |
Bushey Rangers U11 |
|
|
Cuffley Youth U11 Phoenix |
Played |
Colney Heath U11 Jackdaws |
|
|
Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo |
Played |
Alyth Belsize U11 Black |
|
U10 Bobby Moore |
|
AC Finchley U10 North |
Played |
Alexandra Park U10 North |
|
|
Borehamwood Youth U10 Templars |
Played |
Norsemen FC U10 |
|
|
Harvesters U10 Leopards |
Played |
AFC Oaklands U10 |
|
|
Maccabi London Lions U10 Blue |
Played |
Edmonton Rangers U10 Dragons |
|
|
Maccabi London Lions U10 White |
Played |
Edgware Town U10 |
|
|
Northwood U10 Red |
Played |
Hampstead FC U10 Youth |
|
|
Whetstone Wdrs U10 Tigers |
Played |
Arsenal Ladies U10 |
|
U10 Bobby Charlton |
|
Alexandra Park U10 South |
Played |
AC Finchley U10 South |
|
|
Belstone FC U10 |
Played |
Harvesters U10 Pumas |
|
|
Colney Heath U10 Magpies |
Played |
Woodys Wanderers U10 Vapors |
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
Played |
Maccabi London Lions U10 Green |
|
|
Highgate & Muswell Hill U10 Real |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Panthers |
|
U10 Gordon Banks |
|
AC Finchley U10 West |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Lions |
|
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
Played |
Whetstone Wdrs U10 Cougars |
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Eagles |
Played |
Hadley Rangers U10 |
|
|
Harvesters U10 Tigers |
Played |
St Albans Rangers U10 Hawks |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars |
Played |
Northwood U10 White |
|
|
Maccabi London Lions U10 Yellow |
Played |
Omonia Youth U10 White |
|
|
Woodys Wanderers U10 Mercurials |
Played |
Enfield Rangers U10 Black |
|
U10 Stanley Matthews |
|
Borehamwood Youth U10 Lancers |
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
|
Bushey Rangers U10 |
Played |
London Colney Colts U10 White |
|
|
Go Stars U10 |
Played |
Cassiobury Rangers U10 Blues |
|
|
Hampstead FC U10 Sharks |
Played |
Woodys Wanderers U10 Magistas |
|
|
Omonia Youth U10 Gold |
Played |
Maccabi London Lions U10 Purple |
|
|
St Albans Rangers U10 Eagles |
Played |
East Barnet Youth U10 Eagles |
|
|
St Albans Rangers U10 Falcons |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes |
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
London Colney Colts U10 Red |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends |
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U9 North |
Played |
Alexandra Park U9 South |
|
|
Borehamwood Youth U9 Knights |
Played |
AC Finchley U9 West |
|
|
Enfield Rangers U9 Green |
Played |
West Herts Youth U9 Stags |
|
|
Northwood U9 Red |
Played |
Harvesters U9 Huskies |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Panthers |
Played |
Edgware Town U9 |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Pumas |
Played |
Comets U9 |
|
U09 Captain Hook |
|
Alexandra Park U9 North |
Played |
Colney Heath U9 Jackdaws |
|
|
Edmonton Rangers U9 Foxes |
Played |
Enfield Rangers U9 Black |
|
|
Oakhill Tigers U9 Raiders |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Lions |
|
|
TFA Cheshunt U9 |
Played |
Maccabi London Lions U9 Blue |
|
U09 Harry Potter |
|
Colney Heath U9 Magpies |
Played |
Harvesters U9 Coyotes |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Stars |
Played |
Omonia Youth U9 White |
|
|
Maccabi London Lions U9 Green |
Played |
Edmonton Rangers U9 Tigers |
|
|
Northwood U9 White |
Played |
London Colney Colts U9 White |
|
|
Omonia Youth U9 Green |
Played |
Croxley Green FC U9 Black |
|
|
Whetstone Wdrs U9 Tigers |
Played |
Oakhill Tigers U9 Warriors |
|
U09 Robin Hood |
|
Hadley Rangers U9 |
Played |
Whetstone Wdrs U9 Leopards |
|
|
Hadley Wood & Wingate U9 Foxes |
Played |
Omonia Youth U9 Gold |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U9 Legends |
Played |
Northwood U9 Blue |
|
|
Potters Bar Crusaders U9 |
Played |
Maccabi London Lions U9 Yellow |
|
|
St Albans Rangers U9 Tigers |
Played |
Go Stars U9 |
|
U09 Friendlies |
|
Harvesters U9 Panthers |
Played |
Cassiobury Rangers U9 Clarets |
|
|
Maccabi London Lions U9 White |
Played |
London Colney Colts U9 Red |
|
Miscellaneous |
|
Bushey Rangers U18 |
0
|
6
|
St Albans City U18 East |
|
|
|
|
N.Robinson(2)
|
|
London Colney Colts U12 Red |
6
|
3
|
Croxley Green FC U12 Black |
|
J.Bone(2)
R.Oudnie-Morgan
O.Paul(2)
M.Stickland
|
|
|
H.Fitzgerald
F.Macci
T.Righton
|