|
Home Team |
Score |
Away Team |
Middlesex County FA - Sunday Intermediate Cup |
Quarter Final |
British Airways (Sunday) |
6
|
3
|
C.B.Hounslow Reserves |
|
L.Bishop
S.Boardman(2)
G.Tackley(3)
|
|
|
|
Quarter Final |
Hayes End Wanderers |
3
|
1
|
Stanmore Manor |
|
R.Jones
A.Meakes(2)
|
|
|
|
Middlesex County FA - Sunday Junior Cup |
Round 2 |
Acton Central (WITHDRAWN) |
2
|
2
|
Partisan Ruislip |
[ Home Win on penalties ] |
|
|
|
|
Middlesex County FA - Sunday Junior Trophy |
Round 3 |
Northolt Saints Sports & Social |
4
|
3
|
AC Denham |
|
|
|
|
|
Round 3 |
Hayes Lions |
|
|
Hanworth Sports |
|
|
|
|
|
Round 3 |
CB Hounslow United (Sunday) IV (WITHDRAWN) |
-
|
A
|
R Benson |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 3 |
West Hillingdon United |
3
|
5
|
Shepherds Bush United |
|
|
|
|
|
President's Cup |
Round 1 |
Harmondsworth |
1
|
3
|
Bulstrode |
|
N.Dyos
|
|
|
|
Round 2 |
London Falcons |
3
|
1
|
FC Yiewsley |
|
W.Collins
J.Vidal(2)
|
|
|
L.Hind
|
Round 2 |
Westpoint United |
6
|
2
|
Indian Gymkhana Club (Sunday) (WITHDRAWN) |
|
T.Crouch
A.Henderson
J.O'Connor
M.Wiggins(3)
|
|
|
G.Bansal
H.Degun
|
Vice President's Cup |
Round 2 |
White Hart Harlington |
3
|
3
|
AFC Heathrow (Sunday) |
[ Home Win on penalties ] |
J.Daly(3)
|
|
|
|
Round 2 |
The Crown |
1
|
0
|
Bell on the Green Casuals |
|
J.Driscoll
|
|
|
|
Premier Division Cup |
Round 1 |
Southall United (Sunday) |
7
|
1
|
Firm Foundations |
|
S.Atwal
B.Butt(5)
T.Dhindsa
|
|
|
R.Xavier
|
Division Four Cup |
Round 1 |
Adam and Eve |
6
|
4
|
Lord Hill |
|
A.Flynn(2)
H.Hopson
OG
B.Sharp(2)
|
|
|
S.Fosbery
B.Glowacki(2)
W.Little
|
Premier Division |
|
Old Greenfordians |
2
|
1
|
Brentford St. Georges |
|
L.McEwan
D.Snooks
|
|
|
F.Rashad
|
Division One |
|
Hanwell Chargers |
2
|
3
|
Larkspur Rovers (Sunday) |
|
|
|
|
D.Jackson
L.Jennings
T.Smith
|
|
Yeading Lane |
1
|
1
|
Bridgehill |
|
P.Gill
|
|
|
M.Swain
|
Division Two |
|
FC Bridge |
2
|
0
|
Hillingdon United |
|
T.Edwards
T.Veal
|
|
|
|
|
Heathrow Club |
6
|
2
|
Roxeth District Albion |
|
D.Blower
D.Gbobeh
J.Jones(2)
A.Martin(2)
|
|
|
A.Bidlewell
B.Bird
|
|
Ruislip Rovers |
2
|
5
|
Yeading ABS |
|
K.Baker
S.Baker
|
|
|
S.Hayes(2)
M.Luckett(2)
R.Mullens
|
|
UB6 United |
3
|
1
|
Hillingdon Park Rangers |
|
M.Burgen
S.Case
R.Thompson
|
|
|
R.Frape
|
Division Three |
|
Ox & Gate |
4
|
0
|
Maxwell Pricemann |
|
P.Hollowed
L.Lynam(3)
|
|
|
|
|
Yeading Town |
-
|
A
|
Reality |
[ Away Win was awarded ] |
O.Adams(2)
E.Bradfield
|
|
|
S.Boudhina
A.Cox
S.Montaut
|
Division Four |
|
UB6 United Reserves |
0
|
11
|
FC Brentford |
|
|
|
|
D.Grace
C.Johnson(5)
W.Joseph
D.Lewis(2)
J.Linsell
K.Odongo
|
|
Uxbridge United |
1
|
3
|
Wishing Well Wanderers |
|
|
|
|
K.Healy
A.Miker
J.Stanton
|