|
Home Team |
Score |
Away Team |
Anagram Records Feeder Leagues Trophy |
Round 2 |
Belstone |
3
|
1
|
The 61 FC (Luton) |
|
|
|
|
C.Mapp
|
Round 2 |
Harpenden Town |
1
|
3
|
Bushey Sports Club |
|
H.Hunt
|
|
|
|
Berks & Bucks FA - Junior Cup |
Round 3 |
Mursley United Reserves |
0
|
2
|
Elmhurst |
|
|
|
|
|
Round 3 |
Winslow United Reserves |
2
|
4
|
Oving |
|
D.Butler
P.Hull
|
|
|
|
Herts FA - Intermediate Cup |
Round 2 |
Wodson Park Reserves |
4
|
3
|
Lemsford |
|
O.Babbage
P.Sawyer(3)
|
|
|
|
London FA - Senior Trophy |
Round 2 |
Cockfosters Reserves |
2
|
1
|
Kilburn |
|
J.Cush
D.Ellicott
|
|
|
|
Premier Division |
|
AFC Dunstable |
2
|
0
|
Tring Athletic |
|
B.Christie(2)
|
|
|
|
|
Berkhamsted |
2
|
4
|
Holmer Green |
|
C.Calcutt
J.Chamberlain
|
|
|
D.Allen(3)
E.Derby
|
|
Hadley |
3
|
3
|
Harefield United |
|
J.Bartlett
OG
J.Watson
|
|
|
R.Egan
J.Girt
J.Reader
|
|
Hanwell Town |
4
|
1
|
London Colney |
|
C.Duffy
W.Healey(2)
R.Pither
|
|
|
G.Shaw
|
|
Hatfield Town |
1
|
2
|
Cockfosters |
|
D.O'Connor
|
|
|
E.Protain
J.Rolfe
|
|
Hertford Town |
3
|
8
|
Ampthill Town |
|
K.Campbell
C.Hall-Ramsey
A.Lawton
|
|
|
P.Draycott(3)
S.Flux
W.Garcia
D.Watson(3)
|
|
Hillingdon Borough |
3
|
1
|
Biggleswade United |
|
R.Gradwell(2)
R.Laney
|
|
|
S.Murray
|
|
Leverstock Green |
2
|
2
|
Hoddesdon Town |
|
L.O'Keefe
B.Smith
|
|
|
A.Bolle
T.Hatherly
|
|
London Lions |
0
|
2
|
St Margaretsbury |
|
|
|
|
D.Edmee
R.Wade
|
|
London Tigers |
1
|
2
|
Stotfold |
|
O.El-Bakkali
|
|
|
A.Browne
A.Fitton
|
|
Oxhey Jets |
0
|
2
|
Colney Heath |
|
|
|
|
P.Armstrong
M.Standen
|
Division One |
|
Arlesey Town Reserves |
0
|
1
|
Winslow United |
|
|
|
|
C.Seanla
|
|
Bedford |
8
|
1
|
Amersham Town |
|
J.Hilsdon
C.Johnson(3)
A.Kersey
OG
L.Rocco
R.Smith
|
|
|
A.Toone
|
|
Buckingham Athletic |
2
|
1
|
Baldock Town |
|
P.Martin(2)
|
|
|
L.Hennessey
|
|
Langford |
1
|
4
|
Southall |
|
R.Cummings-Wedderburn
|
|
|
D.Bitsindou(2)
B.Boyer
S.Kaba
|
|
Stony Stratford Town |
0
|
9
|
FC Broxbourne Borough |
|
|
|
|
K.Abiodun-Dacosta
A.Adu-Donyinah
K.Bishop
B.Dabo Carvalho
M.Karagul(3)
A.Kostalas
L.Yiga
|
|
Sun Postal Sports |
1
|
0
|
Crawley Green |
|
D.Tomkins
|
|
|
|
|
Welwyn Garden City |
4
|
0
|
Risborough Rangers |
|
S.Brettell(2)
J.Caswell(2)
|
|
|
|
Division Two |
|
Aston Clinton |
4
|
1
|
Willen |
|
I.Long
D.Phillips
P.Weirich(2)
|
|
|
T.Raynor
|
|
Grendon Rangers |
1
|
0
|
Totternhoe |
|
C.MacPherson
|
|
|
|
|
Hale Leys Utd |
3
|
1
|
Tring Corinthians |
|
J.Castello
M.Tattam
A.Woodfine
|
|
|
L.Byrne
|
|
New Bradwell St Peter |
2
|
1
|
Kent Athletic |
|
S.Bearman
F.Yinka-Kehinde
|
|
|
OG
|
|
Old Bradwell United |
4
|
0
|
Brimsdown |
|
T.Cribb
L.Gray
D.Jarman
A.Rooney
|
|
|
|
|
Wolverton Town |
1
|
1
|
Pitstone & Ivinghoe |
|
M.Toms
|
|
|
M.Hamilton
|
Reserve Division One |
|
Baldock Town Reserves |
0
|
6
|
Hoddesdon Town Reserves |
|
|
|
|
H.Bushell
S.Stock(3)
M.Williams(2)
|
|
Holmer Green Reserves |
3
|
0
|
AFC Dunstable Reserves |
|
P.Clark
G.Marshall
L.Ratcliffe
|
|
|
|
|
Kent Athletic Reserves |
1
|
1
|
Risborough Rangers Reserves |
|
W.Hymus
|
|
|
R.Lonsdale
|
|
Kings Langley Reserves |
H
|
-
|
London Lions Reserves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
St Margaretsbury Reserves |
5
|
1
|
Oxhey Jets Reserves |
|
C.Ellerbeck(2)
S.Lovell
A.Molinari(2)
|
|
|
L.Cook
|
|
Stotfold Reserves |
0
|
5
|
London Colney Reserves |
|
|
|
|
A.Halford
J.Moseley
S.Murphy(2)
S.Thomas
|
|
The 61 FC (Luton) Reserves |
1
|
3
|
Hadley Reserves |
|
K.Jackson
|
|
|
I.Kirkwood
O.Omotosho
J.Reynolds
|
Reserve Division Two |
|
Biggleswade United Reserves |
9
|
0
|
Stony Stratford Town Reserves |
|
C.Bunker
D.Carroll(2)
A.Drakulic
O.Peters(4)
C.Robertson
|
|
|
|
|
Totternhoe Reserves |
5
|
1
|
Langford Reserves |
|
N.Geraghty
J.Green
T.Howson
T.Lauder
OG
|
|
|
C.Albon
|