|
Home Team |
Score |
Away Team |
Berks & Bucks FA - Intermediate Cup |
Round 2 |
Amersham Town |
2
|
1
|
Buckingham Athletic |
|
D.Tomlin
A.Toone
|
|
|
A.Bone
|
Round 2 |
Bierton Wanderers |
1
|
3
|
Hale Leys Utd |
|
|
|
|
T.Brindley
R.Joe(2)
|
Round 2 |
Bucks CC |
6
|
2
|
Grendon Rangers |
|
|
|
|
S.Herriot
D.Savin
|
Round 2 |
Great Missenden |
0
|
3
|
Chesham United Reserves |
|
|
|
|
J.Harris
B.Morgan
OG
|
Round 2 |
Mursley United |
7
|
0
|
Bedgrove Dynamos |
|
B.Brill(2)
J.Crook
G.Hutchinson(2)
D.Trowbridge
R.Tucker
|
|
|
|
Round 2 |
Old Bradwell United |
1
|
2
|
Chalfont Wasps |
|
P.Maddigan
|
|
|
|
Round 2 |
Olney Town |
7
|
2
|
Aston Clinton |
|
|
|
|
S.Bramley
A.Usmani
|
Round 2 |
Pitstone & Ivinghoe |
5
|
3
|
Alpha Arms Academicals |
|
L.Bunker(2)
C.Deakin(2)
T.Elliott
|
|
|
|
Round 2 |
Risborough Rangers |
1
|
0
|
Wraysbury Village |
|
W.Barnard
|
|
|
|
Herts FA - Senior Centenary Trophy |
Round 1 |
Belstone |
5
|
3
|
Harpenden Town |
|
|
|
|
J.Ewington(2)
H.Hunt
|
Round 1 |
Kings Langley |
3
|
0
|
Wormley Rovers |
|
A.Campana
A.Hallissey
P.Insley
|
|
|
|
Round 1 |
Mill End Sports |
2
|
4
|
Sun Postal Sports |
|
|
|
|
J.Armstrong
J.Godden(2)
A.Lewis
|
Round 1 |
Welwyn Garden City |
4
|
3
|
Standon & Puckeridge |
|
J.Caswell(4)
|
|
|
|
Round 1 |
Wodson Park |
2
|
0
|
Knebworth |
|
O.Babbage
D.Speller
|
|
|
|
Premier Division |
|
AFC Dunstable |
2
|
2
|
London Tigers |
|
C.Butler
C.Smith
|
|
|
O.El-Bakkali
J.Laraba
|
|
Ampthill Town |
2
|
1
|
Holmer Green |
|
P.Draycott
C.Lester
|
|
|
S.Eales
|
|
Cockfosters |
2
|
1
|
Berkhamsted |
|
B.Butt
L.O'Keefe
|
|
|
C.Calcutt
|
|
Colney Heath |
1
|
0
|
Hoddesdon Town |
|
A.Clarke
|
|
|
|
|
Hadley |
1
|
1
|
Biggleswade United |
|
D.Sidoli
|
|
|
J.Peters
|
|
Hanwell Town |
10
|
0
|
Leverstock Green |
|
M.Buckley
W.Healey(3)
C.Mills(3)
OG
R.Pither
K.Watson
|
|
|
|
|
Hatfield Town |
2
|
2
|
Tring Athletic |
|
A.Murad
J.Welch
|
|
|
G.Hall(2)
|
|
Hertford Town |
2
|
3
|
Hillingdon Borough |
|
C.Smith
B.White
|
|
|
J.Froud
K.Gradwell
R.Gradwell
|
|
London Colney |
4
|
1
|
St Margaretsbury |
|
S.Clarke-Mardel
M.Collins
M.Newman
G.Shaw
|
|
|
R.Wade
|
|
Oxhey Jets |
6
|
5
|
Stotfold |
|
L.Beardsworth
D.David
A.Lowton(3)
J.Moran
|
|
|
C.Clark
M.Clark
M.Ellis
S.Herr(2)
|
Division One |
|
Crawley Green |
1
|
3
|
Southall |
|
A.Reid
|
|
|
J.Aqua(2)
OG
|
|
Kentish Town |
1
|
1
|
Arlesey Town Reserves |
|
P.Ankrah
|
|
|
B.Lawal
|
|
Winslow United |
3
|
5
|
Baldock Town |
|
B.Graham
C.Seanla(2)
|
|
|
N.Aulsberry
A.Bowskill
J.Harman
L.Harman
L.Hennessey
|
Division Two |
|
New Bradwell St Peter |
1
|
2
|
The 61 FC (Luton) |
|
S.Bearman
|
|
|
L.Gorman
A.McGirr
|
|
Willen |
1
|
8
|
Kent Athletic |
|
C.Winn
|
|
|
R.Clarke(2)
B.Currington(2)
P.Daly(3)
S.Miah
|
Reserve Division One |
|
Baldock Town Reserves |
1
|
2
|
St Margaretsbury Reserves |
|
P.Wright
|
|
|
C.Bell
C.Clay
|
|
Hoddesdon Town Reserves |
0
|
1
|
Risborough Rangers Reserves |
|
|
|
|
O.Battams
|
|
Holmer Green Reserves |
3
|
6
|
Hadley Reserves |
|
S.McLaughlin(3)
|
|
|
A.Crockett(2)
O.Omotosho
J.Reynolds(3)
|
|
Kent Athletic Reserves |
3
|
2
|
AFC Dunstable Reserves |
|
W.Hymus
C.Morton(2)
|
|
|
A.Barbour
J.Harvey
|
|
Stotfold Reserves |
0
|
3
|
Cockfosters Reserves |
|
|
|
|
D.Ellicott
A.Serieux(2)
|
|
The 61 FC (Luton) Reserves |
2
|
4
|
London Lions Reserves |
|
G.King(2)
|
|
|
N.Lewis
C.Rubin(3)
|
Reserve Division Two |
|
Aston Clinton Reserves |
1
|
5
|
Sun Postal Sports Reserves |
|
J.Castello
|
|
|
S.Foster(2)
J.Slade
D.Tomkins(2)
|
|
Biggleswade United Reserves |
0
|
2
|
Crawley Green Reserves |
|
|
|
|
G.Freeman
A.Wright
|
|
Langford Reserves |
1
|
1
|
Wodson Park Reserves |
|
N.Thomas
|
|
|
B.Carles
|
|
Stony Stratford Town Reserves |
0
|
2
|
Buckingham Athletic Reserves |
|
|
|
|
C.Howkins
L.Tavener
|
|
Totternhoe Reserves |
5
|
1
|
Old Bradwell United Reserves |
|
K.Burgess
T.Howson
T.Lauder(2)
R.Stevens
|
|
|
J.Carlse
|
|
Wolverton Town Reserves |
3
|
1
|
Mursley United Reserves |
|
M.Adesola
J.Byrne(2)
|
|
|
OG
|