|
Home Team |
Score |
Away Team |
F.A. Vase |
Round 4 |
Borrowash Victoria |
0
|
3
|
Ascot United |
|
|
|
|
J.Bennett
L.Boon
S.WADIEH
|
Wiltshire Senior Cup |
Quarter Final |
Shrewton United |
2
|
3
|
Cricklade Town |
|
|
|
|
J.Allan
B.Carter(2)
|
Berks & Bucks FA Junior Cup |
Round 5 |
Falcons |
0
|
1
|
Penn & Tylers Green Reserves |
|
|
|
|
A.O Rourke
|
Wycombe Senior Cup |
Quarter Final |
Stoke Green Rovers |
2
|
0
|
Chalfont Wasps |
|
|
|
|
|
Premier Division |
|
Cheltenham Saracens |
0
|
4
|
Binfield |
|
|
|
|
S.BOWERMAN(2)
C.Whitty(2)
|
|
Holyport |
1
|
1
|
Oxford City Nomads |
|
J.West
|
|
|
A.Lovegrove
|
|
Kidlington |
4
|
2
|
Newbury |
|
T.Castle
J.Deabill
J.Dunmall(2)
|
|
|
B.Elmore
M.James
|
|
Marlow |
5
|
1
|
Reading Town |
|
M.BARTLEY
I.Davies(3)
M.MEALING
|
|
|
S.Dewar
|
|
Thame United |
3
|
1
|
Highmoor Ibis |
|
B.GRAY(2)
A.Stewart
|
|
|
L.FERDINAND
|
|
Wantage Town |
0
|
1
|
Wokingham & Emmbrook |
|
|
|
|
N.Bateman
|
Division One (West) |
|
Brimscombe & Thrupp |
2
|
0
|
Wootton Bassett Town |
|
M.beckingham
M.Green
|
|
|
|
|
Hook Norton |
1
|
1
|
Fairford Town |
|
M.DENNIS
|
|
|
N.Gambling
|
|
Lambourn Sports |
2
|
0
|
New College Swindon |
|
K.DUNDAS
A.Mooney
|
|
|
|
|
Purton |
0
|
3
|
Old Woodstock Town |
|
|
|
|
D.Bone
L.Coyle(2)
|
|
Tytherington Rocks |
3
|
2
|
Lydney Town |
|
A.Chapman
S.TAYLOR
J.WHITE
|
|
|
D.Clarke
J.Liddington
|
Division One (East) |
|
AFC Hinksey |
1
|
2
|
Milton United |
|
J.McCalmon
|
|
|
D.Hartigan
T.PARKER
|
|
Chinnor |
1
|
1
|
Bracknell Town |
|
D.STONE
|
|
|
M.Bradshaw
|
|
Finchampstead |
3
|
3
|
Headington Amateurs |
|
L.Axton-Hall
S.Ryan
J.Sapsed
|
|
|
L.Cuff
B.Green(2)
|
Division Two (West) |
|
Cirencester Town 'Dev' |
4
|
0
|
Hook Norton Reserves |
|
N.Hawkins
J.SHEPHERD
J.Smith(2)
|
|
|
|
|
Highworth Town Reserves |
3
|
1
|
Shrivenham Reserves |
|
C.Jackson(2)
D.OHAGAN
|
|
|
S.Leighfield
|
|
Letcombe Reserves |
0
|
2
|
Wantage Town Reserves |
|
|
|
|
E.Baldwin
J.DALY
|
|
Old Woodstock Town Reserves |
0
|
2
|
Fairford Town Reserves |
|
|
|
|
K.GOFF
C.MCCLARTY
|
Division Two (East) |
|
Binfield Reserves |
4
|
0
|
Chinnor Reserves |
|
K.chamberlain
J.HOWELL
R.MEDFORD
D.Money
|
|
|
|
|
Bracknell Town Reserves |
5
|
4
|
Ascot United Reserves |
|
J.ALLEYNE
G.HOBDEN(2)
L.MOSELEY
B.Murphy
|
|
|
H.Holloway-Pratt
E.KUSI(2)
T.Mitchinson
|
|
Burnham Reserves |
2
|
0
|
Easington Sports Reserves |
|
C.BELL
O.SIMEK
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
Ardley United |
7
|
0
|
Witney Town (WITHDRAWN) |
|
T.Bryan(3)
J.EYRE(3)
O.STANDBRIDGE
|
|
|
|