|
Home Team |
Score |
Away Team |
The 'Bluefin Sports (Supp') Challenge Cup |
Round 1 |
AFC Hinksey |
0
|
4
|
Ascot United |
|
|
|
|
I.Brooks
R.Saunders
J.Smillie(2)
|
Oxfordshire Intermediate Cup |
Quarter Final |
Hook Norton Reserves |
3
|
4
|
Eynsham Assoc' |
|
|
|
|
|
Ascot & Dist (Fieldon) Charity Cup |
Round 1 |
Iver Heath Rov's |
3
|
2
|
Bracknell Town Reserves |
|
|
|
|
S.Cooper-Clark
T.WEBB
|
Reading Senior Cup |
Round 2 |
Woodley Town |
3
|
1
|
Newbury |
|
|
|
|
B.Shaw
|
Premier Division |
|
Highmoor Ibis |
3
|
0
|
Ardley United |
|
S.EADE
L.FERDINAND
I.GRIFFIN
|
|
|
|
|
Highworth Town |
4
|
3
|
Kidlington |
|
T.Bohane(2)
T.Fila
A.Maximen
|
|
|
J.Dunmall(3)
|
|
Marlow |
4
|
1
|
Binfield |
|
I.Davies
S.HOWELL
R.Spence(2)
|
|
|
C.Davies
|
|
Shrivenham |
1
|
5
|
Holyport |
|
C.Rivers
|
|
|
S.Jones
D.Rapley
J.West
D.Wright(2)
|
|
Slimbridge |
0
|
1
|
Oxford City Nomads |
|
|
|
|
C.Forbes
|
Division One (West) |
|
Brimscombe & Thrupp |
2
|
2
|
Lambourn Sports |
|
A.Snook(2)
|
|
|
M.Bone
A.Drake
|
|
Carterton |
5
|
1
|
Hook Norton |
|
S.FARR
J.FRANCIS(2)
J.MacDonagh
M.NORRIDGE
|
|
|
B.Tew
|
|
Cricklade Town |
1
|
2
|
Tytherington Rocks |
|
B.Carter
|
|
|
T.COLBOURNE(2)
|
|
Letcombe |
0
|
4
|
Fairford Town |
|
|
|
|
D.Bailey
B.GILL(2)
H.TRAAS
|
|
Lydney Town |
4
|
1
|
Malmesbury Victoria |
|
J.Liddington
J.MORGAN(2)
M.Timmins
|
|
|
J.ELLIS
|
|
Old Woodstock Town |
2
|
5
|
Wootton Bassett Town |
|
L.Coyle(2)
|
|
|
M.Bown
R.Saunders
S.Terry(3)
|
Division One (East) |
|
Didcot Town Reserves |
0
|
3
|
Rayners Lane |
|
|
|
|
D.Cruickshank
OG
D.Williams
|
|
Easington Sports |
1
|
1
|
Headington Amateurs |
|
C.Standen
|
|
|
L.Cuff
|
|
Penn & Tylers Green |
2
|
1
|
Chinnor |
|
C.Hurst(2)
|
|
|
R.Chapman
|
Division Two (West) |
|
Fairford Town Reserves |
0
|
1
|
Highworth Town Reserves |
|
|
|
|
S.Chilcott
|
|
Shortwood United Reserves |
4
|
0
|
Brimscombe & Thrupp Reserves |
|
M.Bennett
W.HAWES
E.Parsloe
J.Rymell
|
|
|
|
|
Wootton Bassett Town Reserves |
2
|
0
|
Cirencester Town 'Dev' |
|
C.Shepherd(2)
|
|
|
|
Division Two (East) |
|
Chinnor Reserves |
1
|
3
|
Burnham Reserves |
|
J.Bloomfield
|
|
|
T.ABREU
M.EDWARDS
O.SIMEK
|
|
Finchampstead Reserves |
3
|
2
|
Rayners Lane Reserves |
|
N.COOPER
G.Pickersgill
A.WALMSLEY
|
|
|
M.broughton(2)
|
|
Kidlington Reserves |
2
|
2
|
Ascot United Reserves |
|
P.Beckford
O.Uyamadu
|
|
|
J.Burgess
B.WILSON
|
|
Slough Town Reserves |
3
|
4
|
Easington Sports Reserves |
|
J.Booth
A.Clark
C.CRIPPS
|
|
|
S.GINGER
N.Higgins
M.Pitts
J.REILLY
|