|
Home Team |
Score |
Away Team |
F.A. Vase |
Round 2 |
AFC Rushden & Diamonds |
5
|
3
|
Basford United |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Borrowash Victoria |
1
|
0
|
Northampton Spencer |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Bridgnorth Town |
2
|
3
|
Boston Town |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Causeway United |
2
|
1
|
Desborough Town |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Deeping Rangers |
0
|
1
|
Norton United |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Newport Pagnell Town |
1
|
2
|
Enfield 1893 |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Oadby Town |
2
|
3
|
Spalding United |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Peterborough Northern Star |
1
|
3
|
Dunstable Town |
|
|
|
|
|
Round 2 |
Shepshed Dynamo |
1
|
3
|
Rocester |
|
|
|
|
|
Round 2 |
St Ives Town |
2
|
2
|
Wisbech Town |
|
|
|
|
|
Bedfordshire FA - Senior Trophy |
Round 2 |
Wootton Blue Cross |
0
|
5
|
61 FC Luton |
|
|
|
|
|
Berks & Bucks FA - Intermediate Cup |
Round 3 |
Pitstone & Ivinghoe Uninted |
2
|
1
|
Olney Town |
|
|
|
|
|
Huntingdonshire FA - Benevolent Cup |
Quarter Final |
Huntingdon Town Reserves |
4
|
0
|
Needingworth United |
|
|
|
|
|
League Cup |
Round 2 |
Eynesbury Rovers |
2
|
4
|
Holbeach United |
|
|
|
|
|
Reserve Supplementary Cup Group 1 |
|
Cogenhoe United Reserves |
1
|
1
|
Bugbrooke St Michaels Reserves |
|
|
|
|
|
Reserve Supplementary Cup Group 2 |
|
Irchester United Reserves |
3
|
1
|
AFC Kempston Rovers Reserves |
|
|
|
|
|
|
Thrapston Town Reserves |
2
|
4
|
Wellingborough Whitworth Reserves |
|
|
|
|
|
Reserve Supplementary Cup Group 4 |
|
Desborough Town Reserves |
4
|
2
|
Stewarts & Lloyds Corby Reserves |
|
|
|
|
|
|
Rothwell Corinthians Reserves |
2
|
2
|
Oadby Town Reserves |
|
|
|
|
|
Premier Division |
|
AFC Kempston Rovers |
1
|
0
|
Blackstones |
|
|
|
|
|
|
Harborough Town |
5
|
2
|
Irchester United |
|
|
|
|
|
|
Long Buckby |
3
|
2
|
Yaxley |
|
|
|
|
|
|
Sleaford Town |
1
|
3
|
Huntingdon Town |
|
|
|
|
|
|
Stewarts & Lloyds Corby |
1
|
1
|
Quorn |
|
|
|
|
|
Division One |
|
Bourne Town |
1
|
3
|
Wellingborough Whitworth |
|
|
|
|
|
|
Buckingham Town |
4
|
0
|
Burton Park Wanderers |
|
|
|
|
|
|
Bugbrooke St Michaels |
1
|
3
|
Northampton Sileby Rangers |
|
|
|
|
|
|
Northampton ON Chenecks |
0
|
1
|
Raunds Town |
|
|
|
|
|
|
Potton United |
2
|
3
|
Thrapston Town |
|
|
|
|
|
|
Rushden & Higham United |
5
|
1
|
Harrowby United |
|
|
|
|
|
Reserve Division One |
|
Blackstones Reserves |
2
|
2
|
Harborough Town Reserves |
|
|
|
|
|
|
Woodford United Reserves |
2
|
1
|
Peterborough Northern Star Reserves |
|
|
|
|
|
Reserve Division Two |
|
Burton Park Wanderers Reserves |
2
|
0
|
Northampton ON Chenecks Reserves |
|
|
|
|
|
|
Olney Town Reserves |
1
|
1
|
Eynesbury Rovers Reserves |
|
|
|
|
|
|
Raunds Town Reserves |
4
|
0
|
Bourne Town Reserves |
|
|
|
|
|
|
Yaxley Reserves |
1
|
0
|
Rushden & Higham United Reserves |
|
|
|
|
|