|
Home Team |
Score |
Away Team |
Hellenic Supplementary Challenge Cup |
Quarter Final |
Holyport |
1
|
0
|
Chinnor |
|
OG
|
|
|
|
Wycombe Junior Cup |
Semi Final |
Chalfont Wasps Reserves |
2
|
2
|
Walters Leisure Reserves |
|
|
|
|
|
Semi Final |
Penn & Tylers Green Reserves |
2
|
0
|
Kings Church (Amersham) |
|
A.O Rourke
A.Quigley
|
|
|
|
Premier Division |
|
Ardley United |
1
|
2
|
Fairford Town |
|
R.Brooks
|
|
|
J.GABILONDO
C.Grabe
|
|
Flackwell Heath |
1
|
1
|
Shortwood United |
|
D.Jordan
|
|
|
J.Parrott
|
|
Henley Town |
0
|
1
|
Binfield |
|
|
|
|
J.MILLAR
|
|
Highworth Town |
2
|
0
|
Wokingham & Emmbrook |
|
M.BENNETT
D.WALLINGTON
|
|
|
|
|
Kidlington |
2
|
2
|
Wantage Town |
|
R.Curtin(2)
|
|
|
T.Butler
R.Claydon
|
|
Oxford City Nomads |
3
|
0
|
Abingdon Town |
|
L.JOYCE
C.McDonagh(2)
|
|
|
|
|
Reading Town |
5
|
3
|
Bracknell Town |
|
m.Bartley(2)
B.GLADWIN
G.Lewis
J.Lovelock
|
|
|
B.Knight(2)
T.Nugent
|
|
Slimbridge |
2
|
0
|
Thame United |
|
A.Higgs
J.Martin
|
|
|
|
|
Witney Town |
1
|
2
|
Cheltenham Saracens |
|
A.Younie
|
|
|
A.Crosskey
C.Griffiths
|
Division One (West) |
|
Easington Sports |
3
|
0
|
Lydney Town |
|
S.Lambourne
P.Moulder
J.TREVITT
|
|
|
|
|
Headington Amateurs |
1
|
3
|
Old Woodstock Town |
|
Y.NKWANYUO
|
|
|
G.Kidd
M.Nicholls(2)
|
|
Hook Norton |
2
|
1
|
Clanfield |
|
M.DENNIS
L.FUDGE
|
|
|
D.McCalla
|
|
Trowbridge Town |
0
|
4
|
New College Swindon |
|
|
|
|
C.COURTNEY
J.PIDGEON
L.TOOMEY
G.WRONA
|
Division One (East) |
|
Didcot Town Reserves |
2
|
3
|
Maidenhead United |
|
L.Noble(2)
|
|
|
J.Giles
R.TYE
D.Wright
|
|
Hungerford Town Reserves |
0
|
1
|
Penn & Tylers Green |
|
|
|
|
J.SEYMOUR
|
|
Letcombe |
1
|
5
|
Milton United |
|
A.Bruce
|
|
|
K.ALSWORTH(2)
W.McCabe(3)
|
|
Newbury |
8
|
0
|
Abingdon United Reserves |
|
C.Hill
D.Jones(3)
K.Madden
OG
M.Piper
C.Willmoth
|
|
|
|
|
Rayners Lane |
1
|
1
|
Chalfont Wasps |
|
S.Mitchell
|
|
|
A.DEAN
|
Division Two (West) |
|
Brimscombe & Thrupp Reserves |
H
|
-
|
Witney Town Reserves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Cricklade Town Reserves |
2
|
1
|
Cheltenham Saracens Reserves |
|
A.Webb
E.WHEATLEY
|
|
|
A.Loveridge
|
|
Fairford Town Reserves |
3
|
0
|
Hook Norton Reserves |
|
L.Clark
J.ERVITI
B.Saunders
|
|
|
|
|
Old Woodstock Town Reserves |
0
|
3
|
Wootton Bassett Town Reserves |
|
|
|
|
M.Buckingham
C.Dixon
G.Drewitt
|
|
Wantage Town Reserves |
2
|
1
|
Highworth Town Reserves |
|
P.Howe
R.Joyce
|
|
|
C.Whitbread
|
Division Two (East) |
|
Ascot United Reserves |
4
|
2
|
Flackwell Heath Reserves |
|
J.Burgess
Z.Spencer(2)
L.WILSON
|
|
|
T.GOULD
J.TILBURY
|
|
Chinnor Reserves |
3
|
1
|
Letcombe Reserves |
|
A.Jewell
C.Johnston
A.MOULD
|
|
|
P.STEPTOE
|
|
Finchampstead Reserves |
0
|
2
|
Binfield Reserves |
|
|
|
|
S.BOWERMAN
D.Broadbear
|