|
Home Team |
Score |
Away Team |
The 'Bluefin' - Insurance Brokers Challenge Cup |
Semi Final |
Highworth Town |
5
|
0
|
Oxford City Nomads |
|
C.Curtis
D.Hilder
M.Horsell
C.McGHEE PARSONS
D.WALLINGTON
|
|
|
|
Hellenic Supplementary Challenge Cup |
Quarter Final |
Highmoor Ibis |
3
|
0
|
Clanfield |
|
A.Baker
T.CAMPBELL
J.FORDE SMALL
|
|
|
|
Premier Division |
|
Bracknell Town |
3
|
1
|
Cheltenham Saracens |
|
M.Bradshaw
B.Knight(2)
|
|
|
J.Donaghue
|
|
Fairford Town |
0
|
3
|
Thame United |
|
|
|
|
B.Chalmers
B.GRAY
A.Rhodes
|
|
Henley Town |
3
|
1
|
Abingdon Town |
|
D.Hoar
K.Lavine
G.Smith
|
|
|
M.Janes
|
|
Kidlington |
0
|
6
|
Binfield |
|
|
|
|
I.Davies(3)
M.Hancock
J.MILLAR
C.Whitty
|
|
Reading Town |
3
|
1
|
Ascot United |
|
B.GLADWIN
J.Piercy(2)
|
|
|
P.NUGENT
|
|
Shortwood United |
2
|
0
|
Wokingham & Emmbrook |
|
T.Bohane
K.SLACK
|
|
|
|
|
Slimbridge |
1
|
4
|
Ardley United |
|
J.Martin
|
|
|
R.Brooks(2)
B.Thomas
N.Thorne
|
|
Witney Town |
2
|
3
|
Flackwell Heath |
|
H.DALTON
A.Styles
|
|
|
R.Cannon
N.Poulton
J.Tripp
|
Division One (West) |
|
Headington Amateurs |
3
|
1
|
Easington Sports |
|
B.Cuff
L.Cuff
J.Hill
|
|
|
A.Stidder
|
|
Malmesbury Victoria |
1
|
1
|
Cricklade Town |
|
M.Sparrow
|
|
|
A.Sanghera
|
|
Purton |
1
|
1
|
Lydney Town |
|
D.Gee
|
|
|
S.Jones
|
|
Tytherington Rocks |
5
|
0
|
New College Swindon |
|
T.COLBOURNE
A.CRIDDLE(2)
A.Perry
J.Smyth
|
|
|
|
|
Winterbourne United |
0
|
2
|
Brimscombe & Thrupp |
|
|
|
|
M.beckingham(2)
|
|
Wootton Bassett Town |
2
|
0
|
Cirencester Town 'Dev' |
|
L.Bowen
OG
|
|
|
|
Division One (East) |
|
Chinnor |
1
|
4
|
Newbury |
|
S.Braun
|
|
|
D.Jones(2)
J.Kalejaiye
C.Quaintance-Blackford
|
|
Hungerford Town Reserves |
1
|
3
|
Chalfont Wasps |
|
L.Hamilton
|
|
|
F.Tripp(2)
M.Wilson
|
|
Lambourn Sports |
0
|
3
|
Woodley Town |
|
|
|
|
L.Howell(2)
R.Thomas
|
|
Maidenhead United |
5
|
0
|
Thatcham Town Reserves |
|
S.Lamin
K.LUCAS
T.ROBERTS
R.TYE(2)
|
|
|
|
|
Milton United |
4
|
1
|
Didcot Town Reserves |
|
J.BEECH
C.Bolton
P.Druce
B.Taylor
|
|
|
J.Bernasconi
|
Division Two (West) |
|
Brimscombe & Thrupp Reserves |
4
|
0
|
Kidlington Reserves |
|
A.Babru
B.DEAKIN(2)
L.Fletcher
|
|
|
|
|
Cricklade Town Reserves |
2
|
3
|
Wootton Bassett Town Reserves |
|
R.McKinlay
K.Wheatley
|
|
|
C.Dixon
G.Drewitt(2)
|
|
Easington Sports Reserves |
4
|
1
|
Hook Norton Reserves |
|
N.Higgins
V.Howards
M.Pitts(2)
|
|
|
T.White
|
|
Gloucester City 'Dev' |
H
|
-
|
Highworth Town Reserves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Old Woodstock Town Reserves |
1
|
0
|
Cheltenham Saracens Reserves |
|
M.Currill
|
|
|
|
|
Wantage Town Reserves |
H
|
-
|
Witney Town Reserves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Division Two (East) |
|
Ascot United Reserves |
2
|
2
|
Penn & Tylers Green Reserves |
|
S.Dennison
L.WILSON
|
|
|
D.Arnett
T.Barber
|
|
Binfield Reserves |
4
|
1
|
Newbury Reserves |
|
D.Adams(2)
S.Tighe
J.Tucker
|
|
|
A.Benton
|
|
Chalfont Wasps Reserves |
1
|
1
|
Finchampstead Reserves |
|
J.Hatcher
|
|
|
J.Sapsed
|
|
Letcombe Reserves |
3
|
2
|
Henley Town Reserves |
|
L.Gifford
P.STEPTOE(2)
|
|
|
O.OLARERE
S.Rolfe
|
|
Rayners Lane Reserves |
7
|
0
|
Flackwell Heath Reserves |
|
S.Adada
A.Hinds
L.OLIVER
OG
D.Ryan(2)
D.SARTORI
|
|
|
|
|
Thame United Reserves |
4
|
0
|
Reading Town Reserves |
|
J.Green
T.Rantle(2)
J.ROGERS
|
|
|
|