|
Home Team |
Score |
Away Team |
Premier Division |
|
Abbey |
4
|
0
|
Tongham |
|
B.Kersley
R.Kersley
S.Payne
S.Workman
|
|
|
|
|
Chiddingfold |
0
|
5
|
Shottermill & Haslemere |
|
|
|
|
R.Covey
A.Green
D.Nicholls
OG
B.Traviss
|
|
Cranleigh |
1
|
1
|
Merrow |
|
I.Gulyas
|
|
|
J.Whittaker
|
|
Royal Holloway Old Boys |
7
|
3
|
Unis Old Boys |
|
D.Good
R.Govier
A.Norwood(2)
J.Walton(2)
S.Williams
|
|
|
P.Cliff
T.Foley
L.Sartin
|
|
University of Surrey |
0
|
0
|
Yateley |
|
|
|
|
|
|
Worplesdon Phoenix |
0
|
1
|
Yateley Green |
|
|
|
|
R.Davies
|
Division One |
|
AFC Spelthorne Sports |
3
|
1
|
Pyrford |
|
J.Horsfall
S.Reynolds
D.Tippell
|
|
|
L.Mason
|
|
Elm Grove Seniors |
2
|
0
|
Shalford |
|
P.Churchill
R.Wood
|
|
|
|
|
Old Salesians |
2
|
4
|
Knaphill Athletic |
|
W.Hibbert
T.Paterson
|
|
|
B.Baker
G.Butler
J.Springett
J.Wade
|
Premier Reserve Division |
|
Merrow Reserves |
1
|
4
|
Worplesdon Phoenix Reserves |
|
P.Trevethan
|
|
|
OG
A.Rogers(3)
|
|
Shottermill & Haslemere Reserves |
6
|
0
|
Royal Holloway Old Boys Reserves |
|
A.Elcombe
J.Pattison
D.Tutton(2)
B.Tweddle(2)
|
|
|
|
|
Tongham Reserves |
1
|
3
|
Milford & Witley Reserves |
|
J.Oakley
|
|
|
D.Griffiths
W.Morley(2)
|
|
Yateley Reserves |
3
|
2
|
University of Surrey Reserves |
|
S.Gardiner(2)
S.Rooney
|
|
|
P.Platt(2)
|
|
Yateley Green Reserves |
5
|
1
|
Chiddingfold Reserves |
|
J.Exton
D.Humphreys(2)
M.Norris
D.Plummer
|
|
|
O.Cummings
|
Reserve Division One |
|
Godalming & Farncombe Athletic Reserves |
1
|
3
|
AFC Spelthorne Sports Reserves |
|
N.Sharp
|
|
|
B.Ayton
T.Hall
G.Kelly
|
|
Knaphill Athletic Reserves |
8
|
1
|
Chobham Burymead Reserves |
|
C.Davis(4)
P.Emerson(2)
K.Melachrino
P.Patel
|
|
|
R.Maslak
|
|
Lightwater United Reserves |
1
|
1
|
Pyrford Reserves |
|
M.Jallow
|
|
|
M.Mul
|
|
Shalford Reserves |
4
|
1
|
Elm Grove Seniors Reserves |
|
D.Kelly(2)
P.Molloy
D.Rodger
|
|
|
T.Banjoko
|
Division 1 Invitation Cup - Group A |
|
Chobham Burymead |
5
|
0
|
Godalming & Farncombe Athletic |
|
K.Bloxham
A.Carr
R.Fraser(2)
C.Land
|
|
|
|
Division 1 - Invitation Cup. Group B |
|
Woking & Horsell |
2
|
3
|
Lightwater United |
|
C.Hose
D.Webb
|
|
|
J.D'Costa
C.Harman
C.Skinner
|
Miscellaneous |
|
Unis Old Boys Res (WITHDRAWN) |
-
|
A
|
Abbey Reserves |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|