|
Home Team |
Score |
Away Team |
F.A. Vase |
Fourth Round Proper |
Old Woodstock Town |
0
|
2
|
Bethnal Green United |
|
|
|
|
|
Fourth Round Proper |
Reading Town |
2
|
3
|
Larkhall Athletic |
|
m.Bartley
P.John
|
|
|
|
Fourth Round Proper |
Shortwood United |
1
|
0
|
Enfield 1893 |
|
|
|
|
|
Fourth Round Proper |
Tividale |
7
|
1
|
Binfield |
|
|
|
|
|
Wycombe Senior Cup |
Quarter Final |
Walters Leisure |
1
|
9
|
Flackwell Heath |
|
|
|
|
R.Cannon
D.Jordan(2)
L.McMANUS
N.Poulton
L.Thompson(3)
J.Tripp
|
Premier Division |
|
Abingdon Town |
5
|
0
|
Cheltenham Saracens |
|
L.Gabbidon
A.Lovegrove(2)
J.Mundy(2)
|
|
|
|
|
Bracknell Town |
4
|
1
|
Fairford Town |
|
S.Barratt
B.Knight(2)
T.Nugent
|
|
|
C.Grabe
|
|
Henley Town |
0
|
0
|
Wokingham & Emmbrook |
|
|
|
|
|
|
Oxford City Nomads |
5
|
0
|
Holyport |
|
L.JOYCE
C.McDonagh(3)
B.Moses
|
|
|
|
|
Shrivenham |
2
|
0
|
Kidlington |
|
L.PAGE(2)
|
|
|
|
|
Slimbridge |
0
|
0
|
Ascot United |
|
|
|
|
|
|
Thame United |
1
|
1
|
Wantage Town |
|
A.Rhodes
|
|
|
D.Keen
|
|
Witney Town |
1
|
3
|
Ardley United |
|
T.Austin
|
|
|
S.Bridges
R.Brooks(2)
|
Division One (West) |
|
Clanfield |
2
|
2
|
Lydney Town |
|
J.Butt
A.Little
|
|
|
D.Clarke(2)
|
|
Cricklade Town |
0
|
3
|
Brimscombe & Thrupp |
|
|
|
|
M.beckingham
b.jones
d.woodfield
|
|
Headington Amateurs |
0
|
0
|
Malmesbury Victoria |
|
|
|
|
|
|
Hook Norton |
2
|
1
|
Cirencester Town 'Dev' |
|
R.OAKEY
J.Wyatt
|
|
|
D.HALE
|
|
New College Swindon |
2
|
2
|
Trowbridge Town |
|
N.BLACKFORD
J.SKEATES
|
|
|
N.Grant
B.PARTNER
|
|
Purton |
4
|
1
|
Carterton |
|
T.Cadden
S.Campbell(2)
M.Hall
|
|
|
R.Stevenson
|
|
Tytherington Rocks |
4
|
0
|
Wootton Bassett Town |
|
T.COLBOURNE
M.Hughes
N.Jones
J.Wood
|
|
|
|
|
Winterbourne United |
2
|
2
|
Easington Sports |
|
J.PITCHER
M.Plant
|
|
|
S.Lambourne
J.TREVITT
|
Division One (East) |
|
Abingdon United Reserves |
3
|
3
|
Maidenhead United |
|
S.Mundy
J.Parker
C.TURNER
|
|
|
J.Banks
T.ROBERTS
R.TYE
|
|
Chalfont Wasps |
2
|
0
|
Finchampstead |
|
OG
F.Tripp
|
|
|
|
|
Highmoor Ibis |
0
|
1
|
Thatcham Town Reserves |
|
|
|
|
S.Thorp
|
|
Hungerford Town Reserves |
4
|
1
|
Chinnor |
|
G.Brown
C.Corcoran
S.James(2)
|
|
|
M.Jones
|
|
Lambourn Sports |
3
|
2
|
Milton United |
|
R.Guy
OG
M.Pedder
|
|
|
M.SHELTON
B.Taylor
|
|
Letcombe |
1
|
3
|
Newbury |
|
P.Jezzard
|
|
|
R.PANTING
M.Piper(2)
|
|
Rayners Lane |
3
|
1
|
Penn & Tylers Green |
|
L.Gardner
OG
L.YAKU
|
|
|
O.HUNTE MILLIGAN
|
|
Woodley Town |
2
|
0
|
Didcot Town Reserves |
|
N.Edwards
J.Fairchild
|
|
|
|
Division Two (West) |
|
Brimscombe & Thrupp Reserves |
2
|
1
|
Highworth Town Reserves |
|
a.boot(2)
|
|
|
K.RIGLEY
|
|
Cheltenham Saracens Reserves |
2
|
2
|
Hook Norton Reserves |
|
B.GRIFFITHS
T.Russell
|
|
|
N.Bee
D.White
|
|
Easington Sports Reserves |
3
|
1
|
Shrivenham Reserves |
|
S.Timms(3)
|
|
|
B.Cowley
|
|
Gloucester City 'Dev' |
7
|
1
|
Cricklade Town Reserves |
|
K.Mace
J.PARKER(3)
B.Pricter(2)
B.Sewell
|
|
|
K.Wheatley
|
|
Wantage Town Reserves |
0
|
2
|
Fairford Town Reserves |
|
|
|
|
J.Blackford
L.Clark
|
Division Two (East) |
|
Ascot United Reserves |
2
|
1
|
Rayners Lane Reserves |
|
N.Corbett
T.MITCHENSON
|
|
|
D.Ryan
|
|
Chinnor Reserves |
2
|
0
|
Chalfont Wasps Reserves |
|
R.Lonsdale
A.MOULD
|
|
|
|
|
Finchampstead Reserves |
1
|
6
|
Thame United Reserves |
|
J.Sapsed
|
|
|
B.GRAY(2)
F.MASELLA
T.Rantle(2)
J.ROGERS
|
|
Milton United Reserves |
0
|
5
|
Henley Town Reserves |
|
|
|
|
O.OLARERE(3)
S.Rolfe
T.Sheppard
|
|
Penn & Tylers Green Reserves |
3
|
0
|
Binfield Reserves |
|
T.Barber(2)
M.Benning
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
Holyport Res (WITHDRAWN) |
1
|
4
|
Newbury Reserves |
|
C.SUMNER
|
|
|
A.Benton
R.Collard
C.Hill(2)
|
|
Kidlington Reserves |
2
|
0
|
Clanfield Res (WITHDRAWN) |
|
N.Geary
T.Woodbridge
|
|
|
|