|
Home Team |
Score |
Away Team |
GFA Challenge Trophy |
Round 3 |
Taverners |
0
|
2
|
Shortwood United |
|
|
|
|
|
Oxfordshire Intermediate Cup |
Round 3 |
Broughton & North Newington |
2
|
0
|
Clanfield Res (WITHDRAWN) |
|
|
|
|
|
Round 3 |
Easington Sports Reserves |
1
|
2
|
Charlton United Reserves |
|
S.Timms
|
|
|
|
Round 3 |
Hook Norton Reserves |
2
|
3
|
Yarnton Reserves |
|
|
|
|
|
Round 3 |
Kidlington OB's Reserves |
6
|
1
|
Henley Town Reserves |
|
|
|
|
C.Sinclair
|
Round 3 |
Park United Reserves |
1
|
0
|
Thame United Reserves |
|
|
|
|
|
Round 3 |
Riverside |
2
|
1
|
Chinnor Reserves |
|
|
|
|
|
Premier Division |
|
Abingdon Town |
1
|
1
|
Slimbridge |
|
C.Forbes
|
|
|
J.Martin
|
|
Binfield |
0
|
3
|
Ardley United |
|
|
|
|
R.Brooks(3)
|
|
Bracknell Town |
0
|
2
|
Henley Town |
|
|
|
|
D.Hoar(2)
|
|
Cheltenham Saracens |
1
|
0
|
Wokingham & Emmbrook |
|
M.Rhodes
|
|
|
|
|
Highworth Town |
7
|
0
|
Kidlington |
|
M.Barnes
J.Grace-Parsons(2)
A.Joyce
S.McKeon
T.Sheppard
B.Snook
|
|
|
|
|
Holyport |
1
|
3
|
Witney Town |
|
S.Deverall
|
|
|
A.Styles
A.Younie(2)
|
|
Oxford City Nomads |
6
|
1
|
Fairford Town |
|
J.Dobson(2)
P.Haysham
C.McDonagh(3)
|
|
|
N.Gambling
|
|
Shrivenham |
5
|
2
|
Flackwell Heath |
|
A.Maximen
S.Robertson(2)
P.Sanders
M.Stratford
|
|
|
D.Jordan
L.Thompson
|
|
Wantage Town |
0
|
1
|
Thame United |
|
|
|
|
N.Rhodes
|
Division One (West) |
|
Brimscombe & Thrupp |
1
|
3
|
Cricklade Town |
|
C.UNDERWOOD
|
|
|
B.Carter(2)
A.Webb
|
|
Headington Amateurs |
3
|
1
|
Trowbridge Town |
|
L.Cuff
Y.NKWANYUO(2)
|
|
|
OG
|
|
Lydney Town |
1
|
2
|
Clanfield |
|
J.Liddington
|
|
|
L.Keyes
S.Olphert
|
|
Malmesbury Victoria |
3
|
2
|
Hook Norton |
|
C.Andrews
M.Field
E.Wilkins
|
|
|
R.Basanti
M.DENNIS
|
|
New College Swindon |
2
|
3
|
Winterbourne United |
|
J.SKEATES(2)
|
|
|
B.Dowdell(2)
A.Knight
|
|
Purton |
3
|
1
|
Easington Sports |
|
J.Coole
P.Day
M.Hall
|
|
|
S.Lambourne
|
|
Tytherington Rocks |
2
|
1
|
Old Woodstock Town |
|
S.NELSON
J.Wood
|
|
|
L.Godin
|
|
Wootton Bassett Town |
2
|
2
|
Carterton |
|
M.Bown
E.Delaney
|
|
|
J.MacDonagh
C.Mills
|
Division One (East) |
|
Chinnor |
2
|
0
|
Letcombe |
|
A.Stallwood(2)
|
|
|
|
|
Highmoor Ibis |
4
|
2
|
Abingdon United Reserves |
|
A.Baker
I.GRIFFIN(2)
D.REID
|
|
|
D.Fowler
J.Parker
|
|
Hungerford Town Reserves |
3
|
3
|
Milton United |
|
G.Brown
S.Hamilton
T.Mahoney
|
|
|
W.HARBERT
D.Oatway
M.SHELTON
|
|
Lambourn Sports |
3
|
2
|
Chalfont Wasps |
|
R.Guy
B.McReady
M.Pedder
|
|
|
F.Tripp(2)
|
|
Penn & Tylers Green |
1
|
3
|
Newbury |
|
L.RATCLIFFE
|
|
|
C.Jenner
D.Lachacz
K.Madden
|
|
Woodley Town |
0
|
1
|
Finchampstead |
|
|
|
|
M.Wright
|
Division Two (West) |
|
Fairford Town Reserves |
3
|
3
|
Highworth Town Reserves |
|
L.Gratton(2)
P.Griffiths
|
|
|
J.Appleton
K.Coles
A.Roper
|
|
Gloucester City 'Dev' |
1
|
0
|
Brimscombe & Thrupp Reserves |
|
K.Mace
|
|
|
|
|
Old Woodstock Town Reserves |
2
|
2
|
Kidlington Reserves |
|
I.Bigger
A.Bowerman
|
|
|
OG(2)
|
|
Witney Town Reserves |
3
|
0
|
Cheltenham Saracens Reserves |
|
W.Austin
G.Pearson
S.Wright
|
|
|
|
Division Two (East) |
|
Ascot United Reserves |
3
|
0
|
Newbury Reserves |
|
I.Brooks
D.HADDEN
S.Humphreys
|
|
|
|
|
Finchampstead Reserves |
3
|
8
|
Rayners Lane Reserves |
|
R.Hawley
C.Miller
L.NASCA
|
|
|
C.Arens
D.BARRANCE(4)
T.Farrell
W.Hall
OG
|
|
Flackwell Heath Reserves |
1
|
2
|
Reading Town Reserves |
|
J.BYRNE
|
|
|
OG(2)
|
|
Letcombe Reserves |
2
|
9
|
Penn & Tylers Green Reserves |
|
R.EMERY
J.JOSHUA
|
|
|
T.Barber
C.BARRATT
M.Benning(2)
A.SEYMORE(2)
B.Vicos(3)
|
|
Milton United Reserves |
0
|
5
|
Binfield Reserves |
|
|
|
|
D.Adams
M.Bickley
D.Broadbear
J.Tighe
T.Williams
|
Miscellaneous |
|
Chalfont Wasps Reserves |
5
|
1
|
Holyport Res (WITHDRAWN) |
|
J.FEAVER
D.JEFFRIES(2)
M.STACK(2)
|
|
|
J.Newman
|