|
Home Team |
Score |
Away Team |
Surrey County FA - Intermediate Cup |
Round 2 |
Fulham Deaf |
6
|
8
|
Worplesdon Phoenix |
|
|
|
|
N.Berry(2)
T.Chambers
J.Darvill
A.Larch(2)
C.McCabe(2)
|
Surrey County FA - Junior Cup |
Round 1 |
Elm Grove Seniors Reserves |
2
|
5
|
Caterham Old Boys |
|
T.Banjoko
R.Whelehan
|
|
|
|
Middlesex County FA - Junior Saturday Cup |
Round 2 |
Sandgate Old Boys |
0
|
2
|
AFC Spelthorne Sports |
|
|
|
|
A.Fisher
R.Smith
|
Aldershot FA - Junior Cup |
Round 1 |
Yateley Green Reserves |
1
|
2
|
West End Village |
|
J.Lynch
|
|
|
|
Reserves Challenge Cup |
Round 2 |
Unis Old Boys Res (WITHDRAWN) |
1
|
5
|
Yateley Reserves |
|
P.Cliff
|
|
|
H.Batt
B.Collins
A.Gathercole
J.Tomlinson(2)
|
Premier Division |
|
Milford & Witley |
3
|
1
|
Unis Old Boys |
|
L.Grainger
H.Robbins
D.Syrett
|
|
|
V.Douglas
|
|
Royal Holloway Old Boys |
0
|
2
|
Merrow |
|
|
|
|
L.North
C.Tancock
|
|
Shottermill & Haslemere |
3
|
4
|
Chiddingfold |
|
OG
B.Traviss
D.Tutton
|
|
|
S.Midmore
OG
M.Pocock
M.Terry
|
|
Tongham |
2
|
5
|
Abbey |
|
R.Trainor
T.Wood
|
|
|
M.Chandiram(2)
J.Field(2)
R.Kersley
|
|
University of Surrey |
3
|
0
|
Cranleigh |
|
J.Murray
P.Platt(2)
|
|
|
|
Division One |
|
AFC Leatherhead |
6
|
4
|
Old Salesians |
|
D.Ashbolt(2)
D.Baker
N.Bennett
C.Martin
M.Webb
|
|
|
R.Boyne
J.Paterson
T.Paterson
J.Taylor
|
|
Godalming & Farncombe Athletic |
4
|
2
|
Knaphill Athletic |
|
J.Hollins(2)
D.Leech
J.Stevens
|
|
|
C.Ayton
G.Butler
|
|
Pyrford |
1
|
2
|
Chobham Burymead |
|
L.Mason
|
|
|
A.Carr
E.McKinlay
|
|
Shalford |
3
|
1
|
Elm Grove Seniors |
|
D.Akerman(2)
R.Richardson
|
|
|
R.Onions
|
|
Woking & Horsell |
2
|
0
|
Lightwater United |
|
R.Murrey
L.Parrington
|
|
|
|
Premier Reserve Division |
|
Abbey Reserves |
1
|
2
|
Tongham Reserves |
|
J.Lebenz
|
|
|
D.Fripp
G.Lee
|
|
Chiddingfold Reserves |
1
|
3
|
Shottermill & Haslemere Reserves |
|
T.Spicer
|
|
|
L.Peacock
D.Taylor
B.Tweddle
|
|
Cranleigh Reserves |
2
|
3
|
University of Surrey Reserves |
|
J.Hill
J.Whittle
|
|
|
B.Smith(2)
M.Woods
|
|
Merrow Reserves |
5
|
0
|
Royal Holloway Old Boys Reserves |
|
M.Harle
R.Mitchell(3)
I.Weller
|
|
|
|
|
Worplesdon Phoenix Reserves |
2
|
2
|
Milford & Witley Reserves |
|
S.Gibson
A.Rogers
|
|
|
C.Collyer
B.Farrell
|
Reserve Division One |
|
AFC Spelthorne Sports Reserves |
4
|
1
|
Pyrford Reserves |
|
D.Green
T.Hall
G.Kelly
D.Powers
|
|
|
L.Millen
|
|
Knaphill Athletic Reserves |
1
|
1
|
Godalming & Farncombe Athletic Reserves |
|
D.Hanson
|
|
|
S.Bannister
|
|
Lightwater United Reserves |
0
|
1
|
Woking & Horsell Reserves |
|
|
|
|
T.McPhee
|
Miscellaneous |
|
Old Salesians Reserves |
0
|
5
|
Ewhurst Res (WITHDRAWN) |
|
|
|
|
R.Alexander(2)
D.Evans
N.O'Sullivan
R.South
|