|
Home Team |
Score |
Away Team |
Intermediate Division 1 |
|
AFC Cubo |
4
|
0
|
St Andrews |
|
T.Hooper
M.Neal(2)
A.Noble
|
|
|
|
|
N P L |
5
|
5
|
South Godstone |
|
W.Cain
A.Grant
J.Hill(2)
R.Lupton
|
|
|
J.Boyce
D.Edwards(2)
C.Huck(2)
|
|
Old Plymouthians |
2
|
3
|
Puretown |
|
J.O'Sullivan
N.Perrott
|
|
|
I.Fenn(2)
G.Gillatt
|
|
Old Rutlishians |
1
|
4
|
Weston Green Sports |
|
D.Corrigan
|
|
|
M.Nash
A.Williams(2)
S.Wright
|
|
RH123 Athletic |
0
|
2
|
Battersea |
|
|
|
|
B.Caulcrick(2)
|
|
Sutton High |
2
|
3
|
Westminster Casuals |
|
A.Baker
J.Jenson
|
|
|
S.Holder
D.Mcintosh
R.Templeman
|
|
Thornton Heath Rovers |
1
|
0
|
Sporting Kitz |
|
|
|
|
|
Intermediate Division 2 |
|
Brockham |
2
|
2
|
Westside |
|
T.Hooper
OG
|
|
|
|
|
Croygas Phoenix |
0
|
4
|
Claygate & Ditton |
|
|
|
|
|
|
Merstham Newton |
6
|
2
|
Ashtead |
|
T.Buckley(2)
S.Jenns
G.Martin
N.McDonnell
G.Mitchell
|
|
|
N.Englefield
A.Williams
|
|
Merton Abbey |
4
|
3
|
Sporting Bahia |
|
|
|
|
|
|
Real Holmesdale |
2
|
2
|
Fulham Deaf |
|
R.Kidd
B.Mankelow
|
|
|
B.Lampert
O.Manoochehri
|
|
Tolworth Athletic |
0
|
3
|
Cheam Village Warriors |
|
|
|
|
D.Johnston
J.Nash
A.Tanous
|
Junior Division 1 |
|
Epsom Eagles |
-
|
A
|
St Andrews Reserves |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Kerria Knights |
1
|
2
|
Project Clapham |
|
|
|
|
R.Algar
G.Chandler
|
|
Shaftesbury Town |
1
|
1
|
Trinity |
|
|
|
|
D.Lewis
|
Junior Division 2 |
|
Crescent Rovers 'A' |
0
|
2
|
Battersea Ironsides 'A' |
|
|
|
|
G.Goda
R.Sanders
|
|
Croydon Greenside U23 |
2
|
2
|
Battersea Reserves |
|
|
|
|
G.Machard
A.Smith
|
|
Park Boys |
2
|
1
|
Old Boys Clapham |
|
D.Stewart(2)
|
|
|
M.Belk
|
|
Pilgrims Well |
3
|
0
|
Ashtead Reserves |
|
B.Lamb
J.Muslu
J.Sewell
|
|
|
|
|
Westside Reserves |
4
|
0
|
Old Plymouthians Reserves |
|
|
|
|
|
Junior Division 3 |
|
Epsom Athletic 'A' |
2
|
1
|
Destiny Academy |
|
L.Nickles(2)
|
|
|
|
|
Oakhill Pugbats |
0
|
4
|
Shirley Town |
|
|
|
|
A.Bennett
M.Ingram(2)
C.Savage
|
|
Surbiton Town |
3
|
2
|
Cheam Village Warriors Reserves |
|
|
|
|
A.London
J.Prichard
|
|
Trinity Reserves |
3
|
1
|
Epsom Eagles Reserves |
|
G.Doran
J.Patching
J.Tallant
|
|
|
|
|
Weston Green Sports Reserves |
1
|
5
|
Tooting Bec Reserves |
|
C.Allen
|
|
|
K.Danquah
G.Hubsei
S.Lopes(2)
L.Young
|
Junior Division 4 |
|
Addington Athletic |
0
|
4
|
Thornton Heath Rovers Reserves |
|
|
|
|
|
|
Fulham Deaf Reserves |
1
|
7
|
Crescent Rovers 'B' |
|
J.McLean
|
|
|
J.Forsyth
A.Reed(2)
D.Wallace
D.Warren
B.Wiley
M.Wright
|
|
Old Plymouthians 'A' |
8
|
0
|
Cheam Village Warriors 'A' |
|
A.Andre
N.Hales(3)
T.Longworth
OG
P.Stirling(2)
|
|
|
|
|
Old Town |
3
|
0
|
Croydon Greenside 'B' |
|
S.Coombs
N.Pentland
D.Walker
|
|
|
|
|
Shirley Town Reserves |
2
|
4
|
Rollers Athletic |
|
P.Harris
D.Plaistow
|
|
|
|
League Junior Cup |
Semi Final |
Norton |
3
|
5
|
N P L Reserves |
|
|
|
|
A.Finnan(3)
K.Hodgson
M.Irwin
|