|
Home Team |
Score |
Away Team |
John Greenacre Memorial Trophy |
Round 2 |
Colne Valley |
1
|
5
|
Garston |
|
|
|
|
|
Round 3 |
Panthers Reserves |
1
|
8
|
MSA Ladies |
|
|
|
|
|
Round 3 |
Knaphill Wanderers |
3
|
2
|
Newham Womens |
|
|
|
|
|
Sue Sharples Memorial Trophy |
Round 2 |
Greenwich Clippers |
H
|
-
|
Northwood Reserves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 2 |
Fulham Compton OB Reserves |
6
|
1
|
Hemel Hempstead Reserves |
|
|
|
|
|
Division One North |
|
Hackney Womens |
0
|
1
|
Hillingdon Ladies |
|
|
|
|
|
|
Hampstead |
2
|
3
|
Tring Athletic |
|
|
|
|
|
|
Leyton |
1
|
1
|
Camden Town |
|
|
|
|
|
|
Tottenham Hotspur Reserves |
0
|
2
|
Northwood |
|
|
|
|
|
Division One South |
|
Battersea Ironsides |
1
|
4
|
Fulham Compton OB |
|
|
|
|
|
|
Hampton & Richmond Borough |
4
|
0
|
Clapham United |
|
|
|
|
|
|
Petts Wood |
2
|
1
|
AFC Fulham |
|
|
|
|
|
|
Westside |
0
|
1
|
Bedfont Town |
|
|
|
|
|
Division Two North |
|
Bushey Rangers |
2
|
1
|
Enfield Town 3rds |
|
|
|
|
|
|
Comets |
H
|
-
|
Garston Reserves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
East Barnet |
2
|
1
|
Watford Development |
|
|
|
|
|
|
Tottenham Hotspur 3rds |
4
|
2
|
Hackney Womens Reserves |
|
|
|
|
|
Division Two South |
|
Battersea Ironsides Reserves |
1
|
3
|
London All Stars |
|
|
|
|
|
|
Clapham United Reserves |
3
|
0
|
Fulham Deaf |
|
|
|
|
|
|
Epsom Eagles |
0
|
5
|
Bromleian |
|
|
|
|
|
|
London Phoenix |
0
|
8
|
Old Actonians Reserves |
|
|
|
|
|
|
Regents Park Rangers |
4
|
2
|
AFC Phoenix |
|
|
|
|
|
Division Three North |
|
Boreham Wood Reserves |
2
|
4
|
LNER |
|
|
|
|
|
|
East London |
0
|
1
|
Islington Borough Ladies |
|
|
|
|
|
|
Headstone Manor |
2
|
2
|
Tower Hamlets Reserves |
|
|
|
|
|
Division Three South |
|
AFC Phoenix Reserves |
4
|
1
|
Merton |
|
|
|
|
|
|
Orpington |
H
|
-
|
Greenhouse Bethwin |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
South London Women |
2
|
2
|
Brixton Tigers |
|
|
|
|
|
|
Tooting & Mitcham United Reserves |
3
|
0
|
Croydon Athletic |
|
|
|
|
|