|
Home Team |
Score |
Away Team |
Premier Division |
|
Ramsgate |
1
|
4
|
Tooting & Mitcham United |
|
J.Eastwood
|
|
|
M.Antonio
J.Pinnock
J.Vines
P.Vines
|
Division One North |
|
Chatham Town |
0
|
2
|
Maldon Town |
|
|
|
|
A.Collins
S.Otobo
|
|
Hillingdon Borough |
2
|
1
|
Witham Town |
|
D.Kendall
J.Lyons
|
|
|
N.Love
|
|
Leyton |
2
|
1
|
Great Wakering Rovers |
|
R.Edwards
F.Valenti
|
|
|
B.Hudson
|
|
Potters Bar Town |
1
|
1
|
Aveley |
|
M.McKie
|
|
|
J.Barnett
|
|
Redbridge |
1
|
0
|
Cheshunt |
|
N.Scarborough
|
|
|
|
|
Tilbury |
5
|
1
|
Ilford |
|
C.Hodge
C.Stowe(4)
|
|
|
D.Berg
|
|
Waltham Abbey |
1
|
0
|
Concord Rangers |
|
B.Holland
|
|
|
|
|
Waltham Forest |
0
|
1
|
Brentwood Town |
|
|
|
|
D.Blewitt
|
Division One South |
|
Croydon Athletic |
1
|
2
|
Walton Casuals |
|
S.Clayton
|
|
|
N.Badu
S.Tyson
|
|
Metropolitan Police |
1
|
2
|
Ashford Town |
|
S.Forrester
|
|
|
R.Briggs
A.Doerr
|
|
Walton & Hersham |
1
|
2
|
Sittingbourne |
|
D.Green
|
|
|
R.Brady
B.Glover
|
|
Whitstable Town |
0
|
1
|
Leatherhead |
|
|
|
|
J.Henry
|
F.A. Cup |
Second Round Qualifying |
Arlesey Town |
1
|
4
|
Ashford Town (Middx) |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Bishop's Stortford |
3
|
2
|
Wingate & Finchley |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Bromley |
0
|
1
|
AFC Hornchurch |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Burgess Hill Town |
0
|
0
|
Bognor Regis Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Cambridge City |
1
|
1
|
Worthing |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Carshalton Athletic |
1
|
2
|
Leiston |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Dartford |
0
|
1
|
Hampton & Richmond Borough |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Dover Athletic |
3
|
1
|
Needham Market |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Dulwich Hamlet |
2
|
2
|
Hendon |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Dunstable Town |
2
|
3
|
Chipstead |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
East Thurrock United |
3
|
0
|
VCD Athletic |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Fleet Town |
5
|
0
|
Newport Pagnell Town |
|
B.Boylan
J.Field
J.Hamilton
J.McClurg
E.Smith
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Folkestone Invicta |
1
|
2
|
Horsham |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Hemel Hempstead Town |
1
|
2
|
Ware |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Kingstonian |
4
|
0
|
Braintree Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Leighton Town |
0
|
1
|
Crowborough Athletic |
|
|
|
|
G.Gordon
|
Second Round Qualifying |
Maidstone United |
3
|
2
|
Fisher Athletic |
|
B.Lewis
N.Paul
J.Pinnock
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Merstham |
1
|
1
|
Thamesmead Town |
|
|
|
|
R.Dimmock
|
Second Round Qualifying |
St. Albans City |
0
|
0
|
Harlow Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Staines Town |
0
|
0
|
Hayes & Yeading United |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Sutton United |
3
|
1
|
Billericay Town |
|
B.Dunn
G.McCallum
D.Webb
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Thurrock |
0
|
5
|
Boreham Wood |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Welling United |
1
|
1
|
Whyteleafe |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Wroxham |
3
|
1
|
Heybridge Swifts |
|
|
|
|
|