|
Home Team |
Score |
Away Team |
The Alec Smith Premier Division Cup |
Semi Final |
Bethnal Green United |
3
|
1
|
Willesden Constantine |
|
D.Sabaroche
J.Weatherman(2)
|
|
|
L.Krasniqi(Labinot)
|
Semi Final |
Sutton Common Rovers |
4
|
1
|
South Kilburn |
|
J.Holden(3)
L.Holden
|
|
|
S.Nelmes
|
The Sir John Salmond Division Two Cup |
Semi Final |
Blue Marlin |
1
|
3
|
Junior All Stars |
|
D.Flynn
|
|
|
|
P.D.Mardon Division 3 Cup |
Semi Final |
Hillingdon |
2
|
6
|
Stedfast United |
|
F.Altomare
L.Sheridan
|
|
|
D.Clark
M.Woods(3)
A.Wright(2)
|
Semi Final |
Barn Elms |
2
|
0
|
Phoenix Rovers |
|
D.Harris
C.Herbert
|
|
|
|
Jeff Nardin Reserve Division Cup |
Semi Final |
C.B. Hounslow United Social Reserves |
4
|
1
|
Brentham Reserves |
|
C.Macey
D.Richardson
A.Whitham(2)
|
|
|
S.Suarez
|
Premier Division |
|
Indian Gymkhana |
1
|
4
|
Wraysbury |
|
J.Girt
|
|
|
A.Stanford(2)
B.Swift(2)
|
Division One (Central and East) |
|
Bridge Rovers |
0
|
2
|
Park View |
|
|
|
|
T.Kissi
F.Williams
|
|
FC Assyria |
0
|
0
|
West End United |
|
|
|
|
|
|
Sloane |
1
|
2
|
Southall |
|
N.Biela
|
|
|
C.Barrett
O.Fredericks
|
|
South Acton |
0
|
2
|
London United Football Academy |
|
|
|
|
F.Asante Gyamfi
R.Kessie
|
|
Stonewall |
1
|
0
|
The Wilberforce Wanderers |
|
D.Lewis
|
|
|
|
Division One (West) |
|
Brentham |
0
|
1
|
Hillingdon Abbots Seniors |
|
|
|
|
J.Dehaan
|
|
Hounslow Wanderers |
1
|
2
|
Bedham |
|
J.Sangha
|
|
|
D.Bourne
M.Head
|
|
Imperial College Old Boys |
6
|
4
|
C.B. Hounslow United Social |
|
G.Humphreys(2)
M.Preedy(4)
|
|
|
Y.Fehmi Gil
L.Johnson
R.Mullady
P.Onuwka
|
|
Kodak (Harrow) |
1
|
0
|
North Greenford United Social |
|
L.Worley
|
|
|
|
Division Two |
|
FC Baresi |
4
|
2
|
Maiwand |
|
A.Abdillahi
J.Appiah
B.Pusey
M.Smith
|
|
|
M.Ahmed
A.Atifi
|
|
Greens United |
3
|
1
|
Haringey Town |
|
J.Kiely
R.Maloney(2)
|
|
|
J.Telfer
|
|
Harrow St Mary's |
1
|
0
|
LPOSSA |
|
K.Marshall
|
|
|
|
Division Three |
|
AMU |
0
|
12
|
Harrow Club |
|
|
|
|
O.Ali(3)
A.Elaneo(3)
G.Ford
K.Herbert(3)
P.Mills
Z.Naguida
|
|
FC Tilburg Regents |
2
|
4
|
Uxbridge Town |
|
J.Blackshaw
OG
|
|
|
A.Karimi
A.Omrani
M.Sohrabi(2)
|
|
Hendon 'A' |
6
|
0
|
The Wanderers |
|
D.Bonjoko
S.Connaughton
J.Edy
R.O'Selle(2)
E.Yildirim
|
|
|
|
|
Hilltop |
1
|
3
|
Warren |
|
M.Mohammed
|
|
|
E.McDonald(2)
D.Ward
|
|
Sporting Hounslow |
3
|
1
|
Acton Town |
|
N.Abdillahi
S.Abdillahi
A.Adan
|
|
|
D.Busby
|
Division Three Hounslow and District |
|
Eutectic |
5
|
2
|
Barnhill Explorers |
|
D.Chilton
D.Godfrey
C.Newbury
P.West(2)
|
|
|
I.Bennett
J.Stone
|
|
Feltham Town |
1
|
2
|
Bedfont Town |
|
D.White
|
|
|
|
Senior Reserve Division |
|
Park Place Sports Club Reserves |
2
|
4
|
Hounslow Wanderers Reserves |
|
O.Ahmed
R.Iyeso
|
|
|
J.Barwick
R.Carroll
P.Hempstead
T.John
|
|
Willesden Constantine Reserves |
2
|
3
|
Bedfont Sports Reserves |
|
O.Ejechi
M.Simpson
|
|
|
R.Bates(2)
J.Powers
|
Miscellaneous |
|
FC Deportivo Galicia |
4
|
2
|
Kings Meadow (WITHDRAWN) |
|
|
|
|
P.Clark(2)
|
|
Hanworth Villa 3rds |
8
|
1
|
Bedham Res (WITHDRAWN) |
|
|
|
|
S.Thomas
|
|
Northfield Shamrocks Res (WITHDRAWN) |
H
|
-
|
FC Tilburg Regents Reserves |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Friendly |
|
St John's Athletic |
0
|
5
|
Marsh Rangers |
|
|
|
|
|