|
Home Team |
Score |
Away Team |
Premier Division |
|
Hastings United |
2
|
2
|
East Thurrock United |
|
S.Adams(2)
|
|
|
G.Ansell
D.Harris
|
Division One North |
|
AFC Sudbury |
2
|
2
|
Arlesey Town |
|
S.Head
J.Rowe
|
|
|
P.Barnes
OG
|
|
Aveley |
1
|
6
|
Canvey Island |
|
R.Imbert
|
|
|
G.Fanibuyan
I.Luck
OG
N.Rugg(3)
|
|
Northwood |
3
|
1
|
Ilford |
|
A.Abramian
E.Buchanan
K.Matthews
|
|
|
J.Cole
|
|
Redbridge |
0
|
0
|
Waltham Forest |
|
|
|
|
|
|
Waltham Abbey |
0
|
0
|
Great Wakering Rovers |
|
|
|
|
|
|
Wingate & Finchley |
3
|
2
|
Witham Town |
|
D.Clarke
J.Cole
C.Faulconbridge
|
|
|
A.Holmes
C.McDonald
|
Division One South |
|
Ashford Town |
1
|
1
|
Horsham YMCA |
|
D.Lye
|
|
|
M.Nayee
|
|
Chipstead |
5
|
0
|
Molesey |
|
F.Fleming
L.Glanville
C.Head
D.Oakins
C.Pitterson
|
|
|
|
|
Corinthian-Casuals |
2
|
5
|
Tooting & Mitcham United |
|
S.Mitchell(2)
|
|
|
D.Boateng
OG
P.Vines(2)
M.York
|
|
Croydon Athletic |
6
|
2
|
Chatham Town |
|
R.Blackwell
M.Debrah
R.Savage(3)
D.Waldren
|
|
|
D.Elmes(2)
|
|
Leatherhead |
2
|
1
|
Cray Wanderers |
|
S.Forrester
J.Greenaway
|
|
|
L.Wood
|
|
Metropolitan Police |
2
|
0
|
Whyteleafe |
|
C.Carley
J.Daly
|
|
|
|
|
Sittingbourne |
2
|
1
|
Burgess Hill Town |
|
S.Vahid(2)
|
|
|
M.Geard
|
|
Walton Casuals |
1
|
2
|
Whitstable Town |
|
N.Badu
|
|
|
S.Denly
S.King
|
F.A. Cup |
Second Round Qualifying |
Billericay Town |
2
|
0
|
Maidstone United |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Boreham Wood |
3
|
3
|
Bedford Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Brentwood Town |
2
|
0
|
Harlow Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Carshalton Athletic |
0
|
1
|
Wealdstone |
|
|
|
|
L.Muldowney
|
Second Round Qualifying |
Crowborough Athletic |
1
|
5
|
Staines Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Dartford |
2
|
2
|
Camberley Town |
|
B.Cass
J.Guest
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Debenham LC |
1
|
5
|
AFC Wimbledon |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Eastbourne Borough |
2
|
0
|
Edgware Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Enfield Town |
2
|
2
|
Hillingdon Borough |
|
R.Hall(2)
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Fisher Athletic |
3
|
4
|
Margate |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Folkestone Invicta |
0
|
0
|
Windsor & Eton |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Hemel Hempstead Town |
0
|
2
|
Chelmsford City |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Hendon |
1
|
1
|
AFC Hornchurch |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Horsham |
3
|
2
|
Bury Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Hythe Town |
2
|
1
|
Dover Athletic |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Ramsgate |
0
|
1
|
Corby Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Tonbridge Angels |
2
|
2
|
Maldon Town |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Ware |
3
|
2
|
Thurrock |
|
|
|
|
|
Second Round Qualifying |
Worthing |
3
|
0
|
Walton & Hersham |
|
|
|
|
|