|
Home Team |
Score |
Away Team |
Division Two Cup |
Semi Final |
MK Scot (WITHDRAWN) |
0
|
5
|
AFC Dunstable |
|
|
|
|
G.Capehorn
L.Doherty
J.McCarthy
I.Ojulah
G.Sealey
|
Premier Division |
|
Aylesbury Vale |
5
|
3
|
Biggleswade United |
|
R.Taylor(2)
A.Woodfine(3)
|
|
|
R.O'Dell(2)
D.Sarll
|
|
Biggleswade Town |
0
|
0
|
Hertford Town |
|
|
|
|
|
|
Broxbourne Borough V&E |
1
|
2
|
Chalfont St Peter |
|
R.Edwards
|
|
|
T.Lewis
J.Okimo
|
|
Edgware Town |
1
|
3
|
Welwyn Garden City |
|
G.Ngoyi
|
|
|
A.Beamish
M.Wardle(2)
|
|
Harefield United |
1
|
0
|
Kingsbury London Tigers |
|
S.Sonner
|
|
|
|
|
Leverstock Green |
1
|
0
|
Holmer Green |
|
K.Bull
|
|
|
|
|
Oxhey Jets |
1
|
1
|
Royston Town |
|
P.Turner
|
|
|
J.McMurrough
|
|
Ruislip Manor |
1
|
1
|
Haringey Borough |
|
G.Mapes
|
|
|
D.Tulloch
|
|
St Margaretsbury |
2
|
1
|
Colney Heath |
|
B.Herod
M.Maskell
|
|
|
S.Lacey
|
|
Tring Athletic |
1
|
3
|
London Colney |
|
V.Iannone
|
|
|
E.Rogers(2)
G.Shaw
|
Division One |
|
Arlesey Athletic |
2
|
0
|
Sun Postal Sports |
|
W.Blows
C.Read
|
|
|
|
|
Brache Sparta |
1
|
1
|
Ampthill Town |
|
L.Hayward
|
|
|
S.Goodridge
|
|
Brimsdown Rovers |
3
|
0
|
Buckingham Athletic |
|
E.Manangu(2)
D.Reid
|
|
|
|
|
Cockfosters |
1
|
2
|
Stony Stratford Town |
|
G.Hancock
|
|
|
D.Holloway
M.Redsull
|
|
Harpenden Town |
2
|
2
|
Bedford United & Valerio |
|
A.Collins
C.Gregory
|
|
|
M.Reed(2)
|
|
Hoddesdon Town |
6
|
0
|
Cranfield United |
|
J.Sorial(3)
M.Spiers
P.Ulatowski(2)
|
|
|
|
|
New Bradwell St Peter |
0
|
1
|
Amersham Town |
|
|
|
|
N.Beasant
|
|
Winslow United |
1
|
1
|
Kentish Town |
|
W.Lebuet
|
|
|
C.Zanre
|
Division Two |
|
Aston Clinton |
14
|
0
|
Markyate |
|
P.Alleyne(4)
J.Horwood
M.Powell
S.Powell
A.Usmani(3)
S.Walker
P.Weirich(3)
|
|
|
|
|
Caddington |
4
|
1
|
Old Bradwell United |
|
D.Edwards(3)
S.Marks
|
|
|
I.Nicholls
|
|
Loughton Orient |
3
|
6
|
Tring Corinthians |
|
L.Davis
S.Dean
P.McConnell
|
|
|
L.Byrne
L.Herring
B.Matt
OG(2)
R.Shirley
|
|
Pitstone & Ivinghoe |
1
|
3
|
Kent Athletic |
|
J.Henley
|
|
|
S.Justin
L.Loasby
D.Sunderland
|
|
Risborough Rangers |
1
|
3
|
Mursley United |
|
G.Jones
|
|
|
S.Mooney
M.Shaw(2)
|
|
The 61 FC |
3
|
4
|
Crawley Green |
|
S.Harnett
A.Lewis(2)
|
|
|
C.Carter
J.Potter
J.Young(2)
|
|
Totternhoe |
3
|
2
|
Padbury United |
|
S.Covington
P.Feakes
D.Meenan
|
|
|
T.Bere
D.Toon
|
Reserve Division One |
|
Berkhamsted Town Reserves |
3
|
1
|
New Bradwell St Peter Reserves |
|
|
|
|
|
|
Buckingham Athletic Reserves |
1
|
1
|
Harpenden Town Reserves |
|
|
|
|
|
|
Cheshunt Reserves |
3
|
0
|
Oxhey Jets Reserves |
|
|
|
|
|
|
Colney Heath Reserves |
2
|
1
|
Tring Athletic Reserves |
|
|
|
|
|
|
Holmer Green Reserves |
2
|
6
|
Welwyn Garden City Reserves |
|
|
|
|
|
|
Sawbridgeworth Town Reserves |
0
|
1
|
Leverstock Green Reserves |
|
|
|
|
|
|
Stony Stratford Town Reserves |
3
|
0
|
St Margaretsbury Reserves |
|
|
|
|
|
|
Sun Postal Sports Reserves |
1
|
5
|
Mursley United Reserves |
|
|
|
|
|
Reserve Division Two |
|
AFC Dunstable Reserves |
3
|
4
|
London Colney Reserves |
|
|
|
|
|
|
Kings Langley Reserves |
5
|
2
|
Loughton Orient Reserves |
|
|
|
|
|
|
Royston Town Reserves |
3
|
1
|
Risborough Rangers Reserves |
|
|
|
|
|
|
Tring Corinthians Reserves |
3
|
2
|
Brimsdown Rovers Reserves |
|
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
Flamstead (WITHDRAWN) |
1
|
7
|
Kings Langley |
|
S.Fox
|
|
|
A.Charge
S.Conway(4)
A.Cracknell
P.Gash
|