Go back to LondonMiddx
    Harpenden Colts Hawks U17 - Players Wanted for 2020/21         One to One Football Coaching         Whetstone Wanderers Leopards U18’s - Players Wanted for 2020/21         Premierskills FC - U7, U8, U11 Players Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U16s Players Required for 2020/21         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U12's (season 2020/21) - Players Wanted         Hertfordshire Regional Talent Centre - U12 Trials         Footballers Wanted in Southwest London         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted for 2020/21         Cheshunt Youth EJA - Players Required (Current Year 8)         Berkhamstead FC - Proven Strikers & Players Required         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted    
Go to their Website
UHLSPORT Hellenic League
Member of the National League System
2012-2013 Season
Sunday, 31 May 2020
Match Day :  Tuesday, 20 Nov 2012 Saturday, 24 November 2012 Tuesday, 27 Nov 2012
Players Suspended
There are 10 matches
2 0 005 Finchampstead v REME [ Round 2 ]
Finchampstead Memorial Park
1:30 PM
6 4 007 Highmoor Ibis v Mortimer [ Round 2 ]
Palmer Park Stadium
0 3 008 Sandhurst Devels v Penn & Tylers Green [ Round 2 ]
 A: J.FOX  C.Hurst  R.Sepede  R.Sepede
0 2 009 Theale v Wokingham & Emmbrook [ Round 2 ]
Premier Division
2 3 Kidlington v Oxford City Nomads
Yarnton Road
Attendance 64
 N Fisher  D Pinchen  G Ferris  R. Ansell
H: T.Austin  J.Johnson  A: C.Forbes  A.Lovegrove  A.Styles  B.Weedon  J.MARTIN
2 2 Thame United v Highworth Town
ASM Stadium - Meadow View Park
Attendance 53
 S Piret  L Scott  S Reading  K. Clarke
H: E.Hercules  N.Hodgkins  A: A.Maximen  S.Robertson  L.FARROW  P.Haines
Division One (East)
2 2 Didcot Town Reserves v Milton United
Loop Meadow Stadum
Attendance 20
 A Hunt  D Burford  B Piggott
H: J.Newport  M.Piper  A: J.Parker(2)  J.Newport  R.Whiting
2 0 Headington Amateurs v Chalfont Wasps
Barton Recreation Ground
Attendance 23
 P Andrews  A Burns  K Fry  P. Faulkner
H: L.Cuff  T.PAYNE  T.PAYNE  T.Kaill
Division Two (West)
4 5 Shrivenham Reserves v Cheltenham Saracens Reserves
Shrivenham Recreation Ground
 R Sayers
H: N.Fowler  S.Roberts  A.Rudman(2)  A: J.Bermingham  J.Bowers  S.Burrows(2)  OG
Division Two (East)
2 1 Bracknell Town Reserves v Holyport Reserves
Bracknell Leisure Centre
2:15 PM
 S Nile
H: L.MOSELEY  S.Williams  A: P.RAKE
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 24 November 2012 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 24 November 2012.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Abingdon Town
2. Ardley United
3. Ascot United
4. Binfield
5. Cheltenham Saracens
6. Flackwell Heath
7. Holyport
8. Marlow
9. Newbury
10. Reading Town
11. Shrivenham
12. Slimbridge
13. Wantage Town
Div1W
14. Brimscombe & Thrupp
15. Carterton
16. Clanfield
17. Cricklade Town
18. Fairford Town
19. Hook Norton
20. Lambourn Sports
21. Letcombe
22. Lydney Town
23. Malmesbury Victoria
24. New College Swindon
25. North Leigh Reserves
26. Old Woodstock Town
27. Purton
28. Tytherington Rocks
29. Wootton Bassett Town
Div1E
30. AFC Hinksey
31. Bracknell Town
32. Chinnor
33. Easington Sports
34. Henley Town
35. Maidenhead United Reserves
36. Rayners Lane
37. Thatcham Town Reserves
38. Woodley Town
D2W
39. Brimscombe & Thrupp Reserves
40. Cirencester Town 'Dev'
41. Fairford Town Reserves
42. Highworth Town Reserves
43. Hook Norton Reserves
44. Letcombe Reserves
45. Old Woodstock Town Reserves
46. Shortwood United Reserves
47. Wantage Town Reserves
48. Wootton Bassett Town Reserves
D2E
49. Ascot United Reserves
50. Binfield Reserves
51. Burnham Reserves
52. Chinnor Reserves
53. Easington Sports Reserves
54. Finchampstead Reserves
55. Kidlington Reserves
56. Penn & Tylers Green Reserves
57. Rayners Lane Reserves
58. Slough Town Reserves
59. Thame United Reserves