There are 174 matches
|
|
U18 - Red Division |
Played |
Alexandra Park U18 East
v
Alexandra Park U18 Youth
|
|
Played |
Belstone FC U18 Red
v
Hendon Youth U18
|
L. Nicotra
|
|
|
|
U18 - White Division |
Played |
Saint Albans City U18 South
v
Omonia Youth U18 Green
|
|
|
|
U18 - Blue Division |
Played |
Borehamwood Youth U18 Knights
v
Alexandra Park U18 North
|
|
Played |
Omonia Youth U18 White
v
Borehamwood Youth U18 Crusaders
|
|
|
|
U18 - Green Division |
Played |
Alexandra Park U18 Central
v
Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
|
|
Played |
Alexandra Park U18 United
v
HGS Academy U18
|
|
Played |
Saint Gregorys United U18 Pumas
v
Alexandra Park U18 South
|
|
|
|
U18 - Yellow Division |
Played |
Belstone FC U18 Black
v
AEK FC U18 Gold
|
|
Played |
Maccabi London FC U18 Brady Black
v
Cassiobury Rangers U18 Clarets
|
|
|
|
U16 - League Cup |
Played |
Oakhill Tigers U16 Predators
v
Harvesters U16 South
[ Quarter Final ]
|
|
|
|
U16 - Junior League Cup |
Played |
AFC Southgate U16
v
Omonia Youth U16 Green
[ Quarter Final ]
|
V. Anderson
|
|
Played |
Harvesters U16 East
v
Saint Albans Rangers U16
[ Quarter Final ]
|
R. Brown
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U16
v
Hendon United U16 Blue
[ Quarter Final ]
|
|
Played |
Maccabi London FC U16 Lions Blue
v
Alexandra Park U16 South
[ Quarter Final ]
|
M. Gittleson
|
|
|
|
U16 - Red Division |
Played |
Hadley Rangers U16 West
v
Maccabi London FC U16 Lions White
|
L. Nicotra
|
|
|
|
U16 - White Division |
Played |
Borehamwood 2000 U16 White
v
Saint Albans City U16 East
|
J. Davis
|
|
Played |
Croxley Green FC U16 Black
v
Enfield Rangers U16
|
|
Played |
Hendon United U16 Netanya
v
Alexandra Park U16 West
|
A. Silverston
|
|
|
|
U16 - Green Division |
Played |
Aldenham FC Excel U16
v
Omonia Youth U16 White
|
|
Played |
HGS Academy U16 Tiempo
v
Norsemen U16
|
|
|
|
U16 Spring Plate Group A |
Played |
AC Finchley U16 North
v
Whetstone U16 Leopards
|
|
|
|
U16 Spring Cup Group A |
Played |
Rap-Aid Youth FC U16 Whites
v
HMH U16 Galaxy
|
|
|
|
U15 - Challenge Cup |
Played |
Hadley Rangers U15 North
v
Maccabi London FC U15 Lions White
[ Round 2 ]
|
L. Nicotra
|
|
|
|
U15 - Red Division |
Played |
Harvesters U15 North
v
Colney Heath U15 Harriers
|
K. Allton
|
|
|
|
U15 - White Division |
Played |
GFA Enfield FC U15 Lions
v
Maccabi London FC U15 Brady Blue
|
H. Follett
|
|
|
|
U15 - Blue Division |
Played |
Hendon United U15 White
v
Borehamwood Youth U15 Templars
|
|
Played |
HGS Academy U15 Dynamo
v
Omonia Youth U15 Silver
|
N. Jenkins
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group A |
Played |
HGS Academy U15 Tigers
v
Saint Gregorys United U15 Lions
|
S. Bernstein
|
|
Played |
HMH U15 Galaxy
v
Turnstyles Football U15
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group B |
Played |
Whetstone U15 Jaguars
v
Edmonton Rangers U15 Sharks
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group C |
Played |
Hadley Rangers U15 West
v
AFC Southgate U15
|
|
Played |
North West London Jets U15
v
London Colney Youth FC U15 Lions
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group D |
Played |
HMH U15 All Stars
v
Alexandra Park U15 North-West
|
|
Played |
Whetstone U15 Lions
v
Hendon United U15 Red
|
F. Calnan
|
|
|
|
U15 - Spring Shield Group A |
Played |
HMH U15 Juniors
v
Hinton & Finchley Revolution U15
|
S. Smith
|
|
|
|
U15 - Spring Shield Group B |
Played |
Maccabi London FC U15 Brady White
v
AC Finchley U15 North
|
|
|
|
U15 - Spring Shield Group C |
Played |
Berkhamsted Raiders U15 Red
v
Omonia Youth U15 White
|
M. Woodhams
|
|
|
|
U15 - Spring Shield Group D |
Played |
Northwood U15 Red
v
Belstone FC U15
|
|
|
|
U14 - Blue Division |
Played |
Hadley Rangers U14
v
Belstone FC U14
|
S. Clarke
|
|
Played |
Saint Albans City U14 South
v
Omonia Youth U14 Gold
|
A. Debois
|
|
|
|
U14 - Green Division |
Played |
Mill Hill Youth FC U14
v
Harrow Stars Youth FC U14
|
|
|
|
U14 - Yellow Division |
Played |
Harvesters U14 East
v
Hendon United U14
|
|
|
|
U14 Spring Plate Group A |
Played |
GFA Enfield FC U14 Lions
v
Pro Football London U14 Wizards
|
P. Fuller
|
|
Played |
Maccabi London FC U14 Lions White
v
AC Finchley U14 South
|
|
|
|
U14 Spring Plate Group B |
Played |
Borehamwood Youth U14 Crusaders
v
Whetstone U14 Tigers
|
D. Lando
|
|
|
|
U14 Spring Shield Group A |
Played |
Enfield Rangers U14 Black
v
Global Football Academy U14 Flamengo
|
|
Played |
GFA Enfield FC U14 Tigers
v
Maccabi London FC U14 Lions Blue
|
H. Follett
|
|
|
|
U14 Spring Shield Group B |
Played |
Pro Football London U14 Magic
v
Cassiobury Rangers U14 Clarets
|
Z. Weitzkorn
|
|
|
|
U14 Spring Shield Group C |
Played |
Alexandra Park U14 South
v
Northwood U14 White
|
M. Berman
|
|
Played |
West Herts Youth U14 Bucks
v
Oakhill Tigers U14 Falcons
|
E. Jackson
|
|
|
|
U14 Spring Shield Group D |
Played |
Oakhill Tigers U14 Pumas
v
Alyth Belsize U14 Blacks
|
S. Hill
|
|
|
|
U13 - Challenge Cup |
Played |
Turnstyles Football U13
v
Belstone FC U13
[ Round 3 ]
|
|
|
|
U13 - Red Division |
Played |
Oaklands Wolves U13
v
Berkhamsted Raiders U13 Red
|
|
Played |
Pro Football London U13
v
Whetstone U13 Pumas
|
J. Halperin
|
|
|
|
U13 - White Division |
Played |
AC Finchley U13 West
v
HGS Academy U13 Real
|
|
Played |
Alexandra Park U13 South
v
Alexandra Park U13 North
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U13
v
Norsemen U13 Reds
|
|
Played |
Harvesters U13 South
v
Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
Played |
Edmonton Rangers U13 Dragons
v
AC Finchley U13 North
|
B. Woolf
|
|
Played |
West Herts Youth U13 Stags
v
Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes
|
|
|
|
U13 - Green Division |
Played |
London Colney Colts U13 Blue
v
Aldenham FC Excel U13
|
|
|
|
U13 - Yellow Division |
Played |
Hendon United U13
v
Hendon United U13 Green
|
|
Played |
Maccabi London FC U13 Brady Gold
v
Borehamwood Youth U13 Crusaders
|
S. Simons
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U13 Phantoms
v
Hendon United U13 Red
|
|
|
|
U12 - Red Division |
Played |
Enfield Rangers U12 Green
v
Edgware Town FC U12 Red
|
|
Played |
Global Football Academy U12 Santos
v
Whetstone U12 Jaguars
|
|
|
|
U12 - White Division |
Played |
Bloomsbury FA U12
v
Oakhill Tigers U12 Raiders
|
|
Played |
Borehamwood Youth U12 Knights
v
Maccabi London FC U12 Lions Blue
|
|
Played |
Edmonton Rangers U12 Foxes
v
Northwood U12 Black
|
B. Woolf
|
|
Played |
Whetstone U12 Pumas
v
London Colney Colts U12 Red
|
|
|
|
U12 - Blue Division |
Played |
AC Finchley U12 West
v
Belstone FC U12
|
M. Zach
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
v
Wingate & Finchley FC U12 Whites
|
|
|
|
U12 - Green Division |
Played |
Alexandra Park U12 North
v
Hendon United U12
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
v
Colney Heath U12 Magpies
|
|
Played |
Oakhill Tigers U12 Warriors
v
Alexandra Park U12 South
|
J. Bailey
|
|
|
|
U12 - Yellow Division |
Played |
Hadley Rangers U12 North
v
Brondesbury Park Rangers FC U12
|
|
Played |
London Colney Colts U12 Blue
v
West Herts Youth U12 Stags
|
|
Played |
Saint Albans City U12 Victoria
v
Whetstone U12 Tigers
|
D. Labuda
|
|
|
|
U12 - Purple Division |
Played |
Northwood U12 Blue
v
Cassiobury Rangers U12 Clarets
|
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
APB FC Barnet U11 Rams
v
Enfield Town Youth FC U11
|
|
Played |
Maccabi London FC U11 Lions White
v
Edgware Town FC U11 Red
|
|
Played |
Saint Albans City U11 West
v
Harvesters U11 Lions
|
|
Played |
Whetstone U11 Panthers
v
Whetstone U11 Pumas
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U11 Whites
v
West Herts Youth U11 Stags
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
Edmonton United U11
v
Whetstone U11 Tigers
|
|
Played |
Enfield Rangers U11 Black
v
Wingate & Finchley FC U11 Blues
|
|
Played |
Enfield Rangers U11 Green
v
Harvesters U11 Jaguars
|
|
Played |
Go Stars U11
v
Croxley Green FC U11 Black
|
|
Played |
HMH U11 Hawks
v
Alexandra Park U11 North
|
H. Israel
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
Edgware Town FC U11 Blue
v
AC Finchley U11 South
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
v
Bushey Rangers U11
|
|
Played |
London Colney Colts U11 Red
v
AEK FC U11
|
V. Schelhase
|
|
Played |
Oakhill Tigers U11 Sharks
v
Maccabi London FC U11 Lions Green
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U11 Vapors
v
Borehamwood Youth U11 Crusaders
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
Borehamwood 2000 U11
v
Pro Football London U11
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
v
Maccabi London FC U11 Lions Yellow
|
|
Played |
North West London Jets U11
v
Hadley Rangers U11
|
H. Bach
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
Edmonton Rangers U11 Lynx
v
Harvesters U11 Wildcats
|
B. Woolf
|
|
Played |
Harrow Stars Youth FC U11
v
Turnstyles Football U11
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
APB FC Barnet U10 Rams
v
AC Finchley U10 North
|
|
Played |
Croxley Green FC U10 Black
v
London Colney Colts U10 Blue
|
|
Played |
London Colney Colts U10 Red
v
Enfield Rangers U10 White
|
|
Played |
London Colney Colts U10 White
v
Maccabi London FC U10 White
|
|
Played |
Maccabi London FC U10 Gold
v
Enfield Rangers U10 Green
|
|
Played |
Omonia Youth U10 White
v
Oaklands Wolves U10
|
|
Played |
Whetstone U10 Jaguars
v
Northwood U10 Red
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U10 Whites
v
AC Finchley U10 South
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
Enfield Rangers U10 Black
v
Oakhill Tigers U10 Panthers
|
|
Played |
Harvesters U10 Leopards
v
Saint Albans City U10 Centurians
|
|
Played |
HGS Academy U10 Rebels
v
West Herts Youth U10 Stags
|
|
Played |
HMH U10 Dynamo
v
Finchley Football Academy U10 North
|
|
Played |
Maccabi London FC U10 Blue
v
Alexandra Park U10 North
|
|
Played |
Maccabi London FC U10 Red
v
Edgware Town FC U10 Red
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
AC Finchley U10 West
v
Belstone FC U10
|
|
Played |
Alexandra Park U10 West
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
|
|
Played |
Edmonton Rangers U10 Falcons
v
Wingate & Finchley FC U10 Blues
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Whites
v
Alexandra Park U10 South
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
v
Harvesters U10 Pumas
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
APB FC Barnet U10 Raiders
v
Enfield Town Youth FC U10 Blues
|
|
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders
v
London Colney Youth FC U10 Pumas
|
|
Played |
Go Stars U10
v
Whetstone U10 Panthers
|
|
Played |
Harvesters U10 Tigers
v
Croxley Green FC U10 White
|
|
Played |
Maccabi London FC U10 Silver
v
Croxley Green FC U10 Emerald
|
|
Played |
Omonia Youth U10 Green
v
Maccabi London FC U10 Black
|
|
|
|
U10 Inter Group Friendlies |
Played |
Omonia Youth U10 Gold
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
Global Football Academy U09 Santos
v
Wingate & Finchley FC U09 Whites
|
|
Played |
London Colney Colts U09 Blue
v
Enfield Rangers U09 Green
|
|
Played |
Maccabi London FC U09 White
v
Edgware Town FC U09
|
|
Played |
Protec Youth U09
v
West Herts Youth U09 Stags
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
Borehamwood Youth U09 Crusaders
v
Wingate & Finchley FC U09 Blues
|
|
Played |
Edmonton Rangers U09 Scorpions
v
Norsemen U09
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U09
v
AC Finchley U09 South
|
|
Played |
Maccabi London FC U09 Green
v
Finchley Football Academy U09 North
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
Played |
Alexandra Park U09 North
v
Minchenden Youth FC U09
|
|
Played |
Borehamwood Youth U09 Templars
v
Omonia Youth U09 Gold
|
|
Played |
Go Stars U09
v
Borehamwood Youth U09 Knights
|
|
Played |
Harvesters U09 Panthers
v
Rap-Aid Youth FC U09 Tigers
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
Global Football Academy U09 Flamengo
v
Hinton & Finchley Revolution U09 Legends
|
|
Played |
Maccabi London FC U09 Black
v
London Colney Youth FC U09 Pumas
|
|
Played |
Omonia Youth U09 Green
v
Turnstyles Football U09
|
|
Played |
Omonia Youth U09 White
v
Harvesters U09 Cobras
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U09 Phantoms
v
Croxley Green FC U09 Emerald
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
Protec Youth U08
v
Maccabi London FC U08 Lions White*
|
|
Played |
Whetstone U08 Lions
v
Belstone FC U08 Red
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
Alpha Academy U08
v
AC Finchley U08 South
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
v
Finchley Football Academy U08 North
|
|
Played |
London Colney Colts U08 Red
v
London Colney Colts U08 White
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U08 Vapors
v
Harvesters U08 Jaguars
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
Played |
Bushey Rangers U08
v
Cassiobury Rangers U08 Clarets
|
|
Played |
Croxley Green FC U08 Emerald
v
APB FC Barnet U08 Raiders
|
|
Played |
Enfield Rangers U08 Green
v
Belstone FC U08 Black
|
|
Played |
Maccabi London FC U08 Lions Gold
v
Omonia Youth U08 White
|
|
Played |
Whetstone U08 Jaguars
v
Croxley Green FC U08 Black
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
Alexandra Park U08 West
v
Pro Football London U08 Wizards
|
|
Played |
Croxley Green FC U08 White
v
Alexandra Park U08 South
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U08 Blue
v
Whetstone U08 Pumas
|
|
Played |
Harvesters U08 Cougars
v
AC Finchley U08 West
|
|
Played |
London Colney Colts U08 Blue
v
Global Football Academy U08 Flamengo
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
Borehamwood Youth U08 Crusaders
v
Enfield Town Youth FC U08 Whites
|
|
Played |
Harvesters U08 Lions
v
Whetstone U08 Tigers
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
Played |
APB FC Barnet U08 Rams
v
HGS Academy U08 Raiders
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
v
Pro Football London U08 Magic
|
|
Played |
Saint Albans City U08
v
Alexandra Park U08 North
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U08 Yellows
v
Oakhill Tigers U08 Eagles
|
|
|
|
U08 Zena Zebra |
Played |
Maccabi London FC U08 Lions Silver
v
London Colney Youth FC U08 Lions
|
|
Played |
Norsemen U08
v
Borehamwood Youth U08 Knights
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
Enfield Rangers U07 Green
v
Whetstone U07 Eagles
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U07
v
Harvesters U07 Falcons
|
|
Played |
Maccabi London FC U07 Leopards
v
HMH U07 United
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
Played |
Borehamwood Youth U07 Crusaders
v
London Colney Youth FC U07 Lions
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U07 Blues
v
Whetstone U07 Harriers
|
|
|
|
U07 Inter Group Friendlies |
Played |
London Colney Colts U07 Red
v
Harvesters U07 Eagles
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U07 Whites
v
Harvesters U07 Hawks
|
|
|