Go back to LondonMiddx
    AC Finchley Youth U7's - Free Development Sessions         Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted    
Northern Football Alliance
Member of the National League System
2009-2010 Season
Saturday, 22 January 2022
Match Day :  Wednesday, 19 May 2010 Saturday, 22 May 2010 Monday, 24 May 2010
Players Suspended
There are 14 matches
Premier Division
2 1 Blyth Town v Heddon
1 1 Carlisle City v Killingworth Sporting
1 1 Harraby Catholic Club v Ashington Colliers
2 5 Newcastle University v Shankhouse
Division One
1 3 Berwick United v Percy Main Amateurs
3 4 Cullercoats v Morpeth Sporting Club
1 2 Gosforth Bohemians v Gateshead Rutherford
4 0 Hebburn Reyrolle v Seaton Burn
1 2 Northbank Carlisle v Amble United
1 3 Wallington v South Shields United
Division Two
0 4 Cramlington Blue Star v Wallsend Boys Club
Wallsend Boys Club -3 points

WALSEND BC PLAYED UNREGISTERD PLAYER IN EARLIER GAME DEDUCTED 3 POINTS
4 0 Hexham v Cullercoats Custom Planet
1 1 Wallsend Town v North Shields Athletic
1 2 Whitley Bay Town v Stobswood Welfare
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 22 May 2010 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 22 May 2010.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Alnwick Town
2. Cramlington Town
3. Heaton Stannington
4. Murton
5. Ponteland United
6. Seaton Delaval Amateurs
7. Stocksfield
8. Walker Central
9. Wark
Div1
10. Chopwell Officials Club
11. Newcastle East End
12. Peterlee Town
13. Whitley Bay A 'A'
Div2
14. Amble
15. Forest Hall
16. Newcastle British Telecom
17. Newcastle Chemfica (Independent)
18. Swalwell
19. Tynemouth United
20. Wideopen & District
21. Willington Quay Saints