Go back to LondonMiddx
    Elite Level Online Football Training         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Panshanger FC U14s - Players Wanted         HDYFC U16's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues - Players Wanted         Harvesters FC U15 - Players Wanted         AP Stars U15 Red - Experienced Defender Wanted         Elite Feet Royals FC - Players Wanted (Girls)    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2014-2015 Season
Friday, 22 January 2021
Match Day :  Saturday, 18 Oct 2014 Tuesday, 21 October 2014 Wednesday, 22 Oct 2014
Players Suspended
There are 11 matches
0 2 Alton Town v Cove [ 2nd Round ]
Bass Sports Ground
1 2 Badshot Lea v Camberley Town [ 2nd Round ]
Youngs Drive
7:30 PM
4 1 Ashford Town (Middx) v Harefield Utd [ 1st Round ]
Ashford Town (Middx)
1-1 90 mins, 4-1 AET
2 1 Bedfont Sports v Hillingdon Borough [ 1st Round ]
Bedfont Sports Club
1 3 Hanworth Villa v Spelthorne Sports [ 1st Round ]
Rectory Meadows
7:30 PM

1-1 90 mins, 1-3 AET
H: R.Cheetham  S.Todd
2 0 Raynes Park Vale v Chertsey Town [ Preliminary Round ]
Prince Georges Fields
2 1 South Park v Guildford City [ Preliminary Round ]
 J. Creswick
Cherry Red Records Premier Challenge Cup
2 4 007 Eversley & California v Ash United [ 2nd Round ]
Eversley Sports
7:30 PM
 t. Greaves
H: C.Lynch  S.Ramsden
4 0 011 Westfield v Farleigh Rovers [ 2nd Round ]
Woking Park
7:30 PM
 W. Ingram
H: M.Milne  D.Taylor  L.Taylor(2)
Premier Division
0 4 Hartley Wintney v Windsor
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
7:30 PM
 S. Farrer
2 5 Mole Valley SCR. v Horley Town
Leg of Mutton Field
 A. Mawby
 A: L.Cox  N.Jupp  A.Richards(3)
 
Please click here for the Fixtures & Results for Tuesday, 21 October 2014 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Tuesday, 21 October 2014.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Colliers Wood United
2. Epsom & Ewell
3. Farnham Town
4. Frimley Green
5. Knaphill
6. Molesey
Div1
7. AFC Croydon Athletic
8. Banstead Athletic
9. Bedfont & Feltham
10. CB Hounslow United
11. Chessington & Hook United
12. Cobham
13. Dorking
14. Epsom Athletic
15. Sandhurst Town
16. Sheerwater
17. Staines Lammas
18. Worcester Park
ResSh
19. CB Hounslow United Reserves
20. Farleigh Rovers Reserves
21. Farnham Town Reserves
22. Frimley Green Reserves
23. Raynes Park Vale Reserves
24. Sheerwater Reserves
25. Westfield Reserves
26. Worcester Park Reserves
Resrv
27. Ash United Reserves
28. CB Hounslow United Reserves
29. Farleigh Rovers Reserves
30. Farnham Town Reserves
31. Frimley Green Reserves
32. Knaphill Reserves
33. Raynes Park Vale Reserves
34. Sandhurst Town Reserves
35. Sheerwater Reserves
36. Westfield Reserves
37. Worcester Park Reserves