Go back to LondonMiddx
    Elite Level Online Football Training         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Panshanger FC U14s - Players Wanted         HDYFC U16's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues - Players Wanted         Harvesters FC U15 - Players Wanted         AP Stars U15 Red - Experienced Defender Wanted         Elite Feet Royals FC - Players Wanted (Girls)    
Surrey South Eastern Combination
2019-2020 Season
Sunday, 24 January 2021
Match Day :  Saturday, 11 Jan 2020 Saturday, 18 January 2020 Saturday, 25 Jan 2020
Players Suspended
There are 17 matches
Intermediate Division 1
0 4 A.M.Y v West Fulham
 A. Goldsmith
 A: M.Allen  D.Blake(2)  T.Harper  S.Powel
0 0 Earlsfield United v AFC Walcountians
Goals Deckers Tolworth
 C. Mckoy
 H.Hunt  H.Scola
Intermediate Division 2
2 2 Dover House Lions v Chelsea Rovers
King's House Sports Ground
 M. Sullivan
H: N.Barnett  S.Mortimer  A: A.Chopra  A.Jose Castano  R.Bishop
3 4 LDN South West v Claygate Royals
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 R. Brum
H: O.Eyong(2)  H.Karunkaran  A: S.Harcombe(2)  L.Heagney(2)  O.Eyong  L.Heagney
Intermediate Division 3
7 1 Reigate Priory v Jak's
Reigate Priory Cricket Club
 N. Patterson
H: J.Akinsanya  J.Bush(3)  M.Freeman  C.Johnson  J.Miller  A: S.Catani
5 3 051 Battersea Ironsides 1st v AFC Ewell [ Quarter Final ]
 M. Westlake
 A: J.Allen  W.Chipperton  A.Tanous  A.Gibbs
3 3 053 Old Ruts 1st v Wandgas Sport [ Quarter Final ] [ Home Win on penalties ]
5-3pens
 M. Coughlan
 A: A.Cathcart  W.Cathcart  T.Henderson  A.Cathcart
2 1 054 Sporting 50 v Ripley Village [ Quarter Final ]
Goals Deckers Tolworth (Pitch 3)
 D. Sanford
H: R.Jugden  G.Rodrigues
Junior Division 2
5 0 Thames United v Oxted & District Reserves
Priest Hill Playing Fields
 T. Clark
H: C.Bulmer(2)  D.Hitchin  T.Martin  T.Martin
Junior Division 3
3 3 Rosehill Athletic v Reigate Priory Reserves
Cheam Sports club
 P. Bumstead
H: C.Blackwell  J.Terranova(2)  A: S.O'Keeffe(3)  L.McGreggor
Junior Division 4
8 1 N P L 'A' v Mitcham Park
N P L Sports Club (Pitch 2)
 A. Mohamud
H: J.Dobson  M.Grant(2)  J.Hill  M.Irwin(2)  T.Whishaw  A.White  A: S.Alexanian  J.Dobson
3 2 Old Boys Clapham Reserves v OW Shaftesbury Reserves
Larkhall Park
 M. O
H: C.Baker  M.Fairbrother  D.O'Riordan  A: K.Granger  L.Taylor  C.Baker
Junior Division 5
3 1 Shelton Athletic v Parkside Reserves
Edgehill Playing Fields
 I. Roberts
H: J.Shilton(3)  A: B.Carter  J.Shilton
League Junior Cup
0 1 046 AFC Walcountians Reserves v Frenches Athletic Reserves [ Round 3 ]
Old Walcountians Sport Ground
 J. Goodhall
 A: D.Carter  B.Carter
0 1 048 Croygas Falcons v Woodmansterne Hyde Reserves [ Round 3 ]
Croygas Sports Ground
AET
 A. Powell
 A: B.Snelling  M.Pepperell
League Premier Shield
2 1 007 FC Tooting Bec 'A' v Battersea Ironsides 'A' [ Round 2 ]
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 P. Brooks
H: A.Bouybayoune  J.Micklem  A: J.Roberts  B.Church  B.Lever
League Intermediate Shield
1 4 010 Worcester Park 'A' v Selhurst SA [ Round 2 ]
Manor Park
 T. Shaw
H: C.Goodwin  A: R.Hashmi(2)  C.Lansley  R.Spencer  R.Hashmi
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 18 January 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 18 January 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. Balham Reserves
2. FC Tooting Bec
3. Frenches Athletic
4. Goldfingers
5. Kew Park Rangers
6. Westminster Casuals
IntD2
7. AFC Sutton Common Rovers
8. Earlsfield 2018
9. Forestdale
10. Oxted & District
IntD3
11. Ashtead
12. Battersea Boys
13. Epsom Kings
14. Fulham Deaf
15. Kew Afc
16. Merton Social
17. Old Plymouthians
18. Woodmansterne Hyde
JunD1
19. Chessington K C Reserves
20. Epsom & Ewell Colts
21. Inter Star
22. N P L Reserves
23. Old Boys Clapham
24. Old Rutlishians Reserves
25. OW Shaftesbury
26. Sporting Kitz
27. Wanderers
JunD2
28. Motspur Park
29. Parkside
30. Sutton High
31. Tolworth United
32. Westside Reserves
JunD3
33. FC Tooting Bec 'B'
34. Old Rutlishians 'A'
35. Wandgas Vets
36. Warlingham
37. Wilf Kroucher
JunD4
38. AFC North Leatherhead
39. Cheam Village Warriors
40. Colliers Wood Town
41. Kew Park Rangers Reserves
42. Merton Social Reserves
43. Warlingham Reserves
JunD5
44. A.M.Y Reserves
45. Motspur Park Reserves
46. N P L 'B'
47. Old Rutlishians 'B'
48. Oxted & District 'A'
49. Real Holmesdale
50. Reigate Priory 'B'
51. Sutton High Reserves
52. Wanderers Reserves
53. Wandgas Worcester Park Vets