Go back to LondonMiddx
    AC Finchley Youth U7's - Free Development Sessions         Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted    
Northern Football Alliance
Member of the National League System
2009-2010 Season
Saturday, 22 January 2022
Match Day :  Saturday, 15 May 2010 Monday, 17 May 2010 Wednesday, 19 May 2010
Players Suspended
There are 6 matches
Kicks Leisure Challenge Cup
3 1 016 Ponteland United v Shankhouse [ Final ]
KO 7.00pm at Killingworth Sporting FC, Amberley Park, Killingworth. AET
Premier Division
1 1 Ashington Colliers v Carlisle City
4 0 Harraby Catholic Club v Walker Central
Division One
3 0 Hebburn Reyrolle v Peterlee Town
Division Two
4 2 Stobswood Welfare v Hexham
1 6 Whitley Bay Town v Forest Hall
 
Please click here for the Fixtures & Results for Monday, 17 May 2010 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Monday, 17 May 2010.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Alnwick Town
2. Blyth Town
3. Cramlington Town
4. Heaton Stannington
5. Heddon
6. Killingworth Sporting
7. Murton
8. Newcastle University
9. Seaton Delaval Amateurs
10. Stocksfield
11. Wark
Div1
12. Amble United
13. Berwick United
14. Chopwell Officials Club
15. Cullercoats
16. Gateshead Rutherford
17. Gosforth Bohemians
18. Morpeth Sporting Club
19. Newcastle East End
20. Northbank Carlisle
21. Percy Main Amateurs
22. Seaton Burn
23. South Shields United
24. Wallington
25. Whitley Bay A 'A'
Div2
26. Amble
27. Cramlington Blue Star
28. Cullercoats Custom Planet
29. Newcastle British Telecom
30. Newcastle Chemfica (Independent)
31. North Shields Athletic
32. Swalwell
33. Tynemouth United
34. Wallsend Boys Club
35. Wallsend Town
36. Wideopen & District
37. Willington Quay Saints