Go back to LondonMiddx
    AC Finchley Youth U7's - Free Development Sessions         Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted    
Go to their Website
Mid Herts Rural Minors League
2017-2018 Season
Saturday, 22 January 2022
Match Day :  Sunday, 11 Mar 2018 Saturday, 17 March 2018 Sunday, 18 Mar 2018
Players Suspended
There are 67 matches
Under 7 - Emerald Division
P Pymmes SFA U 7 Flamengo v Chars Youth U 7 [ Postponed ]
12:00 PM

Chars unable to field a team 17/03 Gen Sec
 J. Banks
Played Welwyn Garden City Youth U 7 Hurricanes v Broxbourne Borough Youth U 7 Royals
10:00 AM
 M. Cunnington
Under 7 - Orange Division
  Hertford Town U 7 Harts v Hoddesdon Town U 7 Whites
10:00 AM
 G. Smith
  Ware Rangers U 7 Flamengo v Elite Feet U 7 Southgate Pumas
10:00 AM

NO PUBLISHED KO 12/03 MC
Under 7 - Purple Division
Played Ware Rangers U 7 Santos v Hertford Town U 7 Stags
11:00 AM

NO PUBLISHED KO 12/03 MC
Played Welwyn Garden City Youth U 7 Tornadoes v Ware Lions U 7 Blacks
12:15 PM
 M. Cunnington
Under 7 - Yellow Division
  Potters Bar United U 7 Blacks v Panshanger U 7 Tigers
11:00 AM
Under 7 - White Division
Played Cheshunt Youth U 7 Whites v Wormley Rovers Youth U 7 Whites
11:00 AM

NO PUBLISHED KO 12/03 MC
Played Welwyn Garden City Youth U 7 Cyclones v Ware Youth U 7 Clarets
10:00 AM
 C. Murphy
P Welwyn Garden City Youth U 7 Whirlwinds v Potters Bar Crusaders U 7 Raiders [ Postponed ]
12:15 PM

PBC unable to field a team 17/03 Gen Sec
  Wormley Rovers Youth U 7 Reds v Welwyn Pegasus U 7 Cyans
11:00 AM
Under 7 - Blue Division
  Knebworth Youth U 7 Pumas Black v Watton Youth U 7 Bulls
11:30 AM
  St Margaretsbury U 7 Eagles v Ware Lions U 7 Whites
10:00 AM
 J. Mann
  Stevenage Borough Juniors U 7 Stars v Bury Rangers U 7 Blues
10:00 AM

NO PUBLISHED KO 12/03 MC
Played Ware Youth U 7 Whites v Pymmes SFA U 7 Palmeiras
11:30 AM

Reversed to Pymmes - NON MHRML REFEREE: Club Official
 N. League Referee
Under 8 - Emerald Division
  Sumners Youth U 8 v Potters Bar Crusaders U 8 Raiders
10:00 AM
 R. Bunce
Under 8 - Indigo Division
Played Welwyn Garden City Youth U 8 Typhoons v Knebworth Youth U 8 Jaguars Oranges
10:00 AM
 P. Reed
Under 8 - Purple Division
  Wormley Rovers Youth U 8 Reds v Elite Feet U 8 Southgate Pumas
11:00 AM
 C. Grant
Under 8 - Maroon Division
P East Herts Youth U 8 v Panshanger U 8 Tigers [ Postponed ]
10:00 AM

AVH 18/3 Postponed Pitch unplayable
 M. Day
Played Harlow Town Youth U 8 Hawks v King George U 8 Vipers
10:00 AM
 John Clarke
Played Welwyn Garden City Youth U 8 Tornadoes v Chase Side Youth U 8
11:00 AM
 P. Reed
  Wormley Rovers Youth U 8 Whites v Cuffley Youth U 8 Stars
10:00 AM
 C. Grant
Under 8 - Yellow Division
  Ware Lions U 8 Stripes v Lemsford Youth U 8 Jaguars
10:00 AM
 B. Compton
  Wheathampstead Wanderers U 8 Jaguars v Potters Bar Crusaders U 8 Knights
10:50 AM
 J. Henderson
Under 10 - Emerald Division
Played Pymmes SFA U10 Brook v Ware Rangers U10 Flamengo
10:30 AM
 J. Banks
Played Wheathampstead Wanderers U10 Sharks v Harlow Town Youth U10 Hawks
10:00 AM

To be played at 4G Herts Sports Village, Hatfield
 M. Varney
Under 10 - Orange Division
Played Knebworth Youth U10 Sabres Orange v Pymmes SFA U10 Santos Whites
11:15 AM
 L. Benson
Under 10 - Indigo Division
Played Hertford Town U10 Whites v Bury Rangers U10 Reds
10:00 AM
 L. Ward
Under 10 - Purple Division
Played Bedwell Rangers U10 Hawks v Barnet Azzurri U10 Tornadoes
10:00 AM
 B. Neate
Under 10 - Red Division
Played Bedwell Rangers U10 Panthers v Ware Youth U10 Clarets
11:30 AM
 B. Neate
Under 10 - Violet Division
Played Watton Youth U10 v Bengeo Tigers U10 Sabres
11:15 AM

Reversed to Bengeo Sele school due to unplayable pitch at Watton Youth now 11:15 KO CL 13/3
 J. Roberts
Under 10 - Yellow Division
Played Welwyn Garden City Youth U10 Tornadoes v St Albans City U10 Centurions
10:00 AM
 C. Dickson
Under 10 - White Division
Played Bengeo Tigers U10 Caspians v Stevenage Borough Juniors U10 Blues
11:15 AM
 E. McNeil
ORC U10 Emerald Division Cup
0 2 009 Bengeo Tigers U10 Bengals v Chars Youth U10 Yellow [ Semi Final ]
10:00 AM
 E. McNeil
 A: C.Hummel  L.Joseph  C.Hummel
ORC U10 Red Division Cup
2 1 008 Ware Lions U10 Blacks v Welwyn Garden City Youth U10 Hurricanes [ Semi Final ]
12:00 PM
 B. Compton
H: C.Hicks  F.Swatton  A: H.Chetwood  F.Swatton  W.Galvin
ORC U10 Violet Division Cup
3 5 010 Tottenhall U10 v Elite Feet U10 Southgate Lions [ Semi Final ]
10:00 AM
 L. Viglione
H: L.BENJAHMAN  J.Boyaram  C.GIBSON  A: H.Boon  T.Doghan  A.Gardner  R.Suyur(2)  G.THEENG  C.HASSAN
0 4 011 Bedwell Rangers U10 Jaguars v Pro Direct Academy BXB U10 White [ Semi Final ]
10:00 AM
 L. Benson
 A: E.Baynes  K.Mctaggart(2)  A.Sweczkyk  H.Paraskevas
ORC U10 Green Division Cup
1 0 007 Hertford Town U10 Blues v Welwyn Pegasus U10 Skys [ Semi Final ]
12:00 AM
 F. Welch
H: S.King  S.MCCULLAGH
ORC U10 Maroon Division Cup
0 5 008 Harlow Town Youth U10 Eagles v Parsloe Athletic U10 Harriers [ Semi Final ]
10:00 AM
 K. Fox
 A: B.Ayriss(2)  T.Church  L.Gossan  L.Smith
ORC U10 Yellow Division Cup
4 1 007 Hoddesdon Town U10 Reds v Wheathampstead Wanderers U10 Panthers [ Semi Final ]
11:00 AM
 C. Page
H: A.Snowdon  B.White  F.Worth(2)  A: B.Aujla  O.Hussein
ORC U10 Blue Division Cup
2 0 011 Wheathampstead Wanderers U10 Jaguars v Elite Feet U10 Southgate Jaguars [ Semi Final ]
11:00 AM
 R. Bullimore
H: O.Frith(2)  M.Small
Under 11 - Emerald Division
Played Chars Youth U11 Blue v Cheshunt Youth U11 Blues
12:30 PM

NO PUBLISHED KO 12/03 MC
 G. Stepney-Ricciardi
Played Harlow Town Youth U11 Hawks v Hertford Town U11 Harts
11:30 AM
 John Clarke
Played St Albans City U11 East v Hertford Town U11 Hawks
10:00 AM
 J. White
Under 11 - Purple Division
Played Harlow Town Youth U11 Eagles v AFC Walkern U11 Reds
11:30 AM
 K. Fox
Played Ware Youth U11 Clarets v Potters Bar United U11 Blacks
10:00 AM
 J. Pollard
Under 11 - Red Division
  Welwyn Garden City Youth U11 Hurricanes v Chars Youth U11 Yellow
10:00 AM
 P. Hennessey
Under 11 - Green Division
Played Harlow Town Youth U11 Harriers v Hoddesdon Town U11 Blacks
10:00 AM
 M. Taylor
  Lemsford Youth U11 Pumas v Chase Side Youth U11 Clarets
10:00 AM

NO PUBLISHED KO 12/03 MC
 L. Smith
Under 11 - Maroon Division
  St Albans City U11 Saxons v Hertford Town U11 Lions
10:00 AM
 G. Jarvis
Played Wodson Park U11 v St Albans City U11 Spartans
11:00 AM
 W. Orton
Under 11 - Yellow Division
  Hoddesdon Town U11 Blues v Broxbourne Borough Youth U11 Blues
11:30 AM
 H. Kelly
  Paringdon Youth U11 Tigers v Enfield Youth U11
11:30 AM
 P. Hufton
Played Ware Youth U11 Blues v Clodan Youth U11 Whites
1:00 PM
 J. Pollard
Under 11 - White Division
Played Welwyn Garden City Youth U11 Whirlwinds v Wheathampstead Wanderers U11 Jaguars
10:00 AM
 F. O'Shea
ORC U11 Emerald Division Cup
3 3 009 Ware Youth U11 Reds v Cheshunt Youth U11 Blacks [ Semi Final ] [ Home Win on penalties ]
11:30 AM

KO CHANGED AFTER ALLOCATIONS MADE 14/03 MC
 N. League Referee
 A: K.Jagundinaonyema(2)  T.Richards
Miscellaneous
P Chars Youth U 8 Blue v Wheathampstead Wanderers U 8 Sharks [ Postponed ]
10:00 AM

Moved from Under 8 - Orange Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Orange
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
 G. Stepney-Ricciardi
P Clodan Youth U 8 Gold v St Albans City U 8 South [ Postponed ]
10:00 AM

Moved from Under 8 - Purple Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Purple
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
 L. Jennings
P Frontiers Youth U 8 Jaguars v Codicote Youth U 8 Blue [ Postponed ]
11:30 AM

Moved from Under 8 - Yellow Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Yellow
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
 G. Smith
P Frontiers Youth U 8 Panthers v Potters Bar United U 8 Whites [ Postponed ]
11:15 AM

Moved from Under 8 - Green Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Green
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
P Hertford Town U 8 Harts v Hoddesdon Town U 8 Whites [ Postponed ]
10:00 AM

Moved from Under 8 - Green Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Green
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
 J. Hill
P Hurst Drive Youth U 8 v Welwyn Pegasus U 8 Skys [ Postponed ]
11:45 AM

Moved from Under 8 - Indigo Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Indigo
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
Played Potters Bar Crusaders U 8 Blues v Ware Youth U 8 Blues
10:00 AM

Moved from Under 8 - Indigo Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Indigo
 J. Mead
P Pro Direct Academy BXB U 8 Greys v Welwyn Garden City Youth U 8 Whirlwinds [ Postponed ]
10:00 AM

Moved from Under 8 - Yellow Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Yellow
AVH 18/3 Postponed Pitch unplayable NON MHRML REFEREE: Will Forster
 N. League Referee
P Risden Wood Youth U 8 Colts v King George U 8 Cobras [ Postponed ]
11:00 AM

Moved from Under 8 - Yellow Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Yellow
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
 G. Milazzo
P Ware Youth U 8 Stripes v Codicote Youth U 8 Gold [ Postponed ]
10:00 AM

Moved from Under 8 - Purple Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Purple
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
 N. Griffin
P Wodson Park U 8 United v Welwyn Garden City Youth U 8 Hurricanes [ Postponed ]
10:00 AM

Moved from Under 8 - Indigo Division to Miscellaneous. AVH 18/3 League realignment from Indigo
AVH 17/3 Postponed Pitch unplayable
 W. Orton
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 17 March 2018 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 17 March 2018.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U07Em
1. Cheshunt Youth U 7 Ambers
2. Cheshunt Youth U 7 Blacks
3. Cheshunt Youth U 7 Blues
4. Frontiers Youth U 7 Pumas
U07Or
5. Bury Rangers U 7 Whites
6. Clodan Youth U 7 Blacks
7. Clodan Youth U 7 Gold
8. Frontiers Youth U 7 Panthers
9. Panshanger U 7 Lions
10. St Margaretsbury U 7 Hawks
U07Pu
11. Bury Rangers U 7 Blacks
12. Frontiers Youth U 7 Jaguars
13. Harlow Town Youth U 7 Hawks
14. Pro Direct Academy BXB U 7 White
15. Watton Youth U 7 Dragons
16. Welwyn Garden City Youth U 7 Typhoons
U07Ye
17. Broxbourne Borough Youth U 7 Blues
18. East Herts Youth U 7
19. Knebworth Youth U 7 Pumas Orange
20. Potters Bar United U 7 Whites
21. Pymmes SFA U 7 Corinthians
22. Ware Youth U 7 Blues
23. Wodson Park U 7
24. Wormley Rovers Youth U 7 Blacks
U07Wh
25. Bengeo Tigers U 7 Bengals
26. Bengeo Tigers U 7 Siberians
27. Hoddesdon Town U 7 Blacks
28. Potters Bar Crusaders U 7 Blues
29. Risden Wood Youth U 7 Colts
30. Welwyn Pegasus U 7 Azures
U07Bl
31. Bury Rangers U 7 Reds
32. Bury Rangers U 7 Stripes
33. Frontiers Youth U 7 Cougars
U08Em
34. Cheshunt Youth U 8 Ambers
35. Cheshunt Youth U 8 Blacks
36. Pymmes SFA U 8 Boca
37. St Albans City U 8 North
38. Ware Youth U 8 Clarets
39. Wheathampstead Wanderers U 8 Tigers
U08Or
40. Bengeo Tigers U 8 Bengals
41. Codicote Youth U 8 Reds
42. Elite Feet U 8 Southgate Lions
43. Hatfield Comet Youth U 8
44. Hatfield Town Youth U 8 Blues
45. Panshanger U 8 Lions
46. Parsloe Athletic U 8
47. Parsloe Athletic U 8 Skys
48. Ware Lions U 8 Blacks
49. Watton Youth U 8 Dragons
50. Wormley Rovers Youth U 8 Blacks
U08In
51. Broxbourne Borough Youth U 8 Royals
52. Bury Rangers U 8 Reds
53. Chars Youth U 8 Yellow
54. Wheathampstead Wanderers U 8 Cougars
U08Pu
55. Bengeo Tigers U 8 Sumatrans
56. Cheshunt Youth U 8 Blues
57. Lemsford Youth U 8 Leopards
58. Potters Bar United U 8 Blacks
U08Gr
59. Hertford Town U 8 Stags
60. Parsloe Athletic U 8 Clarets
61. Pro Direct Academy BXB U 8 White
62. St Albans City U 8 West
63. Ware Youth U 8 Whites
64. Wheathampstead Wanderers U 8 Pumas
U08Ma
65. Bury Rangers U 8 Blacks
66. Knebworth Youth U 8 Jaguars Silvers
67. Ware Youth U 8 Reds
68. Ware Youth U 8 Royals
U08Ye
69. Cuffley Youth U 8 Raiders
70. Ware Lions U 8 Whites
71. Watton Youth U 8 Bulls
72. Welwyn Garden City Youth U 8 Cyclones
U08Bl
73. Bengeo Tigers U 8 Javans
74. Bury Rangers U 8 Stripes
75. Bury Rangers U 8 Whites
76. Codicote Youth U 8 Yellows
77. Enfield Youth U 8
78. Frontiers Youth U 8 Cougars
79. Knebworth Youth U 8 Jaguars Blacks
80. Nazeing Youth U 8
81. Potters Bar Crusaders U 8 Whites
82. St Albans City U 8 Orient
83. Welwyn Pegasus U 8 Azures
84. Welwyn Pegasus U 8 Cyans
85. Wheathampstead Wanderers U 8 Panthers
86. Wodson Park U 8 Rovers
U09Em
87. Cheshunt Youth U 9 Ambers
88. Parsloe Athletic U 9
89. Parsloe Athletic U 9 Skys
90. Potters Bar Crusaders U 9 Blues
91. Potters Bar United U 9 Blacks
92. Pymmes SFA U 9 Santos
93. St Albans City U 9 West
94. Stevenage Borough Juniors U 9 Cobras
95. Stevenage Borough Juniors U 9 Titans
96. Ware Youth U 9 Clarets
U09Or
97. Bury Rangers U 9 Whites
98. Chars Youth U 9 Blues
99. Cheshunt Youth U 9 Blues
100. Hertford Town U 9 Lions
101. Letchworth Garden City Eagles U 9 Blues
102. Panshanger U 9 Lions
103. Paringdon Youth U 9 Tigers
104. Potters Bar United U 9 Whites
105. St Margaretsbury U 9 Hawks
106. Stevenage Borough Juniors U 9 Cyclones
107. Stevenage Borough Juniors U 9 Jaguars
108. Wheathampstead Wanderers U 9 Sharks
109. Whitewebbs Eagles Youth U 9
U09In
110. BSCFC (Youth) U 9 United
111. Cuffley Youth U 9 Stars
112. Elite Feet U 9 Southgate Lions
113. Hertford Heath Juniors U 9 Hawks
114. Hertford Town U 9 Bucks
115. Hertford Town U 9 Stags
116. Potters Bar Crusaders U 9 Whites
117. Risden Wood Youth U 9 Colts
118. St Albans City U 9 South
119. Welwyn Garden City Youth U 9 Hurricanes
120. Wheathampstead Wanderers U 9 Tigers
U09Pu
121. Hoddesdon Town U 9 Whites
122. Lemsford Youth U 9 Jaguars
123. Parsloe Athletic U 9 Clarets
124. Risden Wood Youth U 9 Rangers
125. St Albans City U 9 North
126. St Margaretsbury U 9 Eagles
127. Ware Rangers U 9 Flamengo
128. Ware Youth U 9 Blues
129. Watton Youth U 9 Dragons
130. Welwyn Pegasus U 9 Skys
U09Re
131. Barnet Azzurri U 9
132. Broxbourne United U 9 Oranges
133. Elite Feet U 9 Pumas
134. Hurst Drive Youth U 9
135. Paringdon Youth U 9 Lions
136. Pro Direct Academy BXB U 9 Whites
137. Sawbridgeworth Town Juniors U 9
138. St Albans City U 9 East
139. Stevenage Borough Juniors U 9 Thunder
140. Wormley Rovers Youth U 9 Reds
U09Gr
141. Bengeo Tigers U 9 Caspians
142. Broxbourne Borough Youth U 9 Blues
143. Chars Youth U 9 Royals
144. Enfield Youth U 9
145. Harlow Town Youth U 9 Hawks
146. Hertford Heath Juniors U 9 Harriers
147. Hoddesdon Town U 9 Blacks
148. Potters Bar Crusaders U 9 Knights
149. Pro Direct Academy BXB U 9 Greys
150. Ware Lions U 9 Blacks
151. Welwyn Garden City Youth U 9 Tornadoes
152. Wheathampstead Wanderers U 9 Jaguars
153. Wheathampstead Wanderers U 9 Pumas
U09Ma
154. Bury Rangers U 9 Reds
155. Codicote Youth U 9 Blues
156. Norsemen U 9 Blues
157. Panshanger U 9 Tigers
158. Paringdon Youth U 9 Pumas
159. St Albans City U 9 Central
160. Stevenage Borough Juniors U 9 Warriors
161. Welwyn Pegasus U 9 Azures
162. Wheathampstead Wanderers U 9 Cougars
163. Wheathampstead Wanderers U 9 Panthers
164. Wormley Rovers Youth U 9 Blacks
U09Ye
165. Bury Rangers U 9 Blacks
166. Clodan Youth U 9 Gold
167. Frontiers Youth U 9 Cougars
168. Hertford Town U 9 Harts
169. Knebworth Youth U 9 Lynxes
170. Lemsford Youth U 9 Panthers
171. Norsemen U 9 Purples
172. Panshanger U 9 Panthers
173. Potters Bar Crusaders U 9 Cavaliers
174. Potters Bar United U 9 Stripes
175. Pymmes SFA U 9 Vasco
176. Risden Wood Youth U 9 Warriors
177. St Margaretsbury U 9 Falcons
178. Sumners Youth U 9 Pythons
179. Ware Rangers U 9 Santos
180. Watton Youth U 9 Bulls
U09Bl
181. Broxbourne United U 9 Blues
182. Broxbourne United U 9 Greens
183. Bury Rangers U 9 Stripes
184. Nazeing Youth U 9
185. Pro Direct Academy BXB U 9 Reds
186. Risden Wood Youth U 9 Hunters
187. St Albans City U 9 Romans
188. Ware Youth U 9 Whites
189. Welwyn Garden City Youth U 9 Typhoons
190. Welwyn Pegasus U 9 Cyans
U10Em
191. BSCFC (Youth) U10 Town
192. Frontiers Youth U10 Pumas
193. Letchworth Garden City Eagles U10 Reds
194. Stevenage Borough Juniors U10 Reds
195. Welwyn Pegasus U10 Royals
196. Wormley Rovers Youth U10 Reds
U10Or
197. Broxbourne Borough Youth U10 Royals
198. Cheshunt Youth U10 Blacks
199. Cuffley Youth U10 Warriors
200. Elite Feet U10 Southgate Pumas
201. Potters Bar Crusaders U10 Raiders
202. Pro Direct Academy BXB U10 Black
203. Royston Town Youth U10 Colts
204. Sumners Youth U10 Cobras
U10In
205. Chars Youth U10 Blues
206. Norsemen U10 Hornets
207. Ryan Youth U10 Red
208. Welwyn Pegasus U10 Sapphires
209. Wheathampstead Wanderers U10 Tigers
210. Wormley Rovers Youth U10 Blacks
U10Pu
211. Bengeo Tigers U10 Siberians
212. Cheshunt Youth U10 Ambers
213. Frontiers Youth U10 Panthers
214. Hertford Town U10 Harts
215. Hoddesdon Town U10 Blacks
216. St Albans City U10 East
217. St Albans City U10 North
218. St Albans City U10 Orient
219. Stevenage Borough Juniors U10 Blacks
220. Ware Youth U10 Blues
221. Welwyn Garden City Youth U10 Typhoons
U10Re
222. Broxbourne Borough Youth U10 Blues
223. Panshanger U10 Jaguars
224. Potters Bar Crusaders U10 Blues
225. Potters Bar Crusaders U10 Knights
226. Royston Town Youth U10 Falcons
227. Wheathampstead Wanderers U10 Pumas
U10Vi
228. AFC Walkern U10 Blues
229. Bury Rangers U10 Whites
230. Lemsford Youth U10
231. Panshanger U10 Lions
232. Risden Wood Youth U10 Colts
233. St Albans City U10 West
234. Ware Youth U10 Reds
U10Gr
235. Bedwell Rangers U10 Pumas
236. Cuffley Youth U10 Pumas
237. Elite Feet U10 Southgate Tigers
238. Enfield Youth U10
239. Hertford Town U10 Stags
240. Welwyn Pegasus U10 Blues
241. Wheathampstead Wanderers U10 Cougars
242. Wormley Rovers Youth U10 Whites
U10Ma
243. AFC Walkern U10 Whites
244. Codicote Youth U10 Reds
245. King George U10 Cobras
246. Norsemen U10 Hawks
247. Panshanger U10 Tigers
248. Paringdon Youth U10 Lions
249. Potters Bar United U10 Blacks
250. Pro Direct Academy BXB U10 Grey
U10Ye
251. Bury Rangers U10 Blacks
252. Clodan Youth U10 Gold
253. Frontiers Youth U10 Jaguars
254. Hurst Drive Youth U10
255. St Albans City U10 South
256. Ware Youth U10 Whites
U10Wh
257. Bengeo Tigers U10 Sumatrans
258. Broxbourne Borough Youth U10 Whites
259. BSCFC (Youth) U10 Athletic
260. Bury Rangers U10 Blues
261. Hertford Town U10 Bucks
262. Hertford Town U10 Lions
263. Knebworth Youth U10 Sabres Silver
264. Panshanger U10 Panthers
265. Panshanger U10 Pumas
266. Symonds Green U10
267. Ware Rangers U10 Santos
U10Bl
268. Barnet Azzurri U10 Hurricanes
269. Bury Rangers U10 Stripes
270. Frontiers Youth U10 Cougars
271. Knebworth Youth U10 Sabres Blacks
272. Potters Bar Crusaders U10 Whites
273. Pro Direct Academy BXB U10 Red
274. Stevenage Borough Juniors U10 Whites
275. Ware Lions U10 Whites
276. Welwyn Garden City Youth U10 Whirlwinds
277. Welwyn Pegasus U10 Azures
278. Welwyn Pegasus U10 Cyans
U11Em
279. Broxbourne Borough Youth U11 Royals
280. Letchworth Garden City Eagles U11 Blacks
281. Stevenage Borough Juniors U11 Timbers
282. Wheathampstead Wanderers U11 Sharks
U11Or
283. Bengeo Tigers U11 Sumatrans
284. BSCFC (Youth) U11 Town
285. Clodan Youth U11 Gold
286. Hatfield Comet Youth U11
287. Lemsford Youth U11 Lions
288. Royston Town Youth U11 Crows
289. Ryan Youth U11 Red
290. Sumners Youth U11 Cobras
291. Ware Lions U11 Whites
292. Wheathampstead Wanderers U11 Tigers
U11In
293. Bedwell Rangers U11 Tigers
294. Cuffley Youth U11 Zeps
295. Frontiers Youth U11 Pumas
296. Hares Youth U11 Yellow
297. Hoddesdon Town U11 Whites
298. King George U11 Vipers
299. Panshanger U11 Tigers
300. Paringdon Youth U11 Lions
301. Parsloe Athletic U11
302. Potters Bar Crusaders U11 Raiders
U11Pu
303. Barnet Azzurri U11
304. Bury Rangers U11 Reds
305. Frontiers Youth U11 Panthers
306. Hertford Town U11 Stags
307. Stevenage Borough Juniors U11 Rapids
308. Sumners Youth U11 Vipers
309. Welwyn Pegasus U11 Cobalts
310. Wormley Rovers Youth U11 Blacks
311. Wormley Rovers Youth U11 Whites
U11Re
312. AFC Walkern U11 Whites
313. Bedwell Rangers U11 Cougars
314. Bengeo Tigers U11 Caspians
315. Broxbourne Borough Youth U11 Whites
316. Elite Feet U11 Southgate Lions
317. Elite Feet U11 Southgate Pumas
318. Knebworth Youth U11 Lions Oranges
319. Pro Direct Academy BXB U11 Black
320. Risden Wood Youth U11 Colts
321. St Albans City U11 Arrows
U11Gr
322. Bedwell Rangers U11 Lions
323. Bury Rangers U11 Whites
324. Chase Side Youth U11 Blues
325. Nazeing Youth U11
326. Potters Bar Crusaders U11 Knights
327. Welwyn Garden City Youth U11 Typhoons
328. Welwyn Pegasus U11 Skys
329. Wheathampstead Wanderers U11 Pumas
U11Ma
330. Bengeo Tigers U11 Sabres
331. Frontiers Youth U11 Jaguars
332. Lemsford Youth U11 Leopards
333. St Albans City U11 Dragons
334. St Albans City U11 Romans
335. Stevenage Borough Juniors U11 Revolution
336. Ware Rangers U11 Flamengo
337. Watton Youth U11
338. Wormley Rovers Youth U11 Greys
U11Ye
339. Bengeo Tigers U11 Javans
340. Bury Rangers U11 Blacks
341. Elite Feet U11 Harpenden Harriers
342. Pro Direct Academy BXB U11 White
U11Wh
343. Bury Rangers U11 Stripes
344. Frontiers Youth U11 Cougars
345. Knebworth Youth U11 Lions Blacks
346. Pro Direct Academy BXB U11 Grey
347. Stevenage Borough Juniors U11 Cosmos
348. Stevenage Borough Juniors U11 Whitecaps
349. Wheathampstead Wanderers U11 Panthers
U11Bl
350. Cuffley Youth U11 Dragons
351. Hertford Town U11 Tigers
352. Hoddesdon Town U11 Reds
353. Panshanger U11 Lions
354. Paringdon Youth U11 Pumas
355. Sumners Youth U11 Pythons
356. Welwyn Garden City Youth U11 Cyclones
357. Welwyn Pegasus U11 Cyans
U12Em
358. Bengeo Tigers U12
359. BSCFC (Youth) U12 Athletic
360. BSCFC (Youth) U12 Town
361. Bury Rangers U12 Reds
362. Cheshunt Youth U12 Blues
363. Harlow Town Youth U12 Hawks
364. Potters Bar Town U12
365. Ryan Youth U12 Blue
366. Sumners Youth U12 Cobras
367. Welwyn Pegasus U12 Royals
368. Wheathampstead Wanderers U12 Sharks
U12Or
369. Chase Side Youth U12
370. Cheshunt Youth U12 Blacks
371. Cuffley Youth U12 Scorpions
372. Knebworth Youth U12 Leopards Orange
373. Letchworth Garden City Eagles U12 Blacks
374. Norsemen U12 Blues
375. Paringdon Youth U12 Lions
376. St Margaretsbury U12 Hawks
377. Wormley Rovers Youth U12 Blacks
U12In
378. BSCFC (Youth) U12 Rangers
379. Bury Rangers U12 Whites
380. Hoddesdon Town U12 Whites
381. Potters Bar United U12 Blacks
382. Pro Direct Academy BXB U12 Black
383. Stevenage Borough Juniors U12 Inter
384. Welwyn Pegasus U12 Skys
385. Wheathampstead Wanderers U12 Tigers
U12Pu
386. Chars Youth U12
387. East Herts Youth U12 Blues
388. Hertford Town U12 Harts
389. Hitchin Town Youth U12 Athletico
390. Letchworth Garden City Eagles U12 Whites
391. Potters Bar Town U12 Scholars
392. Rap Aid Youth U12 Fit 2 Live
393. Risden Wood Youth U12 Colts
394. Stevenage Borough Juniors U12 Santos
395. Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes
U12Re
396. Barnet Azzurri U12
397. BSCFC (Youth) U12 Wanderers
398. Elite Feet U12 Harpenden Harriers
399. Elite Feet U12 Southgate Pumas
400. Enfield Youth U12
401. Hoddesdon Town U12 Blacks
402. Panshanger U12 Lions
403. Paringdon Youth U12 Tigers
404. Sawbridgeworth Town Juniors U12
405. Ware Lions U12 Blacks
406. Wheathampstead Wanderers U12 Pumas
407. Whitewebbs Eagles Youth U12
U12Gr
408. East Herts Youth U12 Reds
409. Harlow Town Youth U12 Eagles
410. Hertford Town U12 Lions
411. Paringdon Youth U12 Leopards
412. Potters Bar Town U12 Whites
413. Pro Direct Academy BXB U12 White
414. Stevenage Borough Juniors U12 Flamengo
415. Waltham Cross U12
416. Ware Rangers U12 Corinthians
417. Welwyn Pegasus U12 Cobalts
U12Ma
418. Bury Rangers U12 Blacks
419. Elite Feet U12 Southgate Tigers
420. Frontiers Youth U12 Panthers
421. Frontiers Youth U12 Pumas
422. Hatfield Comet Youth U12
423. Hertford Town U12 Blues
424. Knebworth Youth U12 Leopards Blacks
425. Paringdon Youth U12 Pumas
426. Potters Bar United U12 Whites
427. Welwyn Garden City Youth U12 Tornadoes
428. Wormley Rovers Youth U12 Whites
U12Ye
429. Cuffley Youth U12 Phoenix
430. Harlow Town Youth U12 Harriers
431. Hatfield Town Youth U12 Blues
432. Hatfield Town Youth U12 Yellows
433. Hertford Heath Juniors U12
434. Hitchin Town Youth U12 Sporting
435. Hoddesdon Town U12 Reds
436. Lemsford Youth U12 Tigers
437. Ware Rangers U12 Santos
438. Welwyn Garden City Youth U12 Whirlwinds
439. Wodson Park U12
U12Bl
440. Buntingford Cougars U12 Whites
441. Bury Rangers U12 Stripes
442. Hertford Town U12 Stags
443. Hoddesdon Town U12 Blues
444. Panshanger U12 Tigers
445. Potters Bar Crusaders U12
446. Tottenhall U12
447. Ware Lions U12 Whites
448. Welwyn Garden City Youth U12 Typhoons
449. Welwyn Pegasus U12 Azures
450. Wheathampstead Wanderers U12 Panthers
U13Pr
451. Broxbourne Borough Youth Royals U13
452. BSCFC (Youth) Town U13
453. Bury Rangers Reds U13
454. Rap Aid Youth Lions U13
455. Stevenage Borough Juniors Falcons U13
456. Sumners Youth Cobras U13
457. Waltham Abbey Youth U13
458. Ware Youth Blues U13
459. Wormley Rovers Youth Blacks U13
U13D1
460. Broxbourne Borough Youth Blues U13
461. Cheshunt Youth Black U13
462. Cuffley Youth Vipers Blues U13
463. Letchworth Garden City Eagles Blacks U13
464. Panshanger Panthers U13
465. Risden Wood Youth Colts U13
466. St Margaretsbury Eagles U13
467. Stevenage Borough Juniors Boca U13
468. Welwyn Pegasus Sapphires U13
U13D2
469. Chars Youth U13
470. Elite Feet Southgate Pumas U13
471. Newhall Rangers U13
472. Panshanger Tigers U13
473. Pro Direct Academy BXB White U13
474. St Margaretsbury Red Kites U13
475. Sumners Youth Vipers U13
476. Ware Youth Clarets U13
477. Wheathampstead Wanderers Sharks U13
U13D3
478. Bedwell Rangers Spartans U13
479. Bengeo Tigers U13
480. Buntingford Cougars Blues U13
481. Cuffley Youth Vipers Maroons U13
482. Enfield Youth U13
483. Hertford Heath Juniors U13
484. Hurst Drive Youth U13
485. Potters Bar United Blacks U13
486. Whitewebbs Eagles Youth U13
U13D4
487. BSCFC (Youth) United U13
488. BSCFC (Youth) Wanderers U13
489. Bury Rangers Whites U13
490. Cuffley Youth Cobras U13
491. Hertford Town Harts U13
492. Paringdon Youth Lions U13
493. Sawbridgeworth Town Juniors U13
494. Welwyn Garden City Youth Typhoons U13
495. Wormley Rovers Youth Whites U13
U13D5
496. BSCFC (Youth) Rovers U13
497. East Herts Youth U13
498. Harlow Town Youth Kestrels U13
499. Letchworth Garden City Eagles Orange U13
500. Potters Bar Crusaders Knights U13
501. Pro Touch SA Enfield U13
502. Stevenage Borough Juniors Vipers U13
503. Ware Lions Blacks U13
504. Welwyn Garden City Youth Tornadoes U13
505. Wodson Park U13
U13D6
506. Bury Rangers Blacks U13
507. Lemsford Youth Lions U13
508. Lemsford Youth Pumas U13
509. St Margaretsbury Hawks U13
510. Stevenage Borough Juniors Cobras U13
511. Waltham Cross U13
512. Welwyn Pegasus Cyans U13
513. Wheathampstead Wanderers Pumas U13
514. Wheathampstead Wanderers Tigers U13
U14Pr
515. Broxbourne Borough Youth Blues U14
516. BSCFC (Youth) Town U14
517. Chars Youth U14
518. Letchworth Garden City Eagles Blues U14
519. Risden Wood Youth Colts U14
520. Risden Wood Youth Hunters U14
521. Sumners Youth Cobras U14
522. Welwyn Pegasus Royals U14
523. Wheathampstead Wanderers Sharks U14
U14D1
524. Bury Rangers Reds U14
525. Chars Youth Blue U14
526. King George Vipers U14
527. Link Royals U14
528. Panshanger Pumas U14
529. Rap Aid Youth Fit 2 Live U14
530. Ryan Youth Red U14
531. St Margaretsbury Eagles U14
532. Stevenage Borough Juniors Harriers U14
U14D2
533. Bengeo Tigers U14
534. BSCFC (Youth) Athletic U14
535. BSCFC (Youth) Rovers U14
536. Hatfield Comet Youth U14
537. Potters Bar Crusaders U14
538. Whitewebbs Eagles Youth Green U14
539. Wodson Park U14
540. Wormley Rovers Youth Reds U14
U14D3
541. Cuffley Youth Hawks U14
542. Elite Feet Southgate Lions U14
543. Hertford Town Woodside U14
544. Hoddesdon Town Blacks U14
545. Panshanger Lions U14
546. Pro Direct Academy BXB White U14
547. Ware Youth Blues U14
548. Watton Youth U14
549. Welwyn Garden City Youth Typhoons U14
550. Wormley Rovers Youth Blacks U14
U14D4
551. BSCFC (Youth) United U14
552. BSCFC (Youth) Wanderers U14
553. Paringdon Youth Lions U14
554. Potters Bar United Blacks U14
555. Sawbridgeworth Town Juniors Red U14
556. Stevenage Borough Juniors Falcons U14
557. Stevenage Borough Juniors Hawks U14
558. Welwyn Pegasus Azures U14
559. Wheathampstead Wanderers Tigers U14
560. Whitewebbs Eagles Youth Whites U14
U14D5
561. Enfield Youth U14
562. Hatfield Town Youth U14
563. Hertford Town Stags U14
564. King George Pythons U14
565. Parsloe Athletic U14
566. Sumners Youth Vipers U14
567. Ware Youth Clarets U14
U14D6
568. Buntingford Cougars U14
569. Bury Rangers Whites U14
570. Hertford Town Blues U14
571. Lemsford Youth Phoenix U14
572. Letchworth Garden City Eagles Aqua U14
573. Paringdon Youth Tigers U14
574. Risden Wood Youth Warriors U14
575. Ware Lions Blacks U14
576. Welwyn Garden City Youth Cyclones U14
577. Welwyn Garden City Youth Whirlwinds U14
U15Pr
578. Broxbourne Borough Youth Royals U15
579. Bury Rangers Reds U15
580. Hares Youth U15
581. Lemsford Youth Tigers U15
582. Omonia Youth Green U15
583. Royston Town Youth Eagles U15
584. St Margaretsbury Hawks U15
585. Stevenage Borough Juniors Blacksox U15
586. Welwyn Pegasus Royals U15
U15D1
587. BSCFC (Youth) Athletic U15
588. Cuffley Youth Jets Raiders U15
589. Harlow Town Youth Hawks U15
590. Lemsford Youth Lions U15
591. Panshanger Lions U15
592. Sawbridgeworth Town Juniors U15
593. Sumners Youth Cobras U15
594. Wheathampstead Wanderers Sharks U15
U15D2
595. AFC Walkern Migs U15
596. Bury Rangers Whites U15
597. Chars Youth U15
598. Norsemen Blues U15
599. Wormley Rovers Youth Blacks U15
U15D3
600. Bengeo Tigers Siberians U15
601. Chase Side Youth Blues U15
602. Cuffley Youth Jets Whites U15
603. Frontiers Youth Panthers U15
604. Hoddesdon Town Whites U15
605. Panshanger Panthers U15
606. Parsloe Athletic U15
607. Potters Bar Crusaders Knights U15
608. Stevenage Borough Juniors Lions U15
609. Stevenage Borough Juniors Pumas U15
610. Sumners Youth Vipers U15
611. Ware Rangers Flamengo U15
612. Welwyn Pegasus Skys U15
U15D4
613. AFC Walkern Whites U15
614. BSCFC (Youth) Rangers U15
615. Bury Rangers Blacks U15
616. Bury Rangers Stripes U15
617. Cuffley Youth Jets Blacks U15
618. Hertford Town Stags U15
619. Lemsford Youth Panthers U15
620. Paringdon Youth Tigers U15
621. Potters Bar United Whites U15
622. St Margaretsbury Eagles U15
623. Ware Youth Whites U15
624. Wheathampstead Wanderers Tigers U15
625. Wodson Park U15
U16Pr
626. BSCFC (Youth) Town U16
627. Bury Rangers Reds U16
628. Codicote Youth Reds U16
629. Cuffley Youth Blues U16
630. Enfield Youth Blues U16
631. Potters Bar United Blacks U16
632. Symonds Green U16
U16D1
633. Broxbourne Borough Youth Blues U16
634. Buntingford Cougars Blues U16
635. Cheshunt Youth Blacks U16
636. Frontiers Youth Panthers U16
637. Pro Direct Academy BXB Black U16
638. Waltham Abbey Youth U16
639. Welwyn Pegasus Sapphires U16
640. Wheathampstead Wanderers Sharks U16
U16D2
641. Barnet Azzurri Storms U16
642. Bengeo Tigers Siberians U16
643. Bury Rangers Whites U16
644. Cuffley Youth Royals U16
645. Hatfield Town Youth U16
646. Pro Direct Academy BXB Grey U16
647. Southbury Youth U16
648. St Margaretsbury Hawks U16
U16D3
649. BSCFC (Youth) Rovers U16
650. Bury Rangers Blacks U16
651. Cuffley Youth Blacks U16
652. East Herts Youth U16
653. Enfield Youth U16
654. Frontiers Youth Jaguars U16
655. Hares Youth Black U16
656. Ware Rangers Flamengo U16
657. Welwyn Pegasus Azures U16
658. Welwyn Pegasus Cyans U16
659. Wheathampstead Wanderers Tigers U16
660. Wodson Park U16
U18Pr
661. BSCFC (Youth) United U17
662. Cheshunt Youth Blacks U18
663. Harlow Town Youth Hawks U18
664. Letchworth Garden City Eagles Elite U17
665. Lings Elite U18
666. Potters Bar United Blacks U18
667. Risden Wood Colts U18
U18D1
668. Bengeo Tigers Bengals U17
669. Potters Bar United Blacks U17
670. Real Stortford Stars U17
671. Ware Youth Clarets U18
672. Welwyn Pegasus Sapphires U17
673. Wheathampstead Wanderers Sharks U17
674. Wormley Rovers Youth U17
U18D2
675. Real Stortford Lions U17
676. Royston Town Youth Eagles U18
677. Ware Lions Blacks U18
678. Ware Youth U17
679. Welwyn Garden City Youth U18
680. Welwyn Pegasus Skys U18
681. Wheathampstead Wanderers Sharks U18
682. Wheathampstead Wanderers Tigers U18
U18D3
683. Chase Side Youth U17
684. Cheshunt Youth Ambers U17
685. Codicote Youth Reds U17
686. Frontiers Youth Pumas U17
687. Hoddesdon Town Blacks U17
688. Hoddesdon Town Reds U17
689. Parsloe Athletic Clarets U17
690. Potters Bar United Stripes U18
691. Sumners Youth Vipers U18
692. Wodson Park U18
693. Wormley Rovers Youth U18
U18D4
694. Bury Rangers Blacks U17
695. Lemsford Youth Tigers U17
696. Potters Bar Crusaders U17
697. Pymmes SFA U17
698. Real Stortford Falcons U17
699. Sawbridgeworth Town Juniors U17
700. Stevenage Borough Juniors Eagles U17
701. Sumners Youth Vipers U17
702. Ware Lions Blacks U17