Go back to LondonMiddx
    Enfield Borough FC U14's - Players Wanted         Hatfield Comets Under 13's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U11's - Player Wanted         Berkhamsted Raiders Under 16's - Striker Wanted         Harpenden Colts Hawks U16 - Players Wanted         Harvesters FC - Experienced Coach Wanted         Hertford Town Youth U10 Lions - Players Wanted         Edgware Town FC Youth - Players Wanted         Knebworth Youth U16, U12 & U6-U10 - Players Wanted         Berkhamsted U14's - Players Wanted         Broxbourne Borough Youth U11's - Players Wanted         Hertford Heath Under 15's - Goalkeeper Wanted         Broxbourne Borough Youth U15's - Striker & Left Back Wanted         Girls of All Ages, Female Coaches & Female Adult Players Wanted         Everett Rovers Under 11 - Players Needed         High Performance Goalkeeping Training Centres (Weekly)         Half Term Goalkeeping Camp         Chars Youth U14 - Players Wanted         Finchley Football Academy - U11s Goalie, Defenders, Midfielders and Strikers Wanted         Finchley Football Academy - U13s Goalkeeper and Defenders Wanted         Finchley Football Academy - U9s Goalkeeper Wanted         AC Finchley Elite - U14 & U16 Players Wanted         Hadley Rangers U16 - Striker Wanted         HNC FC - Players Wanted for Men's Team         Sarratt U16's - Goalkeeper Wanted         Harvesters U13's - Players Wanted         Elsenham Youth U18's - Players Wanted         One to One Football Coaching         Bishops Stortford U14's - Players Wanted         Harvesters FC U14 - Players Wanted         Harvesters FC U16 South - Goalkeeper Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U13 Players Wanted    
Go to their Website
UHLSPORT Hellenic League
Member of the National League System
2012-2013 Season
Tuesday, 12 November 2019
Match Day :  Monday, 15 Oct 2012 Tuesday, 16 October 2012 Wednesday, 17 Oct 2012
Players Suspended
There are 10 matches
The 'Bluefin Sports' Challenge Cup
0 3 018 Didcot Town Reserves v Shrivenham [ Round 1 ]
Loop Meadow Stadum
Attendance 10
 S Williams  R Partlett  K Godfrey  D. Hutchinson
 A: J.FOWLER  B.GILL  P.Sanders  T.Gooding  P.Sanders
0 2 001 Fairford Town v Cheltenham Saracens [ Round 2 ]
Cinder Lane
 A: J.Hammond  E.MOORE
Premier Division
2 2 Marlow v Thame United
Alfred Davis Ground
Attendance 101
 K Howick  D Edwards  R Hey  R. Ansell
H: J.Piercy(2)  A: N.Hodgkins(2)  B.GLADWIN  L.FARROW
Division Two (West)
2 3 Cheltenham Saracens Reserves v Brimscombe & Thrupp Reserves
Petersfield Park
 M Carter
H: H.Price(2)  A: B.DEAKIN  A.LUMSDEN  A.Snook
1 0 Wootton Bassett Town Reserves v Old Woodstock Town Reserves
Gerard Buxton Sports Ground
 S Jacques
H: S.Terry
Division Two (East)
2 0 Ascot United Reserves v Bracknell Town Reserves
Ascot Racecourse
 P Kelly
H: T.Mitchinson  Z.Spencer
0 0 Chinnor Reserves v Finchampstead Reserves
Station Road
 K Fry
1 4 Kidlington Reserves v Holyport Reserves
Yarnton Road
 H Moore  P. Faulkner
H: W.VENDERBERGHE  A: N.AVERY  A.MARQUES  P.RAKE(2)
Miscellaneous
3 2 Highworth Town Reserves v Gloucester City 'Dev' (WITHDRAWN)
Elms Recreation Ground
 K Barnett
H: R.WELLAND(2)  A.WHITEFIELD  A: J.Hunt  B.James
7 0 Shortwood United Reserves v Cricklade Town Res (WITHDRAWN)
 P Booth
H: M.Bennett(2)  L.Bennyworth(2)  J.Bevan  E.Parsloe  C.UNDERWOOD
 
Please click here for the Fixtures & Results for Tuesday, 16 October 2012 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Tuesday, 16 October 2012.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Abingdon Town
2. Ardley United
3. Ascot United
4. Binfield
5. Flackwell Heath
6. Highmoor Ibis
7. Highworth Town
8. Holyport
9. Kidlington
10. Newbury
11. Oxford City Nomads
12. Reading Town
13. Slimbridge
14. Wantage Town
15. Wokingham & Emmbrook
Div1W
16. Brimscombe & Thrupp
17. Carterton
18. Clanfield
19. Cricklade Town
20. Hook Norton
21. Lambourn Sports
22. Letcombe
23. Lydney Town
24. Malmesbury Victoria
25. New College Swindon
26. North Leigh Reserves
27. Old Woodstock Town
28. Purton
29. Tytherington Rocks
30. Wootton Bassett Town
Div1E
31. AFC Hinksey
32. Bracknell Town
33. Chalfont Wasps
34. Chinnor
35. Easington Sports
36. Finchampstead
37. Headington Amateurs
38. Henley Town
39. Maidenhead United Reserves
40. Milton United
41. Penn & Tylers Green
42. Rayners Lane
43. Thatcham Town Reserves
44. Woodley Town
D2W
45. Cirencester Town 'Dev'
46. Fairford Town Reserves
47. Hook Norton Reserves
48. Letcombe Reserves
49. Shrivenham Reserves
50. Wantage Town Reserves
D2E
51. Binfield Reserves
52. Burnham Reserves
53. Easington Sports Reserves
54. Penn & Tylers Green Reserves
55. Rayners Lane Reserves
56. Slough Town Reserves
57. Thame United Reserves