Go back to LondonMiddx
    Harpenden Colts Hawks U17 - Players Wanted for 2020/21         One to One Football Coaching         Whetstone Wanderers Leopards U18’s - Players Wanted for 2020/21         Premierskills FC - U7, U8, U11 Players Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U16s Players Required for 2020/21         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U12's (season 2020/21) - Players Wanted         Hertfordshire Regional Talent Centre - U12 Trials         Footballers Wanted in Southwest London         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted for 2020/21         Cheshunt Youth EJA - Players Required (Current Year 8)         Berkhamstead FC - Proven Strikers & Players Required         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted    
Go to their Website
UHLSPORT Hellenic League
Member of the National League System
2012-2013 Season
Sunday, 31 May 2020
Match Day :  Wednesday, 13 Mar 2013 Saturday, 16 March 2013 Tuesday, 19 Mar 2013
Players Suspended
There are 3 matches
Premier Division
1 3 Highmoor Ibis v Ascot United
Palmer Park Stadium
Attendance 30
 E Moore  J Barnett  S Webb
H: I.GRIFFIN  A: J.Bennett(2)  D.Hoar
Division Two (East)
2 2 Slough Town Reserves v Kidlington Reserves
Farnham Park
 R Hey
H: T.Awodero  S.Otero  A: O.Uyamadu(2)
Miscellaneous
1 1 Gloucester City 'Dev' (WITHDRAWN) v Letcombe Reserves
 G Varley
H: I.BERISHA  A: J.JOSHUA
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 16 March 2013 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 16 March 2013.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Abingdon Town
2. Ardley United
3. Binfield
4. Cheltenham Saracens
5. Flackwell Heath
6. Highworth Town
7. Holyport
8. Kidlington
9. Marlow
10. Newbury
11. Oxford City Nomads
12. Reading Town
13. Shrivenham
14. Slimbridge
15. Thame United
16. Wantage Town
17. Wokingham & Emmbrook
Div1W
18. Brimscombe & Thrupp
19. Carterton
20. Clanfield
21. Cricklade Town
22. Fairford Town
23. Hook Norton
24. Lambourn Sports
25. Letcombe
26. Lydney Town
27. Malmesbury Victoria
28. New College Swindon
29. North Leigh Reserves
30. Old Woodstock Town
31. Purton
32. Tytherington Rocks
33. Wootton Bassett Town
Div1E
34. AFC Hinksey
35. Bracknell Town
36. Chalfont Wasps
37. Chinnor
38. Didcot Town Reserves
39. Easington Sports
40. Finchampstead
41. Headington Amateurs
42. Henley Town
43. Maidenhead United Reserves
44. Milton United
45. Penn & Tylers Green
46. Rayners Lane
47. Thatcham Town Reserves
48. Woodley Town
D2W
49. Brimscombe & Thrupp Reserves
50. Cheltenham Saracens Reserves
51. Cirencester Town 'Dev'
52. Fairford Town Reserves
53. Highworth Town Reserves
54. Hook Norton Reserves
55. Old Woodstock Town Reserves
56. Shortwood United Reserves
57. Shrivenham Reserves
58. Wantage Town Reserves
59. Wootton Bassett Town Reserves
D2E
60. Ascot United Reserves
61. Binfield Reserves
62. Bracknell Town Reserves
63. Burnham Reserves
64. Chinnor Reserves
65. Easington Sports Reserves
66. Finchampstead Reserves
67. Holyport Reserves
68. Penn & Tylers Green Reserves
69. Rayners Lane Reserves
70. Thame United Reserves