There are 282 matches
|
|
U18 - League Cup |
|
Omonia Youth U18 Green
v
Harvesters U18 South
[ Semi Final ]
|
V. Anderson
|
|
|
Whetstone U18 Pumas
v
Whetstone U18 Leopards
[ Semi Final ]
|
M. Balser
|
|
|
|
U18 - Red Division |
|
Belstone FC U18 Red
v
Northwood U18 Black
|
L. Nicotra
|
|
|
Hendon Youth U18
v
Alexandra Park U18 Youth
|
|
|
|
U18 - White Division |
|
* Edmonton Rangers U18 Pumas
v
* Saint Albans City U18 South
Double Header
TO BE PLAYED AT EDMONTON RANGERS
|
V. Chrysostomou
|
|
|
Saint Albans City U18 Central
v
Whetstone U18 Jaguars
|
B. Farrelly
|
|
|
* Saint Albans City U18 South
v
* Edmonton Rangers U18 Pumas
Double Header
|
V. Chrysostomou
|
|
|
Whetstone U18 Lions
v
Northwood U18 White
|
S. McGovern
|
|
|
|
U18 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U18 Knights
v
Alexandra Park U18 West
|
P. Kilbane
|
|
|
Edmonton Rangers U18 Cobras
v
Borehamwood Youth U18 Crusaders
|
N. Nicolaou
|
|
|
HMH U18 Foxes
v
AEK FC U18 Black
|
L. Thorne
|
|
|
Omonia Youth U18 White
v
Alexandra Park U18 North
|
|
|
|
U18 - Green Division |
|
Alexandra Park U18 Central
v
HMH U18 United
|
|
|
Alexandra Park U18 South
v
Saint Gregorys United U18 Pumas
|
|
|
Alexandra Park U18 United
v
Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
|
|
|
HGS Academy U18
v
Maccabi London FC U18 Brady Red
|
|
|
HMH U18 Panthers
v
Hendon United U18
|
|
|
Northwood U18 Red
v
Saint Albans Rangers U18 Elite
|
M. Farrelly
|
|
|
|
U18 - Yellow Division |
|
Aldenham FC Excel U18 Eagles
v
Hadley Rangers U18 FDU
|
M. Woodhams
|
|
|
Belstone FC U18 Black
v
AC Finchley U18 West
|
P. Riddick
|
|
|
Harvesters U18 East
v
AEK FC U18 Gold
|
M. Ward
|
|
|
Omonia Youth U18 Gold
v
Cassiobury Rangers U18 Clarets
|
S. Rudd
|
|
|
|
U16 - Challenge Cup |
|
Maccabi London FC U16 Lions Blue
v
Enfield Town Youth FC U16
[ Quarter Final ]
|
J. Davis
|
|
|
Maccabi London FC U16 Lions White
v
HMH U16 Galaxy
[ Quarter Final ]
|
|
|
Oakhill Tigers U16 Predators
v
Hadley Rangers U16 West
[ Quarter Final ]
|
|
|
|
U16 - White Division |
|
Harvesters U16 South
v
Belstone FC U16 Red
|
P. Russo
|
|
|
|
U16 - Green Division |
|
AC Finchley U16 North
v
100% Soccer School U16 Lions
|
D. Leach
|
|
|
Harvesters U16 East
v
Omonia Youth U16 White
|
|
|
HGS Academy U16 Tiempo
v
Aldenham FC Excel U16
|
|
|
|
U16 Spring Plate Group A |
|
Alexandra Park U16 North
v
AFC Southgate U16
|
|
|
Saint Albans Rangers U16
v
Maccabi London FC U16 Brady Red
|
R. Brown
|
|
|
|
U16 Spring Plate Group B |
|
Hendon United U16 Blue
v
Norsemen U16
|
|
|
Omonia Youth U16 Green
v
Belstone FC U16 Black
|
|
|
|
U16 Spring Cup Group A |
|
Alexandra Park U16 West
v
Rap-Aid Youth FC U16 Whites
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U16
v
Enfield Rangers U16
|
|
|
|
U16 Spring Cup Group B |
|
100% Soccer School U16 Jaguars
v
Hendon United U16 Netanya
|
|
|
Saint Albans City U16 East
v
Croxley Green FC U16 Black
|
K. Allton
|
|
|
|
U15 - League Cup |
|
Omonia Youth U15 Green
v
Harrow Stars Youth FC U15
[ Semi Final ]
|
|
|
|
U15 - Challenge Cup |
|
Borehamwood Youth U15 Templars
v
Oaklands Wolves U15 Red
[ Quarter Final ]
|
|
|
|
U15 - Red Division |
|
Harvesters U15 North
v
Maccabi London FC U15 Lions White
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U15
v
Colney Heath U15 Harriers
|
|
|
Whetstone U15 Tigers
v
Berkhamsted Raiders U15 Red
|
|
|
|
U15 - White Division |
|
AC Finchley U15 North
v
Hadley Rangers U15 North
|
|
|
GFA Enfield FC U15 Lions
v
Oaklands Wolves U15 White
|
H. Demo
|
|
|
Maccabi London FC U15 Brady Blue
v
AFC Southgate U15
|
M. Gittleson
|
|
|
Wingate & Finchley FC U15 Whites
v
Borehamwood Youth U15 Knights
|
N. Jenkins
|
|
|
|
U15 - Blue Division |
|
* Harvesters U15 South
v
* HGS Academy U15 Dynamo
Double Header
To be played at Harvesters FC
|
|
|
* HGS Academy U15 Dynamo
v
* Harvesters U15 South
Double Header
To be played at Harvesters FC
|
|
|
|
U15 - Green Division |
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders
v
Hadley Rangers U15 West
|
|
|
HMH U15 All Stars
v
North West London Jets U15
|
|
|
|
U15 - Yellow Division |
|
London Colney Youth FC U15 Lions
v
Bushey Rangers U15 Colts
|
A. Debois
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group A |
|
Alexandra Park U15 South
v
Turnstyles Football U15
|
|
|
HMH U15 Galaxy
v
HGS Academy U15 Tigers
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group B |
|
Harvesters U15 East
v
Edmonton Rangers U15 Sharks
|
M. Mazari
|
|
|
Whetstone U15 Jaguars
v
Omonia Youth U15 Silver
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group D |
|
Alexandra Park U15 North-West
v
Hendon United U15 Red
|
|
|
Bushey Rangers U15 Pumas
v
Whetstone U15 Lions
|
J. Vanner
|
|
|
|
U15 - Spring Shield Group C |
|
Hendon United U15 White
v
Omonia Youth U15 White
|
|
|
|
U15 - Spring Shield Group D |
|
Belstone FC U15
v
Northwood U15 Red
|
J. Mbisa
|
|
|
|
U14 - Red Division |
|
Harvesters U14 North
v
Whetstone U14 Jaguars
|
H. Young
|
|
|
|
U14 - White Division |
|
Enfield Rangers U14 White
v
Edgware Town FC U14
|
C. Lucas
|
|
|
|
U14 - Blue Division |
|
Edgware Tigers U14
v
AC Finchley U14 West
|
J. Halperin
|
|
|
Edmonton Rangers U14 Lions
v
Omonia Youth U14 Silver
|
O. Mustapha
|
|
|
Hadley Rangers U14
v
Saint Albans City U14 South
|
J. Levantine
|
|
|
Omonia Youth U14 Gold
v
Enfield Town Youth FC U14
|
S. Hill
|
|
|
Whetstone U14 Pumas
v
Belstone FC U14
|
G. De Leuw
|
|
|
|
U14 - Green Division |
|
Harvesters U14 South
v
HMH U14 Dynamo
|
|
|
Pro Football London U14 Magic
v
Mill Hill Youth FC U14
|
J. Da Costa
|
|
|
|
U14 - Yellow Division |
|
Alyth Belsize U14 Blacks
v
West Herts Youth U14 Bucks
|
|
|
Oakhill Tigers U14 Pumas
v
Cassiobury Rangers U14 Clarets
|
|
|
|
U14 Spring Plate Group A |
|
Maccabi London FC U14 Lions White
v
GFA Enfield FC U14 Lions
|
|
|
|
U14 Spring Plate Group B |
|
West Herts Youth U14 Lions
v
Whetstone U14 Tigers
|
E. Jackson
|
|
|
|
U14 Spring Plate Group C |
|
Hinton & Finchley Revolution U14
v
Harrow Stars Youth FC U14
|
B. Daniels
|
|
|
|
U14 Spring Plate Group D |
|
West Herts Youth U14 Stags
v
Global Football Academy U14 Santos
|
|
|
|
U14 Spring Shield Group A |
|
Global Football Academy U14 Flamengo
v
GFA Enfield FC U14 Tigers
|
|
|
Maccabi London FC U14 Lions Blue
v
Enfield Rangers U14 Black
|
D. Lando
|
|
|
|
U14 Spring Shield Group B |
|
Hendon United U14
v
Whetstone U14 Panthers
|
S. Hurst
|
|
|
|
U14 Spring Shield Group C |
|
Oakhill Tigers U14 Falcons
v
Alexandra Park U14 South
|
A. Ward
|
|
|
|
U13 - Junior League Cup |
|
HMH U13 Pumas
v
London Colney Colts U13 Blue
[ Semi Final ]
|
|
|
|
U13 - Challenge Cup |
|
Maccabi London FC U13 Lions White*
v
Harvesters U13 North
[ Semi Final ]
|
|
|
|
U13 - Red Division |
|
Oaklands Wolves U13
v
Pro Football London U13
|
|
|
Whetstone U13 Pumas
v
Omonia Youth U13 Green
|
A. Hanison
|
|
|
|
U13 - White Division |
|
Alexandra Park U13 South
v
AC Finchley U13 West
|
B. Woolf
|
|
|
Enfield Town Youth FC U13
v
Harvesters U13 South
|
J. Scott
|
|
|
HGS Academy U13 Real
v
Belstone FC U13
|
L. Peleg
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
v
Alexandra Park U13 North
|
M. Berman
|
|
|
Norsemen U13 Reds
v
Borehamwood Youth U13 Templars
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
|
AC Finchley U13 North
v
Northwood U13 Red
|
H. Lopian
|
|
|
* Hadley Rangers U13
v
* Omonia Youth U13 White
Double Header
to be played at Omonia
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes
v
Croxley Green FC U13 Black
|
M. Berman
|
|
|
* Omonia Youth U13 White
v
* Hadley Rangers U13
Double Header
to be played at Omonia
|
|
|
West Herts Youth U13 Stags
v
Edmonton Rangers U13 Dragons
|
P. Ferrier
|
|
|
|
U13 - Green Division |
|
Aldenham FC Excel U13
v
Turnstyles Football U13
|
J. Landsberg
|
|
|
|
U13 - Yellow Division |
|
Woodys & Ebogs U13 Phantoms
v
Hendon United U13 Red
|
F. Calnan
|
|
|
|
U13 Spring Plate Group A |
Played |
Maccabi London FC U13 Brady Black
v
Borehamwood Youth U13 Crusaders
|
|
|
Saint Albans City U13 Spartans
v
Hendon United U13 Green
|
F. Thomas
|
|
|
|
U13 Spring Plate Group B |
|
Borehamwood Youth U13 Knights
v
Whetstone U13 Cougars
|
J. Skinner
|
|
|
Hendon United U13
v
HMH U13 Panthers
|
R. Mimouni
|
|
|
|
U13 Spring Plate Group C |
|
Omonia Youth U13 Gold
v
Borehamwood Youth U13 Lancers
|
C. Vincent-Smith
|
|
|
|
U13 Spring Plate Group D |
|
Woodys & Ebogs U13 Mercurials
v
Colney Heath U13 Eagles
|
|
|
|
U12 - Junior League Cup |
|
Brondesbury Park Rangers FC U12
v
AC Finchley U12 South
[ Quarter Final ]
|
|
|
Hendon United U12
v
HMH U12 Wolves
[ Quarter Final ]
|
|
|
Maccabi London FC U12 Lions Green
v
Oakhill Tigers U12 Warriors
[ Quarter Final ]
|
Z. Muslin
|
|
|
Whetstone U12 Tigers
v
Colney Heath U12 Magpies
[ Quarter Final ]
|
|
|
|
U12 - Red Division |
|
Edgware Town FC U12 Red
v
Norsemen U12
|
E. Anderson
|
|
|
Enfield Rangers U12 Green
v
Protec Youth U12
|
|
|
* Maccabi London FC U12 Lions White
v
* Northwood U12 Red
Double Header
|
s. simmons
|
|
|
* Northwood U12 Red
v
* Maccabi London FC U12 Lions White
Double Header
|
|
|
Whetstone U12 Jaguars
v
Harvesters U12 North
|
|
|
|
U12 - White Division |
|
Edmonton Rangers U12 Tigers
v
Oakhill Tigers U12 Raiders
|
|
|
London Colney Colts U12 Red
v
Bloomsbury FA U12
|
V. Schelhase
|
|
|
Maccabi London FC U12 Lions Blue
v
Whetstone U12 Pumas
|
T. Mandel
|
|
|
Omonia Youth U12 Gold
v
Edmonton Rangers U12 Foxes
|
|
|
|
U12 - Blue Division |
|
AC Finchley U12 West
v
Borehamwood Youth U12 Crusaders
|
|
|
APB FC Barnet U12 Rams
v
Belstone FC U12
|
|
|
Edgware Town FC U12 Blue
v
Northwood U12 White
|
E. Anderson
|
|
|
Hampstead FC U12 White
v
Enfield Rangers U12 Black
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
v
Maccabi London FC U12 Brady Red
|
|
|
|
U12 - Green Division |
|
AC Finchley U12 North
v
Alexandra Park U12 South
|
|
|
Harrow Stars Youth FC U12
v
Alexandra Park U12 North
|
|
|
Harvesters U12 South
v
Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
|
|
|
|
U12 - Purple Division |
|
Maccabi London FC U12 Brady Gold
v
Omonia Youth U12 Green
|
N. Skolnick
|
|
|
|
U12 - Orange Division |
|
Hampstead FC U12 Stags
v
Bushey Rangers U12
|
|
|
|
U12 Spring Plate Group B |
|
Croxley Green FC U12 White
v
Northwood U12 Blue
|
|
|
West Herts Youth U12 Stags
v
Harvesters U12 East
|
|
|
|
U12 Spring Plate Group C |
|
Enfield Town Youth FC U12
v
Whetstone U12 Leopards
|
|
|
HMH U12 Tigers
v
Edgware Tigers U12 Black
|
j. danker
|
|
|
|
U12 Spring Plate Group D |
|
Hadley Rangers U12 South
v
Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
|
|
|
|
U12 Spring Plate Group E |
|
HGS Academy U12 Tigers
v
Maccabi London FC U12 Brady Black
|
J. Dobrin
|
|
|
Saint Albans City U12 Victoria
v
HMH U12 Galaxy
|
D. Labuda
|
|
|
|
U12 Spring Plate Group F |
|
HMH U12 Avengers
v
London Colney Colts U12 Blue
|
J. Caro
|
|
|
|
U11 - Red Division |
|
APB FC Barnet U11 Rams
v
Saint Albans City U11 West
|
|
|
Enfield Rangers U11 Black
v
AC Finchley U11 North
|
|
|
London Colney Colts U11 Blue
v
Wingate & Finchley FC U11 Blues
|
N. Watson
|
|
|
Maccabi London FC U11 Lions White
v
Harvesters U11 Lions
|
H. Bach
|
|
|
Oaklands Wolves U11
v
Global Football Academy U11 Santos
|
|
|
Whetstone U11 Pumas
v
West Herts Youth U11 Stags
|
|
|
|
U11 - White Division |
|
Alexandra Park U11 North
v
Alpha Academy U11
|
|
|
Croxley Green FC U11 Black
v
HMH U11 Hawks
|
|
|
Enfield Town Youth FC U11
v
Maccabi London FC U11 Lions Blue
|
|
|
Go Stars U11
v
Protec Youth U11
|
|
|
Harvesters U11 Jaguars
v
Omonia Youth U11 White
|
|
|
Whetstone U11 Tigers
v
Edgware Town FC U11 Red
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
|
AC Finchley U11 South
v
Woodys & Ebogs U11 Vapors
|
|
|
AEK FC U11
v
Hadley Rangers U11
|
|
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders
v
Edmonton Rangers U11 Cougars
|
B. Browell
|
|
|
Bushey Rangers U11
v
Oakhill Tigers U11 Sharks
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
v
Edgware Town FC U11 Blue
|
|
|
London Colney Youth FC U11 Jaguars
v
London Colney Colts U11 Red
|
I. Raath
|
|
|
Maccabi London FC U11 Lions Green
v
Northwood U11 Red
|
J. Caro
|
|
|
Northwood U11 White
v
Whetstone U11 Lions
|
|
|
|
U11 - Green Division |
|
Alexandra Park U11 South
v
Whetstone U11 Leopards
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
v
North West London Jets U11
|
|
|
HMH U11 Eagles
v
London Colney Youth FC U11 Panthers
|
D. Attar
|
|
|
Maccabi London FC U11 Lions Yellow
v
Borehamwood Youth U11 Knights
|
M. DAVIES
|
|
|
Omonia Youth U11 Silver
v
Alexandra Park U11 West
|
|
|
Pro Football London U11
v
London Colney Youth FC U11 Lions
|
|
|
Turnstyles Football U11
v
Borehamwood 2000 U11
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
|
AC Finchley U11 West
v
Finchley Football Academy U11 North
|
|
|
APB FC Barnet U11 Raiders
v
Whetstone U11 Jaguars
|
|
|
Harrow Stars Youth FC U11
v
Maccabi London FC U11 Brady White
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes
v
Edmonton Rangers U11 Lynx
|
|
|
HMH U11 Falcons
v
Belstone FC U11
|
Y. Hurst
|
|
|
Oakhill Tigers U11 Tornados
v
Harvesters U11 Wildcats
|
|
|
Omonia Youth U11 Gold
v
HMH U11 Harriers
|
|
|
|
U11 Inter Group Friendlies |
|
Wingate & Finchley FC U11 Whites
v
Whetstone U11 Panthers
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
|
Croxley Green FC U10 Black
v
AC Finchley U10 North
|
|
|
Edgware Town FC U10 Blue
v
Northwood U10 Red
|
|
|
Enfield Rangers U10 White
v
London Colney Colts U10 Blue
|
|
|
HGS Academy U10 Raiders
v
Maccabi London FC U10 White
|
|
|
London Colney Colts U10 Red
v
AC Finchley U10 South
|
|
|
London Colney Colts U10 White
v
APB FC Barnet U10 Rams
|
|
|
Maccabi London FC U10 Gold
v
Global Football Academy U10 Santos
|
|
|
Omonia Youth U10 White
v
Whetstone U10 Jaguars
|
|
|
Wingate & Finchley FC U10 Whites
v
Oaklands Wolves U10
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
|
Enfield Rangers U10 Green
v
Harrow Stars Youth FC U10
|
|
|
Harvesters U10 Leopards
v
West Herts Youth U10 Stags
|
|
|
HGS Academy U10 Rebels
v
Enfield Rangers U10 Black
|
|
|
HMH U10 Dynamo
v
Oakhill Tigers U10 Panthers
|
|
|
Maccabi London FC U10 Blue
v
Global Football Academy U10 Flamengo
|
|
|
Maccabi London FC U10 Red
v
Finchley Football Academy U10 North
|
|
|
Northwood U10 Blue
v
Bushey Rangers U10
|
|
|
Saint Albans City U10 Centurians
v
Alexandra Park U10 North
|
|
|
Whetstone U10 Pumas
v
Edgware Town FC U10 Red
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
|
AC Finchley U10 West
v
Wingate & Finchley FC U10 Blues
|
|
|
Alexandra Park U10 South
v
Belstone FC U10
|
|
|
Alexandra Park U10 West
v
Edmonton Rangers U10 Falcons
|
|
|
Enfield Town Youth FC U10 Whites
v
Harvesters U10 Pumas
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
|
|
|
London Colney Youth FC U10 Lions
v
Saint Albans Rangers U10 Foxes
|
|
|
Northwood U10 White
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
|
|
|
Woodys & Ebogs U10 Vapors
v
Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
|
APB FC Barnet U10 Raiders
v
Croxley Green FC U10 White
|
|
|
Borehamwood Youth U10 Crusaders
v
Omonia Youth U10 Green
|
|
|
Go Stars U10
v
Croxley Green FC U10 Emerald
|
|
|
Harvesters U10 Tigers
v
Enfield Town Youth FC U10 Blues
|
|
|
Omonia Youth U10 Gold
v
London Colney Youth FC U10 Pumas
|
|
|
Saint Albans City U10 East
v
Maccabi London FC U10 Black
|
|
|
Whetstone U10 Panthers
v
Norsemen U10
|
|
|
Whetstone U10 Tigers
v
Maccabi London FC U10 Silver
|
|
|
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
v
HGS Academy U10 Vipers
|
|
|
|
U09 Camelot |
|
Edgware Town FC U09
v
AC Finchley U09 North
|
|
|
Enfield Rangers U09 Green
v
Whetstone U09 Tigers
|
|
|
Finchley Football Academy U09 North
v
Woodys & Ebogs U09 Vapors
|
|
|
Global Football Academy U09 Santos
v
Wingate & Finchley FC U09 Whites
|
|
|
London Colney Colts U09 Red
v
Maccabi London FC U09 White
|
|
|
Maccabi London FC U09 Blue
v
West Herts Youth U09 Stags
|
|
|
Protec Youth U09
v
London Colney Colts U09 Blue
|
|
|
Whetstone U09 Panthers
v
APB FC Barnet U09 Rams
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
|
Bushey Rangers U09
v
HGS Academy U09 Raiders
|
|
|
Croxley Green FC U09 Black
v
Harvesters U09 Wolves
|
|
|
Enfield Town Youth FC U09
v
Maccabi London FC U09 Green
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
v
Edmonton Rangers U09 Scorpions
|
|
|
HMH U09 Fire
v
Borehamwood Youth U09 Crusaders
|
|
|
Norsemen U09
v
AC Finchley U09 South
|
|
|
Northwood U09 Red
v
Enfield Rangers U09 Black
|
|
|
Wingate & Finchley FC U09 Blues
v
Harvesters U09 Panthers
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
|
Alexandra Park U09 North
v
Croxley Green FC U09 White
|
|
|
APB FC Barnet U09 Raiders
v
Omonia Youth U09 Gold
|
|
|
Borehamwood Youth U09 Knights
v
Belstone FC U09
|
|
|
Borehamwood Youth U09 Templars
v
Maccabi London FC U09 Gold
|
|
|
Cassiobury Rangers U09 Clarets
v
Whetstone U09 Lions
|
|
|
London Colney Youth FC U09 Lions
v
Go Stars U09
|
|
|
Rap-Aid Youth FC U09 Tigers
v
Minchenden Youth FC U09
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
|
AC Finchley U09 West
v
Woodys & Ebogs U09 Phantoms
|
|
|
Alexandra Park U09 South
v
Global Football Academy U09 Flamengo
|
|
|
Croxley Green FC U09 Emerald
v
Harvesters U09 Cobras
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U09 Legends
v
London Colney Youth FC U09 Pumas
|
|
|
Northwood U09 White
v
Turnstyles Football U09
|
|
|
Omonia Youth U09 Green
v
Maccabi London FC U09 Black
|
|
|
Omonia Youth U09 White
v
Borehamwood 2000 U09 Red
|
|
|
Whetstone U09 Jaguars
v
London Colney Colts U09 White
|
|
|
|
U09 Friendlies |
|
West Herts Youth U09 Bucks
v
Rap-Aid Youth FC U09 Lions
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
|
Global Football Academy U08 Santos
v
Saint Albans City U08
|
|
|
Maccabi London FC U08 Lions White*
v
Belstone FC U08 Red
|
|
|
Protec Youth U08
v
APB FC Barnet U08 Rams
|
|
|
Whetstone U08 Lions
v
HGS Academy U08 Raiders
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
|
Alexandra Park U08 North
v
Finchley Football Academy U08 North
|
|
|
Alpha Academy U08
v
Maccabi London FC U08 Lions Black
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
v
Woodys & Ebogs U08 Vapors
|
|
|
London Colney Colts U08 Red
v
Northwood U08 Red
|
|
|
London Colney Colts U08 White
v
Harvesters U08 Jaguars
|
|
|
Wingate & Finchley FC U08 Blues
v
AC Finchley U08 South
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
|
Bushey Rangers U08
v
HGS Academy U08 Vipers
|
|
|
Croxley Green FC U08 Emerald
v
Whetstone U08 Jaguars
|
|
|
Enfield Rangers U08 Green
v
Cassiobury Rangers U08 Clarets
|
|
|
Hadley Rangers U08
v
Omonia Youth U08 White
|
|
|
Maccabi London FC U08 Lions Gold
v
Belstone FC U08 Black
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
|
AC Finchley U08 West
v
Whetstone U08 Pumas
|
|
|
Alexandra Park U08 South
v
Harvesters U08 Cougars
|
|
|
Enfield Town Youth FC U08 Blue
v
Croxley Green FC U08 White
|
|
|
Enfield Town Youth FC U08 Whites
v
Alexandra Park U08 West
|
|
|
Harvesters U08 Wildcats
v
Oakhill Tigers U08 Eagles
|
|
|
London Colney Colts U08 Blue
v
Pro Football London U08 Wizards
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
|
Edmonton Rangers U08 Eagles
v
Whetstone U08 Tigers
|
|
|
London Colney Youth FC U08 Jaguars
v
Omonia Youth U08 Gold
|
|
|
Northwood U08 White
v
Harvesters U08 Vipers
|
|
|
Wingate & Finchley FC U08 Yellows
v
Harvesters U08 Lions
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
AC Finchley U08 North
v
APB FC Barnet U08 Raiders
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
v
Borehamwood Youth U08 Crusaders
|
|
|
Wingate & Finchley FC U08 Whites
v
Croxley Green FC U08 Black
|
|
|
|
U08 Zena Zebra |
|
Borehamwood Youth U08 Knights
v
Omonia Youth U08 Silver
|
|
|
Bushey Rangers U08 Colts
v
Turnstyles Football U08
|
|
|
Croxley Green FC U08 Yellow
v
London Colney Youth FC U08 Lions
|
|
|
Norsemen U08
v
Maccabi London FC U08 Lions Silver
|
|
|
Omonia Youth U08 Greens
v
Northwood U08 Blue
|
|
|
Pro Football London U08 Magic
v
Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
|
AC Finchley U07 North
v
AC Finchley U07 South
|
|
|
London Colney Colts U07 Red
v
Belstone FC U07
|
|
|
Saint Albans City U07 North
v
Global Football Academy U07 Santos
|
|
|
Wingate & Finchley FC U07 Whites
v
APB FC Barnet U07 Rams
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Enfield Rangers U07 Green
v
Northwood U07 Red
|
|
|
Enfield Town Youth FC U07
v
HMH U07 United
|
|
|
Harvesters U07 Falcons
v
London Colney Youth FC U07 Lions
|
|
|
Whetstone U07 Eagles
v
Maccabi London FC U07 Leopards
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
|
APB FC Barnet U07 Raiders
v
Belsize Park FC U07
|
|
|
Harvesters U07 Hawks
v
Hinton & Finchley Revolution U07
|
|
|
Whetstone U07 Harriers
v
Wingate & Finchley FC U07 Blues
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
|
Harvesters U07 Eagles
v
Bushey Rangers U07
|
|
|
Maccabi London FC U07 Pumas
v
Maccabi London FC U07 Panthers*
|
|
|
Woodys & Ebogs U07 Vapors
v
Borehamwood Youth U07 Crusaders
|
|
|
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
Northwood U07 White
v
Harvesters U07 Kites
|
|
|