Go back to LondonMiddx
    AC Finchley Youth U7's - Free Development Sessions         Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted    
Go to their Website
Mid Herts Rural Minors League
2017-2018 Season
Saturday, 22 January 2022
Match Day :  Friday, 11 May 2018 Saturday, 12 May 2018 Sunday, 13 May 2018
Players Suspended
There are 38 matches
ORC U9 Emerald Division Cup
1 4 009 Potters Bar United U 9 Blacks v St Albans City U 9 West [ Final ]
10:00 AM

Pitch A4
 B. Neate
 A: M.Glowacki(2)  W.Stone(2)
ORC U9 Orange Division Cup
3 1 012 St Margaretsbury U 9 Hawks v Potters Bar United U 9 Whites [ Final ]
11:45 AM

Pitch A4
 G. Milazzo
ORC U9 Indigo Division Cup
0 0 010 BSCFC (Youth) U 9 United v Hertford Town U 9 Stags [ Final ] [ Away Win on penalties ]
1:30 PM

Pitch A4
 G. Milazzo
ORC U9 Purple Division Cup
1 4 009 Lemsford Youth U 9 Jaguars v Welwyn Pegasus U 9 Skys [ Final ]
3:00 PM

Pitch A4
 G. Milazzo
ORC U9 Red Division Cup
0 2 009 Wormley Rovers Youth U 9 Reds v Pro Direct Academy BXB U 9 Whites [ Final ]
10:00 AM

Pitch C2A
 C. Carrington
ORC U9 Green Division Cup
0 1 012 Chars Youth U 9 Royals v Harlow Town Youth U 9 Hawks [ Final ]
10:00 AM

Pitch C2B
 J. White
 A: J.O'Reilly
ORC U9 Maroon Division Cup
0 6 010 Welwyn Pegasus U 9 Azures v Stevenage Borough Juniors U 9 Warriors [ Final ]
4:30 PM

Pitch A4
 G. Milazzo
 A: A.Hutt Lewis(2)  T.Palmer  S.Thomason  B.Zabowka(2)
ORC U9 Yellow Division Cup
1 4 015 Watton Youth U 9 Bulls v Norsemen U 9 Purples [ Final ]
12:00 PM

Pitch C2A
 C. Carrington
ORC U9 Blue Division Cup
2 2 009 Pro Direct Academy BXB U 9 Reds v Broxbourne United U 9 Blues [ Final ] [ Home Win on penalties ]
12:00 PM

Pitch C2B
 J. White
H: S.Gholami-Dizabadi  T.Lakole  B.Mammen
ORC U10 White Division Cup
3 2 012 Panshanger U10 Pumas v Symonds Green U10 [ Final ]
2:00 PM

Pitch C2A
 C. Carrington
H: C.Channa  H.Crilly  J.Lilley  A: J.Carter  L.Preston  F.Smith
ORC U10 Blue Division Cup
2 1 012 Stevenage Borough Juniors U10 Whites v Wheathampstead Wanderers U10 Jaguars [ Final ]
2:00 PM

Pitch C2B
 J. White
 A: L.Bolton
ORC U11 Emerald Division Cup
2 0 011 Ware Youth U11 Reds v Hertford Town U11 Hawks [ Final ]
11:00 AM

Pitch A3
 H. Ingram  L. Provenzano  J. Kendrick-Gibson
ORC U11 Orange Division Cup
3 3 009 Hatfield Comet Youth U11 v Ryan Youth U11 Red [ Final ] [ Away Win on penalties ]
1:00 PM

Pitch A3
 L. Provenzano  J. Kendrick-Gibson  H. Ingram
 A: R.Cathline  E.John  K.Osei  C.Hepper
ORC U11 Indigo Division Cup
3 2 009 Bedwell Rangers U11 Tigers v King George U11 Vipers [ Final ]
3:00 PM

Pitch A3
 J. Kendrick-Gibson  H. Ingram  L. Provenzano
ORC U11 Purple Division Cup
0 1 012 Frontiers Youth U11 Panthers v Bury Rangers U11 Reds [ Final ]
10:30 AM

Pitch C3
 W. Orton  C. Page  L. Benson
 A: R.Chapps  J.Homann
ORC U11 Red Division Cup
2 2 011 Elite Feet U11 Southgate Lions v Pro Direct Academy BXB U11 Black [ Final ] [ Away Win on penalties ]
12:30 PM

Pitch C3
 L. Benson  W. Orton  C. Page
ORC U11 Green Division Cup
3 1 011 Chase Side Youth U11 Blues v Welwyn Garden City Youth U11 Typhoons [ Final ]
2:30 PM

Pitch C3
 C. Page  L. Benson  W. Orton
ORC U11 Maroon Division Cup
4 1 012 Lemsford Youth U11 Leopards v Frontiers Youth U11 Jaguars [ Final ]
11:45 AM

Pitch C1A
 L. Hurley  K. Tarling  L. Ward
ORC U11 Yellow Division Cup
1 6 009 Elite Feet U11 Harpenden Harriers v Bury Rangers U11 Blacks [ Final ]
10:00 AM

Pitch C1B
 L. Ward  L. Hurley  K. Tarling
 A: G.Brown  B.Emms(3)  F.George  L.Moffat  B.Emms
ORC U11 White Division Cup
1 6 008 Wheathampstead Wanderers U11 Jaguars v Stevenage Borough Juniors U11 Whitecaps [ Final ]
1:45 PM

Pitch C1A
 K. Tarling  L. Ward  L. Hurley
 A: T.Careswell(2)  C.Channer  B.Martin(2)  H.Younger  T.Careswell
ORC U11 Blue Division Cup
1 2 007 Paringdon Youth U11 Pumas v Panshanger U11 Lions [ Final ]
1:30 PM

Pitch C1B
 A. Collingbourne  B. Neate  4th Official
H: C.Jenkins  A: R.Mukweveri  A.White  J.Snowdon  B.Connor
ORC U13 Premier Division Cup
2 1 009 Stevenage Borough Juniors Falcons U13 v Rap Aid Youth Lions U13 [ Final ]
1:00 PM

Pitch B2
 E. McNeil  M. Katsukunya  M. Sawyer
H: H.Allardyce  T.Ingle  T.Ingle
ORC U13 Division One Cup
4 1 008 Cheshunt Youth Black U13 v Stevenage Borough Juniors Boca U13 [ Final ]
10:30 AM

Pitch A2
 J. Lukeman  A. Marshall  M. Snook
H: A.Allen(2)  G.Deeney  H.Green  A: C.Cane  A.Allen
ORC U13 Division Two Cup
3 2 008 St Margaretsbury Red Kites U13 v Sumners Youth Vipers U13 [ Final ]
3:30 PM

Pitch B2
 M. Sawyer  E. McNeil  M. Katsukunya
 A: O.Collings(2)  J.Copcutt  E.Devlin
ORC U13 Division Three Cup
4 0 008 Buntingford Cougars Blues U13 v Cuffley Youth Vipers Maroons U13 [ Final ]
1:00 PM

Pitch A2
 M. Snook  J. Lukeman  A. Marshall
H: O.Baker  B.Maley(2)  J.Shanks  T.Trinder
ORC U13 Division Four Cup
2 0 008 Sawbridgeworth Town Juniors U13 v Paringdon Youth Lions U13 [ Final ]
3:30 PM

Pitch A2
 A. Marshall  M. Snook  J. Lukeman
 C.Littlechild
ORC U13 Division Five Cup
4 3 010 Stevenage Borough Juniors Vipers U13 v Pro Touch SA Enfield U13 [ Final ]
10:30 AM

Pitch B2
 M. Katsukunya  M. Sawyer  E. McNeil
H: C.Bloxham  S.Peach  T.Pullin  K.Stenning  A: A.Askar  R.Murphy  J.Williams
ORC U13 Division Six Cup
1 3 008 Lemsford Youth Pumas U13 v Stevenage Borough Juniors Cobras U13 [ Final ]
4:00 PM

Pitch C2
 B. Neate  L. Hurley  A. Collingbourne
H: M.Harcombe  A: M.Cleary  B.Currell  H.Sollis  J.Warner  D.Rumbol
Under 15 - Division 4
2 6 Paringdon Youth Tigers U15 v Cuffley Youth Jets Blacks U15
10:30 AM

Agreed by both teams
 M. Kaal
H: E.Arifagic  J.Powell  A: S.Frost(3)  S.Larwill(2)  J.Sear  I.Szwed  S.Frost
ORC U15 Premier Division Cup
2 1 010 Stevenage Borough Juniors Blacksox U15 v Omonia Youth Green U15 [ Final ]
12:30 PM

Pitch A1
 J. Jordon  M. Norton  M. Taylor
ORC U15 Division One Cup
3 5 007 Panshanger Lions U15 v Cuffley Youth Jets Raiders U15 [ Final ]
3:00 PM

Pitch B1
 G. Williamson  P. Hufton  B. Taylor
H: J.O'Dell  L.Shearer  E.Tuttle  J.O'Dell
ORC U15 Division Two Cup
6 5 005 Wormley Rovers Youth Blacks U15 v Chars Youth U15 [ Final ]
10:00 AM

Pitch B1
 B. Taylor  G. Williamson  P. Hufton
H: C.Davidson  A.Merson(4)  J.Rice  A: S.Cochrane  B.Gaynor  L.Krol(3)  A.Merson  S.Cochrane
ORC U15 Division Three Cup
2 0 012 Ware Rangers Flamengo U15 v Parsloe Athletic U15 [ Final ]
12:30 PM

Pitch D1
 D. Innes  P. Crowcroft  L. Jones
ORC U15 Division Four Cup
0 7 012 BSCFC (Youth) Rangers U15 v Potters Bar United Whites U15 [ Final ]
10:00 AM

Pitch D1
 L. Jones  D. Innes  P. Crowcroft
 A: J.Church(2)  B.Foulkes  J.Lambe  A.Mcmurray  M.Walford  D.Woloch  D.Levy
ORC U16 Premier Division Cup
3 2 006 Codicote Youth Reds U16 v Enfield Youth Blues U16 [ Final ]
3:00 PM

Pitch A1
 M. Taylor  J. Jordon  M. Norton
H: B.Banahene  B.Laurence  J.Miles
ORC U16 Division One Cup
1 6 007 Buntingford Cougars Blues U16 v Waltham Abbey Youth U16 [ Final ]
10:00 AM

Pitch A1
 M. Norton  M. Taylor  J. Jordon
H: B.Evans  A: L.Dulson(3)  T.Godwin(2)  L.Maxwell  L.Maxwell
ORC U16 Division Two Cup
3 4 008 Hatfield Town Youth U16 v Bengeo Tigers Siberians U16 [ Final ]
12:30 PM

Pitch B1
 P. Hufton  B. Taylor  G. Williamson
H: J.Coleman  E.Grant  R.Russo  A: C.Bettenson  A.Davies  F.Mitham  E.Redman  S.Buthcher
ORC U16 Division Three Cup
4 0 011 Enfield Youth U16 v Wodson Park U16 [ Final ]
3:00 PM

Pitch D1
 P. Crowcroft  L. Jones  D. Innes
H: A.Aktepe  L.Hlukaku(2)  J.Leurs  L.Hlukaku  H.O'Connor
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 12 May 2018 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 12 May 2018.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U07Em
1. Broxbourne Borough Youth U 7 Royals
2. Chars Youth U 7
3. Cheshunt Youth U 7 Ambers
4. Cheshunt Youth U 7 Blacks
5. Cheshunt Youth U 7 Blues
6. Frontiers Youth U 7 Pumas
7. Pymmes SFA U 7 Flamengo
8. Welwyn Garden City Youth U 7 Hurricanes
U07Or
9. Bury Rangers U 7 Whites
10. Clodan Youth U 7 Blacks
11. Clodan Youth U 7 Gold
12. Elite Feet U 7 Southgate Pumas
13. Frontiers Youth U 7 Panthers
14. Hertford Town U 7 Harts
15. Hoddesdon Town U 7 Whites
16. Panshanger U 7 Lions
17. St Margaretsbury U 7 Hawks
18. Ware Rangers U 7 Flamengo
U07Pu
19. Bury Rangers U 7 Blacks
20. Frontiers Youth U 7 Jaguars
21. Harlow Town Youth U 7 Hawks
22. Hertford Town U 7 Stags
23. Pro Direct Academy BXB U 7 White
24. Ware Lions U 7 Blacks
25. Ware Rangers U 7 Santos
26. Watton Youth U 7 Dragons
27. Welwyn Garden City Youth U 7 Tornadoes
28. Welwyn Garden City Youth U 7 Typhoons
U07Ye
29. Broxbourne Borough Youth U 7 Blues
30. East Herts Youth U 7
31. Knebworth Youth U 7 Pumas Orange
32. Panshanger U 7 Tigers
33. Potters Bar United U 7 Blacks
34. Potters Bar United U 7 Whites
35. Pymmes SFA U 7 Corinthians
36. Ware Youth U 7 Blues
37. Wodson Park U 7
38. Wormley Rovers Youth U 7 Blacks
U07Wh
39. Bengeo Tigers U 7 Bengals
40. Bengeo Tigers U 7 Siberians
41. Cheshunt Youth U 7 Whites
42. Hoddesdon Town U 7 Blacks
43. Potters Bar Crusaders U 7 Blues
44. Potters Bar Crusaders U 7 Raiders
45. Risden Wood Youth U 7 Colts
46. Ware Youth U 7 Clarets
47. Welwyn Garden City Youth U 7 Cyclones
48. Welwyn Garden City Youth U 7 Whirlwinds
49. Welwyn Pegasus U 7 Azures
50. Welwyn Pegasus U 7 Cyans
51. Wormley Rovers Youth U 7 Reds
52. Wormley Rovers Youth U 7 Whites
U07Bl
53. Bury Rangers U 7 Blues
54. Bury Rangers U 7 Reds
55. Bury Rangers U 7 Stripes
56. Frontiers Youth U 7 Cougars
57. Knebworth Youth U 7 Pumas Black
58. Pymmes SFA U 7 Palmeiras
59. St Margaretsbury U 7 Eagles
60. Stevenage Borough Juniors U 7 Stars
61. Ware Lions U 7 Whites
62. Ware Youth U 7 Whites
63. Watton Youth U 7 Bulls
U08Em
64. Cheshunt Youth U 8 Ambers
65. Cheshunt Youth U 8 Blacks
66. Potters Bar Crusaders U 8 Raiders
67. Pymmes SFA U 8 Boca
68. St Albans City U 8 North
69. Sumners Youth U 8
70. Ware Youth U 8 Clarets
71. Wheathampstead Wanderers U 8 Sharks
72. Wheathampstead Wanderers U 8 Tigers
U08Or
73. Bengeo Tigers U 8 Bengals
74. Chars Youth U 8 Blue
75. Codicote Youth U 8 Reds
76. Elite Feet U 8 Southgate Lions
77. Hatfield Comet Youth U 8
78. Hatfield Town Youth U 8 Blues
79. Panshanger U 8 Lions
80. Parsloe Athletic U 8
81. Parsloe Athletic U 8 Skys
82. Potters Bar Crusaders U 8 Blues
83. Ware Lions U 8 Blacks
84. Watton Youth U 8 Dragons
85. Welwyn Garden City Youth U 8 Hurricanes
86. Welwyn Pegasus U 8 Skys
87. Wormley Rovers Youth U 8 Blacks
U08In
88. Broxbourne Borough Youth U 8 Royals
89. Bury Rangers U 8 Reds
90. Chars Youth U 8 Yellow
91. Clodan Youth U 8 Gold
92. Hurst Drive Youth U 8
93. Knebworth Youth U 8 Jaguars Oranges
94. Ware Youth U 8 Blues
95. Welwyn Garden City Youth U 8 Typhoons
96. Wheathampstead Wanderers U 8 Cougars
97. Wodson Park U 8 United
U08Pu
98. Bengeo Tigers U 8 Sumatrans
99. Cheshunt Youth U 8 Blues
100. Codicote Youth U 8 Gold
101. Elite Feet U 8 Southgate Pumas
102. Frontiers Youth U 8 Panthers
103. Lemsford Youth U 8 Leopards
104. Potters Bar United U 8 Blacks
105. St Albans City U 8 South
106. Ware Youth U 8 Stripes
107. Wormley Rovers Youth U 8 Reds
U08Gr
108. Hertford Town U 8 Stags
109. Hoddesdon Town U 8 Whites
110. Parsloe Athletic U 8 Clarets
111. Potters Bar United U 8 Whites
112. Pro Direct Academy BXB U 8 White
113. St Albans City U 8 West
114. Ware Youth U 8 Whites
115. Wheathampstead Wanderers U 8 Pumas
U08Ma
116. Bury Rangers U 8 Blacks
117. Chase Side Youth U 8
118. Cuffley Youth U 8 Stars
119. East Herts Youth U 8
120. Frontiers Youth U 8 Jaguars
121. Harlow Town Youth U 8 Hawks
122. Hertford Town U 8 Harts
123. King George U 8 Cobras
124. King George U 8 Vipers
125. Knebworth Youth U 8 Jaguars Silvers
126. Panshanger U 8 Tigers
127. Risden Wood Youth U 8 Colts
128. Ware Youth U 8 Reds
129. Ware Youth U 8 Royals
130. Welwyn Garden City Youth U 8 Tornadoes
131. Wormley Rovers Youth U 8 Whites
U08Ye
132. Codicote Youth U 8 Blue
133. Cuffley Youth U 8 Raiders
134. Lemsford Youth U 8 Jaguars
135. Potters Bar Crusaders U 8 Knights
136. Pro Direct Academy BXB U 8 Greys
137. Ware Lions U 8 Stripes
138. Ware Lions U 8 Whites
139. Watton Youth U 8 Bulls
140. Welwyn Garden City Youth U 8 Cyclones
141. Wheathampstead Wanderers U 8 Jaguars
U08Bl
142. Bengeo Tigers U 8 Javans
143. Bury Rangers U 8 Stripes
144. Bury Rangers U 8 Whites
145. Codicote Youth U 8 Yellows
146. Enfield Youth U 8
147. Frontiers Youth U 8 Cougars
148. Knebworth Youth U 8 Jaguars Blacks
149. Nazeing Youth U 8
150. Potters Bar Crusaders U 8 Whites
151. St Albans City U 8 Orient
152. Welwyn Garden City Youth U 8 Whirlwinds
153. Welwyn Pegasus U 8 Azures
154. Welwyn Pegasus U 8 Cyans
155. Wheathampstead Wanderers U 8 Panthers
156. Wodson Park U 8 Rovers
U09Em
157. Cheshunt Youth U 9 Ambers
158. Parsloe Athletic U 9
159. Parsloe Athletic U 9 Skys
160. Potters Bar Crusaders U 9 Blues
161. Pymmes SFA U 9 Santos
162. Stevenage Borough Juniors U 9 Cobras
163. Stevenage Borough Juniors U 9 Titans
164. Ware Youth U 9 Clarets
U09Or
165. Bury Rangers U 9 Whites
166. Chars Youth U 9 Blues
167. Cheshunt Youth U 9 Blues
168. Hertford Town U 9 Lions
169. Letchworth Garden City Eagles U 9 Blues
170. Panshanger U 9 Lions
171. Paringdon Youth U 9 Tigers
172. Stevenage Borough Juniors U 9 Cyclones
173. Stevenage Borough Juniors U 9 Jaguars
174. Wheathampstead Wanderers U 9 Sharks
175. Whitewebbs Eagles Youth U 9
U09In
176. Cuffley Youth U 9 Stars
177. Elite Feet U 9 Southgate Lions
178. Hertford Heath Juniors U 9 Hawks
179. Hertford Town U 9 Bucks
180. Potters Bar Crusaders U 9 Whites
181. Risden Wood Youth U 9 Colts
182. St Albans City U 9 South
183. Welwyn Garden City Youth U 9 Hurricanes
184. Wheathampstead Wanderers U 9 Tigers
U09Pu
185. Hoddesdon Town U 9 Whites
186. Parsloe Athletic U 9 Clarets
187. Risden Wood Youth U 9 Rangers
188. St Albans City U 9 North
189. St Margaretsbury U 9 Eagles
190. Ware Rangers U 9 Flamengo
191. Ware Youth U 9 Blues
192. Watton Youth U 9 Dragons
U09Re
193. Barnet Azzurri U 9
194. Broxbourne United U 9 Oranges
195. Elite Feet U 9 Pumas
196. Hurst Drive Youth U 9
197. Paringdon Youth U 9 Lions
198. Sawbridgeworth Town Juniors U 9
199. St Albans City U 9 East
200. Stevenage Borough Juniors U 9 Thunder
U09Gr
201. Bengeo Tigers U 9 Caspians
202. Broxbourne Borough Youth U 9 Blues
203. Enfield Youth U 9
204. Hertford Heath Juniors U 9 Harriers
205. Hoddesdon Town U 9 Blacks
206. Potters Bar Crusaders U 9 Knights
207. Pro Direct Academy BXB U 9 Greys
208. Ware Lions U 9 Blacks
209. Welwyn Garden City Youth U 9 Tornadoes
210. Wheathampstead Wanderers U 9 Jaguars
211. Wheathampstead Wanderers U 9 Pumas
U09Ma
212. Bury Rangers U 9 Reds
213. Codicote Youth U 9 Blues
214. Norsemen U 9 Blues
215. Panshanger U 9 Tigers
216. Paringdon Youth U 9 Pumas
217. St Albans City U 9 Central
218. Wheathampstead Wanderers U 9 Cougars
219. Wheathampstead Wanderers U 9 Panthers
220. Wormley Rovers Youth U 9 Blacks
U09Ye
221. Bury Rangers U 9 Blacks
222. Clodan Youth U 9 Gold
223. Frontiers Youth U 9 Cougars
224. Hertford Town U 9 Harts
225. Knebworth Youth U 9 Lynxes
226. Lemsford Youth U 9 Panthers
227. Panshanger U 9 Panthers
228. Potters Bar Crusaders U 9 Cavaliers
229. Potters Bar United U 9 Stripes
230. Pymmes SFA U 9 Vasco
231. Risden Wood Youth U 9 Warriors
232. St Margaretsbury U 9 Falcons
233. Sumners Youth U 9 Pythons
234. Ware Rangers U 9 Santos
U09Bl
235. Broxbourne United U 9 Greens
236. Bury Rangers U 9 Stripes
237. Nazeing Youth U 9
238. Risden Wood Youth U 9 Hunters
239. St Albans City U 9 Romans
240. Ware Youth U 9 Whites
241. Welwyn Garden City Youth U 9 Typhoons
242. Welwyn Pegasus U 9 Cyans
U10Em
243. Bengeo Tigers U10 Bengals
244. BSCFC (Youth) U10 Town
245. Chars Youth U10 Yellow
246. Frontiers Youth U10 Pumas
247. Harlow Town Youth U10 Hawks
248. Letchworth Garden City Eagles U10 Reds
249. Pymmes SFA U10 Brook
250. Stevenage Borough Juniors U10 Reds
251. Ware Rangers U10 Flamengo
252. Welwyn Pegasus U10 Royals
253. Wheathampstead Wanderers U10 Sharks
254. Wormley Rovers Youth U10 Reds
U10Or
255. Broxbourne Borough Youth U10 Royals
256. Cheshunt Youth U10 Blacks
257. Cuffley Youth U10 Warriors
258. Elite Feet U10 Southgate Pumas
259. Knebworth Youth U10 Sabres Orange
260. Potters Bar Crusaders U10 Raiders
261. Pro Direct Academy BXB U10 Black
262. Pymmes SFA U10 Santos Whites
263. Royston Town Youth U10 Colts
264. Sumners Youth U10 Cobras
U10In
265. Bury Rangers U10 Reds
266. Chars Youth U10 Blues
267. Hertford Town U10 Whites
268. Norsemen U10 Hornets
269. Ryan Youth U10 Red
270. Welwyn Pegasus U10 Sapphires
271. Wheathampstead Wanderers U10 Tigers
272. Wormley Rovers Youth U10 Blacks
U10Pu
273. Barnet Azzurri U10 Tornadoes
274. Bedwell Rangers U10 Hawks
275. Bengeo Tigers U10 Siberians
276. Cheshunt Youth U10 Ambers
277. Frontiers Youth U10 Panthers
278. Hertford Town U10 Harts
279. Hoddesdon Town U10 Blacks
280. St Albans City U10 East
281. St Albans City U10 North
282. St Albans City U10 Orient
283. Stevenage Borough Juniors U10 Blacks
284. Ware Youth U10 Blues
285. Welwyn Garden City Youth U10 Typhoons
U10Re
286. Bedwell Rangers U10 Panthers
287. Broxbourne Borough Youth U10 Blues
288. Panshanger U10 Jaguars
289. Potters Bar Crusaders U10 Blues
290. Potters Bar Crusaders U10 Knights
291. Royston Town Youth U10 Falcons
292. Ware Lions U10 Blacks
293. Ware Youth U10 Clarets
294. Welwyn Garden City Youth U10 Hurricanes
295. Wheathampstead Wanderers U10 Pumas
U10Vi
296. AFC Walkern U10 Blues
297. Bedwell Rangers U10 Jaguars
298. Bengeo Tigers U10 Sabres
299. Bury Rangers U10 Whites
300. Elite Feet U10 Southgate Lions
301. Lemsford Youth U10
302. Panshanger U10 Lions
303. Pro Direct Academy BXB U10 White
304. Risden Wood Youth U10 Colts
305. St Albans City U10 West
306. Tottenhall U10
307. Ware Youth U10 Reds
308. Watton Youth U10
U10Gr
309. Bedwell Rangers U10 Pumas
310. Cuffley Youth U10 Pumas
311. Elite Feet U10 Southgate Tigers
312. Enfield Youth U10
313. Hertford Town U10 Blues
314. Hertford Town U10 Stags
315. Welwyn Pegasus U10 Blues
316. Welwyn Pegasus U10 Skys
317. Wheathampstead Wanderers U10 Cougars
318. Wormley Rovers Youth U10 Whites
U10Ma
319. AFC Walkern U10 Whites
320. Codicote Youth U10 Reds
321. Harlow Town Youth U10 Eagles
322. King George U10 Cobras
323. Norsemen U10 Hawks
324. Panshanger U10 Tigers
325. Paringdon Youth U10 Lions
326. Parsloe Athletic U10 Harriers
327. Potters Bar United U10 Blacks
328. Pro Direct Academy BXB U10 Grey
U10Ye
329. Bury Rangers U10 Blacks
330. Clodan Youth U10 Gold
331. Frontiers Youth U10 Jaguars
332. Hoddesdon Town U10 Reds
333. Hurst Drive Youth U10
334. St Albans City U10 Centurions
335. St Albans City U10 South
336. Ware Youth U10 Whites
337. Welwyn Garden City Youth U10 Tornadoes
338. Wheathampstead Wanderers U10 Panthers
U10Wh
339. Bengeo Tigers U10 Caspians
340. Bengeo Tigers U10 Sumatrans
341. Broxbourne Borough Youth U10 Whites
342. BSCFC (Youth) U10 Athletic
343. Bury Rangers U10 Blues
344. Hertford Town U10 Bucks
345. Hertford Town U10 Lions
346. Knebworth Youth U10 Sabres Silver
347. Panshanger U10 Panthers
348. Stevenage Borough Juniors U10 Blues
349. Ware Rangers U10 Santos
U10Bl
350. Barnet Azzurri U10 Hurricanes
351. Bury Rangers U10 Stripes
352. Elite Feet U10 Southgate Jaguars
353. Frontiers Youth U10 Cougars
354. Knebworth Youth U10 Sabres Blacks
355. Potters Bar Crusaders U10 Whites
356. Pro Direct Academy BXB U10 Red
357. Ware Lions U10 Whites
358. Welwyn Garden City Youth U10 Whirlwinds
359. Welwyn Pegasus U10 Azures
360. Welwyn Pegasus U10 Cyans
U11Em
361. Broxbourne Borough Youth U11 Royals
362. Chars Youth U11 Blue
363. Cheshunt Youth U11 Blacks
364. Cheshunt Youth U11 Blues
365. Harlow Town Youth U11 Hawks
366. Hertford Town U11 Harts
367. Letchworth Garden City Eagles U11 Blacks
368. St Albans City U11 East
369. Stevenage Borough Juniors U11 Timbers
370. Wheathampstead Wanderers U11 Sharks
U11Or
371. Bengeo Tigers U11 Sumatrans
372. BSCFC (Youth) U11 Town
373. Clodan Youth U11 Gold
374. Lemsford Youth U11 Lions
375. Royston Town Youth U11 Crows
376. Sumners Youth U11 Cobras
377. Ware Lions U11 Whites
378. Wheathampstead Wanderers U11 Tigers
U11In
379. Cuffley Youth U11 Zeps
380. Frontiers Youth U11 Pumas
381. Hares Youth U11 Yellow
382. Hoddesdon Town U11 Whites
383. Panshanger U11 Tigers
384. Paringdon Youth U11 Lions
385. Parsloe Athletic U11
386. Potters Bar Crusaders U11 Raiders
U11Pu
387. AFC Walkern U11 Reds
388. Barnet Azzurri U11
389. Harlow Town Youth U11 Eagles
390. Hertford Town U11 Stags
391. Potters Bar United U11 Blacks
392. Stevenage Borough Juniors U11 Rapids
393. Sumners Youth U11 Vipers
394. Ware Youth U11 Clarets
395. Welwyn Pegasus U11 Cobalts
396. Wormley Rovers Youth U11 Blacks
397. Wormley Rovers Youth U11 Whites
U11Re
398. AFC Walkern U11 Whites
399. Bedwell Rangers U11 Cougars
400. Bengeo Tigers U11 Caspians
401. Broxbourne Borough Youth U11 Whites
402. Chars Youth U11 Yellow
403. Elite Feet U11 Southgate Pumas
404. Knebworth Youth U11 Lions Oranges
405. Risden Wood Youth U11 Colts
406. St Albans City U11 Arrows
407. Welwyn Garden City Youth U11 Hurricanes
U11Gr
408. Bedwell Rangers U11 Lions
409. Bury Rangers U11 Whites
410. Chase Side Youth U11 Clarets
411. Harlow Town Youth U11 Harriers
412. Hoddesdon Town U11 Blacks
413. Lemsford Youth U11 Pumas
414. Nazeing Youth U11
415. Potters Bar Crusaders U11 Knights
416. Welwyn Pegasus U11 Skys
417. Wheathampstead Wanderers U11 Pumas
U11Ma
418. Bengeo Tigers U11 Sabres
419. Hertford Town U11 Lions
420. St Albans City U11 Dragons
421. St Albans City U11 Romans
422. St Albans City U11 Saxons
423. St Albans City U11 Spartans
424. Stevenage Borough Juniors U11 Revolution
425. Ware Rangers U11 Flamengo
426. Watton Youth U11
427. Wodson Park U11
428. Wormley Rovers Youth U11 Greys
U11Ye
429. Bengeo Tigers U11 Javans
430. Broxbourne Borough Youth U11 Blues
431. Clodan Youth U11 Whites
432. Enfield Youth U11
433. Hoddesdon Town U11 Blues
434. Paringdon Youth U11 Tigers
435. Pro Direct Academy BXB U11 White
436. Ware Youth U11 Blues
U11Wh
437. Bury Rangers U11 Stripes
438. Frontiers Youth U11 Cougars
439. Knebworth Youth U11 Lions Blacks
440. Pro Direct Academy BXB U11 Grey
441. Stevenage Borough Juniors U11 Cosmos
442. Welwyn Garden City Youth U11 Whirlwinds
443. Wheathampstead Wanderers U11 Panthers
U11Bl
444. Cuffley Youth U11 Dragons
445. Hertford Town U11 Tigers
446. Hoddesdon Town U11 Reds
447. Sumners Youth U11 Pythons
448. Welwyn Garden City Youth U11 Cyclones
449. Welwyn Pegasus U11 Cyans
U12Em
450. Bengeo Tigers U12
451. BSCFC (Youth) U12 Athletic
452. BSCFC (Youth) U12 Town
453. Bury Rangers U12 Reds
454. Cheshunt Youth U12 Blues
455. Harlow Town Youth U12 Hawks
456. Potters Bar Town U12
457. Ryan Youth U12 Blue
458. Sumners Youth U12 Cobras
459. Welwyn Pegasus U12 Royals
460. Wheathampstead Wanderers U12 Sharks
U12Or
461. Chase Side Youth U12
462. Cheshunt Youth U12 Blacks
463. Cuffley Youth U12 Scorpions
464. Knebworth Youth U12 Leopards Orange
465. Letchworth Garden City Eagles U12 Blacks
466. Norsemen U12 Blues
467. Paringdon Youth U12 Lions
468. St Margaretsbury U12 Hawks
469. Wormley Rovers Youth U12 Blacks
U12In
470. BSCFC (Youth) U12 Rangers
471. Bury Rangers U12 Whites
472. Hoddesdon Town U12 Whites
473. Potters Bar United U12 Blacks
474. Pro Direct Academy BXB U12 Black
475. Stevenage Borough Juniors U12 Inter
476. Welwyn Pegasus U12 Skys
477. Wheathampstead Wanderers U12 Tigers
U12Pu
478. Chars Youth U12
479. East Herts Youth U12 Blues
480. Hertford Town U12 Harts
481. Hitchin Town Youth U12 Athletico
482. Letchworth Garden City Eagles U12 Whites
483. Potters Bar Town U12 Scholars
484. Rap Aid Youth U12 Fit 2 Live
485. Risden Wood Youth U12 Colts
486. Stevenage Borough Juniors U12 Santos
487. Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes
U12Re
488. Barnet Azzurri U12
489. BSCFC (Youth) U12 Wanderers
490. Elite Feet U12 Harpenden Harriers
491. Elite Feet U12 Southgate Pumas
492. Enfield Youth U12
493. Hoddesdon Town U12 Blacks
494. Panshanger U12 Lions
495. Paringdon Youth U12 Tigers
496. Sawbridgeworth Town Juniors U12
497. Ware Lions U12 Blacks
498. Wheathampstead Wanderers U12 Pumas
499. Whitewebbs Eagles Youth U12
U12Gr
500. East Herts Youth U12 Reds
501. Harlow Town Youth U12 Eagles
502. Hertford Town U12 Lions
503. Paringdon Youth U12 Leopards
504. Potters Bar Town U12 Whites
505. Pro Direct Academy BXB U12 White
506. Stevenage Borough Juniors U12 Flamengo
507. Waltham Cross U12
508. Ware Rangers U12 Corinthians
509. Welwyn Pegasus U12 Cobalts
U12Ma
510. Bury Rangers U12 Blacks
511. Elite Feet U12 Southgate Tigers
512. Frontiers Youth U12 Panthers
513. Frontiers Youth U12 Pumas
514. Hatfield Comet Youth U12
515. Hertford Town U12 Blues
516. Knebworth Youth U12 Leopards Blacks
517. Paringdon Youth U12 Pumas
518. Potters Bar United U12 Whites
519. Welwyn Garden City Youth U12 Tornadoes
520. Wormley Rovers Youth U12 Whites
U12Ye
521. Cuffley Youth U12 Phoenix
522. Harlow Town Youth U12 Harriers
523. Hatfield Town Youth U12 Blues
524. Hatfield Town Youth U12 Yellows
525. Hertford Heath Juniors U12
526. Hitchin Town Youth U12 Sporting
527. Hoddesdon Town U12 Reds
528. Lemsford Youth U12 Tigers
529. Ware Rangers U12 Santos
530. Welwyn Garden City Youth U12 Whirlwinds
531. Wodson Park U12
U12Bl
532. Buntingford Cougars U12 Whites
533. Bury Rangers U12 Stripes
534. Hertford Town U12 Stags
535. Hoddesdon Town U12 Blues
536. Panshanger U12 Tigers
537. Potters Bar Crusaders U12
538. Tottenhall U12
539. Ware Lions U12 Whites
540. Welwyn Garden City Youth U12 Typhoons
541. Welwyn Pegasus U12 Azures
542. Wheathampstead Wanderers U12 Panthers
U13Pr
543. Broxbourne Borough Youth Royals U13
544. BSCFC (Youth) Town U13
545. Bury Rangers Reds U13
546. Sumners Youth Cobras U13
547. Waltham Abbey Youth U13
548. Ware Youth Blues U13
549. Wormley Rovers Youth Blacks U13
U13D1
550. Broxbourne Borough Youth Blues U13
551. Cuffley Youth Vipers Blues U13
552. Letchworth Garden City Eagles Blacks U13
553. Panshanger Panthers U13
554. Risden Wood Youth Colts U13
555. St Margaretsbury Eagles U13
556. Welwyn Pegasus Sapphires U13
U13D2
557. Chars Youth U13
558. Elite Feet Southgate Pumas U13
559. Newhall Rangers U13
560. Panshanger Tigers U13
561. Pro Direct Academy BXB White U13
562. Ware Youth Clarets U13
563. Wheathampstead Wanderers Sharks U13
U13D3
564. Bedwell Rangers Spartans U13
565. Bengeo Tigers U13
566. Enfield Youth U13
567. Hertford Heath Juniors U13
568. Hurst Drive Youth U13
569. Potters Bar United Blacks U13
570. Whitewebbs Eagles Youth U13
U13D4
571. BSCFC (Youth) United U13
572. BSCFC (Youth) Wanderers U13
573. Bury Rangers Whites U13
574. Cuffley Youth Cobras U13
575. Hertford Town Harts U13
576. Welwyn Garden City Youth Typhoons U13
577. Wormley Rovers Youth Whites U13
U13D5
578. BSCFC (Youth) Rovers U13
579. East Herts Youth U13
580. Harlow Town Youth Kestrels U13
581. Letchworth Garden City Eagles Orange U13
582. Potters Bar Crusaders Knights U13
583. Ware Lions Blacks U13
584. Welwyn Garden City Youth Tornadoes U13
585. Wodson Park U13
U13D6
586. Bury Rangers Blacks U13
587. Lemsford Youth Lions U13
588. St Margaretsbury Hawks U13
589. Waltham Cross U13
590. Welwyn Pegasus Cyans U13
591. Wheathampstead Wanderers Pumas U13
592. Wheathampstead Wanderers Tigers U13
U14Pr
593. Broxbourne Borough Youth Blues U14
594. BSCFC (Youth) Town U14
595. Chars Youth U14
596. Letchworth Garden City Eagles Blues U14
597. Risden Wood Youth Colts U14
598. Risden Wood Youth Hunters U14
599. Sumners Youth Cobras U14
600. Welwyn Pegasus Royals U14
601. Wheathampstead Wanderers Sharks U14
U14D1
602. Bury Rangers Reds U14
603. Chars Youth Blue U14
604. King George Vipers U14
605. Link Royals U14
606. Panshanger Pumas U14
607. Rap Aid Youth Fit 2 Live U14
608. Ryan Youth Red U14
609. St Margaretsbury Eagles U14
610. Stevenage Borough Juniors Harriers U14
U14D2
611. Bengeo Tigers U14
612. BSCFC (Youth) Athletic U14
613. BSCFC (Youth) Rovers U14
614. Hatfield Comet Youth U14
615. Potters Bar Crusaders U14
616. Whitewebbs Eagles Youth Green U14
617. Wodson Park U14
618. Wormley Rovers Youth Reds U14
U14D3
619. Cuffley Youth Hawks U14
620. Elite Feet Southgate Lions U14
621. Hertford Town Woodside U14
622. Hoddesdon Town Blacks U14
623. Panshanger Lions U14
624. Pro Direct Academy BXB White U14
625. Ware Youth Blues U14
626. Watton Youth U14
627. Welwyn Garden City Youth Typhoons U14
628. Wormley Rovers Youth Blacks U14
U14D4
629. BSCFC (Youth) United U14
630. BSCFC (Youth) Wanderers U14
631. Paringdon Youth Lions U14
632. Potters Bar United Blacks U14
633. Sawbridgeworth Town Juniors Red U14
634. Stevenage Borough Juniors Falcons U14
635. Stevenage Borough Juniors Hawks U14
636. Welwyn Pegasus Azures U14
637. Wheathampstead Wanderers Tigers U14
638. Whitewebbs Eagles Youth Whites U14
U14D5
639. Enfield Youth U14
640. Hatfield Town Youth U14
641. Hertford Town Stags U14
642. King George Pythons U14
643. Parsloe Athletic U14
644. Sumners Youth Vipers U14
645. Ware Youth Clarets U14
U14D6
646. Buntingford Cougars U14
647. Bury Rangers Whites U14
648. Hertford Town Blues U14
649. Lemsford Youth Phoenix U14
650. Letchworth Garden City Eagles Aqua U14
651. Paringdon Youth Tigers U14
652. Risden Wood Youth Warriors U14
653. Ware Lions Blacks U14
654. Welwyn Garden City Youth Cyclones U14
655. Welwyn Garden City Youth Whirlwinds U14
U15Pr
656. Broxbourne Borough Youth Royals U15
657. Bury Rangers Reds U15
658. Hares Youth U15
659. Lemsford Youth Tigers U15
660. Royston Town Youth Eagles U15
661. St Margaretsbury Hawks U15
662. Welwyn Pegasus Royals U15
U15D1
663. BSCFC (Youth) Athletic U15
664. Harlow Town Youth Hawks U15
665. Lemsford Youth Lions U15
666. Sawbridgeworth Town Juniors U15
667. Sumners Youth Cobras U15
668. Wheathampstead Wanderers Sharks U15
U15D2
669. AFC Walkern Migs U15
670. Bury Rangers Whites U15
671. Norsemen Blues U15
U15D3
672. Bengeo Tigers Siberians U15
673. Chase Side Youth Blues U15
674. Cuffley Youth Jets Whites U15
675. Frontiers Youth Panthers U15
676. Hoddesdon Town Whites U15
677. Panshanger Panthers U15
678. Potters Bar Crusaders Knights U15
679. Stevenage Borough Juniors Lions U15
680. Stevenage Borough Juniors Pumas U15
681. Sumners Youth Vipers U15
682. Welwyn Pegasus Skys U15
U15D4
683. AFC Walkern Whites U15
684. Bury Rangers Blacks U15
685. Bury Rangers Stripes U15
686. Hertford Town Stags U15
687. Lemsford Youth Panthers U15
688. St Margaretsbury Eagles U15
689. Ware Youth Whites U15
690. Wheathampstead Wanderers Tigers U15
691. Wodson Park U15
U16Pr
692. BSCFC (Youth) Town U16
693. Bury Rangers Reds U16
694. Cuffley Youth Blues U16
695. Potters Bar United Blacks U16
696. Symonds Green U16
U16D1
697. Broxbourne Borough Youth Blues U16
698. Cheshunt Youth Blacks U16
699. Frontiers Youth Panthers U16
700. Pro Direct Academy BXB Black U16
701. Welwyn Pegasus Sapphires U16
702. Wheathampstead Wanderers Sharks U16
U16D2
703. Barnet Azzurri Storms U16
704. Bury Rangers Whites U16
705. Cuffley Youth Royals U16
706. Pro Direct Academy BXB Grey U16
707. Southbury Youth U16
708. St Margaretsbury Hawks U16
U16D3
709. BSCFC (Youth) Rovers U16
710. Bury Rangers Blacks U16
711. Cuffley Youth Blacks U16
712. East Herts Youth U16
713. Frontiers Youth Jaguars U16
714. Hares Youth Black U16
715. Ware Rangers Flamengo U16
716. Welwyn Pegasus Azures U16
717. Welwyn Pegasus Cyans U16
718. Wheathampstead Wanderers Tigers U16
U18Pr
719. BSCFC (Youth) United U17
720. Cheshunt Youth Blacks U18
721. Harlow Town Youth Hawks U18
722. Letchworth Garden City Eagles Elite U17
723. Lings Elite U18
724. Potters Bar United Blacks U18
725. Risden Wood Colts U18
U18D1
726. Bengeo Tigers Bengals U17
727. Potters Bar United Blacks U17
728. Real Stortford Stars U17
729. Ware Youth Clarets U18
730. Welwyn Pegasus Sapphires U17
731. Wheathampstead Wanderers Sharks U17
732. Wormley Rovers Youth U17
U18D2
733. Real Stortford Lions U17
734. Royston Town Youth Eagles U18
735. Ware Lions Blacks U18
736. Ware Youth U17
737. Welwyn Garden City Youth U18
738. Welwyn Pegasus Skys U18
739. Wheathampstead Wanderers Sharks U18
740. Wheathampstead Wanderers Tigers U18
U18D3
741. Chase Side Youth U17
742. Cheshunt Youth Ambers U17
743. Codicote Youth Reds U17
744. Frontiers Youth Pumas U17
745. Hoddesdon Town Blacks U17
746. Hoddesdon Town Reds U17
747. Parsloe Athletic Clarets U17
748. Potters Bar United Stripes U18
749. Sumners Youth Vipers U18
750. Wodson Park U18
751. Wormley Rovers Youth U18
U18D4
752. Bury Rangers Blacks U17
753. Lemsford Youth Tigers U17
754. Potters Bar Crusaders U17
755. Pymmes SFA U17
756. Real Stortford Falcons U17
757. Sawbridgeworth Town Juniors U17
758. Stevenage Borough Juniors Eagles U17
759. Sumners Youth Vipers U17
760. Ware Lions Blacks U17