Go back to LondonMiddx
    Elite Level Online Football Training         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Panshanger FC U14s - Players Wanted         HDYFC U16's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues - Players Wanted         Harvesters FC U15 - Players Wanted         AP Stars U15 Red - Experienced Defender Wanted         Elite Feet Royals FC - Players Wanted (Girls)    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2014-2015 Season
Friday, 22 January 2021
Match Day :  Saturday, 07 Mar 2015 Tuesday, 10 March 2015 Wednesday, 11 Mar 2015
Players Suspended
There are 11 matches
4 3 Merstham v Ashford Town (Middx) [ Semi Final ]
1 0 015 Bedfont & Feltham v Walton Casuals [ 3rd Round ]
The Orchard
 M. Smith
H: L.Craig
1 3 016 Old Hamptonians v Worcester Park [ 3rd Round ]
Rectory Meadows
7:30 PM

To be played at Hanworth Villa FC
 A: C.Burke  N.Drew  G.Knowelden
Premier Division
0 5 Hartley Wintney v Guildford City
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
7:30 PM
 A. Jallow
 A: A.Baker(3)  F.Ramizi(2)
1 0 Mole Valley SCR. v Farnham Town
Leg of Mutton Field
 R. O'Sullivan
H: M.Campbell
3 2 Molesey v Cove
Walton Road
 A. Connor
H: J.McShane(2)  S.Palmer  A: T.Jannaway  J.Sills
0 2 Raynes Park Vale v Epsom & Ewell
Prince Georges Fields
 A. Mawby
 A: K.Hough  S.Robinson
2 1 Spelthorne Sports v Windsor
Spelthorne Sports Club
7:30 PM
 L. Donaldson
H: J.Richards  L.Staples
2 0 Westfield v Camberley Town
Woking Park
7:30 PM
 N. Owen
H: M.Jackson(2)
Division One
1 4 Chessington & Hook United v Staines Lammas
Chalky Lane
 N. Clark
H: K.Green  A: P.Burrows(2)  A.Turner(2)
Grant McLellan Youth Cup
3 0 Sandhurst Town U18 v Frimley Green U18 [ 2nd Round ]
 
Please click here for the Fixtures & Results for Tuesday, 10 March 2015 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Tuesday, 10 March 2015.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Badshot Lea
2. Bedfont Sports
3. Chertsey Town
4. Colliers Wood United
5. Frimley Green
6. Hanworth Villa
7. Horley Town
8. Knaphill
Div1
9. AFC Croydon Athletic
10. Alton Town
11. Ash United
12. Banstead Athletic
13. CB Hounslow United
14. Cobham
15. Dorking
16. Epsom Athletic
17. Eversley & California
18. Farleigh Rovers
19. Sandhurst Town
20. Sheerwater
ResSh
21. CB Hounslow United Reserves
22. Farleigh Rovers Reserves
23. Farnham Town Reserves
24. Frimley Green Reserves
25. Raynes Park Vale Reserves
26. Sheerwater Reserves
27. Westfield Reserves
28. Worcester Park Reserves
Resrv
29. Ash United Reserves
30. CB Hounslow United Reserves
31. Farleigh Rovers Reserves
32. Farnham Town Reserves
33. Frimley Green Reserves
34. Knaphill Reserves
35. Raynes Park Vale Reserves
36. Sandhurst Town Reserves
37. Sheerwater Reserves
38. Westfield Reserves
39. Worcester Park Reserves