Go back to LondonMiddx
    Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         West London Athletic - Defenders Wanted         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted         Cheshunt FC U17/18 EJA - Open Training Sessions Season 21/22         St Albans U13 West - Looking for Top-Division Players         Cuffley Stars U12 - Players Wanted         Coaching Opportunities with Kensington Dragons         Men's Goalkeeper Needed for Saturdays         Evergreen FC U18's - Defenders Needed         Watford Town Youth Under 18's - Goalkeeper Wanted         Cuffley FC Youth Dragons U15 - Defender Wanted         Potters Bar Utd Blacks U10's - Players Wanted         AP Stars Football - Players Wanted U16/U18's         Ware Youth U14s Claret - Players Wanted         Barnet Azzurri FC - Looking for Players Aged 8-10         Welwyn Garden City Youth Typhoons U17/U18s - Player Wanted         East Herts Youth U16s - Players Wanted         Colney Heath Youth - U14 & U15 Players Wanted         West London Athletic - Players Wanted    
Tyneside Amateur League
2010-2011 Season
Wednesday, 01 December 2021
Match Day :  Saturday, 02 Oct 2010 Saturday, 09 October 2010 Saturday, 16 Oct 2010
Players Suspended
There are 13 matches
7 0 Gosforth Bohemians v Newcastle Medicals [ Round 1 ]
1 3 * Gosforth Bohemians Reserves v Cramlington Town 'A' [ Round 1 ]
Benson Park - NE3 2EJ
Tyneside Amateur Challenge Shield
0 2 002 Blyth Town Reserves v Blyth Spartans 'A' [ Round 1 ]
South Newsham - NE24 3PS
 Alan Mercer
- A 003 Cowgate Pin Point (WITHDRAWN) v * Gosforth Bohemians Reserves [ Round 1 ] [ Away Win was awarded ]
Cowgate Sports Club - NE5 3AB
2 5 004 Lindisfarne Athletic v Whickham Lang Jacks [ Round 1 ]
Wallsend Rising Sun - NE28 9JQ
 Graeme Errington
1 0 005 New York v Red Star Benwell [ Round 1 ]
Heaton Terrace - NE29 7HJ
 George Mitford
4 3 006 West Jesmond v Bellingham [ Round 1 ]
Paddy Freemans - NE7 7EN
 Chris Gribbon
Division One
4 1 Walker Central Reserves v Grainger Park Boys Club
Monkchester Recreation Ground - NE6 2LJ
 Keith Lyall
Division Two
7 0 Blaydon Huntsman v Gosforth Bohemians 'A'
Blaydon Baths - NE21 5GP
 Mark Jopling
3 0 Heaton Rifles v Newcastle RVI Lochside
Bullocksteads - NE13 8AH
 Paul Turner
1 0 Newcastle Chemfica Indpt 'A' v Blyth Isabella
Cochrane Park - NE7 7JX
 Mark Laidlaw
2 2 Swalwell Amateur v Cullercoats Reserves
Derwenthaugh Park - NE21 6JA
 Lee May
0 4 Wardley v (FOWS) Diggers United
Wardley Welfare Park - NE10 8TD
 Ian Gunn
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 09 October 2010 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 09 October 2010.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1
1. High Howdon Social Club
2. Rutherford (Gateshead) Reserves
Div2
3. Killingworth Plough
4. Longbenton